Porównanie kursów San Jose Earthquakes - Minnesota United FC

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz San Jose Earthquakes - Minnesota United FC dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, liczbę goli, 2. połowę (1X2), żółte kartki oraz na handicap z 23 sierpnia 2026 (w ramach 21. kolejki MLS). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 80 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo San Jose Earthquakes po kursie 2,30 w LV BET, remis po kursie 3,80 w LV BET oraz wygrana Minnesoty United FC po kursie 2,85 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Minnesoty United FC wystawia LV BET - 2,85, w porównaniu do najniższego 2,81 w Fortuna. Daje to 4 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,22 3,65 2,82
2,25 3,60 2,85
2,21 3,65 2,81
2,30 3,80 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Minnesota

kurs 2,85 × 100 zł = 250,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,64 2,07
1,70 2,12
2,13 1,69
1,70 2,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,38 1,59 1,25
1,42 1,62 1,28
1,39 1,58 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,67 2,42 3,20
2,70 2,50 3,25
2,70 2,47 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,50 2,77 2,95
2,50 2,90 2,95
2,50 2,85 3,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,27 1,38 1,46
1,32 1,44 1,48
1,31 1,41 1,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,32 1,43 1,35
1,37 1,50 1,38
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
14,00 1,01 5,00 1,13 2,47 1,47 1,61 2,15 1,24 3,60 1,08 6,20 1,02 12,00
18,00 1,02 5,25 1,15 2,55 1,50 1,65 2,20 1,26 3,75 1,10 6,90 - -
10,50 1,02 4,85 1,14 2,46 1,48 1,62 2,15 1,25 3,55 1,09 6,10 - -
- - 5,65 1,14 2,70 1,47 1,70 2,15 1,30 3,55 1,11 6,50 1,04 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,70. To o 3,9% więcej niż najniższy kurs 2,60 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,44 2,62
1,46 2,70
1,44 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,40 4,00 4,15 4,65 16,00 5,75
3,40 4,00 4,20 4,80 18,00 6,10
3,40 4,00 4,20 4,80 19,00 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo San Jose Earthquakes i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,70 2,50 6,20 2,90 3,55 4,40 2,90 6,10
12,50 2,40 7,00 2,80 3,60 4,50 2,85 6,75
13,00 2,39 7,00 2,80 3,60 4,50 2,85 6,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
14,00 4,00 5,25 6,90 5,25 6,90 3,75 18,00
18,00 4,00 5,50 8,10 5,50 8,10 3,70 29,00
19,00 3,95 5,40 8,00 5,60 8,00 3,70 29,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Minnesoty United FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 3,15 7,20 3,65 4,25 5,55 3,55 7,50
14,50 3,10 8,50 3,60 4,40 6,10 3,50 9,00
15,00 3,05 8,40 3,60 4,40 6,00 3,50 9,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na San Jose Earthquakes - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,75 7,20 15,00 36,00 1,40 - -
4,00 8,50 20,00 38,00 1,42 1,15 1,04
4,00 8,40 - - 1,42 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
4,10 5,90 10,00 20,00 4,70 - -
4,40 6,60 11,50 17,00 5,00 8,40 14,00
4,60 6,60 - - 5,20 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Minnesota United FC - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,61 1,22 1,06 1,01 5,00 - -
1,62 1,24 1,07 1,01 5,50 13,00 30,00
1,63 1,23 - - 5,60 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na San Jose Earthquakes - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,40 2,15 1,13 3,75 7,20
1,42 2,25 1,15 4,00 -
1,41 2,17 - 3,65 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Minnesota United FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,61 2,70 1,22 5,00 1,06
1,62 2,85 1,24 5,50 -
1,62 2,70 1,24 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na San Jose Earthquakes - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,18 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Minnesota United FC - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,32 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
17,00 12,00 14,00 7,00 13,00 18,00 8,80 10,00 10,00 23,00 35,00 15,00 19,00 19,00 22,00 30,00 50,00 90,00 35,00 50,00 40,00 60,00 80,00 90,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,80 w Superbet jest wyższy od najniższej oferty 3,70 o 2,7%.

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5 -13.5 +13.5
5,40 1,11 3,80 1,22 2,80 1,37 2,17 1,60 1,77 1,92 1,51 2,37 1,33 3,00 1,21 3,85
- - 3,70 1,24 2,70 1,42 2,00 1,70 1,65 2,10 1,42 2,70 - - - -
- - 3,75 1,23 2,69 1,41 2,05 1,69 1,66 2,09 1,41 2,68 1,33 3,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

Największa różnica na kartkach pojawia się przy selekcji Minimum 6 kartka. Najwyższy kurs ma STS z ofertą 4,80, a przewaga nad najniższym kursem 3,80 wynosi 100 zł przy przeliczeniu na stawkę 100 zł.

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 2,75 1,34 1,85 1,83 1,38 2,60 - -
6,20 1,10 3,00 1,35 1,85 1,85 1,37 2,85 1,16 4,80
6,00 1,09 3,15 1,30 2,01 1,70 1,48 2,44 1,21 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu San Jose Earthquakes - Minnesota United FC dostępnych jest 370 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 29,9% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,13 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,64 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych San Jose Earthquakes - Minnesota United FC ma STS, który prowadzi w 16 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.