Porównanie kursów Schwarz-Weiß Bregenz - Rapid Wien II
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Schwarz-Weiß Bregenz - Rapid Wien II dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach 12. kolejki 2. Ligi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 70 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Schwarz-Weiß Bregenz po kursie 1,67 w LV BET, remis po kursie 4,35 w LV BET oraz wygrana Rapidu Wien II po kursie 4,20 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Rapidu Wien II wystawia LV BET - 4,20, w porównaniu do najniższego 3,73 w Betclic. Daje to 47 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
- | - | 5,10 | 1,12 | 2,55 | 1,44 | 1,63 | 2,10 | 1,26 | 3,45 | 1,09 | 6,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
18,00 | 1,01 | 4,90 | 1,13 | 2,55 | 1,44 | 1,62 | 2,10 | 1,26 | 3,40 | 1,09 | 5,75 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,40 | 1,10 | 2,42 | 1,38 | 1,59 | 1,96 | 1,24 | 3,02 | 1,08 | 4,65 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,49 | 1,43 | 1,62 | 2,07 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,60 | 1,45 | 1,65 | 2,10 | 1,28 | 3,40 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,40. To o 6,7% więcej niż najniższy kurs 2,25 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Schwarz-Weiß Bregenz strzeli
Kurs na Rapid Wien II strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Schwarz-Weiß Bregenz i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Rapidu Wien II i liczbę goli
Kursy na Schwarz-Weiß Bregenz - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Rapid Wien II - handicap
Kursy na Schwarz-Weiß Bregenz - handicap azjatycki
Kursy na Rapid Wien II - handicap azjatycki
Kursy na Schwarz-Weiß Bregenz - handicap azjatycki pełny
| +1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2,03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na Rapid Wien II - handicap azjatycki pełny
| -1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1,65 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na dokładny wynik
Dla meczu Schwarz-Weiß Bregenz - Rapid Wien II dostępnych jest 299 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 15,9% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 5,10 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 4,40 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Schwarz-Weiß Bregenz - Rapid Wien II ma STS, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.