Porównanie kursów Sliema Wanderers - Valletta FC

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Sliema Wanderers - Valletta FC dla 14 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 8. kolejki maltańskiej Premier League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 15 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Sliema Wanderers po kursie 2,20 w STS, remis po kursie 3,20 w STS oraz wygrana Valletta FC po kursie 3,10 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Valletta FC wystawia STS - 3,10, w porównaniu do najniższego 2,95 w Betfan. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,20 3,20 3,10
2,15 3,05 2,95
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Valletta FC

kurs 3,10 × 100 zł = 272,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,60 2,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,33 1,56 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
2,70 1,40 1,58 2,25 1,20 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1,95 1,75
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Sliema Wanderers strzeli

Tak Nie
1,32 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Valletta FC strzeli

Tak Nie
1,46 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,10 4,40 6,90 3,40 7,90 4,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Sliema Wanderers i liczbę goli

-1.5 +1.5
6,60 2,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5
7,90 4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Valletta FC i liczbę goli

-1.5 +1.5
8,10 4,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sliema Wanderers - handicap

0:1
4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Valletta FC - handicap

0:1
1,56
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Sliema Wanderers - Valletta FC dostępnych jest 38 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 14 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 5,1% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,10 w STS przewyższa najniższą selekcję 2,95 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Sliema Wanderers - Valletta FC ma STS, który prowadzi w 16 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.