Betclic I Liga · 14. kolejka · 08.11.2026

Porównanie kursów Stal Mielec - Ruch Chorzów

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Stal Mielec - Ruch Chorzów dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę, 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 14. kolejki Betclic I Liga). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Stali Mielec po kursie 3,30 w Fortuna, remis po kursie 3,50 w STS oraz wygrana Ruchu Chorzów po kursie 2,15 w STS.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Stali Mielec wystawia Fortuna - 3,30, w porównaniu do najniższego 3,10 w Betclic. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 285 zł w bonusach.

1 X 2
3,10 3,40 2,07
3,25 3,50 2,15
3,30 3,35 2,07
3,10 3,40 2,07
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Stal

kurs 3,30 × 100 zł = 290,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 285 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,35 1,54
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,63 1,28 1,24
1,65 1,30 1,27
1,65 1,28 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,70 2,17 2,72
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,40 2,50 2,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,37 1,20 1,57
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,44 1,24 1,43
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
9,00 1,03 3,40 1,26 1,85 1,85 1,31 3,10 1,10 5,65 1,02 11,00 1,00 22,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1,72 1,97
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Stal Mielec strzeli

Tak Nie
1,37 2,82
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Ruch Chorzów strzeli

Tak Nie
1,21 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,50 4,30 4,00 5,20 9,30 3,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Stali Mielec i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,20 4,00 6,00 4,85 3,90 8,40 3,50 13,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,00 4,30 4,20 9,30 4,20 9,30 3,45 32,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Ruchu Chorzów i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,80 2,55 4,45 3,20 2,80 5,50 2,40 8,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Stal Mielec - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
6,70 17,00 1,72 1,24 1,06
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
4,90 8,90 3,85 5,90 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ruch Chorzów - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,34 1,09 3,85 8,20 20,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Stal Mielec - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5
1,72 3,10 1,24 6,70 1,06 16,00 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ruch Chorzów - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 +3.5
1,34 2,07 1,09 3,85 1,02 8,20 20,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
10,00 9,30 7,40 6,40 16,00 9,30 10,00 8,20 13,00 39,00 18,00 26,00 15,00 35,00 26,00 65,00 100,00 45,00 80,00 40,00 100,00 65,00 150,00 125,00 225,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Stal Mielec - Ruch Chorzów dostępnych jest 139 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,5% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,30 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 3,10 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Stal Mielec - Ruch Chorzów ma Superbet, który prowadzi w 22 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.