Scottish Challenge Cup · 1/16 finału · 03.11.2026

Porównanie kursów Stenhousemuir - Berwick Rangers

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Stenhousemuir - Berwick Rangers dla 15 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 3 listopada 2026 (w ramach 1/16 finału Scottish Challenge Cup). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na podwójną szansę i przy stawce 100 zł daje 130 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Stenhousemuir po kursie 1,14 w LV BET, remis po kursie 7,00 w LV BET oraz wygrana Berwick Rangers po kursie 12,50 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Berwick Rangers wystawia STS - 12,50, w porównaniu do najniższego 11,25 w Betclic. Daje to 125 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,12 7,00 12,50
1,12 6,40 11,25
1,13 6,70 12,00
1,14 7,00 11,50
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Berwick

kurs 12,50 × 100 zł = 1 100 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,03 6,75
1,04 8,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,03 3,50 1,06
1,03 4,75 1,05
1,03 3,45 1,06
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,36 3,50 8,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,05 2,52 1,19
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,05 2,62 1,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
5,60 1,06 3,00 1,27 1,86 1,71 1,38 2,55 1,15 3,98
6,50 1,07 3,20 1,28 1,93 1,75 1,40 2,65 1,17 4,25
- - 3,05 1,28 1,90 1,72 1,33 2,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Betfan wycenia na 1,87. To o 2,8% więcej niż najniższy kurs 1,82 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,82 1,75
1,87 1,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
1,84 6,25 15,00 1,58 27,00 20,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Stenhousemuir i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
9,25 1,11 3,03 1,23 1,86 1,57
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
27,00 6,25 7,00 14,50 7,00 14,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Berwick Rangers i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
38,00 9,25 19,75 13,00 12,00 33,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Stenhousemuir - handicap azjatycki

+0.5 +1.5 +2.5 +3.5
1,13 1,41 1,98 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Berwick Rangers - handicap azjatycki

+0.5 +1.5 +2.5 +3.5
4,30 2,45 1,62 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
27,00 9,25 38,00 13,00 6,25 100,00 8,50 35,00 23,00 6,25 450,00 8,50 140,00 23,00 95,00 95,00 8,00 1 000,00 11,00 800,00 30,00 500,00 125,00 500,00 700,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Stenhousemuir - Berwick Rangers dostępnych jest 121 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 15 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 37,7% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 4,75 w Betclic przewyższa najniższą selekcję 3,45 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Stenhousemuir - Berwick Rangers ma Betfan, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.