Meistriliiga (Estonia) · 11. kolejka · 08.05.2026
1 : 0
Koniec
Do przerwy 0:0
Marin 55'

Porównanie kursów Tammeka - Kuressaare

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Tammeka.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Tammeka - Kuressaare dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), 2. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz liczbę goli z 8 maja 2026 (w ramach 11. kolejki Meistriliiga (Estonia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 107 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Tammeka po kursie 1,95 w Betfan, remis po kursie 3,80 w STS oraz wygrana Kuressaare po kursie 3,40 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Kuressaare wystawia STS - 3,40, w porównaniu do najniższego 3,20 w Betclic. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,88 3,75 3,40
1,92 3,80 3,40
1,95 3,75 3,35
1,90 3,58 3,20
1,95 3,75 3,35
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Kuressaare

kurs 3,40 × 100 zł = 299,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,41 2,50
1,48 2,50
2,48 1,48
1,46 2,42
1,48 2,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,25 1,78 1,22
1,30 1,77 1,26
1,27 1,66 1,23
1,29 1,78 1,22
1,28 1,72 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,40 2,50 3,60
2,45 2,40 3,75
2,42 2,40 3,70
2,37 2,38 3,60
2,45 2,40 3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,22 2,77 3,45
2,25 2,80 3,35
2,22 2,75 3,28
2,25 2,80 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,47 1,43
1,23 1,44 1,44
1,23 1,44 1,44
1,22 1,41 1,41
1,23 1,45 1,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,23 1,54 1,36
1,29 1,54 1,38
1,27 1,52 1,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
13,00 1,02 4,80 1,15 2,37 1,52 1,56 2,27 1,22 3,85 1,07 6,70
15,00 1,02 4,60 1,16 2,35 1,53 1,56 2,25 1,22 3,80 1,08 6,50
10,00 1,02 4,60 1,16 2,35 1,53 1,56 2,27 1,22 3,85 - -
- - - - 2,17 1,54 1,54 2,17 - - - -
- - - - 2,35 1,53 1,57 2,25 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,45. To o 3,4% więcej niż najniższy kurs 2,37 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,50 2,42
1,50 2,45
1,50 2,43
1,45 2,37
1,48 2,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,15 4,25 5,10 3,85 16,00 6,80
3,20 4,10 5,10 3,90 15,00 6,75
3,05 4,00 4,90 3,80 17,00 7,00
3,15 4,20 5,10 3,95 17,50 7,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Tammeka i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,80 2,15 5,40 2,55 3,10 3,90 2,47 5,70
11,00 2,12 5,90 2,55 3,10 4,10 2,45 6,25
10,00 2,06 5,60 2,45 3,00 3,90 2,37 6,00
11,00 2,13 5,80 2,53 3,10 4,05 2,45 6,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
14,00 4,25 5,25 7,70 5,25 7,70 3,85 21,00
15,00 4,10 5,40 8,90 5,40 8,90 3,70 35,00
16,00 3,95 5,00 8,40 5,20 8,60 3,55 35,00
17,00 4,10 5,30 8,80 5,30 9,00 3,70 35,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Kuressaare i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 4,00 8,00 4,65 4,90 7,30 4,20 10,00
15,00 3,75 9,10 4,50 4,80 8,00 4,00 12,00
14,00 3,60 8,60 4,30 4,60 7,60 3,80 12,00
15,00 3,75 9,00 4,50 4,80 8,00 3,95 12,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Tammeka - Kuressaare dostępnych jest 263 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 75,9% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,48 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,41 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Tammeka - Kuressaare ma Betfan, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.