Porównanie kursów Tarxien Rainbows - Sliema Wanderers

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Tarxien Rainbows - Sliema Wanderers dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, 2. połowę (1X2), podwójną szansę oraz zakład bez remisu (DNB) z 30 kwietnia 2026 (w ramach 32. kolejki maltańskiej Premier League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 25 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Tarxien Rainbows po kursie 2,75 w STS, remis po kursie 3,50 w LV BET oraz wygrana Sliema Wanderers po kursie 2,35 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Tarxien Rainbows wystawia STS - 2,75, w porównaniu do najniższego 2,60 w LV BET. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,75 3,40 2,30
2,70 3,25 2,30
2,70 3,30 2,30
2,60 3,50 2,35
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Tarxien

kurs 2,75 × 100 zł = 242 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,00 1,72
2,00 1,70
1,98 1,71
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,52 1,40 1,28
1,47 1,37 1,27
1,47 1,36 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,30 2,16 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,95 2,55 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,32 1,27 1,53
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,38 1,32 1,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
3,60 1,25 1,92 1,78 1,36 2,90
3,70 1,22 1,95 1,73 1,37 2,75
- - 1,89 1,76 - -
- - 2,00 1,70 1,38 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,10. To o 1,9% więcej niż najniższy kurs 2,06 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,65 2,10
1,63 2,10
1,63 2,06
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,90 4,20 4,30 5,00 12,00 4,20
4,70 4,00 4,10 4,80 11,00 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Tarxien Rainbows i liczbę goli

-1.5 +1.5 -3.5 +3.5
9,90 4,10 3,60 8,00
9,40 3,95 3,45 7,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -3.5 +3.5
10,00 4,25 4,30 10,50
9,60 4,10 4,10 10,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Sliema Wanderers i liczbę goli

-1.5 +1.5 -3.5 +3.5
7,60 2,55 3,20 6,50
7,20 2,48 3,05 6,20
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Tarxien Rainbows - Sliema Wanderers dostępnych jest 99 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 9,4% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 2,90 w STS przewyższa najniższą selekcję 2,65 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Tarxien Rainbows - Sliema Wanderers ma eToto, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.