Porównanie kursów Troyes - RC Lens
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Troyes - RC Lens dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, rzuty rożne, liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 7. kolejki Ligue 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 161 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Troyes po kursie 4,10 w Betclic, remis po kursie 3,85 w eToto oraz wygrana RC Lens po kursie 1,85 w Betfan.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Troyes wystawia Betclic - 4,10, w porównaniu do najniższego 3,80 w Betfan. Daje to 30 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 100 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15,00 | 1,03 | 4,90 | 1,17 | 2,37 | 1,57 | 1,57 | 2,40 | 1,22 | 4,20 | 1,08 | 7,70 | 1,02 | 16,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
16,00 | 1,03 | 4,80 | 1,17 | 2,35 | 1,57 | 1,57 | 2,35 | 1,22 | 4,10 | 1,08 | 7,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 1,02 | 4,55 | 1,16 | 2,33 | 1,56 | 1,55 | 2,33 | 1,22 | 4,00 | 1,08 | 6,90 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,50 | 1,01 | 4,30 | 1,13 | 2,27 | 1,48 | 1,52 | 2,15 | 1,20 | 3,48 | 1,07 | 5,40 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,55 | 1,17 | 2,30 | 1,55 | 1,55 | 2,30 | 1,22 | 3,95 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,80 | 1,02 | 4,50 | 1,16 | 2,31 | 1,55 | 1,54 | 2,32 | 1,21 | 3,95 | 1,07 | 6,80 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,40. To o 9,1% więcej niż najniższy kurs 2,20 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Troyes i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo RC Lens i liczbę goli
Kursy na Troyes - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na RC Lens - handicap
Kursy na Troyes - handicap azjatycki
Kursy na RC Lens - handicap azjatycki
Kursy na Troyes - handicap azjatycki pełny
Kursy na RC Lens - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 18,25. Najniższa oferta na ten sam wynik to 15,00, więc różnica między bukmacherami sięga 21,7%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16,00 | 15,00 | 9,80 | 7,20 | 24,00 | 10,00 | 13,00 | 8,20 | 12,00 | 60,00 | 16,00 | 30,00 | 13,00 | 30,00 | 20,00 | 45,00 | 100,00 | 30,00 | 100,00 | 26,00 | 100,00 | 40,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
18,25 | 16,50 | 10,00 | 7,25 | 23,00 | 8,50 | 11,75 | 7,25 | 10,50 | 60,00 | 12,50 | 29,00 | 10,50 | 29,00 | 17,25 | 38,00 | 200,00 | 24,00 | 95,00 | 20,00 | 95,00 | 35,00 | 140,00 | 85,00 | 250,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,50 | 14,50 | 9,40 | 6,90 | 23,50 | 9,80 | 12,00 | 7,90 | 11,50 | 55,00 | 15,00 | 29,00 | 12,00 | 30,00 | 19,50 | 41,00 | 180,00 | 31,00 | 95,00 | 24,50 | 95,00 | 40,00 | - | - | - | 500,00 | 80,00 | 350,00 | 65,00 | 500,00 | 250,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,00 | 14,00 | 9,00 | 6,75 | 23,00 | 9,50 | 12,00 | 7,75 | 11,00 | 55,00 | 15,00 | 28,00 | 12,00 | 29,00 | 19,00 | 40,00 | 100,00 | 30,00 | 90,00 | 24,00 | 95,00 | 38,00 | 100,00 | 90,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 2,95 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 2,75 o 7,3%.
| -6.5 | +6.5 | -7.5 | +7.5 | -8.5 | +8.5 | -9.5 | +9.5 | -10.5 | +10.5 | -11.5 | +11.5 | -12.5 | +12.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3,80 | 1,22 | 2,75 | 1,38 | 2,12 | 1,63 | 1,72 | 1,97 | 1,47 | 2,47 | 1,30 | 3,15 | 1,18 | 4,15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2,95 | 1,35 | 2,15 | 1,60 | 1,70 | 2,00 | 1,45 | 2,55 | 1,28 | 3,40 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2,94 | 1,35 | 2,18 | 1,61 | 1,72 | 2,00 | 1,44 | 2,57 | 1,27 | 3,45 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2,85 | 1,35 | 2,15 | 1,60 | 1,72 | 1,98 | 1,45 | 2,50 | 1,27 | 3,30 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2,95 | 1,37 | 2,19 | 1,63 | 1,74 | 2,02 | 1,46 | 2,60 | 1,29 | 3,40 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Troyes - RC Lens dostępnych jest 653 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 124,8% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,90 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,29 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Troyes - RC Lens ma eToto, który prowadzi w 7 rynkach zdarzeń.