Porównanie kursów UCV Moquegua - Universitario

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz UCV Moquegua - Universitario dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), rzuty rożne, żółte kartki, liczbę goli, obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 23 maja 2026 (w ramach 16. kolejki Primera Division (Peru)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 101 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo UCV Moquegua po kursie 3,65 w LV BET, remis po kursie 3,35 w LV BET oraz wygrana Universitario po kursie 2,40 w STS.

Najwyższy kurs na zwycięstwo UCV Moquegua wystawia LV BET - 3,65, w porównaniu do najniższego 3,00 w STS. Daje to 65 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
3,00 3,10 2,40
3,35 3,30 2,03
3,35 3,18 1,93
3,50 3,30 2,05
3,65 3,35 1,92
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną UCV Moquegua

kurs 3,65 × 100 zł = 321,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,05 1,70
1,50 2,43
2,40 1,42
2,50 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,50 1,37 1,35
1,56 1,25 1,26
1,70 1,21 1,23
1,65 1,27 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,60 2,05 3,00
4,00 2,09 2,65
4,15 2,10 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,55 2,47 2,42
3,65 2,50 2,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,30 1,24 1,58
1,37 1,20 1,57
1,40 1,20 1,58
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,47 1,25 1,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
7,75 1,07 3,00 1,33 1,68 2,05 1,26 3,50 1,08 6,60 1,02 10,50
6,90 1,05 3,00 1,31 1,70 1,96 1,26 3,30 1,08 5,90 - -
- - 2,90 1,29 1,67 1,91 1,24 3,17 - - - -
- - 3,10 1,32 1,73 2,00 1,27 3,40 - - - -
- - 3,10 1,30 1,75 1,92 1,25 3,35 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,92. To o 6,1% więcej niż najniższy kurs 1,81 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,80 1,92
1,79 1,85
1,83 1,81
1,80 1,87
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
6,00 4,00 5,00 4,70 7,75 3,90
6,00 3,90 4,80 4,70 8,00 3,60
7,00 4,30 4,25 5,80 9,40 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo UCV Moquegua i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,90 3,80 5,75 5,00 3,50 10,50 3,10 19,00
8,40 3,80 5,60 5,00 3,45 11,00 3,00 19,00
10,00 4,60 6,70 6,00 4,15 13,50 3,60 23,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,75 4,00 3,50 12,00 3,50 12,00 2,85 50,00
8,00 3,85 3,40 12,00 3,35 12,00 2,75 70,00
9,40 4,30 3,85 13,00 3,85 13,00 3,10 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Universitario i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,90 3,00 4,80 4,00 3,00 8,10 2,60 14,50
7,20 2,90 4,50 3,80 2,80 7,60 2,42 14,00
7,10 2,48 4,20 3,25 2,59 6,30 2,20 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na UCV Moquegua - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
6,10 16,00 1,50 1,15 1,03
- - 1,70 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
4,60 7,60 4,10 6,60 10,50
- - 3,70 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Universitario - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,37 1,10 4,75 11,50 24,00
- - 3,70 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na UCV Moquegua - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,50 2,85 1,15 6,10 1,12
1,71 3,20 1,23 - -
1,70 - - - -
1,73 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Universitario - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,37 2,35 1,10 4,75 5,40
1,30 2,02 - 3,75 -
1,93 - - - -
- 2,00 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na UCV Moquegua - handicap azjatycki pełny

-1
1,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Universitario - handicap azjatycki pełny

+1
2,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 10,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 7,80, więc różnica między bukmacherami sięga 28,2%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
7,80 8,20 6,00 5,20 15,00 8,00 10,00 7,60 13,00 40,00 16,00 28,00 15,00 40,00 28,00 70,00 100,00 45,00 100,00 40,00 100,00 70,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
10,00 9,20 6,60 5,80 17,00 8,60 12,00 8,20 14,00 50,00 17,00 35,00 16,00 45,00 30,00 80,00 101,00 45,00 101,00 45,00 101,00 80,00 101,00 101,00 101,00 - - - - - -
8,20 8,80 6,30 5,50 16,50 8,40 11,00 7,90 13,50 46,00 16,50 31,00 15,50 41,00 29,00 75,00 100,00 43,00 100,00 41,00 100,00 80,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 2,77 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 2,40 o 15,4%.

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5
2,77 1,39 2,06 1,68 - - 1,38 2,79
2,40 1,50 1,85 1,83 1,52 2,35 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
3,00 1,33 1,93 1,76 1,43 2,57
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu UCV Moquegua - Universitario dostępnych jest 336 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 71,1% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,43 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,42 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych UCV Moquegua - Universitario ma Betfan, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.