Porównanie kursów Universitatea Craiova - Egnatia
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Universitatea Craiova - Egnatia dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), zakład bez remisu (DNB), dokładny wynik, podwójną szansę oraz na handicap z 5 listopada 2026 (w ramach 3. rundy Ligi Konferencji UEFA). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 336 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Universitatea Craiova po kursie 1,55 w LV BET, remis po kursie 4,50 w Fortuna oraz wygrana Egnatii po kursie 6,10 w Fortuna.
Najwyższy kurs na wygraną Egnatii wystawia Fortuna - 6,10, w porównaniu do najniższego 5,60 w STS. Daje to 50 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 285 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13,00 | 1,03 | 4,00 | 1,22 | 2,10 | 1,68 | 1,43 | 2,70 | 1,16 | 4,75 | 1,05 | 10,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,80 | 1,21 | 2,05 | 1,66 | 1,41 | 2,62 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,85 | 1,20 | 2,05 | 1,67 | 1,42 | 2,60 | 1,15 | 4,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,20 | 1,03 | 3,90 | 1,21 | 2,07 | 1,67 | 1,42 | 2,65 | 1,16 | 4,60 | 1,05 | 8,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,00 | 1,04 | 4,00 | 1,25 | 2,07 | 1,75 | 1,42 | 2,85 | 1,16 | 5,25 | 1,05 | 10,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,90. To o 8,0% więcej niż najniższy kurs 1,76 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Universitatea Craiova strzeli
Kurs na Egnatia strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Universitatea Craiova i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Egnatii i liczbę goli
Kursy na Universitatea Craiova - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Egnatię - handicap
Kursy na Universitatea Craiova - handicap azjatycki
Kursy na Egnatię - handicap azjatycki
Kursy na Universitatea Craiova - handicap azjatycki pełny
Kursy na Egnatię - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 17,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 15,00, więc różnica między bukmacherami sięga 13,3%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14,00 | 7,00 | 17,00 | 8,40 | 6,60 | 40,00 | 8,00 | 19,00 | 19,00 | 9,60 | 100,00 | 11,00 | 70,00 | 27,00 | 70,00 | 100,00 | 18,00 | 100,00 | 22,00 | 100,00 | 50,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 6,90 | 16,00 | 7,70 | 6,80 | 36,00 | 7,70 | 17,50 | 17,00 | 9,80 | 100,00 | 11,00 | 60,00 | 25,00 | 60,00 | 85,00 | 19,00 | 100,00 | 21,50 | 100,00 | 49,00 | 100,00 | - | - | - | 45,00 | 100,00 | 50,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,00 | 6,75 | 15,00 | 7,50 | 6,50 | 35,00 | 7,50 | 17,00 | 16,00 | 9,50 | 100,00 | 11,00 | 55,00 | 24,00 | 55,00 | 80,00 | 18,00 | 100,00 | 20,00 | 100,00 | 45,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 2,81 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 2,80 o 0,4%.
Dla meczu Universitatea Craiova - Egnatia dostępnych jest 458 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 294,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 4,50 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,14 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Universitatea Craiova - Egnatia ma eToto, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.