Forma w lidze
Egnatia w tabeli
2. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
7 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
7:2 bramki
2,33 gola/mecz
6 pkt
6:3 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Egnatii
Wartość drużyny: 5,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Belgia | 26 | napastnik | 5 | 850 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 434 minut | Macedonia | 20 | – | 5 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Egnatii 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Egnatia w tabeli Kategorii Superiore
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 16 |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 15 |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 12 |
4
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 7 |
5
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | 7 |
Wyniki Egnatii
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Laci
0
Egnatia
2
Kategoria Superiore (Albania), 6. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Egnatia
2
Partizani
1
Kategoria Superiore (Albania), 5. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
AF Elbasani
2
Egnatia
1
Kategoria Superiore (Albania), 4. kolejka
|
Terminarz Egnatii
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 18:45
|
Egnatia
FC Midtjylland
Liga Konferencji, 1. runda
|
|
|
18 Paź 18:30
|
Egnatia
Vllaznia Shkodër
Kategoria Superiore (Albania), 7. kolejka
|
|
|
22 Paź 21:00
|
AGF Aarhus
Egnatia
Liga Konferencji, 2. runda
|
Ostatnie transfery Egnatii
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Sie 2026 |
|
Kosowo |
|
100 tys. € | |
| 22 Lip 2026 |
|
Albania |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo |
Egnatia to klub piłkarski z Albanii występujący w Kategoria Superiore (Albania). Swoim domowym obiektem jest Arena Egnatia, który może pomieścić 4 000 widzów. Zespół prowadzi Nevil Dede. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów,w Liga Konferencji orazw Liga Europy.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Egnatię?
Klub piłkarski Egnatia zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Albanii oraz Puchar Albanii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Albanii oraz Superpuchar Albanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Egnatia w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Egnatii trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 170 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Arbenit Xhemajli do Selangor za 100 tys. €.
Które miejsce zajmuje Egnatia w tabeli Kategorii Superiore?
Egnatia zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Kategorii Superiore z dorobkiem 15 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Teuta Durrës wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Kiedy Egnatia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Egnatii to spotkanie z FC Midtjylland, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Arena Egnatia w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Egnatii?
Ostatni mecz Egnatii to wygrana z Laci 0:2 w Kategorii Superiore, 11 października 2026. Bramkę zdobył Loukili. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Egnatia w tym sezonie?
Bilans Egnatii w tym sezonie to 6 meczów i wynik 5-0-1 przy 13 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 13,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Egnatii w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Egnatia w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Egnatii
Egnatia terminarz
Kiedy Egnatia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Egnatii to spotkanie z FC Midtjylland, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Arena Egnatia w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Wyniki Egnatii w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Egnatia w sezonie 2026.
Forma i bramki Egnatii w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Egnatia wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 6. kolejka
|
0:2 | – | 3/6 | 6/9 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 5. kolejka
|
2:1 | – | 6/11 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 4. kolejka
|
2:1 | – | 2/5 | 3/8 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 3. kolejka
|
2:1 | – | 5/9 | 4/6 | |
|
31 Sie Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 2. kolejka
|
1:3 | – | 3/8 | 0/1 | |
|
27 Sie Dogryw.
|
Liga Europy, play offy
|
2:1 | 4-3-1-2 | 8/17 | 2/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 1. kolejka
|
3:0 | – | 4/5 | 2/3 | |
|
20 Sie Koniec
|
Liga Europy, play offy
|
0:0 | 3-5-2 | 6/10 | 1/2 | |
|
13 Sie Koniec
|
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
5:1 | 3-5-2 | 5/13 | 4/6 | |
|
04 Sie Koniec
|
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
3:1 | 3-5-2 | 5/10 | 2/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Egnatii?
Ostatni mecz Egnatii to wygrana z Laci 0:2 w Kategorii Superiore, 11 października 2026. Bramkę zdobył Loukili. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Egnatia – tabela Kategoria Superiore (Albania)
Jakie miejsce w tabeli Kategoria Superiore (Albania) zajmuje Egnatia w sezonie 2026.
Miejsce Egnatii w tabeli Kategorii Superiore
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 16 | |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
4
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
5
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
6
|
Tirana
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 5 | |
7
|
Vllaznia Shkodër
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
8
|
Vora
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 | 5 | |
9
|
Partizani
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 4 | |
10
|
Skenderbeu Korce
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:9 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 16 | |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
4
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
5
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
6
|
Tirana
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 5 | |
7
|
Vllaznia Shkodër
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
8
|
Vora
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 | 5 | |
9
|
Partizani
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 4 | |
10
|
Skenderbeu Korce
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:9 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Teuta Durrës
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Egnatia
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 3 |
Dinamo Tirana
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 4 |
AF Elbasani
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Laci
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 6 |
Tirana
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 4 | |
| 7 |
Vllaznia Shkodër
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 8 |
Vora
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 9 |
Partizani
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 10 |
Skenderbeu Korce
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Teuta Durrës
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 2 |
Egnatia
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 3 |
Dinamo Tirana
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 4 |
Vora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 5 |
Laci
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 6 |
Partizani
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 7 |
AF Elbasani
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 8 |
Skenderbeu Korce
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 9 |
Tirana
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 10 |
Vllaznia Shkodër
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 |
Które miejsce zajmuje Egnatia w tabeli Kategorii Superiore?
Egnatia zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Kategorii Superiore z dorobkiem 15 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Teuta Durrës wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Egnatii w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Egnatii na tle ligi w sezonie 2026.
Egnatia na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,7
- Strzały celne / mecz 5,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,83
- Czyste konta 33%
Strzelcy Egnatii
-
Alessandro Albanese 3
-
Karim Loukili 3
-
Numan Ajetovikj 1
-
Eljon Sota 1
-
Jurguens Montenegro 1
-
Andrey Yago 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Egnatii i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Egnatii to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Egnatia - FC Midtjylland Po przerwie pada 54% bramek Egnatii.Przebieg meczu Egnatii i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Egnatia otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Egnatii
100% bramek Egnatii pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Egnatia zdobywa w sezonie średnio 2,50 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 2,50.
Aktualne serie Egnatii
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Egnatii, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Egnatia wygra mecz Egnatia - FC Midtjylland Egnatia nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Egnatii
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 83%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 83% meczów Egnatii padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Egnatia - FC Midtjylland Powyżej 2,5 bramki padło w 83% meczów Egnatii.Egnatia – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Egnatii, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Egnatia zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Egnatia wygra mecz Egnatia - FC Midtjylland Egnatia zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Egnatii ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Egnatii, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Egnatia wygra drugą połowę meczu Egnatia - FC Midtjylland Drugą połowę Egnatia wygrywał w 3 z 6 meczów.Egnatia – strzały
- Celne / mecz 5,7
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
Egnatia oddaje 13,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Egnatia - FC Midtjylland Egnatia oddaje 13,7 strzałów na mecz.Egnatia – posiadanie piłki
- U siebie 52,7%
- Na wyjeździe 54,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 47%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Egnatia utrzymuje przy piłce 53,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 47%.
Egnatia wygra mecz Egnatia - FC Midtjylland Egnatia utrzymuje średnio 53,5% posiadania piłki.Egnatia – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 0,83
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Egnatii to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Egnatia - FC Midtjylland Czyste konto Egnatia zachowuje w 33% meczów.Egnatia – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,7
Egnatia wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Egnatia – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 17%
Egnatia ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Egnatii – 2,2.
Egnatia według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 0,67 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Egnatia zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z środka tabeli (4–7).
Egnatia na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,33 | 2,33 1,67 | 0,33 0,33 |
|
2.
|
3,00 2,00 | 2,33 2,00 | 0,67 1,00 |
|
3.
|
2,00 2,00 | 1,67 1,67 | 1,00 1,00 |
|
4.
|
1,67 0,67 | 1,33 1,33 | 1,00 1,67 |
|
5.
|
1,00 1,50 | 1,00 1,50 | 1,50 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Egnatii
Skrajne wyniki i osiągnięcia Egnatii w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Egnatia - Tirana 3:0 Kategoria Superiore (Albania), 23.08.2026
- Najwyższa porażka AF Elbasani - Egnatia 2:1 Kategoria Superiore (Albania), 13.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Vora - Egnatia 1:3, Kategoria Superiore (Albania), 31.08.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Egnatia - Tirana 3:0, Kategoria Superiore (Albania), 23.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Laci - Egnatia 0:2, Kategoria Superiore (Albania), 11.10.2026
Jakie statystyki ma Egnatia w tym sezonie?
Bilans Egnatii w tym sezonie to 6 meczów i wynik 5-0-1 przy 13 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 13,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Egnatia – zawodnicy
Jak wygląda kadra Egnatii w sezonie 2026.
Przewidywany skład Egnatii 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Egnatii
-
Fernando Medeiros Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 44 dniopuszczone: 5 meczów
-
Ledio Beqja Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 52 dniopuszczone: 7 meczów
-
Guillem Jaime Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 60 dniopuszczone: 8 meczów
-
Bakayoko Soumaila Napastnik Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 82 dniopuszczone: 12 meczów

Kadra Egnatii
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Kostaryka | 225 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 316' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
24 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
26 | Belgia | 850 tys. € | 116 tys. € | 5 | 83% | 3 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 77 |
|
27 | Albania | 300 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 120' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
34 | Albania | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
30 | Brazylia | 600 tys. € | 53 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Nigeria | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
24 | Kosowo | 350 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 316' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
28 | Albania | 325 tys. € | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Albania | 350 tys. € | 77 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Brazylia | 300 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Albania | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Albania | 350 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Azerbejdżan | 325 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
32 | Albania | 200 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 196' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Hiszpania | 350 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | Albania | 450 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Albania | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
21 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 98 |
|
27 | Albania | 275 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Egnatii
6,5 mln €
śr. 293 tys. € / zawodnika
Ile Egnatia wydaje na pensje
596 tys. € rocznie
śr. 27 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Albania (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Egnatii w sezonie 2026
Egnatia wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Egnatii
Egnatia – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Egnatia w sezonie 2026.
Egnatia transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Sie 2026 |
|
Kosowo | 28 |
|
100 tys. € | |
| 22 Lip 2026 |
|
Albania | 25 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Portugalia | 24 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 30 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Macedonia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Albania | 24 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Albania | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Maroko | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Albania | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kostaryka | 25 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Egnatii
Egnatia bilans transferowy
- +170 tys. € 2026
- +550 tys. € 2025
- +880 tys. € 2024
- +145 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Egnatii
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Egnatia w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Egnatii trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 170 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Arbenit Xhemajli do Selangor za 100 tys. €.
Egnatia – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Egnatia? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Egnatię?
Klub piłkarski Egnatia zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Albanii oraz Puchar Albanii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Albanii oraz Superpuchar Albanii.