Forma w lidze
Vllaznia Shkodër w tabeli
7. miejsce / 5 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:7 bramki
1,25 gola/mecz
1 pkt
1:3 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Vllaznia Shkodër
Wartość drużyny: 2,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Albania | 35 | napastnik | 6 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Albania | 35 | napastnik | 6 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Vllaznia Shkodër 4-1-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Vllaznia Shkodër w tabeli Kategorii Superiore
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 16 |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 15 |
| ··· | |||||||
6
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | 7 |
7
|
Vllaznia Shkodër
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | 5 |
8
|
Vora
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | 5 |
Wyniki Vllaznia Shkodër
Terminarz Vllaznia Shkodër
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 18:30
|
Egnatia
Vllaznia Shkodër
Kategoria Superiore (Albania), 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:30
|
Vllaznia Shkodër
Tirana
Kategoria Superiore (Albania), 8. kolejka
|
|
|
28 Paź 13:30
|
Vora
Vllaznia Shkodër
Kategoria Superiore (Albania), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Vllaznia Shkodër
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Bośnia |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Albania |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Albania |
![]() |
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Bośnia |
|
50 tys. € |
Vllaznia Shkodër to klub piłkarski z Albanii występujący w Kategoria Superiore (Albania). Swoim domowym obiektem jest Stadiumi Loro Boriçi, który może pomieścić 16 000 widzów. Zespół prowadzi Csaba Laszló. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Vllaznia Shkodër?
Klub piłkarski Vllaznia Shkodër zdobył w swojej historii 23 trofea — 23 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Albanii oraz Puchar Albanii. Ponadto triumfował w Superpuchar Albanii oraz Mistrzostwo 2. ligi Albanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vllaznia Shkodër w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Vllaznia Shkodër trafiło 18 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 100 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Rijad Kobiljar do Muharraq za 50 tys. €.
Które miejsce zajmuje Vllaznia Shkodër w tabeli Kategorii Superiore?
Vllaznia Shkodër zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Kategorii Superiore z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Teuta Durrës wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Vllaznia Shkodër gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vllaznia Shkodër to spotkanie z Egnatią, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Arena Egnatia w ramach Kategorii Superiore (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vllaznia Shkodër?
Ostatni mecz Vllaznia Shkodër to wygrana z Dinamo Tirana 1:0 w Kategorii Superiore, 11 października 2026. Bramkę zdobył Murataj. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Vllaznia Shkodër w tym sezonie?
Bilans Vllaznia Shkodër w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 6 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Vllaznia Shkodër w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Vllaznia Shkodër w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Vllaznia Shkodër
Vllaznia Shkodër terminarz
Kiedy Vllaznia Shkodër gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vllaznia Shkodër to spotkanie z Egnatią, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Arena Egnatia w ramach Kategorii Superiore (7. kolejka).
Wyniki Vllaznia Shkodër w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Vllaznia Shkodër w sezonie 2026.
Forma i bramki Vllaznia Shkodër w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Vllaznia Shkodër wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vllaznia Shkodër?
Ostatni mecz Vllaznia Shkodër to wygrana z Dinamo Tirana 1:0 w Kategorii Superiore, 11 października 2026. Bramkę zdobył Murataj. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Vllaznia Shkodër – tabela Kategoria Superiore (Albania)
Jakie miejsce w tabeli Kategoria Superiore (Albania) zajmuje Vllaznia Shkodër w sezonie 2026.
Miejsce Vllaznia Shkodër w tabeli Kategorii Superiore
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 16 | |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
4
|
Tirana
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 8 | |
5
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
6
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
7
|
Vllaznia Shkodër
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
8
|
Vora
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 | 5 | |
9
|
Partizani
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:13 | -5 | 4 | |
10
|
Skenderbeu Korce
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:9 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 16 | |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
4
|
Tirana
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 8 | |
5
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
6
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
7
|
Vllaznia Shkodër
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
8
|
Vora
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 | 5 | |
9
|
Partizani
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:13 | -5 | 4 | |
10
|
Skenderbeu Korce
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:9 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Teuta Durrës
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Egnatia
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 3 |
Dinamo Tirana
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 4 |
AF Elbasani
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Tirana
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 4 | |
| 6 |
Laci
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 7 |
Vllaznia Shkodër
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 8 |
Vora
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 9 |
Partizani
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 10 |
Skenderbeu Korce
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Teuta Durrës
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 2 |
Egnatia
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 3 |
Dinamo Tirana
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 4 |
Tirana
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 5 |
Vora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 6 |
Laci
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 7 |
Partizani
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 8 |
AF Elbasani
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 9 |
Skenderbeu Korce
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 10 |
Vllaznia Shkodër
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 |
Które miejsce zajmuje Vllaznia Shkodër w tabeli Kategorii Superiore?
Vllaznia Shkodër zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Kategorii Superiore z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Teuta Durrës wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Vllaznia Shkodër w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Vllaznia Shkodër na tle ligi w sezonie 2026.
Vllaznia Shkodër na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 3,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 17%
Strzelcy Vllaznia Shkodër
Rozkład bramek w czasie
Bramki Vllaznia Shkodër i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Vllaznia Shkodër to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Vllaznia Shkodër i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Vllaznia Shkodër otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Vllaznia Shkodër
67% bramek Vllaznia Shkodër pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Vllaznia Shkodër zdobywa w sezonie średnio 0,83 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,83.
Aktualne serie Vllaznia Shkodër
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Vllaznia Shkodër, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Vllaznia Shkodër
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Vllaznia Shkodër padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Vllaznia Shkodër – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Vllaznia Shkodër, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Vllaznia Shkodër zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Vllaznia Shkodër ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Vllaznia Shkodër, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Vllaznia Shkodër – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,0
Vllaznia Shkodër oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,0 strzału.
Vllaznia Shkodër – posiadanie piłki
- U siebie 49,8%
- Na wyjeździe 44,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Vllaznia Shkodër utrzymuje przy piłce 48,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Vllaznia Shkodër – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Vllaznia Shkodër to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Vllaznia Shkodër – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 3,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Vllaznia Shkodër wykonuje średnio 3,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Vllaznia Shkodër – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Vllaznia Shkodër ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Vllaznia Shkodër – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Vllaznia Shkodër według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 1,00 |
| Środka tabeli (4–7) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (8–10) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 2,00 | 2,50 |
Najwięcej punktów na mecz Vllaznia Shkodër zdobywa z drużynami z top 3 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (8–10).
Vllaznia Shkodër na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,67 0,67 | 1,33 1,33 | 1,00 1,67 |
|
6.
|
1,00 1,50 | 1,00 1,50 | 1,50 2,00 |
|
7.
|
1,00 0,50 | 1,25 0,50 | 1,75 1,50 |
|
8.
|
0,50 1,00 | 1,00 0,50 | 2,00 1,75 |
|
9.
|
0,25 1,50 | 1,00 2,00 | 2,25 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Vllaznia Shkodër
Skrajne wyniki i osiągnięcia Vllaznia Shkodër w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Vllaznia Shkodër - Dinamo Tirana 1:0 Kategoria Superiore (Albania), 11.10.2026
- Najwyższa porażka Laci - Vllaznia Shkodër 2:0 Kategoria Superiore (Albania), 13.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Vllaznia Shkodër - Partizani 2:3, Kategoria Superiore (Albania), 5.09.2026
- Najszybsza bramka 18. minuta Murataj, AF Elbasani - Vllaznia Shkodër 1:1, Kategoria Superiore (Albania), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 57. minuta Musta, Vllaznia Shkodër - Partizani 2:3, Kategoria Superiore (Albania), 5.09.2026
Jakie statystyki ma Vllaznia Shkodër w tym sezonie?
Bilans Vllaznia Shkodër w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 6 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Vllaznia Shkodër – zawodnicy
Jak wygląda kadra Vllaznia Shkodër w sezonie 2026.
Przewidywany skład Vllaznia Shkodër 4-1-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Vllaznia Shkodër
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Wenezuela | 50 tys. € | 116 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
30 | Senegal | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 119' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
35 | Albania | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Belgia | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 529' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
23 | Albania | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
31 | Kosowo | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Ghana | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
30 | Albania | 125 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
21 | Albania | 50 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
34 | Albania | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Chorwacja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Kosowo | 175 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Haiti | 250 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Albania | 250 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
24 | Albania | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 92 |
![]() |
24 | Albania | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
32 | Mołdawia | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
21 | Albania | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
21 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Vllaznia Shkodër
3 mln €
śr. 150 tys. € / zawodnika
Ile Vllaznia Shkodër wydaje na pensje
116 tys. € rocznie
śr. 6 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Albania (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Vllaznia Shkodër w sezonie 2026
Vllaznia Shkodër wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Vllaznia Shkodër
Vllaznia Shkodër – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Vllaznia Shkodër w sezonie 2026.
Vllaznia Shkodër transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Bośnia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Albania | 21 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Albania | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Bośnia | 30 |
|
50 tys. € | |
| 15 Sie 2026 |
|
Mołdawia | 32 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Niemcy | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Senegal | 30 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Haiti | 27 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Kosowo | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Kosowo | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Vllaznia Shkodër
Vllaznia Shkodër bilans transferowy
- +100 tys. € 2026
- +450 tys. € 2025
- +300 tys. € 2024
- -84 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Vllaznia Shkodër
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vllaznia Shkodër w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Vllaznia Shkodër trafiło 18 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 100 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Rijad Kobiljar do Muharraq za 50 tys. €.
Vllaznia Shkodër – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Vllaznia Shkodër? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Vllaznia Shkodër?
Klub piłkarski Vllaznia Shkodër zdobył w swojej historii 23 trofea — 23 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Albanii oraz Puchar Albanii. Ponadto triumfował w Superpuchar Albanii oraz Mistrzostwo 2. ligi Albanii.