Forma w lidze
Dinamo Tirana w tabeli
3. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:3 bramki
1,67 gola/mecz
6 pkt
5:3 bramki
1,67 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Dinamo Tirana
Wartość drużyny: 5,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Albania | 27 | napastnik | 6 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Albania | 31 | bramkarz | 6 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Dinamo Tirana 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Dinamo Tirana w tabeli Kategorii Superiore
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 16 |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 15 |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 12 |
4
|
Tirana
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | 8 |
5
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 7 |
Wyniki Dinamo Tirana
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Vllaznia Shkodër
1
Dinamo Tirana
0
Kategoria Superiore (Albania), 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Dinamo Tirana
3
Laci
1
Kategoria Superiore (Albania), 5. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Partizani
2
Dinamo Tirana
4
Kategoria Superiore (Albania), 4. kolejka
|
Terminarz Dinamo Tirana
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 18:30
|
Dinamo Tirana
Teuta Durrës
Kategoria Superiore (Albania), 7. kolejka
|
|
|
25 Paź 18:30
|
Dinamo Tirana
Egnatia
Kategoria Superiore (Albania), 8. kolejka
|
|
|
28 Paź 17:00
|
Tirana
Dinamo Tirana
Kategoria Superiore (Albania), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Dinamo Tirana
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Mali |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Albania |
|
koniec wypożyczenia | |
| 27 Sie 2026 |
|
Nigeria |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo |
Dinamo Tirana to klub piłkarski z Albanii występujący w Kategoria Superiore (Albania). Swoim domowym obiektem jest Elbasan Arena, który może pomieścić 12 000 widzów. Zespół prowadzi Ilir Daja. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dinamo Tirana?
Klub piłkarski Dinamo Tirana zdobył w swojej historii 38 trofeów — 38 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Albanii oraz Puchar Albanii. Ponadto triumfował w Superpuchar Albanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dinamo Tirana w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Dinamo Tirana trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Karamba Gassama do Gaziantepu za 200 tys. €.
Które miejsce zajmuje Dinamo Tirana w tabeli Kategorii Superiore?
Dinamo Tirana zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Kategorii Superiore z dorobkiem 12 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Teuta Durrës wynosi 4 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Kiedy Dinamo Tirana gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dinamo Tirana to spotkanie z Teuta Durrës, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Elbasan Arena w ramach Kategorii Superiore (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dinamo Tirana?
Ostatni mecz Dinamo Tirana to porażka z Vllaznia Shkodër 1:0 w Kategorii Superiore, 11 października 2026. Bramkę zdobył Murataj. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dinamo Tirana w tym sezonie?
Bilans Dinamo Tirana w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-0-2 przy 10 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dinamo Tirana w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Dinamo Tirana w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Dinamo Tirana
Dinamo Tirana terminarz
Kiedy Dinamo Tirana gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dinamo Tirana to spotkanie z Teuta Durrës, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Elbasan Arena w ramach Kategorii Superiore (7. kolejka).
Wyniki Dinamo Tirana w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Dinamo Tirana w sezonie 2026.
Forma i bramki Dinamo Tirana w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dinamo Tirana wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 6. kolejka
|
1:0 | – | 9/9 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 5. kolejka
|
3:1 | – | 3/7 | 2/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 4. kolejka
|
2:4 | – | 3/11 | 2/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 3. kolejka
|
2:1 | – | 9/10 | 2/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 2. kolejka
|
0:1 | – | 4/11 | 5/8 | |
|
27 Sie Dogryw.
|
Liga Konferencji, play offy
|
4:2 | 4-4-2 | 2/7 | 5/11 | |
|
23 Sie Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 1. kolejka
|
0:1 | – | 5/8 | 4/7 | |
|
20 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
1:1 | 4-3-3 | 3/4 | 4/6 | |
|
13 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
4:0 | 4-2-3-1 | 2/10 | 2/6 | |
|
04 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
1:0 | 4-2-2-2 | 7/18 | 5/8 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dinamo Tirana?
Ostatni mecz Dinamo Tirana to porażka z Vllaznia Shkodër 1:0 w Kategorii Superiore, 11 października 2026. Bramkę zdobył Murataj. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dinamo Tirana – tabela Kategoria Superiore (Albania)
Jakie miejsce w tabeli Kategoria Superiore (Albania) zajmuje Dinamo Tirana w sezonie 2026.
Miejsce Dinamo Tirana w tabeli Kategorii Superiore
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 16 | |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
4
|
Tirana
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 8 | |
5
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
6
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
7
|
Vllaznia Shkodër
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
8
|
Vora
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 | 5 | |
9
|
Partizani
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:13 | -5 | 4 | |
10
|
Skenderbeu Korce
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:9 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 16 | |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
4
|
Tirana
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 8 | |
5
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
6
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
7
|
Vllaznia Shkodër
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
8
|
Vora
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 | 5 | |
9
|
Partizani
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:13 | -5 | 4 | |
10
|
Skenderbeu Korce
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:9 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Teuta Durrës
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Egnatia
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 3 |
Dinamo Tirana
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 4 |
AF Elbasani
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Tirana
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 4 | |
| 6 |
Laci
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 7 |
Vllaznia Shkodër
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 8 |
Vora
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 9 |
Partizani
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 10 |
Skenderbeu Korce
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Teuta Durrës
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 2 |
Egnatia
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 3 |
Dinamo Tirana
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 4 |
Tirana
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 5 |
Vora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 6 |
Laci
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 7 |
Partizani
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 8 |
AF Elbasani
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 9 |
Skenderbeu Korce
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 10 |
Vllaznia Shkodër
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 |
Które miejsce zajmuje Dinamo Tirana w tabeli Kategorii Superiore?
Dinamo Tirana zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Kategorii Superiore z dorobkiem 12 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Teuta Durrës wynosi 4 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Dinamo Tirana w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Dinamo Tirana na tle ligi w sezonie 2026.
Dinamo Tirana na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,7
- Strzały celne / mecz 4,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 17%
Strzelcy Dinamo Tirana
-
Lorenco Vila 2
-
Hekuran Berisha 2

-
Florenc Ferruku 1

-
Flamur Ruci 1

-
Ruben Elvin Cornelious Silva Richards 1

-
Eridon Qardaku 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Dinamo Tirana i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dinamo Tirana to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Dinamo Tirana i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Dinamo Tirana otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Dinamo Tirana
100% bramek Dinamo Tirana pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dinamo Tirana zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Dinamo Tirana
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Dinamo Tirana, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Dinamo Tirana
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 17%
W 50% meczów Dinamo Tirana padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Dinamo Tirana – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dinamo Tirana, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dinamo Tirana zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Dinamo Tirana ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Dinamo Tirana, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Dinamo Tirana – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Dinamo Tirana oddaje 10,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Dinamo Tirana – posiadanie piłki
- U siebie 57,0%
- Na wyjeździe 55,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 6
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 6 meczów. Średnio Dinamo Tirana utrzymuje przy piłce 56,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Dinamo Tirana – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 17%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Dinamo Tirana to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Dinamo Tirana – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Dinamo Tirana wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Dinamo Tirana – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Dinamo Tirana ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Dinamo Tirana – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Dinamo Tirana według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Dinamo Tirana zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z dołu tabeli (8–10).
Dinamo Tirana na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,33 | 2,33 1,67 | 0,33 0,33 |
|
2.
|
3,00 2,00 | 2,33 2,00 | 0,67 1,00 |
|
3.
|
2,00 2,00 | 1,67 1,67 | 1,00 1,00 |
|
4.
|
2,00 1,00 | 3,00 1,25 | 1,00 2,00 |
|
5.
|
1,67 0,67 | 1,33 1,33 | 1,00 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Dinamo Tirana
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dinamo Tirana w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Partizani - Dinamo Tirana 2:4 Kategoria Superiore (Albania), 12.09.2026
- Najwyższa porażka Dinamo Tirana - Vora 0:1 Kategoria Superiore (Albania), 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Partizani - Dinamo Tirana 2:4, Kategoria Superiore (Albania), 12.09.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Berisha, Partizani - Dinamo Tirana 2:4, Kategoria Superiore (Albania), 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Ferruku, Skenderbeu Korce - Dinamo Tirana 0:1, Kategoria Superiore (Albania), 31.08.2026
Jakie statystyki ma Dinamo Tirana w tym sezonie?
Bilans Dinamo Tirana w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-0-2 przy 10 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dinamo Tirana – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dinamo Tirana w sezonie 2026.
Przewidywany skład Dinamo Tirana 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kontuzje w kadrze Dinamo Tirana
-
Erjon Hoxhallari Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 13 dniopuszczone: 1 mecz
-
Bruno Dita Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 13 dniopuszczone: 1 mecz
-
Faton Neziri Pomocnik Naderwanie mięśnia brzucha pauzuje od 105 dniopuszczone: 13 meczów
-
Almir Ajzeraj Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 105 dniopuszczone: 3 mecze
-
Bekim Maliqi Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 246 dniopuszczone: 34 mecze

Kadra Dinamo Tirana
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Kanada | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 478' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Albania | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 524' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Albania | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
30 | Nigeria | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
25 | Albania | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
21 | Kosowo | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 433' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Nigeria | 400 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Albania | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Kosowo | 300 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Senegal | 275 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
28 | Portugalia | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Albania | 600 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 384' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
33 | Albania | 150 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 314' | 1 | 0 | |||||||
| 93 |
|
24 | Kosowo | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
26 | Albania | 400 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 107' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Albania | 100 tys. € | – | 4 | 67% | 1 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Albania | 200 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 120' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Senegal | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Kosowo | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
32 | Albania | 300 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 406' | 1 | 0 | |||||||
| 47 |
|
30 | Brazylia | – | – | 2 | 33% | 1 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Albania | 75 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
![]() |
20 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
31 | Albania | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Dinamo Tirana
6 mln €
śr. 249 tys. € / zawodnika
Ile Dinamo Tirana wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Albania (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dinamo Tirana w sezonie 2026
Dinamo Tirana wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Dinamo Tirana
Dinamo Tirana – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dinamo Tirana w sezonie 2026.
Dinamo Tirana transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Mali | 30 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Albania | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 27 Sie 2026 |
|
Nigeria | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Sie 2026 |
|
Portugalia | 33 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Albania | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Nigeria | 26 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Albania | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Albania | 24 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Kosowo | 34 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Albania | 30 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Dinamo Tirana
Dinamo Tirana bilans transferowy
- +200 tys. € 2026
- +1,4 mln € 2025
- +10 tys. € 2024
- -130 tys. € 2023
- +590 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Dinamo Tirana
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dinamo Tirana w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Dinamo Tirana trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Karamba Gassama do Gaziantepu za 200 tys. €.
Dinamo Tirana – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Dinamo Tirana? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dinamo Tirana?
Klub piłkarski Dinamo Tirana zdobył w swojej historii 38 trofeów — 38 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Albanii oraz Puchar Albanii. Ponadto triumfował w Superpuchar Albanii.