Forma w lidze
Laci w tabeli
6. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:6 bramki
1,00 gola/mecz
3 pkt
3:4 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Laci
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Albania | 23 | pomocnik | 6 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 540 minut | Albania | 23 | pomocnik | 6 | 300 tys. € |
Laci w tabeli Kategorii Superiore
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 16 |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 15 |
| ··· | |||||||
5
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 7 |
6
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | 7 |
7
|
Vllaznia Shkodër
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | 5 |
Wyniki Laci
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Laci
0
Egnatia
2
Kategoria Superiore (Albania), 6. kolejka
|
|
|
07 Paź Koniec
|
Laci
8
Këlcyra
2
Puchar Albanii, 1/32 finału
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Dinamo Tirana
3
Laci
1
Kategoria Superiore (Albania), 5. kolejka
|
Terminarz Laci
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:30
|
Tirana
Laci
Kategoria Superiore (Albania), 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:30
|
Laci
Vora
Kategoria Superiore (Albania), 8. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:30
|
Skenderbeu Korce
Laci
Kategoria Superiore (Albania), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Laci
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Kosowo |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Turcja |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Argentyna |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej |
![]() |
za darmo |
Laci to klub piłkarski z Albanii występujący w Kategoria Superiore (Albania). Swoim domowym obiektem jest Stadiumi Laçi, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Qatip Osmani. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Albanii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Laci?
Klub piłkarski Laci zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Albanii oraz Superpuchar Albanii. Ponadto triumfował w Puchar Albanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Laci w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Laci trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 48 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ledio Tresa do AF Elbasani za 48 tys. €.
Które miejsce zajmuje Laci w tabeli Kategorii Superiore?
Laci zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Kategorii Superiore z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Teuta Durrës wynosi 9 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Laci gra następny mecz?
Najbliższy mecz Laci to spotkanie z Tirana, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Stadiumi Selman Stërmasi w ramach Kategorii Superiore (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Laci?
Ostatni mecz Laci to porażka z Egnatią 0:2 w Kategorii Superiore, 11 października 2026. Bramkę zdobył Loukili. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Laci w tym sezonie?
Bilans Laci w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 7 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Laci w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Laci w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Laci
Laci terminarz
Kiedy Laci gra następny mecz?
Najbliższy mecz Laci to spotkanie z Tirana, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Stadiumi Selman Stërmasi w ramach Kategorii Superiore (7. kolejka).
Wyniki Laci w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Laci w sezonie 2026.
Forma i bramki Laci w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Laci wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 6. kolejka
|
0:2 | – | 3/6 | 3/9 | |
|
07 Paź Koniec
|
Puchar Albanii, 1/32 finału
|
8:2 | – | 5/5 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 5. kolejka
|
3:1 | – | 4/7 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 4. kolejka
|
2:0 | – | 5/9 | 2/8 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 3. kolejka
|
1:3 | – | 5/11 | 3/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 2. kolejka
|
1:2 | – | 3/12 | 2/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 1. kolejka
|
1:1 | – | 2/4 | 1/1 | |
|
04 Maj Koniec
|
Kategoria e Pare (Albania), 33. kolejka
|
0:1 | – | 10/14 | 2/6 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Kategoria e Pare (Albania), 32. kolejka
|
2:1 | – | 6/10 | 0/2 | |
|
19 Kwi Koniec
|
Kategoria e Pare (Albania), 31. kolejka
|
2:0 | – | 3/10 | 4/11 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Laci?
Ostatni mecz Laci to porażka z Egnatią 0:2 w Kategorii Superiore, 11 października 2026. Bramkę zdobył Loukili. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Laci – tabela Kategoria Superiore (Albania)
Jakie miejsce w tabeli Kategoria Superiore (Albania) zajmuje Laci w sezonie 2026.
Miejsce Laci w tabeli Kategorii Superiore
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 16 | |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
4
|
Tirana
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 8 | |
5
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
6
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
7
|
Vllaznia Shkodër
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
8
|
Vora
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 | 5 | |
9
|
Partizani
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:13 | -5 | 4 | |
10
|
Skenderbeu Korce
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:9 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 16 | |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
4
|
Tirana
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 8 | |
5
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
6
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
7
|
Vllaznia Shkodër
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
8
|
Vora
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 | 5 | |
9
|
Partizani
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:13 | -5 | 4 | |
10
|
Skenderbeu Korce
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:9 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Teuta Durrës
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Egnatia
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 3 |
Dinamo Tirana
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 4 |
AF Elbasani
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Tirana
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 4 | |
| 6 |
Laci
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 7 |
Vllaznia Shkodër
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 8 |
Vora
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 9 |
Partizani
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 10 |
Skenderbeu Korce
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Teuta Durrës
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 2 |
Egnatia
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 3 |
Dinamo Tirana
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 4 |
Tirana
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 5 |
Vora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 6 |
Laci
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 7 |
Partizani
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 8 |
AF Elbasani
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 9 |
Skenderbeu Korce
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 10 |
Vllaznia Shkodër
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 |
Które miejsce zajmuje Laci w tabeli Kategorii Superiore?
Laci zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Kategorii Superiore z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Teuta Durrës wynosi 9 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Laci w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Laci na tle ligi w sezonie 2026.
Laci na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 5,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 17%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Laci i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Laci to 61–75 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Laci i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Laci otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Laci
86% bramek Laci pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Laci zdobywa w sezonie średnio 1,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,17.
Aktualne serie Laci
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Laci, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Laci
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Laci padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Laci – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Laci, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Laci zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Laci ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli Laci, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Laci – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,4
Laci oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,4 strzału.
Laci – posiadanie piłki
- U siebie 49,8%
- Na wyjeździe 46,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Laci utrzymuje przy piłce 48,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Laci – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Laci to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Laci – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Laci wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Laci – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 0%
Laci ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Laci – 2,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Laci według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,67 | 2,67 |
| Środka tabeli (4–7) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (8–10) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Laci zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Laci na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,00 1,00 | 3,00 1,25 | 1,00 2,00 |
|
5.
|
1,67 0,67 | 1,33 1,33 | 1,00 1,67 |
|
6.
|
1,00 1,50 | 1,00 1,50 | 1,50 2,00 |
|
7.
|
1,00 0,50 | 1,25 0,50 | 1,75 1,50 |
|
8.
|
0,50 1,00 | 1,00 0,50 | 2,00 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Laci
Skrajne wyniki i osiągnięcia Laci w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Laci - Vllaznia Shkodër 2:0 Kategoria Superiore (Albania), 13.09.2026
- Najwyższa porażka Laci - Teuta Durrës 1:3 Kategoria Superiore (Albania), 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Laci - Teuta Durrës 1:3, Kategoria Superiore (Albania), 5.09.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Qirko, Partizani - Laci 1:2, Kategoria Superiore (Albania), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Traore, Laci - Vllaznia Shkodër 2:0, Kategoria Superiore (Albania), 13.09.2026
Jakie statystyki ma Laci w tym sezonie?
Bilans Laci w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 7 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Laci – zawodnicy
Jak wygląda kadra Laci w sezonie 2026.
Kontuzje w kadrze Laci
-
Olsi Myrta Pomocnik Operacja kostki pauzuje od 60 dniopuszczone: 7 meczów

Kadra Laci
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
19 | Turcja | 50 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Albania | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
23 | Albania | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
– | Wybrzeże Kości Słoniowej | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
33 | Brazylia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
28 | Albania | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
21 | Albania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Nigeria | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Albania | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 267' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
20 | Albania | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
22 | Albania | 175 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 421' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Albania | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Argentyna | 350 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
21 | Albania | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Albania | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
– | Wybrzeże Kości Słoniowej | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
33 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Albania | 125 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 531' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
22 | Albania | 125 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| 69 |
![]() |
21 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Laci
3,1 mln €
śr. 145 tys. € / zawodnika
Ile Laci wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Albania (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Laci w sezonie 2026
Laci wycena zawodników



Struktura wieku i wartości kadry Laci
Laci – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Laci w sezonie 2026.
Laci transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Kosowo | – |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Argentyna | 27 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | – |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Albania | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kosowo | – |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Albania | 21 |
![]() |
48 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Albania | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Albania | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Albania | 25 | – | za darmo |
Kluczowe transfery Laci
Laci bilans transferowy
- +48 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +350 tys. € 2024
- +50 tys. € 2023
- +125 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Laci
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Laci w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Laci trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 48 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ledio Tresa do AF Elbasani za 48 tys. €.
Laci – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Laci? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Laci?
Klub piłkarski Laci zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Albanii oraz Superpuchar Albanii. Ponadto triumfował w Puchar Albanii.