Forma w lidze
AF Elbasani w tabeli
5. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
6 meczów ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
4:3 bramki
1,33 gola/mecz
2 pkt
4:5 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy AF Elbasani
Wartość drużyny: 225 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Albania | 24 | napastnik | 6 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 540 minut | Albania | 17 | pomocnik | 6 | – |
Przewidywany skład AF Elbasani 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




AF Elbasani w tabeli Kategorii Superiore
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 16 |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 15 |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 12 |
4
|
Tirana
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | 8 |
5
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 7 |
6
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | 7 |
Wyniki AF Elbasani
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
AF Elbasani
1
Vora
1
Kategoria Superiore (Albania), 6. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Tirana
2
AF Elbasani
2
Kategoria Superiore (Albania), 5. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
AF Elbasani
2
Egnatia
1
Kategoria Superiore (Albania), 4. kolejka
|
Terminarz AF Elbasani
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Skenderbeu Korce
AF Elbasani
Kategoria Superiore (Albania), 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:30
|
Teuta Durrës
AF Elbasani
Kategoria Superiore (Albania), 8. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:30
|
AF Elbasani
Partizani
Kategoria Superiore (Albania), 9. kolejka
|
AF Elbasani to klub piłkarski z Albanii występujący w Kategoria Superiore (Albania). Swoim domowym obiektem jest Elbasan Arena, który może pomieścić 12 000 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 225 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje AF Elbasani w tabeli Kategorii Superiore?
AF Elbasani zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Kategorii Superiore z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Teuta Durrës wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy AF Elbasani gra następny mecz?
Najbliższy mecz AF Elbasani to spotkanie z Skenderbeu Korce, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stadiumi Skënderbeu w ramach Kategorii Superiore (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AF Elbasani?
Ostatni mecz AF Elbasani to remis z Vora 1:1 w Kategorii Superiore, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mazari, Karrica. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma AF Elbasani w tym sezonie?
Bilans AF Elbasani w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-4-1 przy 8 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz AF Elbasani w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra AF Elbasani w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań AF Elbasani
AF Elbasani terminarz
Kiedy AF Elbasani gra następny mecz?
Najbliższy mecz AF Elbasani to spotkanie z Skenderbeu Korce, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stadiumi Skënderbeu w ramach Kategorii Superiore (7. kolejka).
Wyniki AF Elbasani w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub AF Elbasani w sezonie 2026.
Forma i bramki AF Elbasani w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
AF Elbasani wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 6. kolejka
|
1:1 | – | 3/6 | 1/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 5. kolejka
|
2:2 | – | 6/11 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 4. kolejka
|
2:1 | – | 3/5 | 5/8 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 3. kolejka
|
2:1 | – | 1/10 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 2. kolejka
|
1:1 | – | 2/5 | 2/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), 1. kolejka
|
1:1 | – | 2/4 | 0/1 | |
|
16 Lip Karne
|
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
0:0 | 4-2-3-1 | 4/8 | 2/5 | |
|
07 Lip Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
1:1 | 4-3-3 | 5/9 | 1/2 | |
|
31 Maj Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), finał
|
1:2 | – | 4/9 | 3/3 | |
|
24 Maj Koniec
|
Kategoria Superiore (Albania), finał
|
3:0 | – | 1/7 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AF Elbasani?
Ostatni mecz AF Elbasani to remis z Vora 1:1 w Kategorii Superiore, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mazari, Karrica. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
AF Elbasani – tabela Kategoria Superiore (Albania)
Jakie miejsce w tabeli Kategoria Superiore (Albania) zajmuje AF Elbasani w sezonie 2026.
Miejsce AF Elbasani w tabeli Kategorii Superiore
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 16 | |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
4
|
Tirana
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 8 | |
5
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
6
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
7
|
Vllaznia Shkodër
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
8
|
Vora
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 | 5 | |
9
|
Partizani
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:13 | -5 | 4 | |
10
|
Skenderbeu Korce
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:9 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Teuta Durrës
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 16 | |
2
|
Egnatia
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
3
|
Dinamo Tirana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
4
|
Tirana
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 8 | |
5
|
AF Elbasani
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
6
|
Laci
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
7
|
Vllaznia Shkodër
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
8
|
Vora
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 | 5 | |
9
|
Partizani
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:13 | -5 | 4 | |
10
|
Skenderbeu Korce
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:9 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Teuta Durrës
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Egnatia
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 3 |
Dinamo Tirana
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 4 |
AF Elbasani
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Tirana
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 4 | |
| 6 |
Laci
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 7 |
Vllaznia Shkodër
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 8 |
Vora
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 9 |
Partizani
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 10 |
Skenderbeu Korce
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Teuta Durrës
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 2 |
Egnatia
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 3 |
Dinamo Tirana
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 4 |
Tirana
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 5 |
Vora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 6 |
Laci
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 7 |
Partizani
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 8 |
AF Elbasani
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 9 |
Skenderbeu Korce
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 10 |
Vllaznia Shkodër
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 |
Które miejsce zajmuje AF Elbasani w tabeli Kategorii Superiore?
AF Elbasani zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Kategorii Superiore z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Teuta Durrës wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki AF Elbasani w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki AF Elbasani na tle ligi w sezonie 2026.
AF Elbasani na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,5
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki AF Elbasani i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres AF Elbasani to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu AF Elbasani i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 1-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy AF Elbasani otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla AF Elbasani
75% bramek AF Elbasani pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
AF Elbasani zdobywa w sezonie średnio 1,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,17.
Aktualne serie AF Elbasani
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 6 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów AF Elbasani, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach AF Elbasani
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów AF Elbasani padają co najmniej trzy bramki, a w 100% spotkań trafiają obie drużyny.
AF Elbasani – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla AF Elbasani, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie AF Elbasani zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach AF Elbasani ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 25% goli AF Elbasani, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
AF Elbasani – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
AF Elbasani oddaje 9,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
AF Elbasani – posiadanie piłki
- U siebie 53,7%
- Na wyjeździe 45,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio AF Elbasani utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
AF Elbasani – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 17%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto AF Elbasani to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
AF Elbasani – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 33%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 2,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
AF Elbasani wykonuje średnio 2,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
AF Elbasani – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 17%
AF Elbasani ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale AF Elbasani – 2,5.
AF Elbasani według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 0-3-0 | 1,00 | 1,33 | 1,33 |
| Dołu tabeli (8–10) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz AF Elbasani zdobywa z drużynami z top 3 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (8–10).
AF Elbasani na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,00 2,00 | 1,67 1,67 | 1,00 1,00 |
|
4.
|
2,00 1,00 | 3,00 1,25 | 1,00 2,00 |
|
5.
|
1,67 0,67 | 1,33 1,33 | 1,00 1,67 |
|
6.
|
1,00 1,50 | 1,00 1,50 | 1,50 2,00 |
|
7.
|
1,00 0,50 | 1,25 0,50 | 1,75 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach AF Elbasani
Skrajne wyniki i osiągnięcia AF Elbasani w tym sezonie
- Najwyższa wygrana AF Elbasani - Egnatia 2:1 Kategoria Superiore (Albania), 13.09.2026
- Najwyższa porażka Dinamo Tirana - AF Elbasani 2:1 Kategoria Superiore (Albania), 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Tirana - AF Elbasani 2:2, Kategoria Superiore (Albania), 20.09.2026
- Najszybsza bramka 21. minuta Mazari, AF Elbasani - Vora 1:1, Kategoria Superiore (Albania), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 75. minuta Hebaj, AF Elbasani - Vllaznia Shkodër 1:1, Kategoria Superiore (Albania), 29.08.2026
Jakie statystyki ma AF Elbasani w tym sezonie?
Bilans AF Elbasani w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-4-1 przy 8 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
AF Elbasani – zawodnicy
Jak wygląda kadra AF Elbasani w sezonie 2026.
Przewidywany skład AF Elbasani 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra AF Elbasani
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
35 | Albania | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
27 | Portugalia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
26 | Albania | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
28 | Mołdawia | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Kosowo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
20 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
33 | Albania | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
|
31 | Albania | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
25 | Albania | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
27 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
31 | Albania | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | Albania | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
29 | Czarnogóra | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
23 | Albania | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry AF Elbasani
1,3 mln €
śr. 76 tys. € / zawodnika
Ile AF Elbasani wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Albania (11 zawodników)