12. kolejka
- : -
18.10.26 17:15

Porównanie kursów Uta Arad - CFR Cluj

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Uta Arad - CFR Cluj dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS), rzuty rożne oraz na handicap z 18 października 2026 (w ramach 12. kolejki rumuńskiej Ligi I). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 82 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Uta Arad po kursie 2,17 w LV BET, remis po kursie 3,40 w LV BET oraz wygrana CFR Cluj po kursie 3,20 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną CFR Cluj wystawia LV BET - 3,20, w porównaniu do najniższego 3,10 w STS. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,17 3,30 3,15
2,12 3,20 3,10
2,09 3,30 3,15
2,15 3,35 3,15
2,15 3,35 3,15
2,17 3,40 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną CFR

kurs 3,20 × 100 zł = 281,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,54 2,25
1,57 2,25
2,36 1,57
1,57 2,25
1,58 2,29
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,31 1,62 1,29
1,33 1,62 1,30
1,29 1,57 1,27
1,32 1,60 1,30
1,30 1,57 1,29
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,75 2,15 3,70
2,75 2,15 3,70
2,70 2,13 3,80
2,75 2,15 3,80
2,80 2,17 3,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,55 2,45 3,35
2,50 2,55 3,30
2,47 2,50 3,35
2,50 2,55 3,35
2,55 2,55 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,21 1,36 1,58
1,24 1,38 1,55
1,24 1,39 1,60
1,23 1,37 1,57
1,23 1,37 1,57
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,25 1,42 1,44
1,30 1,46 1,42
1,31 1,50 1,49
1,28 1,43 1,43
1,28 1,43 1,43
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,98. To o 4,2% więcej niż najniższy kurs 1,90 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,73 1,97
1,75 1,98
1,70 1,90
1,72 1,97
1,72 1,96
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Uta Arad strzeli

Tak Nie
1,23 3,70
1,24 3,60
1,25 3,75
1,24 3,65
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na CFR Cluj strzeli

Tak Nie
1,37 2,82
1,38 2,75
1,38 2,85
1,38 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,10 4,15 5,55 3,60 8,80 5,10
4,20 4,20 6,00 3,60 9,75 5,25
4,00 4,10 5,80 3,40 10,00 5,20
4,20 4,20 6,00 3,55 10,00 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Uta Arad i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,80 2,67 4,50 3,35 2,87 5,80 2,45 8,80
7,90 2,60 4,70 3,30 2,80 6,25 2,35 11,00
7,40 2,47 4,40 3,15 2,65 6,00 2,25 10,00
7,80 2,55 4,60 3,30 2,80 6,20 2,35 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,40 4,15 4,00 9,10 4,00 9,10 3,25 32,00
9,75 4,20 4,00 12,00 4,00 12,00 3,10 50,00
9,80 4,10 3,90 11,00 3,90 11,00 3,05 60,00
10,00 4,10 4,00 12,00 3,95 12,00 3,10 60,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo CFR Cluj i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,20 4,00 5,90 4,85 3,90 8,40 3,45 13,00
10,00 4,00 6,50 5,10 3,90 10,50 3,40 18,00
9,60 3,85 6,20 5,00 3,75 10,00 3,25 18,00
10,00 3,95 6,40 5,00 3,85 11,00 3,35 18,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Uta Arad - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,90 8,00 19,00 - 1,33 - -
4,00 9,60 21,00 34,00 1,33 1,09 1,01
4,00 9,00 - - 1,32 - -
4,20 9,80 - - 1,35 - -
4,20 9,60 22,00 40,00 1,34 1,09 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,75 5,75 11,00 - 4,65 - -
3,90 6,25 10,00 13,00 4,80 9,25 12,00
3,90 5,80 - - 4,80 - -
4,10 6,40 - - 5,00 - -
4,00 6,20 11,00 14,00 4,90 8,60 13,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CFR Cluj - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,65 1,20 1,04 - 6,20 - -
1,62 1,22 1,05 1,01 6,60 20,00 34,00
1,66 1,21 - - 7,00 - -
1,67 1,22 - - 7,30 - -
1,66 1,21 1,05 1,01 7,20 18,00 35,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Uta Arad - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,33 2,10 1,08 3,90 8,00
1,33 2,12 1,09 4,00 -
1,34 2,10 - 3,90 -
1,33 2,10 - 3,90 -
1,33 2,09 1,09 3,80 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CFR Cluj - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,65 3,00 1,20 6,20 1,04
1,62 3,10 1,22 6,60 -
1,68 3,10 1,23 - -
1,65 3,00 1,22 - -
1,64 2,95 1,21 6,00 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Uta Arad - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
- 3,15 -
1,11 3,10 6,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CFR Cluj - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,33 - -
1,30 5,20 1,06
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 10,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 9,00, więc różnica między bukmacherami sięga 11,1%.

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,10 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 2,90 o 6,9%.

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
2,90 1,35 2,22 1,57 1,80 1,90 1,51 2,35 1,33 3,00
3,10 1,33 2,30 1,56 1,80 1,90 1,50 2,40 1,32 3,20
3,10 1,31 2,29 1,55 1,80 1,91 1,49 2,43 1,30 3,20
- - 2,30 1,55 1,80 1,90 1,50 2,40 - -
3,05 1,33 2,28 1,56 1,80 1,91 1,50 2,42 1,31 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Uta Arad - CFR Cluj dostępnych jest 557 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 53,3% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,36 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,54 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Uta Arad - CFR Cluj ma Fortuna, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.