4. kolejka
4 : 0
Koniec, 30.08.26 16:45

Porównanie kursów VVV Venlo - Emmen

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz VVV Venlo - Emmen dla 20 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), 2. połowę (1X2), liczbę goli, rzuty rożne oraz na handicap z 30 sierpnia 2026 (w ramach 4. kolejki Eerste Divisie). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 65 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo VVV Venlo po kursie 2,55 w LV BET, remis po kursie 3,85 w LV BET oraz wygrana Emmen po kursie 2,42 w Superbet.

Najwyższy kurs na zwycięstwo VVV Venlo wystawia LV BET - 2,55, w porównaniu do najniższego 2,44 w Fortuna. Daje to 11 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,55 3,65 2,42
2,55 3,80 2,35
2,44 3,60 2,32
2,50 3,75 2,40
2,45 3,60 2,35
2,55 3,85 2,40
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną VVV Venlo

kurs 2,55 × 100 zł = 224,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,88 1,80
1,90 1,80
1,79 1,89
1,90 1,80
1,88 1,79
1,90 1,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,50 1,46 1,24
1,52 1,48 1,26
1,41 1,38 1,21
1,48 1,45 1,25
1,46 1,42 1,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,92 2,50 2,80
2,90 2,55 2,80
2,90 2,55 2,80
2,90 2,55 2,80
2,85 2,50 2,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,72 2,85 2,62
2,70 2,95 2,60
2,65 2,90 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,35 1,32 1,43
1,35 1,33 1,40
1,34 1,32 1,40
1,37 1,35 1,42
1,35 1,33 1,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,39 1,37 1,33
1,40 1,38 1,33
1,39 1,37 1,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
16,00 1,01 5,85 1,09 2,80 1,37 1,77 1,92 1,32 3,05 1,12 5,15 1,03 9,00
20,00 1,01 5,75 1,11 2,80 1,38 1,78 1,92 1,33 3,10 1,13 5,10 - -
- - 5,20 1,09 2,68 1,35 1,74 1,88 1,30 2,92 1,12 4,65 - -
- - 5,70 1,10 2,80 1,38 1,78 1,93 1,33 3,05 1,13 5,10 - -
- - - - - - 1,75 1,89 - - - - - -
- - 5,85 1,10 2,85 1,38 1,80 1,90 1,30 3,20 1,12 5,35 1,04 8,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,90. To o 3,6% więcej niż najniższy kurs 2,80 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,35 2,90
1,36 2,90
1,34 2,83
1,35 2,85
1,34 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,60 3,90 3,45 5,65 20,00 5,40
3,60 3,90 3,40 6,00 20,00 5,75
3,55 3,95 3,40 6,30 23,50 5,90
3,40 3,75 3,25 6,00 22,00 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo VVV Venlo i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 2,77 7,60 3,15 4,30 4,55 3,45 6,10
15,00 2,50 9,00 3,10 4,40 4,70 3,40 6,75
16,00 2,55 8,60 2,95 4,20 4,50 3,30 6,40
16,50 2,65 9,00 3,05 4,40 4,70 3,45 6,70
16,00 2,55 - - 4,10 4,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
16,00 3,85 5,75 6,30 5,75 6,30 3,90 15,00
19,00 3,90 6,25 7,10 6,25 7,10 3,90 23,00
22,00 3,70 5,80 6,80 6,00 6,80 3,80 22,00
23,00 3,85 6,20 7,10 6,20 7,20 3,95 23,00
22,00 3,70 - - 5,60 7,20 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Emmen i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 2,62 7,30 2,95 4,10 4,35 3,30 5,85
16,00 2,75 8,75 2,90 4,25 4,40 3,30 6,40
15,00 2,43 8,20 2,80 4,10 4,30 3,15 6,00
16,00 2,52 8,60 2,90 4,25 4,45 3,30 6,30
15,00 2,43 - - 3,90 4,50 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na VVV Venlo - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
4,00 7,60 17,00 37,00 1,53 1,19 1,05
4,40 9,25 17,00 - 1,52 1,19 1,05
4,00 - - - 1,50 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
4,30 6,20 12,00 20,00 4,40 6,30 11,00
4,80 6,90 9,75 - 4,70 6,60 9,90
4,50 - - - 4,55 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Emmen - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,55 1,20 1,04 1,01 4,10 7,70 16,00
1,48 1,17 1,05 - 4,10 8,50 17,00
1,52 - - - 4,10 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na VVV Venlo - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5
1,53 2,45 1,19 4,30 1,05 7,60
1,52 2,45 1,19 4,40 - -
1,52 2,42 1,19 - - -
1,53 2,45 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Emmen - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5
1,48 2,32 1,17 4,10 1,05 7,70
1,48 2,35 1,17 4,10 - -
1,48 2,31 - 3,95 - -
1,48 2,35 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 20,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 19,50, więc różnica między bukmacherami sięga 2,6%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
20,00 14,00 14,00 7,00 16,00 15,00 8,80 8,60 8,60 27,00 25,00 15,00 14,00 16,00 16,00 23,00 60,00 50,00 35,00 30,00 35,00 35,00 60,00 60,00 100,00 - - - - - -
19,50 14,00 13,50 6,90 16,00 15,00 8,80 8,60 8,40 26,50 24,50 15,00 14,00 16,00 16,00 23,00 60,00 55,00 33,00 30,00 36,00 34,00 - - - 100,00 100,00 95,00 85,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 9 rożny. Kurs 2,30 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 2,27 o 1,3%.

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5 -13.5 +13.5
4,00 1,20 2,95 1,34 2,27 1,55 1,85 1,85 1,56 2,25 1,37 2,82 1,24 3,60
- - - - 2,30 1,55 1,85 1,85 1,55 2,30 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu VVV Venlo - Emmen dostępnych jest 443 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 20 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 12,5% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 5,85 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 5,20 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych VVV Venlo - Emmen ma Betfan, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.