Porównanie kursów Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS), dokładny wynik, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 18 października 2026 (w ramach 12. kolejki Betclic II Liga). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 183 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Znicza Pruszków po kursie 1,78 w Superbet, remis po kursie 4,00 w STS oraz wygrana Rekordu Bielsko-Biała po kursie 4,25 w STS.
Najwyższy kurs na wygraną Rekordu Bielsko-Biała wystawia STS - 4,25, w porównaniu do najniższego 3,90 w Superbet. Daje to 35 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
11,00 | 1,02 | 3,90 | 1,21 | 2,05 | 1,68 | 1,41 | 2,67 | 1,14 | 4,75 | 1,04 | 8,50 | 1,01 | 17,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,00 | 1,02 | 4,70 | 1,15 | 2,35 | 1,52 | 1,57 | 2,25 | 1,23 | 3,80 | 1,08 | 7,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,45 | 1,14 | 2,32 | 1,50 | 1,55 | 2,20 | 1,22 | 3,65 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,70 | 1,15 | 2,35 | 1,52 | 1,57 | 2,25 | 1,23 | 3,80 | 1,08 | 6,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,00 | 1,02 | 4,60 | 1,15 | 2,35 | 1,50 | 1,57 | 2,25 | 1,22 | 3,70 | 1,08 | 6,25 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,40 | 1,16 | 2,27 | 1,55 | 1,50 | 2,40 | 1,20 | 4,00 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,35. To o 13,5% więcej niż najniższy kurs 2,07 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Znicz Pruszków strzeli
Kurs na Rekord Bielsko-Biała strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Znicza Pruszków i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Rekordu Bielsko-Biała i liczbę goli
Kursy na Znicz Pruszków - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Rekord Bielsko-Biała - handicap
Kursy na Znicz Pruszków - handicap azjatycki
Kursy na Rekord Bielsko-Biała - handicap azjatycki
Kursy na Znicz Pruszków - handicap azjatycki pełny
Kursy na Rekord Bielsko-Biała - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 16,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 15,00, więc różnica między bukmacherami sięga 6,7%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16,00 | 9,60 | 16,00 | 7,20 | 9,40 | 26,00 | 7,80 | 13,00 | 12,00 | 14,00 | 60,00 | 12,00 | 30,00 | 19,00 | 30,00 | 40,00 | 27,00 | 100,00 | 22,00 | 100,00 | 35,00 | 100,00 | 90,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
16,00 | 9,60 | 16,00 | 7,10 | 9,40 | 26,00 | 7,80 | 13,00 | 11,50 | 14,00 | 65,00 | 11,50 | 32,00 | 19,00 | 31,00 | 41,00 | 27,00 | 100,00 | 22,50 | 100,00 | 37,00 | 100,00 | - | - | - | 65,00 | 100,00 | 55,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,00 | 9,00 | 15,00 | 6,75 | 9,00 | 24,00 | 7,50 | 12,00 | 11,00 | 13,00 | 60,00 | 11,00 | 30,00 | 18,00 | 29,00 | 38,00 | 25,00 | 100,00 | 21,00 | 100,00 | 35,00 | 95,00 | 85,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała dostępnych jest 475 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 138,6% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,15 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,32 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała ma Superbet, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.