Forma w lidze
Rekord Bielsko-Biała w tabeli
7. miejsce / 17 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
11:4 bramki
2,20 gola/mecz
7 pkt
5:8 bramki
0,83 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała
Wartość drużyny: 100 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | Polska | 23 | obrońca | 11 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Polska | 23 | napastnik | 7 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej minut 990 minut | Polska | 25 | bramkarz | 11 | 0 € |
Rekord Bielsko-Biała w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 26 |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 23 |
| ··· | |||||||
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | 18 |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 17 |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 16 |
Wyniki Rekordu Bielsko-Biała
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Rekord Bielsko-Biała
1
Sandecja Nowy Sącz
1
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Podhale Nowy Targ
2
Rekord Bielsko-Biała
1
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Rekord Bielsko-Biała
3
Świt Szczecin
0
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
Terminarz Rekordu Bielsko-Biała
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 17:00
|
Znicz Pruszków
Rekord Bielsko-Biała
Betclic II Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 12:00
|
Rekord Bielsko-Biała
Resovia Rzeszów
Betclic II Liga, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:00
|
Hutnik Kraków
Rekord Bielsko-Biała
Betclic II Liga, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Rekordu Bielsko-Biała
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Polska |
![]() |
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Polska |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Lip 2026 |
|
Słowacja |
|
za darmo |
Rekord Bielsko-Biała to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic II Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion BTS Rekord, który może pomieścić 2 000 widzów. Zespół prowadzi Piotr Tworek. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 100 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rekord Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rekordu Bielsko-Biała trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Rekord Bielsko-Biała w tabeli Betclic II Liga?
Rekord Bielsko-Biała zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 17 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 9 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Rekordu Bielsko-Biała?
W wyjściowym ustawieniu Rekordu Bielsko-Biała między słupkami staje S. Sobolewski, a linię obrony najczęściej tworzą D. Pawłowski, T. Boczek oraz K. Kareta. W środku pola grają D. Ściślak, K. Kasprzak, J. Ryś oraz J. Kempny, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Tekieli, P. Ceglarz oraz D. Świderski. Trener Piotr Tworek ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic II Liga i pucharach.
Kiedy Rekord Bielsko-Biała gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rekordu Bielsko-Biała to spotkanie ze Zniczem Pruszków, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadion Znicza (MZOS) w ramach Betclic II Liga (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rekordu Bielsko-Biała?
Ostatni mecz Rekordu Bielsko-Biała to remis z Sandecją Nowy Sącz 1:1 w Betclic II Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Szeliga, Ściślak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rekord Bielsko-Biała w tym sezonie?
Bilans Rekordu Bielsko-Biała w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-2-4 przy 16 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 13,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rekordu Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Rekord Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Rekordu Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała terminarz
Kiedy Rekord Bielsko-Biała gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rekordu Bielsko-Biała to spotkanie ze Zniczem Pruszków, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadion Znicza (MZOS) w ramach Betclic II Liga (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Rekordu Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Rekord Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Rekordu Bielsko-Biała w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rekord Bielsko-Biała wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rekordu Bielsko-Biała?
Ostatni mecz Rekordu Bielsko-Biała to remis z Sandecją Nowy Sącz 1:1 w Betclic II Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Szeliga, Ściślak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rekord Bielsko-Biała – tabela Betclic II Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic II Liga zajmuje Rekord Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027.
Miejsce Rekordu Bielsko-Biała w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Znicz Pruszków
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 14 | |
| 2 |
Podhale Nowy Targ
|
6 | 4 | 1 | 1 | 15:9 | 6 | 13 | |
| 3 |
Górnik Łęczna
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 4 |
GKS Tychy
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 11 | |
| 5 |
Zawisza Bydgoszcz
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 11 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 7 |
Rekord Bielsko-Biała
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 8 |
Stal Stalowa Wola
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 9 |
Avia Świdnik
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 10 |
Legia II Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
| 11 |
Sandecja Nowy Sącz
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Chojniczanka Chojnice
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Śląsk II Wrocław
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 14 |
Sokół Kleczew
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 15 |
Lechia Zielona Góra
|
7 | 1 | 3 | 3 | 12:14 | -2 | 6 | |
| 16 |
Świt Szczecin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 17 |
Olimpia Grudziądz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 18 |
Resovia Rzeszów
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olimpia Grudziądz
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:13 | -1 | 15 | |
| 2 |
Znicz Pruszków
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 3 |
GKS Tychy
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 4 |
Lechia Zielona Góra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 5 |
Górnik Łęczna
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 7 |
Sandecja Nowy Sącz
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 8 |
Rekord Bielsko-Biała
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 9 |
Chojniczanka Chojnice
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 10 |
Podhale Nowy Targ
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 11 |
Zawisza Bydgoszcz
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 12 |
Avia Świdnik
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 13 |
Legia II Warszawa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
| 14 |
Świt Szczecin
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 15 |
Stal Stalowa Wola
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
| 16 |
Śląsk II Wrocław
|
5 | 1 | 0 | 4 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 17 |
Resovia Rzeszów
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 18 |
Sokół Kleczew
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:15 | -11 | 1 |
Które miejsce zajmuje Rekord Bielsko-Biała w tabeli Betclic II Liga?
Rekord Bielsko-Biała zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 17 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 9 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Rekordu Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Rekordu Bielsko-Biała na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Rekord Bielsko-Biała na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,6
- Strzały celne / mecz 5,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,09
- Czyste konta 27%
Strzelcy Rekordu Bielsko-Biała
-
Kacper Kasprzak 5

-
Mateusz Tekieli 2

-
Daniel Ściślak 2
-
Jakub Rys 2

-
Dariusz Pawłowski 1
-
Dawid Mazurek 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rekordu Bielsko-Biała i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rekordu Bielsko-Biała to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała Po przerwie pada 60% bramek Rekordu Bielsko-Biała.Przebieg meczu Rekordu Bielsko-Biała i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Rekord Bielsko-Biała otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Rekordu Bielsko-Biała
93% bramek Rekordu Bielsko-Biała pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rekord Bielsko-Biała zdobywa w sezonie średnio 1,55 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Rekordu Bielsko-Biała
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Rekordu Bielsko-Biała, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Rekord Bielsko-Biała wygra mecz Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Rekordu Bielsko-Biała
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 64%
- Powyżej 3,5 9%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 64% meczów Rekordu Bielsko-Biała padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała Powyżej 2,5 bramki padło w 64% meczów Rekordu Bielsko-Biała.Rekord Bielsko-Biała – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rekordu Bielsko-Biała, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rekord Bielsko-Biała zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,17 na wyjeździe.
Rekord Bielsko-Biała wygra mecz Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 39%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Rekordu Bielsko-Biała ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Rekordu Bielsko-Biała, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Rekord Bielsko-Biała wygra drugą połowę meczu Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała Drugą połowę Rekord Bielsko-Biała wygrywał w 3 z 11 meczów.Rekord Bielsko-Biała – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 8,5
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,1
Rekord Bielsko-Biała oddaje 13,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała oddaje 13,6 strzałów na mecz.Rekord Bielsko-Biała – posiadanie piłki
- U siebie 51,6%
- Na wyjeździe 47,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Rekord Bielsko-Biała utrzymuje przy piłce 49,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Rekord Bielsko-Biała wygra mecz Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała utrzymuje średnio 49,5% posiadania piłki.Rekord Bielsko-Biała – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,09
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Rekordu Bielsko-Biała to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała Czyste konto Rekord Bielsko-Biała zachowuje w 27% meczów.Rekord Bielsko-Biała – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 90%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Rekord Bielsko-Biała wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 6,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 90% spotkań.
Rekord Bielsko-Biała – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 20%
Rekord Bielsko-Biała ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Rekordu Bielsko-Biała – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Rekord Bielsko-Biała według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,67 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 2,00 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Rekord Bielsko-Biała zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Rekord Bielsko-Biała na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,17 1,00 | 2,50 1,40 | 1,50 2,20 |
|
6.
|
1,50 1,67 | 1,00 1,33 | 1,50 1,44 |
|
7.
|
2,00 1,17 | 2,20 0,83 | 0,80 1,33 |
|
8.
|
1,57 1,25 | 1,29 2,00 | 0,86 2,00 |
|
9.
|
1,60 1,33 | 1,80 1,00 | 1,20 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Rekordu Bielsko-Biała
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rekordu Bielsko-Biała w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Rekord Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 3:0 Betclic II Liga, 2.08.2026
- Najwyższa porażka Sokół Kleczew - Rekord Bielsko-Biała 3:0 Betclic II Liga, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Rekord Bielsko-Biała - Stal Stalowa Wola 3:1, Betclic II Liga, 8.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Mazurek, Rekord Bielsko-Biała - Stal Stalowa Wola 3:1, Betclic II Liga, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Ryś, Rekord Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 3:0, Betclic II Liga, 2.08.2026
Jakie statystyki ma Rekord Bielsko-Biała w tym sezonie?
Bilans Rekordu Bielsko-Biała w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-2-4 przy 16 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 13,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rekord Bielsko-Biała – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rekordu Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Rekordu Bielsko-Biała
-
Konrad Kareta Obrońca Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 419 dniopuszczone: 29 meczów

Kadra Rekordu Bielsko-Biała
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
31 | Polska | – | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 65' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Polska | – | – | 11 | 100% | 2 | 1 | 587' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
23 | Polska | 0 € | – | 7 | 64% | 1 | 2 | 377' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
34 | Polska | 100 tys. € | 61 tys. € | 10 | 91% | 0 | 1 | 653' | 1 | 0 | |||||||
| 91 |
|
35 | Polska | 0 € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 117' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Polska | 0 € | 58 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
26 | Polska | 0 € | – | 11 | 100% | 2 | 0 | 905' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Słowacja | 0 € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
27 | Polska | – | – | 11 | 100% | 2 | 0 | 621' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Polska | – | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 263' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 8 |
|
36 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 881' | 0 | 1 | |||||||
| 16 |
|
27 | Polska | 0 € | 40 tys. € | 11 | 100% | 1 | 0 | 946' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Polska | – | – | 11 | 100% | 5 | 0 | 948' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
31 | Polska | 0 € | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 75 |
![]() |
25 | Polska | – | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 95' | 2 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
35 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 71 |
![]() |
21 | Polska | 0 € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Rekordu Bielsko-Biała
100 tys. €
śr. 5 tys. € / zawodnika
Ile Rekord Bielsko-Biała wydaje na pensje
159 tys. € rocznie
śr. 8 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Polska (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027
Rekord Bielsko-Biała wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Rekordu Bielsko-Biała
Jak wygląda skład Rekordu Bielsko-Biała?
W wyjściowym ustawieniu Rekordu Bielsko-Biała między słupkami staje S. Sobolewski, a linię obrony najczęściej tworzą D. Pawłowski, T. Boczek oraz K. Kareta. W środku pola grają D. Ściślak, K. Kasprzak, J. Ryś oraz J. Kempny, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Tekieli, P. Ceglarz oraz D. Świderski. Trener Piotr Tworek ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic II Liga i pucharach.
Rekord Bielsko-Biała – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rekord Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027.
Rekord Bielsko-Biała transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Polska | 34 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Lip 2026 |
|
Słowacja | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Polska | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Polska | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Polska | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Polska | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Polska | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Polska | 26 |
|
koniec wypożyczenia |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rekord Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rekordu Bielsko-Biała trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.