Forma w lidze
Stal Stalowa Wola w tabeli
14. miejsce / 13 punktów Play-offy
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
13:7 bramki
2,60 gola/mecz
3 pkt
6:16 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Stali Stalowa Wola
Wartość drużyny: 350 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 7 bramek | 23 | napastnik | 11 | – | |||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Polska | 26 | pomocnik | 10 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 895 minut | Polska | 26 | pomocnik | 10 | 0 € |
Stal Stalowa Wola w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 26 |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 23 |
| ··· | |||||||
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 13 |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | 13 |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | 10 |
Wyniki Stali Stalowa Wola
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Stal Stalowa Wola
3
Śląsk II Wrocław
2
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Znicz Pruszków
4
Stal Stalowa Wola
2
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Stal Stalowa Wola
2
Resovia Rzeszów
0
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
Terminarz Stali Stalowa Wola
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:15
|
Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola
Betclic II Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 20:00
|
Stal Stalowa Wola
Sandecja Nowy Sącz
Betclic II Liga, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 20:00
|
Stal Stalowa Wola
Sokół Kleczew
Betclic II Liga, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Stali Stalowa Wola
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Polska |
|
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Polska |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
|
wypożyczenie | ||
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Polska |
|
wypożyczenie |
Stal Stalowa Wola to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic II Liga. Swoim domowym obiektem jest Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej, który może pomieścić 3 764 widzów. Zespół prowadzi Mariusz Arczewski. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 350 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stal Stalowa Wola w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stali Stalowa Wola trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 10 tys. €, a klub opuściło 4 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Jakub Jelen z Gornik II Zabrze za 10 tys. €.
Które miejsce zajmuje Stal Stalowa Wola w tabeli Betclic II Liga?
Stal Stalowa Wola zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 13 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 13 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Stali Stalowa Wola?
W wyjściowym ustawieniu Stali Stalowa Wola między słupkami staje M. Smyłek, a linię obrony najczęściej tworzą A. Chrzanowski, Ł. Furtak, M. Grabowski oraz P. Żemło. W środku pola grają P. Zaucha, M. Hebel, M. Śliwa oraz K. Nawrocki, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Kamiński, P. Żyra. Trener Mariusz Arczewski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic II Liga i pucharach.
Kiedy Stal Stalowa Wola gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stali Stalowa Wola to spotkanie z Górnikiem Łęczna, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:15 na obiekcie Bogdanka Arena w ramach Betclic II Liga (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stali Stalowa Wola?
Ostatni mecz Stali Stalowa Wola to wygrana ze Śląskiem II Wrocław 3:2 w Betclic II Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Jelen, Jelen, Ngangou, Jelen oraz Muszyński. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Stal Stalowa Wola w tym sezonie?
Bilans Stali Stalowa Wola w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-1-6 przy 19 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Stali Stalowa Wola w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Stal Stalowa Wola w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Stali Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola terminarz
Kiedy Stal Stalowa Wola gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stali Stalowa Wola to spotkanie z Górnikiem Łęczna, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:15 na obiekcie Bogdanka Arena w ramach Betclic II Liga (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Stali Stalowa Wola w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Stal Stalowa Wola w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Stali Stalowa Wola w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Stal Stalowa Wola wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
3:2 | – | 5/8 | 1/4 | |
|
04 Paź Koniec
|
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
4:2 | – | 2/6 | 4/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
2:0 | – | 3/5 | 3/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 8. kolejka
|
5:0 | – | 6/14 | 2/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 7. kolejka
|
3:3 | – | 6/11 | 2/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 6. kolejka
|
2:1 | – | 9/14 | 1/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 5. kolejka
|
2:0 | – | 4/10 | 2/2 | |
|
16 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 4. kolejka
|
4:0 | – | 3/9 | 0/1 | |
|
08 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 3. kolejka
|
3:1 | – | 6/10 | 0/1 | |
|
05 Sie Koniec
|
STS Puchar Polski, 1/64 finału
|
3:2 | – | 8/12 | 2/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stali Stalowa Wola?
Ostatni mecz Stali Stalowa Wola to wygrana ze Śląskiem II Wrocław 3:2 w Betclic II Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Jelen, Jelen, Ngangou, Jelen oraz Muszyński. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Stal Stalowa Wola – tabela Betclic II Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic II Liga zajmuje Stal Stalowa Wola w sezonie 2026/2027.
Miejsce Stali Stalowa Wola w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Znicz Pruszków
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 14 | |
| 2 |
Podhale Nowy Targ
|
6 | 4 | 1 | 1 | 15:9 | 6 | 13 | |
| 3 |
Górnik Łęczna
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 4 |
GKS Tychy
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 11 | |
| 5 |
Zawisza Bydgoszcz
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 11 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 7 |
Rekord Bielsko-Biała
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 8 |
Stal Stalowa Wola
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 9 |
Avia Świdnik
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 10 |
Legia II Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
| 11 |
Sandecja Nowy Sącz
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Chojniczanka Chojnice
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Śląsk II Wrocław
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 14 |
Sokół Kleczew
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 15 |
Lechia Zielona Góra
|
7 | 1 | 3 | 3 | 12:14 | -2 | 6 | |
| 16 |
Świt Szczecin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 17 |
Olimpia Grudziądz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 18 |
Resovia Rzeszów
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olimpia Grudziądz
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:13 | -1 | 15 | |
| 2 |
Znicz Pruszków
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 3 |
GKS Tychy
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 4 |
Lechia Zielona Góra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 5 |
Górnik Łęczna
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 7 |
Sandecja Nowy Sącz
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 8 |
Rekord Bielsko-Biała
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 9 |
Chojniczanka Chojnice
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 10 |
Podhale Nowy Targ
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 11 |
Zawisza Bydgoszcz
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 12 |
Avia Świdnik
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 13 |
Legia II Warszawa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
| 14 |
Świt Szczecin
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 15 |
Stal Stalowa Wola
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
| 16 |
Śląsk II Wrocław
|
5 | 1 | 0 | 4 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 17 |
Resovia Rzeszów
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 18 |
Sokół Kleczew
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:15 | -11 | 1 |
Które miejsce zajmuje Stal Stalowa Wola w tabeli Betclic II Liga?
Stal Stalowa Wola zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 13 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 13 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Stali Stalowa Wola w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Stali Stalowa Wola na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Stal Stalowa Wola na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,8
- Strzały celne / mecz 4,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,09
- Czyste konta 27%
Strzelcy Stali Stalowa Wola
-
Jakub Jelen 7

-
Maksymilian Hebel 5
-
Dariusz Kamiński 1
-
Lukasz Furtak 1

-
Dawid Wolny 1
-
Maciej Sliwa 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Stali Stalowa Wola i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Stali Stalowa Wola to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola Po przerwie pada 68% bramek Stali Stalowa Wola.Przebieg meczu Stali Stalowa Wola i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Stal Stalowa Wola otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Stali Stalowa Wola
95% bramek Stali Stalowa Wola pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Stal Stalowa Wola zdobywa w sezonie średnio 1,18 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Stali Stalowa Wola
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Stali Stalowa Wola, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Stal Stalowa Wola wygra mecz Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Stali Stalowa Wola
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 73%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 18%
W 73% meczów Stali Stalowa Wola padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola Powyżej 2,5 bramki padło w 73% meczów Stali Stalowa Wola.Stal Stalowa Wola – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Stali Stalowa Wola, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Stal Stalowa Wola zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Stal Stalowa Wola wygra mecz Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 17%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Stali Stalowa Wola ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Stali Stalowa Wola, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Stal Stalowa Wola wygra drugą połowę meczu Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola Drugą połowę Stal Stalowa Wola wygrywał w 3 z 11 meczów.Stal Stalowa Wola – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
Stal Stalowa Wola oddaje 10,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola oddaje 10,8 strzałów na mecz.Stal Stalowa Wola – posiadanie piłki
- U siebie 50,8%
- Na wyjeździe 49,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 11
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 11 meczów. Średnio Stal Stalowa Wola utrzymuje przy piłce 49,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Stal Stalowa Wola wygra mecz Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola utrzymuje średnio 49,9% posiadania piłki.Stal Stalowa Wola – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 2,09
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 73%
Czyste konto Stali Stalowa Wola to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola Czyste konto Stal Stalowa Wola zachowuje w 27% meczów.Stal Stalowa Wola – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 73%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Stal Stalowa Wola wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
Stal Stalowa Wola – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 45%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 27%
Stal Stalowa Wola ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Stali Stalowa Wola – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Stal Stalowa Wola według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 1,00 | 3,25 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,33 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Stal Stalowa Wola zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Stal Stalowa Wola na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,50 1,00 | 1,67 0,80 | 1,50 1,60 |
|
13.
|
1,80 0,67 | 3,00 1,17 | 1,00 2,33 |
|
14.
|
2,00 0,50 | 2,60 1,00 | 1,40 2,67 |
|
15.
|
1,17 0,60 | 1,50 2,00 | 1,33 2,80 |
|
16.
|
1,00 0,25 | 1,14 1,00 | 1,43 3,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Stali Stalowa Wola
Skrajne wyniki i osiągnięcia Stali Stalowa Wola w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik 4:0 Betclic II Liga, 16.08.2026
- Najwyższa porażka Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola 5:0 Betclic II Liga, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Stal Stalowa Wola - Zawisza Bydgoszcz 3:3, Betclic II Liga, 4.09.2026
- Najszybsza bramka 12. minuta Paszkowski, Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 2:1, Betclic II Liga, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Hebel, Legia II Warszawa - Stal Stalowa Wola 0:2, Betclic II Liga, 25.07.2026
Jakie statystyki ma Stal Stalowa Wola w tym sezonie?
Bilans Stali Stalowa Wola w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-1-6 przy 19 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Stal Stalowa Wola – zawodnicy
Jak wygląda kadra Stali Stalowa Wola w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Stali Stalowa Wola
-
Kacper Myszoglad Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 1445 dniopuszczone: 12 meczów

Kadra Stali Stalowa Wola
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
32 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
35 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
29 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 5 | 0 | 691' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
32 | Polska | 0 € | – | 9 | 82% | 1 | 0 | 328' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Polska | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
31 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
33 | Polska | 0 € | 71 tys. € | 5 | 45% | 0 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Polska | – | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
35 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
26 | Polska | 0 € | 30 tys. € | 10 | 91% | 0 | 2 | 895' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
33 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
26 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
23 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
28 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 421' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
33 | Polska | 0 € | 51 tys. € | 7 | 64% | 0 | 0 | 176' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
25 | Polska | 0 € | 29 tys. € | 9 | 82% | 1 | 2 | 474' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
![]() |
18 | Polska | – | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 497' | 1 | 1 | |||||||
| 77 |
|
27 | Polska | 0 € | – | 11 | 100% | 1 | 1 | 607' | 0 | 0 | |||||||
| 87 |
![]() |
19 | Polska | – | 20 tys. € | 3 | 27% | 0 | 0 | 297' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
26 | Polska | 0 € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 676' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
30 | Polska | 0 € | – | 9 | 82% | 1 | 1 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
31 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
27 | Chorwacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
31 | Polska | 0 € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 624' | 0 | 1 | |||||||
| 16 |
|
35 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
23 | Polska | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
27 | Polska | 200 tys. € | 350 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 858' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
19 | Polska | – | 20 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
25 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
20 | Polska | 150 tys. € | 20 tys. € | 2 | 18% | 0 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
31 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 608' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Stali Stalowa Wola
575 tys. €
śr. 14 tys. € / zawodnika
Ile Stal Stalowa Wola wydaje na pensje
591 tys. € rocznie
śr. 14 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Polska (37 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Stali Stalowa Wola w sezonie 2026/2027
Stal Stalowa Wola wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Stali Stalowa Wola
Jak wygląda skład Stali Stalowa Wola?
W wyjściowym ustawieniu Stali Stalowa Wola między słupkami staje M. Smyłek, a linię obrony najczęściej tworzą A. Chrzanowski, Ł. Furtak, M. Grabowski oraz P. Żemło. W środku pola grają P. Zaucha, M. Hebel, M. Śliwa oraz K. Nawrocki, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Kamiński, P. Żyra. Trener Mariusz Arczewski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic II Liga i pucharach.
Stal Stalowa Wola – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Stal Stalowa Wola w sezonie 2026/2027.
Stal Stalowa Wola transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Polska | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Polska | – |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
18 |
|
wypożyczenie | ||
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Polska | – |
![]() |
10 tys. € | |
| 21 Lip 2026 |
|
Polska | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Lip 2026 |
|
Polska | 28 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Polska | 27 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Polska | 27 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Polska | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Stali Stalowa Wola


Stal Stalowa Wola bilans transferowy
- -10 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +50 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Stali Stalowa Wola

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stal Stalowa Wola w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stali Stalowa Wola trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 10 tys. €, a klub opuściło 4 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Jakub Jelen z Gornik II Zabrze za 10 tys. €.