Forma w lidze
Lechia Zielona Góra w tabeli
10. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
12:14 bramki
1,71 gola/mecz
9 pkt
8:4 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Lechii Zielona Góra
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Polska | 26 | pomocnik | 10 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Polska | 23 | obrońca | 10 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Polska | 28 | bramkarz | 10 | 0 € |
Przewidywany skład Lechii Zielona Góra 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Lechia Zielona Góra w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 26 |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 23 |
| ··· | |||||||
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 16 |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 15 |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 15 |
Wyniki Lechii Zielona Góra
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Lechia Zielona Góra
0
Legia II Warszawa
2
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Sandecja Nowy Sącz
1
Lechia Zielona Góra
3
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Lechia Zielona Góra
1
Znicz Pruszków
3
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
Terminarz Lechii Zielona Góra
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Podhale Nowy Targ
Lechia Zielona Góra
Betclic II Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 12:45
|
Lechia Zielona Góra
Górnik Łęczna
Betclic II Liga, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:00
|
GKS Tychy
Lechia Zielona Góra
Betclic II Liga, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Lechii Zielona Góra
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 Sie 2026 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Polska |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sty 2026 |
![]() |
Polska |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
|
Polska |
![]() |
za darmo |
Lechia Zielona Góra to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic II Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion MOSiR, który może pomieścić 11 000 widzów. Zespół prowadzi Sebastian Mordal.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lechia Zielona Góra w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Lechii Zielona Góra trafiło 2 zawodników.
Które miejsce zajmuje Lechia Zielona Góra w tabeli Betclic II Liga?
Lechia Zielona Góra zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 15 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Lechii Zielona Góra?
W wyjściowym ustawieniu Lechii Zielona Góra między słupkami staje J. Bursztyn, a linię obrony najczęściej tworzą P. Flis, B. Rutkowski, I. Kurowski oraz R. Ostrowski. W środku pola grają W. Nahrebecki, M. Szpakowski, P. Bargiel oraz M. Szmigiel, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Mycan, D. Dębski. Trener Sebastian Mordal ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic II Liga i pucharach.
Kiedy Lechia Zielona Góra gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lechii Zielona Góra to spotkanie z Podhalem Nowy Targ, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadion Miejski im. Józefa Piłsudskiego w ramach Betclic II Liga (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lechii Zielona Góra?
Ostatni mecz Lechii Zielona Góra to porażka z rezerwami Legii Warszawa 0:2 w Betclic II Lidze, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Lechia Zielona Góra w tym sezonie?
Bilans Lechii Zielona Góra w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-3-4 przy 20 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Lechii Zielona Góra w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Lechia Zielona Góra w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Lechii Zielona Góra
Lechia Zielona Góra terminarz
Kiedy Lechia Zielona Góra gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lechii Zielona Góra to spotkanie z Podhalem Nowy Targ, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadion Miejski im. Józefa Piłsudskiego w ramach Betclic II Liga (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Lechii Zielona Góra w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Lechia Zielona Góra w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Lechii Zielona Góra w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Lechia Zielona Góra wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
0:2 | – | – | – | |
|
03 Paź Koniec
|
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
1:3 | – | 7/11 | 3/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
1:3 | – | 8/13 | 1/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 8. kolejka
|
0:1 | – | 10/16 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 7. kolejka
|
1:4 | – | 10/13 | 1/1 | |
|
02 Wrz Koniec
|
STS Puchar Polski, 1/32 finału
|
0:2 | 3-4-3 | 5/9 | 3/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 6. kolejka
|
1:3 | – | 5/10 | 1/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 5. kolejka
|
1:1 | – | 6/17 | 2/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 4. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
08 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 3. kolejka
|
6:1 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lechii Zielona Góra?
Ostatni mecz Lechii Zielona Góra to porażka z rezerwami Legii Warszawa 0:2 w Betclic II Lidze, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Lechia Zielona Góra – tabela Betclic II Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic II Liga zajmuje Lechia Zielona Góra w sezonie 2026/2027.
Miejsce Lechii Zielona Góra w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Znicz Pruszków
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 14 | |
| 2 |
Podhale Nowy Targ
|
6 | 4 | 1 | 1 | 15:9 | 6 | 13 | |
| 3 |
Górnik Łęczna
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 4 |
GKS Tychy
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 11 | |
| 5 |
Zawisza Bydgoszcz
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 11 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 7 |
Rekord Bielsko-Biała
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 8 |
Stal Stalowa Wola
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 9 |
Avia Świdnik
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 10 |
Legia II Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
| 11 |
Sandecja Nowy Sącz
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Chojniczanka Chojnice
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Śląsk II Wrocław
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 14 |
Sokół Kleczew
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 15 |
Lechia Zielona Góra
|
7 | 1 | 3 | 3 | 12:14 | -2 | 6 | |
| 16 |
Świt Szczecin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 17 |
Olimpia Grudziądz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 18 |
Resovia Rzeszów
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olimpia Grudziądz
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:13 | -1 | 15 | |
| 2 |
Znicz Pruszków
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 3 |
GKS Tychy
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 4 |
Lechia Zielona Góra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 5 |
Górnik Łęczna
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 7 |
Sandecja Nowy Sącz
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 8 |
Rekord Bielsko-Biała
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 9 |
Chojniczanka Chojnice
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 10 |
Podhale Nowy Targ
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 11 |
Zawisza Bydgoszcz
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 12 |
Avia Świdnik
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 13 |
Legia II Warszawa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
| 14 |
Świt Szczecin
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 15 |
Stal Stalowa Wola
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
| 16 |
Śląsk II Wrocław
|
5 | 1 | 0 | 4 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 17 |
Resovia Rzeszów
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 18 |
Sokół Kleczew
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:15 | -11 | 1 |
Które miejsce zajmuje Lechia Zielona Góra w tabeli Betclic II Liga?
Lechia Zielona Góra zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 15 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Lechii Zielona Góra w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Lechii Zielona Góra na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Lechia Zielona Góra na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 3,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,64
- Czyste konta 9%
Strzelcy Lechii Zielona Góra
-
Przemysław Bargiel 3
-
Mateusz Lisowski 2

-
Michal Szmigiel 2
-
Dawid Debski 2

-
Igor Kurowski 1

-
Rafal Ostrowski 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Lechii Zielona Góra i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Lechii Zielona Góra to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Podhale Nowy Targ - Lechia Zielona Góra Po przerwie pada 70% bramek Lechii Zielona Góra.Przebieg meczu Lechii Zielona Góra i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Lechia Zielona Góra otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Lechii Zielona Góra
100% bramek Lechii Zielona Góra pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Lechia Zielona Góra zdobywa w sezonie średnio 1,36 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Lechii Zielona Góra
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Lechii Zielona Góra, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Lechia Zielona Góra wygra mecz Podhale Nowy Targ - Lechia Zielona Góra Lechia Zielona Góra przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Lechii Zielona Góra
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 64%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 9%
W 64% meczów Lechii Zielona Góra padają co najmniej trzy bramki, a w 82% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Podhale Nowy Targ - Lechia Zielona Góra Powyżej 2,5 bramki padło w 64% meczów Lechii Zielona Góra.Lechia Zielona Góra – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Lechii Zielona Góra, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Lechia Zielona Góra zdobywa 0,86 punktu na mecz wobec 2,25 na wyjeździe.
Lechia Zielona Góra wygra mecz Podhale Nowy Targ - Lechia Zielona Góra Lechia Zielona Góra zdobywa u siebie 29% możliwych punktów, na wyjeździe 75%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Lechii Zielona Góra ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli Lechii Zielona Góra, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Lechia Zielona Góra wygra drugą połowę meczu Podhale Nowy Targ - Lechia Zielona Góra Drugą połowę Lechia Zielona Góra wygrywał w 3 z 11 meczów.Lechia Zielona Góra – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 33%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Lechia Zielona Góra oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 33% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Podhale Nowy Targ - Lechia Zielona Góra Lechia Zielona Góra oddaje 10,0 strzałów na mecz.Lechia Zielona Góra – posiadanie piłki
- U siebie 49,3%
- Na wyjeździe 48,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Lechia Zielona Góra utrzymuje przy piłce 49,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Lechia Zielona Góra wygra mecz Podhale Nowy Targ - Lechia Zielona Góra Lechia Zielona Góra utrzymuje średnio 49,0% posiadania piłki.Lechia Zielona Góra – czyste konta
- U siebie 0 z 7
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,64
- Bez straty do przerwy 36%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto Lechii Zielona Góra to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 0 w 7 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Podhale Nowy Targ - Lechia Zielona Góra Czyste konto Lechia Zielona Góra zachowuje w 9% meczów.Lechia Zielona Góra – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 83%
- Rożne u siebie / mecz 8,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,3
Lechia Zielona Góra wykonuje średnio 7,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Lechia Zielona Góra – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 17%
Lechia Zielona Góra ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Lechii Zielona Góra – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Lechia Zielona Góra według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,33 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 2,00 | 1,25 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 2,00 | 1,75 |
Najwięcej punktów na mecz Lechia Zielona Góra zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Lechia Zielona Góra na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,57 1,25 | 1,29 2,00 | 0,86 2,00 |
|
9.
|
1,60 1,33 | 1,80 1,00 | 1,20 1,00 |
|
10.
|
0,86 2,25 | 1,71 2,00 | 2,00 1,00 |
|
11.
|
1,33 1,40 | 1,67 1,80 | 1,67 1,80 |
|
12.
|
1,50 1,00 | 1,67 0,80 | 1,50 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Lechii Zielona Góra
Skrajne wyniki i osiągnięcia Lechii Zielona Góra w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Lechia Zielona Góra - Sokół Kleczew 6:1 Betclic II Liga, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Lechia Zielona Góra - Świt Szczecin 1:4 Betclic II Liga, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Lechia Zielona Góra - Sokół Kleczew 6:1, Betclic II Liga, 8.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Dębski, Sandecja Nowy Sącz - Lechia Zielona Góra 1:3, Betclic II Liga, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Lechia Zielona Góra - Znicz Pruszków 1:3, Betclic II Liga, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Lechia Zielona Góra w tym sezonie?
Bilans Lechii Zielona Góra w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-3-4 przy 20 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Lechia Zielona Góra – zawodnicy
Jak wygląda kadra Lechii Zielona Góra w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Lechii Zielona Góra 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kadra Lechii Zielona Góra
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
36 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
36 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
19 | Polska | – | – | 10 | 91% | 2 | 1 | 681' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Polska | – | – | 10 | 91% | 0 | 2 | 123' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
– | Tanzania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
25 | Polska | – | – | 10 | 91% | 2 | 0 | 221' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
41 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Polska | – | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 265' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Polska | – | – | 9 | 82% | 1 | 0 | 730' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
34 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
40 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
34 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Polska | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
34 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
26 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 3 | 1 | 804' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
34 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
28 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
25 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
37 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
31 | Polska | – | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 53' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
40 | Oman | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
35 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
23 | Czechy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
41 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
31 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
36 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
25 | Polska | 0 € | – | 7 | 64% | 1 | 0 | 458' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
27 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
28 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | Polska | – | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
27 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 75 |
![]() |
25 | Polska | – | – | 6 | 55% | 1 | 0 | 377' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
38 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
30 | Polska | – | – | 9 | 82% | 1 | 0 | 364' | 1 | 1 | |||||||
| 16 |
![]() |
24 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
23 | Polska | – | – | 10 | 91% | 2 | 2 | 859' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
22 | Polska | – | – | 8 | 73% | 1 | 0 | 534' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
24 | Polska | – | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
31 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
19 | Polska | – | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
28 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Lechii Zielona Góra
25 tys. €
śr. 446 € / zawodnika
Ile Lechia Zielona Góra wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Polska (51 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Lechii Zielona Góra w sezonie 2026/2027
Lechia Zielona Góra wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Lechii Zielona Góra
Jak wygląda skład Lechii Zielona Góra?
W wyjściowym ustawieniu Lechii Zielona Góra między słupkami staje J. Bursztyn, a linię obrony najczęściej tworzą P. Flis, B. Rutkowski, I. Kurowski oraz R. Ostrowski. W środku pola grają W. Nahrebecki, M. Szpakowski, P. Bargiel oraz M. Szmigiel, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Mycan, D. Dębski. Trener Sebastian Mordal ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic II Liga i pucharach.
Lechia Zielona Góra – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Lechia Zielona Góra w sezonie 2026/2027.
Lechia Zielona Góra transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 Sie 2026 |
|
Polska | 25 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sty 2026 |
![]() |
Polska | 19 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
|
Polska | – |
![]() |
za darmo | |
| 09 Wrz 2025 |
![]() |
Polska | 25 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2025 |
![]() |
Polska | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Lip 2025 |
![]() |
Polska | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Lip 2025 |
![]() |
Polska | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Lip 2025 |
![]() |
Polska | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2025 |
|
Polska | 26 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lechia Zielona Góra w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Lechii Zielona Góra trafiło 2 zawodników.