Forma w lidze
Sandecja Nowy Sącz w tabeli
9. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
9:6 bramki
1,80 gola/mecz
8 pkt
6:6 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sandecji Nowy Sącz
Wartość drużyny: 500 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Słowacja | 27 | pomocnik | 11 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Polska | 26 | napastnik | 11 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 990 minut | Polska | 25 | obrońca | 11 | 200 tys. € |
Sandecja Nowy Sącz w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 26 |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 23 |
| ··· | |||||||
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 16 |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 16 |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 15 |
Wyniki Sandecji Nowy Sącz
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Rekord Bielsko-Biała
1
Sandecja Nowy Sącz
1
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Sandecja Nowy Sącz
1
Lechia Zielona Góra
3
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
GKS Tychy
0
Sandecja Nowy Sącz
0
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
Terminarz Sandecji Nowy Sącz
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 19:30
|
Sandecja Nowy Sącz
Zawisza Bydgoszcz
Betclic II Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 20:00
|
Stal Stalowa Wola
Sandecja Nowy Sącz
Betclic II Liga, 13. kolejka
|
|
|
30 Paź 19:30
|
Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Grudziądz
Betclic II Liga, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Sandecji Nowy Sącz
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Słowacja |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Polska |
![]() |
wypożyczenie |
Sandecja Nowy Sącz to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic II Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, który może pomieścić 7 000 widzów. Zespół prowadzi Ireneusz Mamrot. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 500 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sandecja Nowy Sącz w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sandecji Nowy Sącz trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Sandecja Nowy Sącz w tabeli Betclic II Liga?
Sandecja Nowy Sącz zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 16 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 10 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Sandecji Nowy Sącz?
W wyjściowym ustawieniu Sandecji Nowy Sącz między słupkami staje K. Szymkowiak, a linię obrony najczęściej tworzą W. Pleśnierowicz, K. Słaby, Ł. Gerstenstein oraz P. Kieliś. W środku pola grają K. Ogorzały, A. Brenkus, M. Żurawski oraz D. Holan, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Kolar, F. Piszczek. Trener Ireneusz Mamrot ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic II Liga i pucharach.
Kiedy Sandecja Nowy Sącz gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sandecji Nowy Sącz to spotkanie z Zawiszą Bydgoszcz, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 19:30 na obiekcie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka w ramach Betclic II Liga (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sandecji Nowy Sącz?
Ostatni mecz Sandecji Nowy Sącz to remis z Rekordem Bielsko-Biała 1:1 w Betclic II Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Szeliga, Ściślak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sandecja Nowy Sącz w tym sezonie?
Bilans Sandecji Nowy Sącz w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-4-3 przy 15 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 15,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sandecji Nowy Sącz w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Sandecja Nowy Sącz w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Sandecji Nowy Sącz
Sandecja Nowy Sącz terminarz
Kiedy Sandecja Nowy Sącz gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sandecji Nowy Sącz to spotkanie z Zawiszą Bydgoszcz, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 19:30 na obiekcie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka w ramach Betclic II Liga (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Sandecji Nowy Sącz w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Sandecja Nowy Sącz w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Sandecji Nowy Sącz w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sandecja Nowy Sącz wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
1:1 | – | 4/12 | 5/8 | |
|
03 Paź Koniec
|
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
1:3 | – | 4/11 | 3/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
0:0 | – | 4/11 | 3/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 8. kolejka
|
4:2 | – | 5/8 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 7. kolejka
|
2:1 | – | 4/12 | 4/5 | |
|
01 Wrz Koniec
|
STS Puchar Polski, 1/32 finału
|
3:2 | – | 9/13 | 4/9 | |
|
28 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 6. kolejka
|
0:3 | – | 5/10 | 2/5 | |
|
21 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 5. kolejka
|
1:1 | – | 8/10 | 2/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 4. kolejka
|
0:1 | – | 6/9 | 1/4 | |
|
09 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 3. kolejka
|
3:0 | – | 11/15 | 0/0 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sandecji Nowy Sącz?
Ostatni mecz Sandecji Nowy Sącz to remis z Rekordem Bielsko-Biała 1:1 w Betclic II Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Szeliga, Ściślak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sandecja Nowy Sącz – tabela Betclic II Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic II Liga zajmuje Sandecja Nowy Sącz w sezonie 2026/2027.
Miejsce Sandecji Nowy Sącz w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Znicz Pruszków
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 14 | |
| 2 |
Podhale Nowy Targ
|
6 | 4 | 1 | 1 | 15:9 | 6 | 13 | |
| 3 |
Górnik Łęczna
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 4 |
GKS Tychy
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 11 | |
| 5 |
Zawisza Bydgoszcz
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 11 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 7 |
Rekord Bielsko-Biała
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 8 |
Stal Stalowa Wola
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 9 |
Avia Świdnik
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 10 |
Legia II Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
| 11 |
Sandecja Nowy Sącz
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Chojniczanka Chojnice
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Śląsk II Wrocław
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 14 |
Sokół Kleczew
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 15 |
Lechia Zielona Góra
|
7 | 1 | 3 | 3 | 12:14 | -2 | 6 | |
| 16 |
Świt Szczecin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 17 |
Olimpia Grudziądz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 18 |
Resovia Rzeszów
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olimpia Grudziądz
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:13 | -1 | 15 | |
| 2 |
Znicz Pruszków
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 3 |
GKS Tychy
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 4 |
Lechia Zielona Góra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 5 |
Górnik Łęczna
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 7 |
Sandecja Nowy Sącz
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 8 |
Rekord Bielsko-Biała
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 9 |
Chojniczanka Chojnice
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 10 |
Podhale Nowy Targ
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 11 |
Zawisza Bydgoszcz
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 12 |
Avia Świdnik
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 13 |
Legia II Warszawa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
| 14 |
Świt Szczecin
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 15 |
Stal Stalowa Wola
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
| 16 |
Śląsk II Wrocław
|
5 | 1 | 0 | 4 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 17 |
Resovia Rzeszów
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 18 |
Sokół Kleczew
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:15 | -11 | 1 |
Które miejsce zajmuje Sandecja Nowy Sącz w tabeli Betclic II Liga?
Sandecja Nowy Sącz zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 16 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 10 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Sandecji Nowy Sącz w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Sandecji Nowy Sącz na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Sandecja Nowy Sącz na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,8
- Strzały celne / mecz 6,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,09
- Czyste konta 45%
Strzelcy Sandecji Nowy Sącz
-
Adam Brenkus 3
-
Patryk Kielis 3
-
Tobias Divis 1

-
Piotr Janczukowicz 1
-
Bartosz Szeliga 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sandecji Nowy Sącz i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sandecji Nowy Sącz to 46–60 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz Po przerwie pada 53% bramek Sandecji Nowy Sącz.Przebieg meczu Sandecji Nowy Sącz i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Sandecja Nowy Sącz otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sandecji Nowy Sącz
87% bramek Sandecji Nowy Sącz pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sandecja Nowy Sącz zdobywa w sezonie średnio 1,45 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Sandecji Nowy Sącz
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sandecji Nowy Sącz, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sandecja Nowy Sącz wygra mecz Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz Sandecja Nowy Sącz nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Sandecji Nowy Sącz
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 55% meczów Sandecji Nowy Sącz padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz Powyżej 2,5 bramki padło w 55% meczów Sandecji Nowy Sącz.Sandecja Nowy Sącz – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sandecji Nowy Sącz, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sandecja Nowy Sącz zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Sandecja Nowy Sącz wygra mecz Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz Sandecja Nowy Sącz zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Sandecji Nowy Sącz ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Sandecji Nowy Sącz, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Sandecja Nowy Sącz wygra drugą połowę meczu Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz Drugą połowę Sandecja Nowy Sącz wygrywał w 3 z 11 meczów.Sandecja Nowy Sącz – strzały
- Celne / mecz 6,0
- Niecelne / mecz 9,8
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,6
Sandecja Nowy Sącz oddaje 15,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz Sandecja Nowy Sącz oddaje 15,8 strzałów na mecz.Sandecja Nowy Sącz – posiadanie piłki
- U siebie 56,0%
- Na wyjeździe 45,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 11
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 11 meczów. Średnio Sandecja Nowy Sącz utrzymuje przy piłce 50,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Sandecja Nowy Sącz wygra mecz Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz Sandecja Nowy Sącz utrzymuje średnio 50,1% posiadania piłki.Sandecja Nowy Sącz – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 3 z 6
- Stracone / mecz 1,09
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Sandecji Nowy Sącz to 45% meczów sezonu (5 z 11), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz Czyste konto Sandecja Nowy Sącz zachowuje w 45% meczów.Sandecja Nowy Sącz – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 82%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,7
Sandecja Nowy Sącz wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 82% spotkań.
Sandecja Nowy Sącz – kartki
- Żółte kartki 29
- Pow. 3,5 kartki w meczu 82%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 73%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 9%
Sandecja Nowy Sącz ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Sandecji Nowy Sącz – 2,5.
Sandecja Nowy Sącz według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-3-1 | 0,75 | 0,50 | 0,75 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,25 | 1,75 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Sandecja Nowy Sącz zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Sandecja Nowy Sącz na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,00 1,17 | 2,20 0,83 | 0,80 1,33 |
|
8.
|
1,57 1,25 | 1,29 2,00 | 0,86 2,00 |
|
9.
|
1,60 1,33 | 1,80 1,00 | 1,20 1,00 |
|
10.
|
0,86 2,25 | 1,71 2,00 | 2,00 1,00 |
|
11.
|
1,33 1,40 | 1,67 1,80 | 1,67 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Sandecji Nowy Sącz
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sandecji Nowy Sącz w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 3:0 Betclic II Liga, 2.08.2026
- Najwyższa porażka Avia Świdnik - Sandecja Nowy Sącz 3:0 Betclic II Liga, 9.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Sandecja Nowy Sącz - Śląsk II Wrocław 4:2, Betclic II Liga, 13.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 13. minuta Szeliga, Rekord Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 1:1, Betclic II Liga, 9.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Divis, Sandecja Nowy Sącz - Śląsk II Wrocław 4:2, Betclic II Liga, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Sandecja Nowy Sącz w tym sezonie?
Bilans Sandecji Nowy Sącz w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-4-3 przy 15 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 15,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sandecja Nowy Sącz – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sandecji Nowy Sącz w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Sandecji Nowy Sącz
-
Przemyslaw Skalecki Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 171 dniopuszczone: 20 meczów
Kadra Sandecji Nowy Sącz
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
31 | Chorwacja | 200 tys. € | 112 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 526' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Polska | 0 € | 39 tys. € | 4 | 36% | 1 | 0 | 234' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
32 | Polska | 0 € | 51 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 179' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
31 | Polska | 0 € | 39 tys. € | 6 | 55% | 0 | 0 | 113' | 2 | 0 | |||||||
| 98 |
![]() |
26 | Polska | 0 € | 29 tys. € | 11 | 100% | 0 | 2 | 816' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
23 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
25 | Polska | 0 € | 97 tys. € | 10 | 91% | 0 | 2 | 550' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Słowacja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
24 | Czechy | – | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 644' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Hiszpania | 50 tys. € | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 129' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
22 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
25 | Polska | – | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 249' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
33 | Polska | 0 € | 87 tys. € | 2 | 18% | 1 | 1 | 124' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
32 | Polska | – | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 302' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
27 | Słowacja | 0 € | – | 11 | 100% | 3 | 1 | 728' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
33 | Polska | 0 € | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
|
26 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
26 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 78 |
|
24 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Polska | 0 € | 61 tys. € | 11 | 100% | 0 | 1 | 632' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Polska | 0 € | 71 tys. € | 10 | 91% | 3 | 0 | 696' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Polska | 200 tys. € | 50 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 990' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
|
40 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
22 | Słowacja | 175 tys. € | – | 7 | 64% | 1 | 0 | 115' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
33 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 766' | 3 | 0 | |||||||
| 47 |
|
27 | Polska | 0 € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Polska | 0 € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
20 | Polska | 25 tys. € | 40 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 51 |
|
19 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 74 |
|
25 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
|
36 | Słowacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Sandecji Nowy Sącz
700 tys. €
śr. 20 tys. € / zawodnika
Ile Sandecja Nowy Sącz wydaje na pensje
675 tys. € rocznie
śr. 19 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Polska (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sandecji Nowy Sącz w sezonie 2026/2027
Sandecja Nowy Sącz wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sandecji Nowy Sącz
Jak wygląda skład Sandecji Nowy Sącz?
W wyjściowym ustawieniu Sandecji Nowy Sącz między słupkami staje K. Szymkowiak, a linię obrony najczęściej tworzą W. Pleśnierowicz, K. Słaby, Ł. Gerstenstein oraz P. Kieliś. W środku pola grają K. Ogorzały, A. Brenkus, M. Żurawski oraz D. Holan, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Kolar, F. Piszczek. Trener Ireneusz Mamrot ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic II Liga i pucharach.
Sandecja Nowy Sącz – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sandecja Nowy Sącz w sezonie 2026/2027.
Sandecja Nowy Sącz transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Polska | 33 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Słowacja | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Polska | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Lip 2026 |
![]() |
Słowacja | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Polska | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Polska | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 22 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Polska | 26 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Sandecji Nowy Sącz

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sandecja Nowy Sącz w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sandecji Nowy Sącz trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.