Forma w lidze
GKS Tychy w tabeli
2. miejsce / 23 punkty Awans do 1 Ligi
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
10 meczów bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
3 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
8:1 bramki
1,60 gola/mecz
12 pkt
9:5 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy GKS-u Tychy
Wartość drużyny: 800 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Polska | 34 | napastnik | 11 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Polska | 34 | napastnik | 11 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 990 minut | Polska | 29 | pomocnik | 11 | 150 tys. € |
Przewidywany skład GKS-u Tychy 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


GKS Tychy w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 26 |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 23 |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 20 |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 18 |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 18 |
Wyniki GKS-u Tychy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
GKS Tychy
3
Górnik Łęczna
0
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Hutnik Kraków
0
GKS Tychy
2
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
GKS Tychy
0
Sandecja Nowy Sącz
0
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
Terminarz GKS-u Tychy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
Legia II Warszawa
GKS Tychy
Betclic II Liga, 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 19:30
|
GKS Tychy
Podhale Nowy Targ
Betclic II Liga, 13. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:30
|
GKS Tychy
Pogoń Siedlce
STS Puchar Polski, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery GKS-u Tychy
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Polska |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Polska |
![]() |
za darmo |
GKS Tychy to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic II Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion Miejski, który może pomieścić 15 300 widzów. Zespół prowadzi Rene Poms. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 800 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w STS Puchar Polski.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski GKS Tychy w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do GKS-u Tychy trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje GKS Tychy w tabeli Betclic II Liga?
GKS Tychy zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 23 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 3 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Kiedy GKS Tychy gra następny mecz?
Najbliższy mecz GKS-u Tychy to spotkanie z rezerwami Legii Warszawa, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Legia Training Center w ramach Betclic II Liga (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz GKS-u Tychy?
Ostatni mecz GKS-u Tychy to wygrana z Górnikiem Łęczna 3:0 w Betclic II Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Plichta, Kądzior oraz Łasicki. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma GKS Tychy w tym sezonie?
Bilans GKS-u Tychy w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-5-0 przy 17 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz GKS-u Tychy w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra GKS Tychy w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań GKS-u Tychy
GKS Tychy terminarz
Kiedy GKS Tychy gra następny mecz?
Najbliższy mecz GKS-u Tychy to spotkanie z rezerwami Legii Warszawa, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Legia Training Center w ramach Betclic II Liga (12. kolejka).
Wyniki GKS-u Tychy w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub GKS Tychy w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki GKS-u Tychy w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
GKS Tychy wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
3:0 | – | 3/5 | 2/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
0:2 | – | 9/10 | 4/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
0:0 | – | 7/11 | 2/5 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 8. kolejka
|
1:1 | – | 6/9 | 1/6 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 7. kolejka
|
1:0 | – | 4/5 | 1/4 | |
|
03 Wrz Koniec
|
STS Puchar Polski, 1/32 finału
|
1:0 | 3-4-3 | 5/13 | 2/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 6. kolejka
|
1:1 | – | 7/8 | 1/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 5. kolejka
|
3:0 | – | 7/9 | 1/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 4. kolejka
|
2:2 | – | 9/13 | 3/4 | |
|
09 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 3. kolejka
|
1:1 | – | 3/6 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz GKS-u Tychy?
Ostatni mecz GKS-u Tychy to wygrana z Górnikiem Łęczna 3:0 w Betclic II Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Plichta, Kądzior oraz Łasicki. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
GKS Tychy – tabela Betclic II Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic II Liga zajmuje GKS Tychy w sezonie 2026/2027.
Miejsce GKS-u Tychy w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Znicz Pruszków
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 14 | |
| 2 |
Podhale Nowy Targ
|
6 | 4 | 1 | 1 | 15:9 | 6 | 13 | |
| 3 |
Górnik Łęczna
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 4 |
GKS Tychy
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 11 | |
| 5 |
Zawisza Bydgoszcz
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 11 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 7 |
Rekord Bielsko-Biała
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 8 |
Stal Stalowa Wola
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 9 |
Avia Świdnik
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 10 |
Legia II Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
| 11 |
Sandecja Nowy Sącz
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Chojniczanka Chojnice
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Śląsk II Wrocław
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 14 |
Sokół Kleczew
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 15 |
Lechia Zielona Góra
|
7 | 1 | 3 | 3 | 12:14 | -2 | 6 | |
| 16 |
Świt Szczecin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 17 |
Olimpia Grudziądz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 18 |
Resovia Rzeszów
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olimpia Grudziądz
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:13 | -1 | 15 | |
| 2 |
Znicz Pruszków
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 3 |
GKS Tychy
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 4 |
Lechia Zielona Góra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 5 |
Górnik Łęczna
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 7 |
Sandecja Nowy Sącz
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 8 |
Rekord Bielsko-Biała
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 9 |
Chojniczanka Chojnice
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 10 |
Podhale Nowy Targ
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 11 |
Zawisza Bydgoszcz
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 12 |
Avia Świdnik
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 13 |
Legia II Warszawa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
| 14 |
Świt Szczecin
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 15 |
Stal Stalowa Wola
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
| 16 |
Śląsk II Wrocław
|
5 | 1 | 0 | 4 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 17 |
Resovia Rzeszów
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 18 |
Sokół Kleczew
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:15 | -11 | 1 |
Które miejsce zajmuje GKS Tychy w tabeli Betclic II Liga?
GKS Tychy zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 23 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 3 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki GKS-u Tychy w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki GKS-u Tychy na tle ligi w sezonie 2026/2027.
GKS Tychy na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,7
- Strzały celne / mecz 4,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,55
- Czyste konta 55%
Strzelcy GKS-u Tychy
-
Damian Kądzior 2
-
Mateusz Lewandowski 2
-
Paweł Olkowski 2
-
Tymoteusz Rygula 2

-
Dawid Kasprzyk 2

-
Michał Trąbka 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki GKS-u Tychy i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres GKS-u Tychy to 46–60 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Legia II Warszawa - GKS Tychy Po przerwie pada 59% bramek GKS-u Tychy.Przebieg meczu GKS-u Tychy i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 6-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-3-0 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 3-4-0 |
Gdy GKS Tychy otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla GKS-u Tychy
94% bramek GKS-u Tychy pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
GKS Tychy zdobywa w sezonie średnio 2,09 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie GKS-u Tychy
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów GKS-u Tychy, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
GKS Tychy wygra mecz Legia II Warszawa - GKS Tychy GKS Tychy nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach GKS-u Tychy
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 9%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 36% meczów GKS-u Tychy padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Legia II Warszawa - GKS Tychy Powyżej 2,5 bramki padło w 36% meczów GKS-u Tychy.GKS Tychy – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla GKS-u Tychy, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie GKS Tychy zdobywa 2,20 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
GKS Tychy wygra mecz Legia II Warszawa - GKS Tychy GKS Tychy zdobywa u siebie 73% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach GKS-u Tychy ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli GKS-u Tychy, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
GKS Tychy wygra drugą połowę meczu Legia II Warszawa - GKS Tychy Drugą połowę GKS Tychy wygrywał w 5 z 11 meczów.GKS Tychy – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
GKS Tychy oddaje 11,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Legia II Warszawa - GKS Tychy GKS Tychy oddaje 11,7 strzałów na mecz.GKS Tychy – posiadanie piłki
- U siebie 55,2%
- Na wyjeździe 51,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio GKS Tychy utrzymuje przy piłce 53,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
GKS Tychy wygra mecz Legia II Warszawa - GKS Tychy GKS Tychy utrzymuje średnio 53,1% posiadania piłki.GKS Tychy – czyste konta
- U siebie 4 z 5
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 0,55
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 9%
Czyste konto GKS-u Tychy to 55% meczów sezonu (6 z 11), z czego 4 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Legia II Warszawa - GKS Tychy Czyste konto GKS Tychy zachowuje w 55% meczów.GKS Tychy – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 64%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 18%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
GKS Tychy wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 2,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
GKS Tychy – kartki
- Żółte kartki 24
- Pow. 3,5 kartki w meczu 82%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 55%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
GKS Tychy ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale GKS-u Tychy – 2,3.
GKS Tychy według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,75 | 0,50 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 0,67 | 0,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz GKS Tychy zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
GKS Tychy na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,00 3,00 | 1,86 2,75 | 1,14 1,00 |
|
2.
|
2,20 2,00 | 1,60 1,50 | 0,20 0,83 |
|
3.
|
2,40 1,33 | 2,60 1,33 | 1,00 1,33 |
|
4.
|
2,00 1,33 | 1,60 1,67 | 0,80 1,67 |
|
5.
|
2,17 1,00 | 2,50 1,40 | 1,50 2,20 |
Ciekawe rekordy w meczach GKS-u Tychy
Skrajne wyniki i osiągnięcia GKS-u Tychy w tym sezonie
- Najwyższa wygrana GKS Tychy - Śląsk II Wrocław 3:0 Betclic II Liga, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Resovia Rzeszów - GKS Tychy 2:2, Betclic II Liga, 15.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Kądzior, GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 1:1, Betclic II Liga, 9.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Kasprzyk, GKS Tychy - Śląsk II Wrocław 3:0, Betclic II Liga, 23.08.2026
Jakie statystyki ma GKS Tychy w tym sezonie?
Bilans GKS-u Tychy w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-5-0 przy 17 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
GKS Tychy – zawodnicy
Jak wygląda kadra GKS-u Tychy w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład GKS-u Tychy 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra GKS-u Tychy
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
19 | Polska | 50 tys. € | 20 tys. € | 3 | 27% | 1 | 0 | 85' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Polska | 0 € | – | 11 | 100% | 2 | 1 | 891' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
34 | Polska | 150 tys. € | 182 tys. € | 11 | 100% | 2 | 4 | 949' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Polska | 0 € | – | 6 | 55% | 2 | 0 | 65' | 0 | 0 | |||||||
| 79 |
![]() |
25 | Polska | 0 € | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
25 | Słowacja | 0 € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 928' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
29 | Polska | 150 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 990' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
19 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
21 | Polska | – | 91 tys. € | 8 | 73% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
27 | Austria | 0 € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Polska | 0 € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 933' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Polska | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Austria | 150 tys. € | 29 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
27 | Chorwacja | 300 tys. € | 58 tys. € | 11 | 100% | 1 | 0 | 990' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 15 |
![]() |
23 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
36 | Polska | 50 tys. € | 90 tys. € | 11 | 100% | 2 | 4 | 923' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
31 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 1 | 1 | 861' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
17 | Polska | – | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
![]() |
22 | Polska | 0 € | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry GKS-u Tychy
950 tys. €
śr. 38 tys. € / zawodnika
Ile GKS Tychy wydaje na pensje
470 tys. € rocznie
śr. 19 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Polska (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy GKS-u Tychy w sezonie 2026/2027
GKS Tychy wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry GKS-u Tychy
GKS Tychy – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub GKS Tychy w sezonie 2026/2027.
GKS Tychy transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Polska | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Polska | 31 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Polska | 25 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Polska | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 21 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Islandia | 24 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Austria | 27 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Polska | 23 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery GKS-u Tychy
GKS Tychy bilans transferowy
- -100 tys. € 2026
- +163 tys. € 2025
- -100 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii GKS-u Tychy
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski GKS Tychy w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do GKS-u Tychy trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.