Forma w lidze
Resovia Rzeszów w tabeli
18. miejsce / 4 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 22 punkty
Strata do bezpiecznego 14. miejsca: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
4:12 bramki
0,80 gola/mecz
2 pkt
3:8 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Resovii Rzeszów
Wartość drużyny: 100 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Polska | 25 | pomocnik | 11 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Polska | 33 | pomocnik | 5 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Polska | 29 | obrońca | 10 | 0 € |
Przewidywany skład Resovii Rzeszów 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Resovia Rzeszów w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 26 |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 23 |
| ··· | |||||||
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | 8 |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | 4 |
Wyniki Resovii Rzeszów
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Olimpia Grudziądz
1
Resovia Rzeszów
0
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Resovia Rzeszów
1
Avia Świdnik
1
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Stal Stalowa Wola
2
Resovia Rzeszów
0
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
Terminarz Resovii Rzeszów
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Resovia Rzeszów
Sokół Kleczew
Betclic II Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 12:00
|
Rekord Bielsko-Biała
Resovia Rzeszów
Betclic II Liga, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 12:00
|
Legia II Warszawa
Resovia Rzeszów
Betclic II Liga, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Resovii Rzeszów
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
|
Polska |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Polska |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Polska |
|
za darmo |
Resovia Rzeszów to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic II Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion Stal, który może pomieścić 12 700 widzów. Zespół prowadzi Dariusz Kantor. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 100 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Resovia Rzeszów w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Resovii Rzeszów trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Resovia Rzeszów w tabeli Betclic II Liga?
Resovia Rzeszów zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 4 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 22 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Resovii Rzeszów?
W wyjściowym ustawieniu Resovii Rzeszów między słupkami staje K. Bochniarz, a linię obrony najczęściej tworzą M. Geniec, D. Oko, P. Romanowski oraz J. Banach. W środku pola grają M. Szwoch, K. Rębisz, J. Letniowski oraz A. Chojecki, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Krawczyk, J. Silný. Trener Dariusz Kantor ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic II Liga i pucharach.
Kiedy Resovia Rzeszów gra następny mecz?
Najbliższy mecz Resovii Rzeszów to spotkanie z Sokołem Kleczew, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadion Stal w ramach Betclic II Liga (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Resovii Rzeszów?
Ostatni mecz Resovii Rzeszów to porażka z Olimpią Grudziądz 1:0 w Betclic II Lidze, 12 października 2026. Bramkę zdobył Siemaszko. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Resovia Rzeszów w tym sezonie?
Bilans Resovii Rzeszów w tym sezonie to 11 meczów i wynik 0-4-7 przy 7 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Resovii Rzeszów w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Resovia Rzeszów w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Resovii Rzeszów
Resovia Rzeszów terminarz
Kiedy Resovia Rzeszów gra następny mecz?
Najbliższy mecz Resovii Rzeszów to spotkanie z Sokołem Kleczew, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadion Stal w ramach Betclic II Liga (12. kolejka).
Wyniki Resovii Rzeszów w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Resovia Rzeszów w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Resovii Rzeszów w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Resovia Rzeszów wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
1:0 | – | 4/9 | 4/8 | |
|
03 Paź Koniec
|
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
1:1 | – | 5/7 | 1/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
2:0 | – | 2/5 | 4/7 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 8. kolejka
|
0:1 | – | 6/16 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 7. kolejka
|
2:2 | – | 6/14 | 3/3 | |
|
02 Wrz Koniec
|
STS Puchar Polski, 1/32 finału
|
0:4 | 4-3-3 | 2/9 | 2/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 6. kolejka
|
0:3 | – | 5/10 | 3/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 5. kolejka
|
1:1 | – | 6/10 | 5/6 | |
|
15 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 4. kolejka
|
2:2 | – | 4/13 | 1/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 3. kolejka
|
1:0 | – | 7/16 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Resovii Rzeszów?
Ostatni mecz Resovii Rzeszów to porażka z Olimpią Grudziądz 1:0 w Betclic II Lidze, 12 października 2026. Bramkę zdobył Siemaszko. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Resovia Rzeszów – tabela Betclic II Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic II Liga zajmuje Resovia Rzeszów w sezonie 2026/2027.
Miejsce Resovii Rzeszów w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Znicz Pruszków
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 14 | |
| 2 |
Podhale Nowy Targ
|
6 | 4 | 1 | 1 | 15:9 | 6 | 13 | |
| 3 |
Górnik Łęczna
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 4 |
GKS Tychy
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 11 | |
| 5 |
Zawisza Bydgoszcz
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 11 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 7 |
Rekord Bielsko-Biała
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 8 |
Stal Stalowa Wola
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 9 |
Avia Świdnik
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 10 |
Legia II Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
| 11 |
Sandecja Nowy Sącz
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Chojniczanka Chojnice
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Śląsk II Wrocław
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 14 |
Sokół Kleczew
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 15 |
Lechia Zielona Góra
|
7 | 1 | 3 | 3 | 12:14 | -2 | 6 | |
| 16 |
Świt Szczecin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 17 |
Olimpia Grudziądz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 18 |
Resovia Rzeszów
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olimpia Grudziądz
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:13 | -1 | 15 | |
| 2 |
Znicz Pruszków
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 3 |
GKS Tychy
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 4 |
Lechia Zielona Góra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 5 |
Górnik Łęczna
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 7 |
Sandecja Nowy Sącz
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 8 |
Rekord Bielsko-Biała
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 9 |
Chojniczanka Chojnice
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 10 |
Podhale Nowy Targ
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 11 |
Zawisza Bydgoszcz
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 12 |
Avia Świdnik
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 13 |
Legia II Warszawa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
| 14 |
Świt Szczecin
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 15 |
Stal Stalowa Wola
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
| 16 |
Śląsk II Wrocław
|
5 | 1 | 0 | 4 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 17 |
Resovia Rzeszów
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 18 |
Sokół Kleczew
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:15 | -11 | 1 |
Które miejsce zajmuje Resovia Rzeszów w tabeli Betclic II Liga?
Resovia Rzeszów zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 4 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 22 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Resovii Rzeszów w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Resovii Rzeszów na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Resovia Rzeszów na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,6
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,82
- Czyste konta 0%
Strzelcy Resovii Rzeszów
-
Jakub Letniowski 1
-
Damian Oko 1
-
Jan Silny 1
-
Mateusz Czyzycki 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Resovii Rzeszów i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Resovii Rzeszów to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Resovia Rzeszów - Sokół Kleczew Po przerwie pada 43% bramek Resovii Rzeszów.Przebieg meczu Resovii Rzeszów i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 0-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-1-7 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-0-6 |
Resovia Rzeszów nie wygrał żadnego z 3 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Resovii Rzeszów
100% bramek Resovii Rzeszów pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Resovia Rzeszów zdobywa w sezonie średnio 0,36 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,40.
Aktualne serie Resovii Rzeszów
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Resovii Rzeszów, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Resovia Rzeszów wygra mecz Resovia Rzeszów - Sokół Kleczew Resovia Rzeszów przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Resovii Rzeszów
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 64%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 36% meczów Resovii Rzeszów padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Resovia Rzeszów - Sokół Kleczew Powyżej 2,5 bramki padło w 36% meczów Resovii Rzeszów.Resovia Rzeszów – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Resovii Rzeszów, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Resovia Rzeszów zdobywa 0,40 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Resovia Rzeszów wygra mecz Resovia Rzeszów - Sokół Kleczew Resovia Rzeszów zdobywa u siebie 13% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Resovii Rzeszów ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Resovii Rzeszów, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 11 meczów.
Resovia Rzeszów wygra drugą połowę meczu Resovia Rzeszów - Sokół Kleczew Drugą połowę Resovia Rzeszów wygrywał w 0 z 11 meczów.Resovia Rzeszów – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 8,2
- Celność strzałów 30%
- Skuteczność (gole / strzały) 5%
- Strzałów na gola 18,3
Resovia Rzeszów oddaje 11,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 30% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 18,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Resovia Rzeszów - Sokół Kleczew Resovia Rzeszów oddaje 11,6 strzałów na mecz.Resovia Rzeszów – posiadanie piłki
- U siebie 54,8%
- Na wyjeździe 52,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 11
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 11 meczów. Średnio Resovia Rzeszów utrzymuje przy piłce 53,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Resovia Rzeszów wygra mecz Resovia Rzeszów - Sokół Kleczew Resovia Rzeszów utrzymuje średnio 53,5% posiadania piłki.Resovia Rzeszów – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,82
- Bez straty do przerwy 27%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto Resovii Rzeszów to 0% meczów sezonu (0 z 11), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Resovia Rzeszów - Sokół Kleczew Czyste konto Resovia Rzeszów zachowuje w 0% meczów.Resovia Rzeszów – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 82%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 5,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,7
Resovia Rzeszów wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 82% spotkań.
Resovia Rzeszów – kartki
- Żółte kartki 28
- Pow. 3,5 kartki w meczu 82%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 64%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 9%
Resovia Rzeszów ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Resovii Rzeszów – 2,2.
Resovia Rzeszów według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 0,75 | 1,25 |
| Środka tabeli (7–12) | 5 | 0-2-3 | 0,40 | 0,60 | 1,60 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 3,50 |
Najwięcej punktów na mecz Resovia Rzeszów zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Resovia Rzeszów na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
2,00 0,50 | 2,60 1,00 | 1,40 2,67 |
|
15.
|
1,17 0,60 | 1,50 2,00 | 1,33 2,80 |
|
16.
|
1,00 0,25 | 1,14 1,00 | 1,43 3,75 |
|
17.
|
0,80 0,67 | 1,20 0,83 | 2,20 2,33 |
|
18.
|
0,40 0,33 | 0,80 0,50 | 2,40 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Resovii Rzeszów
Skrajne wyniki i osiągnięcia Resovii Rzeszów w tym sezonie
- Najwyższa porażka Resovia Rzeszów - Śląsk II Wrocław 1:5 Betclic II Liga, 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Resovia Rzeszów - Śląsk II Wrocław 1:5, Betclic II Liga, 1.08.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Resovia Rzeszów - GKS Tychy 2:2, Betclic II Liga, 15.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Resovia Rzeszów - GKS Tychy 2:2, Betclic II Liga, 15.08.2026
Jakie statystyki ma Resovia Rzeszów w tym sezonie?
Bilans Resovii Rzeszów w tym sezonie to 11 meczów i wynik 0-4-7 przy 7 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Resovia Rzeszów – zawodnicy
Jak wygląda kadra Resovii Rzeszów w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Resovii Rzeszów 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Resovii Rzeszów
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
20 | Polska | 0 € | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 184' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
31 | Polska | 0 € | 48 tys. € | 5 | 45% | 0 | 0 | 313' | 0 | 0 | |||||||
| 69 |
|
31 | Czechy | 0 € | – | 6 | 55% | 1 | 0 | 106' | 0 | 0 | |||||||
| 72 |
|
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
|
23 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
25 | Polska | 0 € | 29 tys. € | 11 | 100% | 1 | 0 | 857' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
33 | Polska | 0 € | – | 5 | 45% | 0 | 1 | 328' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
|
21 | Polska | 0 € | 20 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 439' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
21 | Polska | 100 tys. € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 162' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
23 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
30 | Ukraina | 0 € | 31 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 98 |
|
28 | Polska | 150 tys. € | 70 tys. € | 5 | 45% | 1 | 0 | 355' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
27 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 884' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
18 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 19 |
![]() |
26 | Polska | – | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 353' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
21 | Polska | 0 € | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 249' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Polska | 75 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 612' | 2 | 0 | |||||||
| 42 |
|
25 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
|
29 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 77 |
|
22 | Polska | 0 € | 20 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 631' | 1 | 0 | |||||||
| 95 |
|
31 | Polska | 0 € | 90 tys. € | 2 | 18% | 0 | 0 | 122' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
18 | Polska | 0 € | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
![]() |
17 | Polska | – | 10 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Resovii Rzeszów
325 tys. €
śr. 11 tys. € / zawodnika
Ile Resovia Rzeszów wydaje na pensje
318 tys. € rocznie
śr. 11 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Polska (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Resovii Rzeszów w sezonie 2026/2027
Resovia Rzeszów wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Resovii Rzeszów
Jak wygląda skład Resovii Rzeszów?
W wyjściowym ustawieniu Resovii Rzeszów między słupkami staje K. Bochniarz, a linię obrony najczęściej tworzą M. Geniec, D. Oko, P. Romanowski oraz J. Banach. W środku pola grają M. Szwoch, K. Rębisz, J. Letniowski oraz A. Chojecki, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Krawczyk, J. Silný. Trener Dariusz Kantor ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic II Liga i pucharach.
Resovia Rzeszów – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Resovia Rzeszów w sezonie 2026/2027.
Resovia Rzeszów transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
|
Polska | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Polska | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Polska | 31 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Polska | 33 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Polska | 28 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Polska | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Polska | 24 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 22 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Resovii Rzeszów
Resovia Rzeszów bilans transferowy
- +15 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +12 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Resovii Rzeszów
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Resovia Rzeszów w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Resovii Rzeszów trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.