Forma w lidze
Legia II Warszawa w tabeli
13. miejsce / 13 punktów Play-offy
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
7 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
15:5 bramki
3,00 gola/mecz
4 pkt
7:14 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Legii II Warszawa
Wartość drużyny: 200 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Austria | 22 | napastnik | 10 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Polska | 35 | pomocnik | 10 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 819 minut | Polska | 35 | pomocnik | 10 | 0 € |
Legia II Warszawa w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 26 |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 23 |
| ··· | |||||||
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | 14 |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 13 |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | 13 |
Wyniki Legii II Warszawa
Terminarz Legii II Warszawa
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
Legia II Warszawa
GKS Tychy
Betclic II Liga, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Chojniczanka Chojnice
Legia II Warszawa
Betclic II Liga, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 12:00
|
Legia II Warszawa
Resovia Rzeszów
Betclic II Liga, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Legii II Warszawa
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Słowacja |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Polska |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Polska |
![]() |
za darmo |
Legia II Warszawa to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic II Liga. Swoim domowym obiektem jest Legia Training Center, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Marcin Matysiak. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 200 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Legia II Warszawa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Legii II Warszawa trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Legia II Warszawa w tabeli Betclic II Liga?
Legia II Warszawa zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 13 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Legia II Warszawa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Legii II Warszawa to spotkanie z GKS-em Tychy, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Legia Training Center w ramach Betclic II Liga (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Legii II Warszawa?
Ostatni mecz Legii II Warszawa to remis ze Śląskiem II Wrocław 2:2 w Betclic II Lidze, 14 października 2026. Bramki zdobyli Lauryn, Warchoł, Bicki oraz Stangret. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Legia II Warszawa w tym sezonie?
Bilans Legii II Warszawa w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-1-6 przy 22 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 6,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Legii II Warszawa w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Legia II Warszawa w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Legii II Warszawa
Legia II Warszawa terminarz
Kiedy Legia II Warszawa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Legii II Warszawa to spotkanie z GKS-em Tychy, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Legia Training Center w ramach Betclic II Liga (12. kolejka).
Wyniki Legii II Warszawa w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Legia II Warszawa w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Legii II Warszawa w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Legia II Warszawa wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
2:2 | – | 6/10 | 1/3 | |
|
10 Paź Koniec
|
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
0:2 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
3:0 | – | 3/7 | 2/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 8. kolejka
|
4:1 | – | 2/12 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 7. kolejka
|
1:2 | – | 6/10 | 2/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 6. kolejka
|
4:1 | – | 7/13 | 3/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 5. kolejka
|
6:1 | – | 6/13 | 1/2 | |
|
16 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 4. kolejka
|
2:0 | – | 6/13 | 1/2 | |
|
09 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 3. kolejka
|
5:0 | – | 6/13 | 0/0 | |
|
31 Lip Koniec
|
Betclic II Liga, 2. kolejka
|
2:1 | – | 9/23 | 2/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Legii II Warszawa?
Ostatni mecz Legii II Warszawa to remis ze Śląskiem II Wrocław 2:2 w Betclic II Lidze, 14 października 2026. Bramki zdobyli Lauryn, Warchoł, Bicki oraz Stangret. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Legia II Warszawa – tabela Betclic II Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic II Liga zajmuje Legia II Warszawa w sezonie 2026/2027.
Miejsce Legii II Warszawa w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Znicz Pruszków
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 14 | |
| 2 |
Podhale Nowy Targ
|
6 | 4 | 1 | 1 | 15:9 | 6 | 13 | |
| 3 |
Górnik Łęczna
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 4 |
GKS Tychy
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 11 | |
| 5 |
Zawisza Bydgoszcz
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 11 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 7 |
Rekord Bielsko-Biała
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 8 |
Stal Stalowa Wola
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 9 |
Avia Świdnik
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 10 |
Legia II Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
| 11 |
Sandecja Nowy Sącz
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Chojniczanka Chojnice
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Śląsk II Wrocław
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 14 |
Sokół Kleczew
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 15 |
Lechia Zielona Góra
|
7 | 1 | 3 | 3 | 12:14 | -2 | 6 | |
| 16 |
Świt Szczecin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 17 |
Olimpia Grudziądz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 18 |
Resovia Rzeszów
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olimpia Grudziądz
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:13 | -1 | 15 | |
| 2 |
Znicz Pruszków
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 3 |
GKS Tychy
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 4 |
Lechia Zielona Góra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 5 |
Górnik Łęczna
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 7 |
Sandecja Nowy Sącz
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 8 |
Rekord Bielsko-Biała
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 9 |
Chojniczanka Chojnice
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 10 |
Podhale Nowy Targ
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 11 |
Zawisza Bydgoszcz
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 12 |
Avia Świdnik
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 13 |
Legia II Warszawa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
| 14 |
Świt Szczecin
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 15 |
Stal Stalowa Wola
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
| 16 |
Śląsk II Wrocław
|
5 | 1 | 0 | 4 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 17 |
Resovia Rzeszów
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 18 |
Sokół Kleczew
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:15 | -11 | 1 |
Które miejsce zajmuje Legia II Warszawa w tabeli Betclic II Liga?
Legia II Warszawa zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 13 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Legii II Warszawa w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Legii II Warszawa na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Legia II Warszawa na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,6
- Strzały celne / mecz 2,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,73
- Czyste konta 27%
Strzelcy Legii II Warszawa
-
Bekem Bicki 6
-
Mateusz Możdżeń 2
-
Cyprian Pchelka 2

-
Oliwier Olewiński 2
-
Erik Mikanovich 1

-
Maciej Saletra 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Legii II Warszawa i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Legii II Warszawa to 61–75 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Legia II Warszawa - GKS Tychy Po przerwie pada 68% bramek Legii II Warszawa.Przebieg meczu Legii II Warszawa i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-1-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Legia II Warszawa otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Legii II Warszawa
95% bramek Legii II Warszawa pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Legia II Warszawa zdobywa w sezonie średnio 1,18 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Legii II Warszawa
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Legii II Warszawa, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Legia II Warszawa wygra mecz Legia II Warszawa - GKS Tychy Legia II Warszawa nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Legii II Warszawa
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 73%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 9%
W 73% meczów Legii II Warszawa padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Legia II Warszawa - GKS Tychy Powyżej 2,5 bramki padło w 73% meczów Legii II Warszawa.Legia II Warszawa – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Legii II Warszawa, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Legia II Warszawa zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Legia II Warszawa wygra mecz Legia II Warszawa - GKS Tychy Legia II Warszawa zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 22%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Legii II Warszawa ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Legii II Warszawa, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 11 meczów.
Legia II Warszawa wygra drugą połowę meczu Legia II Warszawa - GKS Tychy Drugą połowę Legia II Warszawa wygrywał w 4 z 11 meczów.Legia II Warszawa – strzały
- Celne / mecz 2,5
- Niecelne / mecz 4,1
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 30%
- Strzałów na gola 3,3
Legia II Warszawa oddaje 6,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 3,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Legia II Warszawa - GKS Tychy Legia II Warszawa oddaje 6,6 strzałów na mecz.Legia II Warszawa – posiadanie piłki
- U siebie 50,0%
- Na wyjeździe 44,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 10
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 10 meczów. Średnio Legia II Warszawa utrzymuje przy piłce 47,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Legia II Warszawa wygra mecz Legia II Warszawa - GKS Tychy Legia II Warszawa utrzymuje średnio 47,0% posiadania piłki.Legia II Warszawa – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,73
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto Legii II Warszawa to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Legia II Warszawa - GKS Tychy Czyste konto Legia II Warszawa zachowuje w 27% meczów.Legia II Warszawa – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Legia II Warszawa wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 6,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Legia II Warszawa – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 10%
Legia II Warszawa ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Legii II Warszawa – 1,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Legia II Warszawa według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,25 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 3,25 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Legia II Warszawa zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Legia II Warszawa na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,33 1,40 | 1,67 1,80 | 1,67 1,80 |
|
12.
|
1,50 1,00 | 1,67 0,80 | 1,50 1,60 |
|
13.
|
1,80 0,67 | 3,00 1,17 | 1,00 2,33 |
|
14.
|
2,00 0,50 | 2,60 1,00 | 1,40 2,67 |
|
15.
|
1,17 0,60 | 1,50 2,00 | 1,33 2,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Legii II Warszawa
Skrajne wyniki i osiągnięcia Legii II Warszawa w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Legia II Warszawa - Świt Szczecin 5:0 Betclic II Liga, 9.08.2026
- Najwyższa porażka Zawisza Bydgoszcz - Legia II Warszawa 4:1 Betclic II Liga, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Legia II Warszawa - Sokół Kleczew 6:1, Betclic II Liga, 23.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Legia II Warszawa - Sokół Kleczew 6:1, Betclic II Liga, 23.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Legia II Warszawa - Sokół Kleczew 6:1, Betclic II Liga, 23.08.2026
Jakie statystyki ma Legia II Warszawa w tym sezonie?
Bilans Legii II Warszawa w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-1-6 przy 22 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 6,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Legia II Warszawa – zawodnicy
Jak wygląda kadra Legii II Warszawa w sezonie 2026/2027.
Kadra Legii II Warszawa
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
39 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Polska | – | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 233' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Polska | 0 € | – | 8 | 73% | 0 | 1 | 452' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
22 | Austria | – | – | 10 | 91% | 6 | 1 | 590' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Mołdawia | 50 tys. € | 71 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Polska | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
35 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 2 | 1 | 819' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Polska | 0 € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 551' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
33 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
33 | Polska | 0 € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 724' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
20 | Polska | – | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 277' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Legii II Warszawa
200 tys. €
śr. 14 tys. € / zawodnika
Ile Legia II Warszawa wydaje na pensje
71 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Polska (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Legii II Warszawa w sezonie 2026/2027
Legia II Warszawa wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Legii II Warszawa
Legia II Warszawa – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Legia II Warszawa w sezonie 2026/2027.
Legia II Warszawa transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Polska | 20 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Słowacja | 20 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Polska | 18 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Polska | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Polska | 25 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Polska | 20 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Austria | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Lip 2026 |
|
18 |
|
za darmo |
Legia II Warszawa bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +100 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Legii II Warszawa
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Legia II Warszawa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Legii II Warszawa trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.