Forma w lidze
Śląsk II Wrocław w tabeli
15. miejsce / 10 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 14. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
9:8 bramki
1,50 gola/mecz
3 pkt
10:14 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Śląska II Wrocław
Wartość drużyny: 1,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | Polska | 22 | pomocnik | 6 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Polska | 35 | pomocnik | 9 | 25 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 854 minut | Polska | 31 | pomocnik | 10 | 25 tys. € |
Śląsk II Wrocław w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 26 |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 23 |
| ··· | |||||||
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | 13 |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | 10 |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | 8 |
Wyniki Śląska II Wrocław
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
Śląsk II Wrocław
2
Legia II Warszawa
2
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Stal Stalowa Wola
3
Śląsk II Wrocław
2
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Śląsk II Wrocław
2
Hutnik Kraków
0
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
Terminarz Śląska II Wrocław
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Śląsk II Wrocław
Avia Świdnik
Betclic II Liga, 12. kolejka
|
|
|
23 Paź 14:30
|
Sokół Kleczew
Śląsk II Wrocław
Betclic II Liga, 13. kolejka
|
|
|
28 Paź 19:00
|
Polonia Środa
Śląsk II Wrocław
STS Puchar Polski, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery Śląska II Wrocław
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Polska |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Polska |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Polska |
![]() |
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Polska | – | za darmo |
Śląsk II Wrocław to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic II Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion Oporowska, który może pomieścić 8 346 widzów. Zespół prowadzi Michal Hetel. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w STS Puchar Polski.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Śląsk II Wrocław w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Śląska II Wrocław trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Śląsk II Wrocław w tabeli Betclic II Liga?
Śląsk II Wrocław zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 10 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 16 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Śląsk II Wrocław gra następny mecz?
Najbliższy mecz Śląska II Wrocław to spotkanie z Avią Świdnik, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadion Oporowska w ramach Betclic II Liga (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Śląska II Wrocław?
Ostatni mecz Śląska II Wrocław to remis z rezerwami Legii Warszawa 2:2 w Betclic II Lidze, 14 października 2026. Bramki zdobyli Lauryn, Warchoł, Bicki oraz Stangret. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Śląsk II Wrocław w tym sezonie?
Bilans Śląska II Wrocław w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-1-7 przy 19 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Śląska II Wrocław w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Śląsk II Wrocław w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Śląska II Wrocław
Śląsk II Wrocław terminarz
Kiedy Śląsk II Wrocław gra następny mecz?
Najbliższy mecz Śląska II Wrocław to spotkanie z Avią Świdnik, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadion Oporowska w ramach Betclic II Liga (12. kolejka).
Wyniki Śląska II Wrocław w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Śląsk II Wrocław w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Śląska II Wrocław w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Śląsk II Wrocław wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
Betclic II Liga, 10. kolejka
|
2:2 | – | 4/10 | 2/3 | |
|
10 Paź Koniec
|
Betclic II Liga, 11. kolejka
|
3:2 | – | 3/8 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 9. kolejka
|
2:0 | – | 7/23 | 4/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 8. kolejka
|
4:2 | – | 3/8 | 2/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Betclic II Liga, 7. kolejka
|
0:1 | – | 8/14 | 3/5 | |
|
02 Wrz Koniec
|
STS Puchar Polski, 1/32 finału
|
1:3 | – | 7/13 | 2/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 6. kolejka
|
2:3 | – | 1/12 | 2/2 | |
|
23 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 5. kolejka
|
3:0 | – | 2/9 | 1/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 4. kolejka
|
1:2 | – | 8/14 | 5/8 | |
|
09 Sie Koniec
|
Betclic II Liga, 3. kolejka
|
2:0 | – | 4/12 | 3/7 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Śląska II Wrocław?
Ostatni mecz Śląska II Wrocław to remis z rezerwami Legii Warszawa 2:2 w Betclic II Lidze, 14 października 2026. Bramki zdobyli Lauryn, Warchoł, Bicki oraz Stangret. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Śląsk II Wrocław – tabela Betclic II Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic II Liga zajmuje Śląsk II Wrocław w sezonie 2026/2027.
Miejsce Śląska II Wrocław w tabeli Betclic II Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz Pruszków
|
11 | 8 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
GKS Tychy
|
11 | 6 | 5 | 0 | 17:6 | 11 | 23 | |
3
|
Górnik Łęczna
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 8 | 20 | |
4
|
Hutnik Kraków
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:14 | 4 | 18 | |
5
|
Podhale Nowy Targ
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22:20 | 2 | 18 | |
6
|
Olimpia Grudziądz
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:16 | -2 | 18 | |
7
|
Rekord Bielsko-Biała
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 4 | 17 | |
8
|
Zawisza Bydgoszcz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:14 | 3 | 16 | |
9
|
Sandecja Nowy Sącz
|
11 | 4 | 4 | 3 | 15:12 | 3 | 16 | |
10
|
Lechia Zielona Góra
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 15 | |
11
|
Chojniczanka Chojnice
|
11 | 4 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 15 | |
12
|
Avia Świdnik
|
11 | 4 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | 14 | |
13
|
Legia II Warszawa
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:19 | 3 | 13 | |
14
|
Stal Stalowa Wola
|
11 | 4 | 1 | 6 | 19:23 | -4 | 13 | |
15
|
Śląsk II Wrocław
|
11 | 3 | 1 | 7 | 19:22 | -3 | 10 | |
16
|
Sokół Kleczew
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:25 | -13 | 8 | |
17
|
Świt Szczecin
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
18
|
Resovia Rzeszów
|
11 | 0 | 4 | 7 | 7:20 | -13 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Znicz Pruszków
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 14 | |
| 2 |
Podhale Nowy Targ
|
6 | 4 | 1 | 1 | 15:9 | 6 | 13 | |
| 3 |
Górnik Łęczna
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 4 |
GKS Tychy
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 11 | |
| 5 |
Zawisza Bydgoszcz
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:6 | 3 | 11 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 7 |
Rekord Bielsko-Biała
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 8 |
Stal Stalowa Wola
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 9 |
Avia Świdnik
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 10 |
Legia II Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
| 11 |
Sandecja Nowy Sącz
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Chojniczanka Chojnice
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 13 |
Śląsk II Wrocław
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 14 |
Sokół Kleczew
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 15 |
Lechia Zielona Góra
|
7 | 1 | 3 | 3 | 12:14 | -2 | 6 | |
| 16 |
Świt Szczecin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 17 |
Olimpia Grudziądz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 18 |
Resovia Rzeszów
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olimpia Grudziądz
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:13 | -1 | 15 | |
| 2 |
Znicz Pruszków
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 3 |
GKS Tychy
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 4 |
Lechia Zielona Góra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 5 |
Górnik Łęczna
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 6 |
Hutnik Kraków
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 7 |
Sandecja Nowy Sącz
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 8 |
Rekord Bielsko-Biała
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 9 |
Chojniczanka Chojnice
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 10 |
Podhale Nowy Targ
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 | |
| 11 |
Zawisza Bydgoszcz
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 12 |
Avia Świdnik
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 13 |
Legia II Warszawa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
| 14 |
Świt Szczecin
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 | 4 | |
| 15 |
Stal Stalowa Wola
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
| 16 |
Śląsk II Wrocław
|
5 | 1 | 0 | 4 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 17 |
Resovia Rzeszów
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 18 |
Sokół Kleczew
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:15 | -11 | 1 |
Które miejsce zajmuje Śląsk II Wrocław w tabeli Betclic II Liga?
Śląsk II Wrocław zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Betclic II Liga z dorobkiem 10 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Znicza Pruszków wynosi 16 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Śląska II Wrocław w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Śląska II Wrocław na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Śląsk II Wrocław na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,1
- Strzały celne / mecz 4,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 18%
Strzelcy Śląska II Wrocław
-
Wiktor Kaminski 5

-
Junior Ngangou 2
-
Szymon Rygiel 1

-
Hubert Muszynski 1
-
Lamine Coulibaly 1

-
Mikolaj Tudruj 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Śląska II Wrocław i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Śląska II Wrocław to 16–30 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Śląsk II Wrocław - Avia Świdnik Po przerwie pada 63% bramek Śląska II Wrocław.Przebieg meczu Śląska II Wrocław i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-1-6 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Śląsk II Wrocław otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Śląska II Wrocław
95% bramek Śląska II Wrocław pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Śląsk II Wrocław zdobywa w sezonie średnio 0,91 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Śląska II Wrocław
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Śląska II Wrocław, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Śląsk II Wrocław wygra mecz Śląsk II Wrocław - Avia Świdnik Śląsk II Wrocław nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Śląska II Wrocław
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 73%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 18%
W 73% meczów Śląska II Wrocław padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Śląsk II Wrocław - Avia Świdnik Powyżej 2,5 bramki padło w 73% meczów Śląska II Wrocław.Śląsk II Wrocław – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Śląska II Wrocław, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Śląsk II Wrocław zdobywa 1,17 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Śląsk II Wrocław wygra mecz Śląsk II Wrocław - Avia Świdnik Śląsk II Wrocław zdobywa u siebie 39% możliwych punktów, na wyjeździe 20%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Śląska II Wrocław ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Śląska II Wrocław, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 11 meczów.
Śląsk II Wrocław wygra drugą połowę meczu Śląsk II Wrocław - Avia Świdnik Drugą połowę Śląsk II Wrocław wygrywał w 4 z 11 meczów.Śląsk II Wrocław – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Śląsk II Wrocław oddaje 11,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Śląsk II Wrocław - Avia Świdnik Śląsk II Wrocław oddaje 11,1 strzałów na mecz.Śląsk II Wrocław – posiadanie piłki
- U siebie 45,2%
- Na wyjeździe 43,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 11
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 11 meczów. Średnio Śląsk II Wrocław utrzymuje przy piłce 44,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Śląsk II Wrocław wygra mecz Śląsk II Wrocław - Avia Świdnik Śląsk II Wrocław utrzymuje średnio 44,2% posiadania piłki.Śląsk II Wrocław – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto Śląska II Wrocław to 18% meczów sezonu (2 z 11), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Śląsk II Wrocław - Avia Świdnik Czyste konto Śląsk II Wrocław zachowuje w 18% meczów.Śląsk II Wrocław – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 82%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,6
Śląsk II Wrocław wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 7,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 82% spotkań.
Śląsk II Wrocław – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Śląsk II Wrocław ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Śląska II Wrocław – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Śląsk II Wrocław według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 6 | 2-0-4 | 1,00 | 1,17 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,50 | 3,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 3,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Śląsk II Wrocław zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Śląsk II Wrocław na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
1,80 0,67 | 3,00 1,17 | 1,00 2,33 |
|
14.
|
2,00 0,50 | 2,60 1,00 | 1,40 2,67 |
|
15.
|
1,17 0,60 | 1,50 2,00 | 1,33 2,80 |
|
16.
|
1,00 0,25 | 1,14 1,00 | 1,43 3,75 |
|
17.
|
0,80 0,67 | 1,20 0,83 | 2,20 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Śląska II Wrocław
Skrajne wyniki i osiągnięcia Śląska II Wrocław w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Resovia Rzeszów - Śląsk II Wrocław 1:5 Betclic II Liga, 1.08.2026
- Najwyższa porażka GKS Tychy - Śląsk II Wrocław 3:0 Betclic II Liga, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Resovia Rzeszów - Śląsk II Wrocław 1:5, Betclic II Liga, 1.08.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Kamiński, Resovia Rzeszów - Śląsk II Wrocław 1:5, Betclic II Liga, 1.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Ngangou, Sandecja Nowy Sącz - Śląsk II Wrocław 4:2, Betclic II Liga, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Śląsk II Wrocław w tym sezonie?
Bilans Śląska II Wrocław w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-1-7 przy 19 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Śląsk II Wrocław – zawodnicy
Jak wygląda kadra Śląska II Wrocław w sezonie 2026/2027.
Kadra Śląska II Wrocław
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
17 | Polska | 750 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
21 | Polska | 0 € | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Polska | – | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 635' | 2 | 1 | |||||||
| 4 |
|
24 | Ukraina | 500 tys. € | 101 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
35 | Polska | 25 tys. € | – | 9 | 82% | 1 | 2 | 680' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Polska | 0 € | 61 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
22 | Polska | 0 € | 29 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
18 | Polska | 500 tys. € | – | 5 | 45% | 1 | 0 | 435' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
18 | Polska | – | – | 4 | 36% | 0 | 0 | 52' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Polska | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
18 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
– | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Śląska II Wrocław
1,8 mln €
śr. 114 tys. € / zawodnika
Ile Śląsk II Wrocław wydaje na pensje
241 tys. € rocznie
śr. 15 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Polska (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Śląska II Wrocław w sezonie 2026/2027
Śląsk II Wrocław wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Śląska II Wrocław
Śląsk II Wrocław – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Śląsk II Wrocław w sezonie 2026/2027.
Śląsk II Wrocław transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Polska | 22 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Polska | – |
![]() |
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Polska | – | – | za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Polska | 35 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 21 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Ukraina | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Polska | 22 |
|
za darmo | |
| 12 Mar 2026 |
|
Polska | 22 |
|
za darmo | |
| 17 Lut 2026 |
![]() |
Polska | – |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Śląska II Wrocław
Śląsk II Wrocław bilans transferowy
- 0 € 2026
- +520 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Śląska II Wrocław
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Śląsk II Wrocław w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Śląska II Wrocław trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.