sobota, 25 marca 2023
Najnowsze: Hiszpania - Norwegia kursy, typy

Najdłuższa taśma w STS. Zobacz AKO na 98 typów!

Wygrany kupon internetowy w zakładach bukmacherskich Star-Typ Sport. Prawie 100 zdarzeń na zakładzie.

Pakiet promocyjny do odbioru z naszym kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
  1. Najdłuższa taśma w STS Zakłady Bukmacherskie
    1. Kursy na kuponie AKO
  2. Jak ograć bukmachera?
    1. Kupon na pewniaki
  3. FAQ: jak stawiać taśmy i zakłady akumulowane
Wygrana najdłuższa taśma w STS Zakłady Bukmacherskie
Najdłuższa trafiona taśma w zakładach

To najdłuższa taśma, z jaką mieliśmy kiedykolwiek do czynienia w zakładach bukmacherskich. Kupon internetowy zawarty został na oficjalnej stronie internetowej www.sts.pl i zawiera same mega pewne typy piłkarskie o różnych kursach, co dodatkowo podkręca ekscytację.

Gracz wybrał dzień meczowy, środę - kiedy odbywały się mecze ligowe i pucharowe w Polsce, na Jamajce, we Francji i Holandii. Trzeba przyznać, że mimo kursów na pewniaków, klient STS miał szczęście. Wszystkie zdarzenia okazały się trafione, a było ich prawie 100! Tak duża ilość typów zdarza się bardzo rzadko, a tu każdy z 98 typów jest wygrany.

Najdłuższa taśma w STS Zakłady Bukmacherskie

Wygrana taśma w STS, przedstawiona na infografice poniżej, zawiera aż 98 zdarzeń. To mecze piłkarskie w ramach rozgrywek europejskich, południowoamerykańskich, afrykańskich i azjatyckich. Gracz skorzystał z okazji, kiedy grany był Puchar Francji, Puchary Austrii oraz Niemiec, grała 1 liga hiszpańska i 2 liga japońska. Na kuponie nie zabrakło także polskich rozgrywek. 

Typer obstawił między innymi mecz Stali Stalowa Wola z GKS-em Katowice w ramach Pucharu Polski. Dołożył również rosyjską ligę oraz 2 ligę włoską (mecz pomiędzy Benevento i Cremonese). Całość uzupełnił spotkaniami drużyn hiszpańskich, belgijskich oraz angielskich. Nie zabrakło też pucharu Turcji i 1 ligi piłkarskiej z Algierii. Spektrum rozgrywek na tym kuponie jest naprawdę bardzo duże. Świadczy to o tym, że gracz zna się na piłce nożnej i wie, gdzie szukać mniej więcej dochodowych pewniaków.

Mega kupon AKO - wygrał z bukmacherem STS stawiając 98 zdarzeń i same pewniaki

Co więcej, typujący poddał pod ogromną wątpliwość niepisaną bukmacherską tezę, że "meczów pucharowych się nie stawia, bo i tak nie wejdą". Obstawiający nie zastosował się do tej zasady, wrzucił na swój kupon online pucharowe rozgrywki, i wygrał! Co prawda zrobił to z ogromnym zabezpieczeniem (stawiał bardzo prawdopodobne rozstrzygnięcia - wszystkie typy to selekcje na "powyżej 0,5 gola w spotkaniu (+0.5)"!), ale możne właśnie w tym tkwi rozwiązanie problemu wielu graczy.

Kursy na kuponie AKO

Kursy bukmacherskie, jakie zostały wybrane, pojedynczo generują straty (np. kurs 1.01) lub znikomy zysk, ale w całkowitym zestawieniu dały współczynnik ogólny na kuponie 67.27. Co przełożyło się na całkiem rozsądny zysk finansowy w przeliczeniu na stawki zakładu.

Warto w tym miejscu dodać, że ostateczna wygrana pieniężna mogła być jeszcze trochę wyższa, albowiem dwie selekcje na zakładzie zostały rozliczone jako zwrot. Bukmacher zrealizował te typy po kursie 1,00, ponieważ spotkania nie odbyły się w planowanym terminie. Co ciekawe, sprawdziliśmy wyniki w statystykach STS i ostatecznie obie selekcje też by weszły!

Kod promocyjny do bonusów w STS na AKO

Podsumowując: wielkie brawa dla typera STS (bukmacher nr 1 w rankingu)! Poza intuicją, wiedzą i włożoną pracą miał także sporo szczęścia. Przy takiej ilości zdarzeń, miał bukmacherskiego farta i wszystkie typy były wygrane. Pewien niedosyt pozostaje, przy stawce 2 zł. Być może gracz, sam do końca nie wierzył, że taśma wejdzie, a może postawił takich kuponów kilkanaście lub kilkadziesiąt. Stawiając 10 zł wygrałby 592 zł, przy 20 zł jego wygrana wyniosłaby 1 183,95 zł. 

Jak ograć bukmachera?

Taśma z niskimi kursami jest dobrą metodą na wygranie z bukmacherem. Warto spróbować tej metody, zagrywając bardziej bezpiecznie niż wspomniany typer. Nie trzeba od razu stawiać nowej rekordowej taśmy na 100 czy 150 zdarzeń, wystarczy na początek mniejsza na 10 do 15 spotkań na kuponie. Wybierz kilkanaście meczów z dyscypliny sportowej na której się znasz, przykładowo może to być koszykówka (tu poradnik jak stawiać zakłady bukmacherskie), hokej czy tenis.

Kupon na pewniaki

Wyszukaj faworytów w zakładach LIVE lub przedmeczowych, skupiając się na kursach z przedziału 1.05 do 1.15. Jeśli kurs ogólny kuponu przekroczy 5.00, możesz postawić testowy zakład (kupon online) sprawdzający metodę. Przy średnim kursie jednostkowym 1.08, potrzebujesz 20 zdarzeń, aby wygenerować całkowity kurs na kuponie minimum 5.00. Jeśli jesteś początkującym graczem, zakład możesz ubezpieczyć od przegranej (bonusy startowe STS: bonus od trzech depozytów 1500 zł + cashback 100 zł + bonusy za zadania 60 zł). Po zamknięciu spotkań zweryfikujesz. czy kupon jest wygrany w internecie, korzystając z opcji "Sprawdź kupon" na stronie internetowej bukmachera.

FAQ: jak stawiać taśmy i zakłady akumulowane

1. Jak najlepiej stawiać taśmy?

Żeby wygrać, zakłady bukmacherskie na kuponie akumulowanym najlepiej typować na bazie surebetów i kursów na faworytów. Z uwagi na dużą liczbę zdarzeń na kuponie (5 ale też 20 lub 40), wystarczy, że tylko 1 zdarzenie nie wejdzie i taśma będzie przegrana. Zabezpieczeniem od strat finansowych na nietrafionym kuponie może być ubezpieczenie zakładem bez ryzyka lub opcja early cash out (zamknięcie kuponu przed czasem).

2. Czy do taśmy potrzebny jest kod promocyjny?

Do samego postawienia kuponu taśmowego nie potrzebujemy kodu promocyjnego. Kod przyda nam się, gdy taki rozbudowany zakład bukmacherski chcemy postawić za bonus powitalny. Najlepszy kod do bukmachera, działający u każdego operatora, to hasło LEGALSPORT.

21.04.2022, 13:53
Aktualizacja: 26.01.2023, 17:29
Autor: W. Borecki
Komentarze (1)
Najdłuższa taśma w STS. Zobacz AKO na 98 typów!
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
@@@
skomentowano ponad miesiąc temu
eno pojechal po bandzie a na koniec tylko dwa zeta postawil...mogl to rozegrac lepiej i postawic ze 100 zł

Przeczytaj również

Inni czytali również

Wysoka wygrana 540 900 zł w Fortunie na AKO
Wysoka wygrana 540 900 zł w Fortunie na AKO
2400
46
Na świecie jest kilka rzeczy, które dzieją się bardzo rzadko. Całkowite zaćmienie Słońca, przelot Komety Halleya czy wygranie grubej kasy u legalnego buka, stawiając taśmę życia. Następne całkowite zaćmienie dopiero za 5 lat, kometa Halleya ma się pojawić dopiero w 2061 roku, ale pewien szczęśliwiec zgarnął ponad pół bańki u bukmachera kilka dni temu! Jaki kupon zawarł? Jakie dokładnie typy postawił? Już wszystko Wam pokazujemy!
Typer trafił 10 identycznych kuponów w Superbet
Typer trafił 10 identycznych kuponów w Superbet
701
54
Zaufany operator internetowy Superbet zanotował kolejną imponującą wygraną bukmacherską na stronie internetowej. Jeden z typujących zawarł dziesięć jednakowych kuponów online i zainkasował na swoim koncie niespełna 34 000 zł w gotówce. Na każdy zakład przeznaczył zaledwie 100 zł, więc jego zysk finansowy jest naprawdę świetny. Sprawdźcie jakie mecze typował!
Superbet - wygrana taśma na 20 pewniaków
Superbet - wygrana taśma na 20 pewniaków
784
75
Gracze zazwyczaj unikają tworzenia mega rozbudowanych kuponów AKO, ponieważ tzw. taśmy z wieloma zdarzeniami wiążą się z dużym ryzykiem przegranej. Jednak jeden z typujących w Superbet udowodnił, że na taśmach również można się dorobić - za dwadzieścia pewniaków na jednym kuponie wygrał ponad 2 tysiące złotych. Jak tego dokonał? Przekonajcie się!
Majówka w forBET - wygrana 40 000 zł na AKO
Majówka w forBET - wygrana 40 000 zł na AKO
727
61
Wielkie wygrane z internetowych kuponów bukmacherskich w forBET padają bardzo regularnie. Jeden z typujących u tego legalnego bukmachera zainkasował 40 000 zł w gotówce za trafienie akumulatora złożonego w sumie z ośmiu zdarzeń i postawionego w apce mobilnej operatora. Przekonajcie się, jak wyglądał jego szczęśliwy zakład.
Wygrany kupon AKO10 na piłkę nożną
Wygrany kupon AKO10 na piłkę nożną
683
28
Wydawać by się mogło, że im więcej selekcji na kuponie wielokrotnym, tym mniejsza szansa na trafienie. Teoretycznie tak właśnie jest, jednak czasem i stawiając sporo selekcji można wykazać się tzw. "nosem", i zgarnąć przy tym wysoką wygraną. Udało się to typerowi, który swój szczęśliwy kupon online postawił w TOTALbet, wzbogacając swój bukmacherski bankroll o ponad 18 000 zł!
Wygrał prawie 10 000 zł na piłkarskim kuponie LIVE
Wygrał prawie 10 000 zł na piłkarskim kuponie LIVE
757
34
Wielu graczy z przyzwyczajenia sięga jedynie po zakłady w formie pre-match, a tak naprawdę bardzo duże pieniądze do wyciągnięcia są również na kuponach z selekcjami na żywo. Najlepszym tego przykładem piłkarski kupon LIVE zawarty w TOTALbet, w którym wygrana typera okazała się większa od stawki ponad 46-krotnie. Na co zatem postawił szczęśliwy gracz?
Wygrał ponad 37 tys. na kuponie mobilnym w forBET
Wygrał ponad 37 tys. na kuponie mobilnym w forBET
934
127
Nowy rok zaczął się niezwykle dobrze dla jednego z typujących, który ograł koncesjonowanego bukmachera forBET na naprawdę duże pieniądze. Gracz poprawnie wytypował wyniki pięciu wydarzeń sportowych i dzięki temu mógł przelać na własny rachunek bankowy ponad 37 000 zł – a to wszystko przy wkładzie własnym 500 zł! Chcecie wiedzieć jak tego dokonał? Szczegóły znajdziecie poniżej.
Kolejna wysoka wygrana w Betclic
Kolejna wysoka wygrana w Betclic
1500
106
Bukmacher Betclic wypłacił kolejnemu graczowi mega okazałą wygraną. Tym razem obstawiający ze Starego Dzikowa "oskubał" tego operatora z licencją Ministerstwa Finansów na ponad 30 tysięcy złotych. Jakie selekcje znalazły się na zwycięskim zakładzie online, który został zawarty przez internet za rejestracyjny bonus bez ryzyka utraty kapitału do max. 550 zł z naszym kodem LEGALSPORT? Już wszystko prezentujemy!
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.