Veikkausliiga
Finlandia (piłka nożna)
Veikkausliiga (Finlandia) - wyniki
Wyniki wszystkich meczów 1. Finlandii w sezonie 2026 z podziałem na kolejki, wraz z bramkami i szczegółami spotkań.
| play offy | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
11 Paź Koniec
|
Inter Turku
1
KuPS
0
|
0
0
|
|
| play offy baraży o utrzymanie | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
10 Paź Koniec
|
Mariehamn
1
Ilves
1
|
0
0
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Turku PS
0
FF Jaro
1
|
0
0
|
|
|
09 Paź Koniec
|
SJK
1
Lahti
0
|
1
0
|
|
| play offy | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
08 Paź Koniec
|
KuPS
0
AC Oulu
1
|
0
1
|
|
|
08 Paź Koniec
|
HJK Helsinki
6
VPS
0
|
3
0
|
|
|
07 Paź Koniec
|
Gnistan
0
Inter Turku
0
|
0
0
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
VPS
0
KuPS
2
|
0
2
|
|
Podsumowanie play offy
- Liczba bramek: 23
- Średnia goli na mecz: 1,77
- Gole w drugiej połowie: 11 z 23 48%
- Gole gospodarzy do gości: 14 : 9
- Gospodarze, remisy, goście: 5 / 4 / 4
- Mecze z czystym kontem: 9 z 13 69%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 3 z 13 23% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 4 z 13 31%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 2 z 7 29%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 11 z 13 85%
| play offy baraży o utrzymanie | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
19 Wrz Koniec
|
Turku PS
0
Ilves
3
|
0
1
|
|
| play offy | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
18 Wrz Koniec
|
AC Oulu
0
Inter Turku
1
|
0
1
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Gnistan
1
HJK Helsinki
1
|
1
1
|
|
| play offy baraży o utrzymanie | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
18 Wrz Koniec
|
Lahti
1
FF Jaro
1
|
1
0
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
SJK
2
Mariehamn
1
|
0
1
|
|
| play offy | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
14 Wrz Koniec
|
Inter Turku
1
VPS
0
|
0
0
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
KuPS
0
HJK Helsinki
0
|
0
0
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
AC Oulu
1
Gnistan
2
|
0
0
|
|
| play offy baraży o utrzymanie | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
12 Wrz Koniec
|
FF Jaro
1
SJK
1
|
1
0
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Ilves
3
Lahti
1
|
1
0
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Mariehamn
1
Turku PS
0
|
1
0
|
|
| play offy | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
09 Wrz Koniec
|
HJK Helsinki
2
Inter Turku
1
|
0
1
|
|
|
08 Wrz Koniec
|
Gnistan
1
KuPS
1
|
0
1
|
|
|
08 Wrz Koniec
|
VPS
1
AC Oulu
0
|
1
0
|
|
| play offy baraży o utrzymanie | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
08 Wrz Koniec
|
Lahti
2
Mariehamn
1
|
1
0
|
|
|
08 Wrz Koniec
|
Ilves
2
FF Jaro
0
|
0
0
|
|
|
08 Wrz Koniec
|
Turku PS
0
SJK
0
|
0
0
|
|
Podsumowanie play offy baraży o utrzymanie
- Liczba bramek: 24
- Średnia goli na mecz: 2,00
- Gole w drugiej połowie: 16 z 24 67%
- Gole gospodarzy do gości: 14 : 10
- Gospodarze, remisy, goście: 6 / 4 / 2
- Mecze z czystym kontem: 6 z 12 50%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 4 z 12 33% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 6 z 12 50%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 3 z 8 38%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 9 z 12 75%
| 22. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
31 Sie Koniec
|
VPS
0
Lahti
1
|
0
1
|
|
|
31 Sie Koniec
|
Inter Turku
1
KuPS
0
|
0
0
|
|
|
31 Sie Koniec
|
Ilves
1
HJK Helsinki
2
|
0
0
|
|
|
31 Sie Koniec
|
Mariehamn
2
FF Jaro
0
|
0
0
|
|
|
31 Sie Koniec
|
AC Oulu
0
SJK
0
|
0
0
|
|
|
31 Sie Koniec
|
Gnistan
1
Turku PS
1
|
0
0
|
|
Podsumowanie 22. kolejki
- Liczba bramek: 9
- Średnia goli na mecz: 1,50
- Gole w drugiej połowie: 8 z 9 89%
- Gole gospodarzy do gości: 5 : 4
- Gospodarze, remisy, goście: 2 / 2 / 2
- Mecze z czystym kontem: 4 z 6 67%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 1 z 6 17% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 2 z 6 33%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 1 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 6 83%
| 21. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
23 Sie Koniec
|
Turku PS
0
Inter Turku
0
|
0
0
|
|
|
23 Sie Koniec
|
KuPS
2
Mariehamn
4
|
1
3
|
|
|
23 Sie Koniec
|
HJK Helsinki
2
Gnistan
3
|
2
0
|
|
|
22 Sie Koniec
|
FF Jaro
0
AC Oulu
1
|
0
0
|
|
|
22 Sie Koniec
|
Ilves
0
VPS
1
|
0
1
|
|
|
21 Sie Koniec
|
SJK
1
Lahti
2
|
0
0
|
|
Podsumowanie 21. kolejki
- Liczba bramek: 16
- Średnia goli na mecz: 2,67
- Gole w drugiej połowie: 9 z 16 56%
- Gole gospodarzy do gości: 5 : 11
- Gospodarze, remisy, goście: 0 / 1 / 5
- Mecze z czystym kontem: 3 z 6 50%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 3 z 6 50% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 3 z 6 50%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 3 33%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 6 83%
| 20. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
17 Sie Koniec
|
Gnistan
3
Ilves
2
|
2
2
|
|
|
16 Sie Koniec
|
AC Oulu
2
Inter Turku
3
|
2
0
|
|
|
16 Sie Koniec
|
Lahti
1
KuPS
2
|
1
2
|
|
|
16 Sie Koniec
|
HJK Helsinki
3
FF Jaro
0
|
2
0
|
|
|
15 Sie Koniec
|
Mariehamn
2
SJK
0
|
1
0
|
|
|
14 Sie Koniec
|
VPS
1
Turku PS
3
|
0
2
|
|
Podsumowanie 20. kolejki
- Liczba bramek: 22
- Średnia goli na mecz: 3,67
- Gole w drugiej połowie: 8 z 22 36%
- Gole gospodarzy do gości: 12 : 10
- Gospodarze, remisy, goście: 3 / 0 / 3
- Mecze z czystym kontem: 2 z 6 33%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 5 z 6 83% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 4 z 6 67%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 5 20%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 3 z 6 50%
| 19. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
09 Sie Koniec
|
AC Oulu
0
HJK Helsinki
1
|
0
1
|
|
|
09 Sie Koniec
|
Ilves
2
Mariehamn
0
|
2
0
|
|
|
09 Sie Koniec
|
Inter Turku
0
Lahti
0
|
0
0
|
|
|
09 Sie Koniec
|
KuPS
1
Turku PS
1
|
1
0
|
|
|
08 Sie Koniec
|
FF Jaro
1
VPS
3
|
1
2
|
|
|
07 Sie Koniec
|
SJK
2
Gnistan
2
|
1
2
|
|
Podsumowanie 19. kolejki
- Liczba bramek: 13
- Średnia goli na mecz: 2,17
- Gole w drugiej połowie: 3 z 13 23%
- Gole gospodarzy do gości: 6 : 7
- Gospodarze, remisy, goście: 1 / 3 / 2
- Mecze z czystym kontem: 3 z 6 50%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 2 z 6 33% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 3 z 6 50%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 2 z 5 40%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 6 67%
| 18. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
03 Sie Koniec
|
SJK
3
HJK Helsinki
0
|
0
0
|
|
|
02 Sie Koniec
|
AC Oulu
1
Ilves
0
|
0
0
|
|
|
02 Sie Koniec
|
VPS
0
Inter Turku
1
|
0
1
|
|
|
01 Sie Koniec
|
Gnistan
0
KuPS
1
|
0
1
|
|
|
01 Sie Koniec
|
Lahti
2
FF Jaro
0
|
1
0
|
|
|
01 Sie Koniec
|
Turku PS
3
Mariehamn
0
|
2
0
|
|
Podsumowanie 18. kolejki
- Liczba bramek: 11
- Średnia goli na mecz: 1,83
- Gole w drugiej połowie: 6 z 11 55%
- Gole gospodarzy do gości: 9 : 2
- Gospodarze, remisy, goście: 4 / 0 / 2
- Mecze z czystym kontem: 6 z 6 100%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 2 z 6 33% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 0 z 6 0%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 4 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 3 z 6 50%
| 17. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
26 Lip Koniec
|
HJK Helsinki
1
Turku PS
0
|
1
0
|
|
|
26 Lip Koniec
|
Inter Turku
1
Gnistan
2
|
0
2
|
|
|
26 Lip Koniec
|
Ilves
1
Lahti
0
|
1
0
|
|
|
25 Lip Koniec
|
KuPS
3
VPS
1
|
3
0
|
|
|
25 Lip Koniec
|
Mariehamn
1
AC Oulu
1
|
1
0
|
|
|
24 Lip Koniec
|
FF Jaro
2
SJK
1
|
1
0
|
|
Podsumowanie 17. kolejki
- Liczba bramek: 14
- Średnia goli na mecz: 2,33
- Gole w drugiej połowie: 5 z 14 36%
- Gole gospodarzy do gości: 9 : 5
- Gospodarze, remisy, goście: 4 / 1 / 1
- Mecze z czystym kontem: 2 z 6 33%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 3 z 6 50% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 4 z 6 67%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 6 17%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 6 83%
| 16. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
20 Lip Koniec
|
Mariehamn
0
Lahti
2
|
0
1
|
|
|
20 Lip Koniec
|
Turku PS
1
Ilves
3
|
1
2
|
|
|
19 Lip Koniec
|
FF Jaro
0
Inter Turku
0
|
0
0
|
|
|
18 Lip Koniec
|
SJK
0
KuPS
2
|
0
2
|
|
|
18 Lip Koniec
|
AC Oulu
0
Gnistan
2
|
0
1
|
|
|
18 Lip Koniec
|
HJK Helsinki
2
VPS
1
|
1
0
|
|
Podsumowanie 16. kolejki
- Liczba bramek: 13
- Średnia goli na mecz: 2,17
- Gole w drugiej połowie: 5 z 13 38%
- Gole gospodarzy do gości: 3 : 10
- Gospodarze, remisy, goście: 1 / 1 / 4
- Mecze z czystym kontem: 4 z 6 67%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 2 z 6 33% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 2 z 6 33%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 5 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 2 z 6 33%
| 15. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
11 Lip Koniec
|
Turku PS
3
AC Oulu
0
|
3
0
|
|
|
11 Lip Koniec
|
Gnistan
4
Mariehamn
2
|
1
0
|
|
|
11 Lip Koniec
|
Lahti
2
HJK Helsinki
0
|
1
0
|
|
|
10 Lip Koniec
|
VPS
1
SJK
0
|
0
0
|
|
Podsumowanie 15. kolejki
- Liczba bramek: 19
- Średnia goli na mecz: 3,17
- Gole w drugiej połowie: 10 z 19 53%
- Gole gospodarzy do gości: 14 : 5
- Gospodarze, remisy, goście: 5 / 0 / 1
- Mecze z czystym kontem: 4 z 6 67%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 4 z 6 67% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 2 z 6 33%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 5 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 1 z 6 17%
| 14. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
04 Lip Koniec
|
VPS
4
Mariehamn
0
|
2
0
|
|
|
04 Lip Koniec
|
SJK
3
Turku PS
1
|
1
0
|
|
|
04 Lip Koniec
|
FF Jaro
2
Ilves
1
|
2
0
|
|
|
04 Lip Koniec
|
Lahti
1
Gnistan
0
|
0
0
|
|
Podsumowanie 14. kolejki
- Liczba bramek: 19
- Średnia goli na mecz: 3,17
- Gole w drugiej połowie: 10 z 19 53%
- Gole gospodarzy do gości: 14 : 5
- Gospodarze, remisy, goście: 5 / 1 / 0
- Mecze z czystym kontem: 2 z 6 33%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 4 z 6 67% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 4 z 6 67%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 3 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 6 67%
| 13. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
27 Cze Koniec
|
AC Oulu
1
Lahti
1
|
0
0
|
|
|
27 Cze Koniec
|
Gnistan
1
VPS
1
|
1
1
|
|
|
27 Cze Koniec
|
Turku PS
3
FF Jaro
2
|
1
2
|
|
|
27 Cze Koniec
|
Mariehamn
0
Inter Turku
2
|
0
1
|
|
|
27 Cze Koniec
|
HJK Helsinki
0
KuPS
4
|
0
1
|
|
|
27 Cze Koniec
|
Ilves
2
SJK
2
|
0
0
|
|
Podsumowanie 13. kolejki
- Liczba bramek: 19
- Średnia goli na mecz: 3,17
- Gole w drugiej połowie: 12 z 19 63%
- Gole gospodarzy do gości: 7 : 12
- Gospodarze, remisy, goście: 1 / 3 / 2
- Mecze z czystym kontem: 2 z 6 33%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 3 z 6 50% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 4 z 6 67%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 3 33%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 6 67%
| 12. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
23 Cze Koniec
|
Mariehamn
0
HJK Helsinki
4
|
0
1
|
|
|
23 Cze Koniec
|
Inter Turku
1
SJK
1
|
0
1
|
|
|
23 Cze Koniec
|
FF Jaro
1
Gnistan
1
|
0
1
|
|
|
23 Cze Koniec
|
Lahti
0
Turku PS
0
|
0
0
|
|
|
23 Cze Koniec
|
KuPS
4
Ilves
3
|
4
1
|
|
|
23 Cze Koniec
|
VPS
5
AC Oulu
1
|
3
1
|
|
Podsumowanie 12. kolejki
- Liczba bramek: 21
- Średnia goli na mecz: 3,50
- Gole w drugiej połowie: 9 z 21 43%
- Gole gospodarzy do gości: 11 : 10
- Gospodarze, remisy, goście: 2 / 3 / 1
- Mecze z czystym kontem: 2 z 6 33%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 3 z 6 50% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 4 z 6 67%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 2 z 5 40%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 6 67%
| 11. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
18 Cze Koniec
|
AC Oulu
2
Mariehamn
1
|
0
0
|
|
|
17 Cze Koniec
|
Gnistan
1
Lahti
0
|
0
0
|
|
|
17 Cze Koniec
|
SJK
1
VPS
2
|
1
0
|
|
|
17 Cze Koniec
|
HJK Helsinki
3
Inter Turku
3
|
1
2
|
|
|
17 Cze Koniec
|
Turku PS
1
KuPS
2
|
0
1
|
|
|
17 Cze Koniec
|
Ilves
5
FF Jaro
0
|
4
0
|
|
Podsumowanie 11. kolejki
- Liczba bramek: 21
- Średnia goli na mecz: 3,50
- Gole w drugiej połowie: 12 z 21 57%
- Gole gospodarzy do gości: 13 : 8
- Gospodarze, remisy, goście: 3 / 1 / 2
- Mecze z czystym kontem: 2 z 6 33%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 5 z 6 83% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 4 z 6 67%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 2 z 4 50%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 6 83%
| 10. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
13 Cze Koniec
|
Lahti
2
SJK
3
|
1
1
|
|
|
13 Cze Koniec
|
Mariehamn
0
Gnistan
3
|
0
2
|
|
|
13 Cze Koniec
|
FF Jaro
2
HJK Helsinki
5
|
2
1
|
|
|
13 Cze Koniec
|
VPS
1
KuPS
1
|
1
0
|
|
|
13 Cze Koniec
|
Inter Turku
0
AC Oulu
0
|
0
0
|
|
|
13 Cze Koniec
|
Ilves
1
Turku PS
0
|
0
0
|
|
Podsumowanie 10. kolejki
- Liczba bramek: 18
- Średnia goli na mecz: 3,00
- Gole w drugiej połowie: 10 z 18 56%
- Gole gospodarzy do gości: 6 : 12
- Gospodarze, remisy, goście: 1 / 2 / 3
- Mecze z czystym kontem: 3 z 6 50%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 3 z 6 50% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 3 z 6 50%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 2 z 3 67%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 6 67%
| 9. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
31 Maj Koniec
|
AC Oulu
2
FF Jaro
1
|
0
0
|
|
|
30 Maj Koniec
|
KuPS
1
Inter Turku
1
|
0
0
|
|
|
30 Maj Koniec
|
Lahti
5
Ilves
0
|
3
0
|
|
|
30 Maj Koniec
|
Turku PS
1
VPS
0
|
0
0
|
|
|
30 Maj Koniec
|
Gnistan
3
SJK
2
|
1
1
|
|
|
30 Maj Koniec
|
HJK Helsinki
1
Mariehamn
0
|
0
0
|
|
Podsumowanie 9. kolejki
- Liczba bramek: 17
- Średnia goli na mecz: 2,83
- Gole w drugiej połowie: 12 z 17 71%
- Gole gospodarzy do gości: 13 : 4
- Gospodarze, remisy, goście: 5 / 1 / 0
- Mecze z czystym kontem: 3 z 6 50%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 3 z 6 50% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 3 z 6 50%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 1 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 6 83%
| 8. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
23 Maj Koniec
|
Ilves
2
Gnistan
0
|
1
0
|
|
|
23 Maj Koniec
|
KuPS
2
Lahti
1
|
2
1
|
|
|
23 Maj Koniec
|
FF Jaro
3
Mariehamn
0
|
2
0
|
|
|
23 Maj Koniec
|
SJK
0
AC Oulu
1
|
0
1
|
|
|
23 Maj Koniec
|
Inter Turku
2
Turku PS
1
|
2
1
|
|
|
22 Maj Koniec
|
VPS
2
HJK Helsinki
1
|
0
1
|
|
Podsumowanie 8. kolejki
- Liczba bramek: 15
- Średnia goli na mecz: 2,50
- Gole w drugiej połowie: 4 z 15 27%
- Gole gospodarzy do gości: 11 : 4
- Gospodarze, remisy, goście: 5 / 0 / 1
- Mecze z czystym kontem: 3 z 6 50%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 4 z 6 67% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 3 z 6 50%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 6 17%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 6 67%
| 15. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
20 Maj Koniec
|
KuPS
3
FF Jaro
0
|
1
0
|
|
|
20 Maj Koniec
|
Ilves
1
Inter Turku
3
|
1
2
|
|
| 7. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
18 Maj Koniec
|
Lahti
1
VPS
1
|
1
1
|
|
|
16 Maj Koniec
|
Gnistan
5
FF Jaro
0
|
1
0
|
|
|
16 Maj Koniec
|
AC Oulu
1
Turku PS
0
|
0
0
|
|
|
16 Maj Koniec
|
Mariehamn
1
KuPS
1
|
1
1
|
|
|
16 Maj Koniec
|
SJK
1
Inter Turku
3
|
0
2
|
|
|
16 Maj Koniec
|
HJK Helsinki
2
Ilves
2
|
1
1
|
|
Podsumowanie 7. kolejki
- Liczba bramek: 18
- Średnia goli na mecz: 3,00
- Gole w drugiej połowie: 9 z 18 50%
- Gole gospodarzy do gości: 11 : 7
- Gospodarze, remisy, goście: 2 / 3 / 1
- Mecze z czystym kontem: 2 z 6 33%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 3 z 6 50% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 4 z 6 67%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 2 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 6 67%
| 6. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
10 Maj Koniec
|
Lahti
1
Mariehamn
1
|
1
0
|
|
|
09 Maj Koniec
|
VPS
1
Gnistan
1
|
1
0
|
|
|
09 Maj Koniec
|
Inter Turku
2
FF Jaro
0
|
2
0
|
|
|
08 Maj Koniec
|
KuPS
0
SJK
0
|
0
0
|
|
|
08 Maj Koniec
|
Ilves
1
AC Oulu
0
|
1
0
|
|
|
08 Maj Koniec
|
Turku PS
1
HJK Helsinki
0
|
0
0
|
|
Podsumowanie 6. kolejki
- Liczba bramek: 8
- Średnia goli na mecz: 1,33
- Gole w drugiej połowie: 3 z 8 38%
- Gole gospodarzy do gości: 6 : 2
- Gospodarze, remisy, goście: 3 / 3 / 0
- Mecze z czystym kontem: 4 z 6 67%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 0 z 6 0% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 2 z 6 33%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 2 z 4 50%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 6 83%
| 5. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
05 Maj Koniec
|
Gnistan
2
Inter Turku
0
|
1
0
|
|
|
04 Maj Koniec
|
HJK Helsinki
1
Lahti
0
|
1
0
|
|
|
02 Maj Koniec
|
AC Oulu
2
KuPS
0
|
1
0
|
|
|
02 Maj Koniec
|
Mariehamn
0
VPS
1
|
0
1
|
|
|
02 Maj Koniec
|
FF Jaro
2
Turku PS
2
|
1
1
|
|
|
02 Maj Koniec
|
SJK
1
Ilves
1
|
0
1
|
|
Podsumowanie 5. kolejki
- Liczba bramek: 12
- Średnia goli na mecz: 2,00
- Gole w drugiej połowie: 5 z 12 42%
- Gole gospodarzy do gości: 8 : 4
- Gospodarze, remisy, goście: 3 / 2 / 1
- Mecze z czystym kontem: 4 z 6 67%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 1 z 6 17% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 2 z 6 33%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 5 20%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 6 67%
| 14. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
29 Kwi Koniec
|
Inter Turku
1
HJK Helsinki
1
|
1
1
|
|
| 4. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
26 Kwi Koniec
|
KuPS
1
HJK Helsinki
1
|
1
0
|
|
|
25 Kwi Koniec
|
Inter Turku
1
Mariehamn
0
|
0
0
|
|
|
25 Kwi Koniec
|
Lahti
2
AC Oulu
1
|
2
0
|
|
|
24 Kwi Koniec
|
SJK
1
FF Jaro
1
|
0
1
|
|
|
24 Kwi Koniec
|
Turku PS
1
Gnistan
1
|
0
0
|
|
|
24 Kwi Koniec
|
VPS
3
Ilves
2
|
3
0
|
|
Podsumowanie 4. kolejki
- Liczba bramek: 15
- Średnia goli na mecz: 2,50
- Gole w drugiej połowie: 8 z 15 53%
- Gole gospodarzy do gości: 9 : 6
- Gospodarze, remisy, goście: 3 / 3 / 0
- Mecze z czystym kontem: 1 z 6 17%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 2 z 6 33% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 5 z 6 83%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 2 z 4 50%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 6 z 6 100%
| 14. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
22 Kwi Koniec
|
KuPS
3
AC Oulu
2
|
1
1
|
|
| 3. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
18 Kwi Koniec
|
Mariehamn
2
Ilves
2
|
1
1
|
|
|
18 Kwi Koniec
|
Lahti
0
Inter Turku
2
|
0
0
|
|
|
18 Kwi Koniec
|
Turku PS
2
SJK
0
|
1
0
|
|
|
18 Kwi Koniec
|
AC Oulu
1
VPS
0
|
0
0
|
|
|
18 Kwi Koniec
|
FF Jaro
1
KuPS
1
|
1
0
|
|
|
18 Kwi Koniec
|
Gnistan
0
HJK Helsinki
3
|
0
1
|
|
Podsumowanie 3. kolejki
- Liczba bramek: 14
- Średnia goli na mecz: 2,33
- Gole w drugiej połowie: 9 z 14 64%
- Gole gospodarzy do gości: 6 : 8
- Gospodarze, remisy, goście: 2 / 2 / 2
- Mecze z czystym kontem: 4 z 6 67%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 2 z 6 33% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 2 z 6 33%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 3 33%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 3 z 6 50%
| 2. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
11 Kwi Koniec
|
Inter Turku
2
Ilves
1
|
0
1
|
|
|
11 Kwi Koniec
|
HJK Helsinki
0
AC Oulu
1
|
0
1
|
|
|
11 Kwi Koniec
|
KuPS
1
Gnistan
0
|
0
0
|
|
|
10 Kwi Koniec
|
VPS
0
FF Jaro
0
|
0
0
|
|
|
10 Kwi Koniec
|
SJK
3
Mariehamn
0
|
1
0
|
|
|
10 Kwi Koniec
|
Turku PS
2
Lahti
1
|
1
0
|
|
Podsumowanie 2. kolejki
- Liczba bramek: 11
- Średnia goli na mecz: 1,83
- Gole w drugiej połowie: 7 z 11 64%
- Gole gospodarzy do gości: 8 : 3
- Gospodarze, remisy, goście: 4 / 1 / 1
- Mecze z czystym kontem: 4 z 6 67%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 3 z 6 50% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 2 z 6 33%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 4 25%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 6 83%
| 1. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
04 Kwi Koniec
|
Gnistan
1
AC Oulu
5
|
1
2
|
|
|
04 Kwi Koniec
|
Mariehamn
1
Turku PS
1
|
1
0
|
|
|
04 Kwi Koniec
|
FF Jaro
0
Lahti
1
|
0
1
|
|
|
04 Kwi Koniec
|
Ilves
1
KuPS
3
|
0
2
|
|
|
04 Kwi Koniec
|
HJK Helsinki
3
SJK
0
|
1
0
|
|
|
04 Kwi Koniec
|
Inter Turku
0
VPS
0
|
0
0
|
|
Podsumowanie 1. kolejki
- Liczba bramek: 16
- Średnia goli na mecz: 2,67
- Gole w drugiej połowie: 8 z 16 50%
- Gole gospodarzy do gości: 6 : 10
- Gospodarze, remisy, goście: 1 / 2 / 3
- Mecze z czystym kontem: 3 z 6 50%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 3 z 6 50% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 3 z 6 50%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 5 20%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 3 z 6 50%