sobota, 24 lutego 2024

Iga Świątek - zakłady bukmacherskie

Sugestie do obstawiania, podpowiedzi typów, porównania kursów. Darmowe zakłady i free-bety tenisowe.

Spis treści
Rozwiń
 1. Jak stawiać typy na mecze Igi Świątek
  1. Zakłady przedmeczowe (prematch)
  2. Zakłady na żywo (LIVE)
  3. Zakłady długoterminowe
  4. Zakłady specjalne
 2. Jaki bukmacher jest najlepszy na obstawianie Igi Świątek
  1. Najwyższe kursy
 3. Bonusy i promocje na typowanie Igi Świątek
  1. Gdzie można znaleźć najlepsze bonusy?
  2. Premie gotówkowe typu "cashback" (zakłady bez ryzyka)
  3. Darmowe bonusy bukmacherskie (freebety)
  4. Premie od depozytu
  5. Internetowe zakłady bez podatku
 4. Jakiego bukmachera wybrać do zakładów na Igę Świątek
 5. Turnieje w zakładach bukmacherskich: w których gra Świątek?
  1. Gdzie oglądać w internecie?
  2. Gdzie oglądać w TV?
 6. Iga Świątek - profil zawodniczki
  1. Osiągnięcia
 7. O co zakłada się Iga?
  1. Gra w zakłady z trenerem
 8. FAQ: pytania o zakłady na Igę Świątek
Bonus 25 zł na darmowe obstawianie I.Świątek (freebet za kod promocyjny)
Iga Świątek w zakładach bukmacherskich

Przed nami kilka lat z ciekawymi opcjami do obstawiania Igi Świątek. Dostępne są i będą zakłady na ilość gemów, sety czy kto wygra następny punkt (zakłady LIVE). Do Waszej dyspozycji będą także typy długoterminowe (typ ile razy Iga wygra Rolanda Garrosa).

Mega kursy na mecze Igi Świątek
Atrakcyjne mnożniki dostępne w Fortunie po rejestracji

Wszyscy legalni bukmacherzy online, z oficjalnymi licencjami Ministerstwa Finansów, mają już w swoich ofertach internetowych i stacjonarnych zakłady z udziałem polskiej sportsmenki. Wykorzystaj okazję do zarobienia większych pieniędzy, korzystając z różnic kursowych i promocji finansowych (w tym dodatkowe zasilenia salda bonusem po wpłacie depozytu). Co dokładnie obstawiać i jak to robić i u kogo?

Najlepsze tenisowe freebety na mecze z udziałem Igi Świątek
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Paczka freebetów 30 zł + 9 zł za kod
 • Bardzo dobre warunki obrotu
 • Nagroda na zweryfikowane konto typerskie

39 zł

Bonus bez wpłaty
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet 34 zł od depozytu 50 zł
 • +20 zł ekstra bez depozytu - za apkę
 • Obrót bonusem: nie wymagany
 • Czas na obrót: 7 dni

54 zł

Bonus za depozyt
Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • brak obrotu
 • nie ma czasu na obrót
 • brak minimalnej liczby zdarzeń
 • w tym freebet 10 zł za depozyt min. 1 zł
 • extra 5 zł za udostępniony kupon

35 zł

Bonus bez depozytu

Już wszystko prezentujemy na konkretnych przykładach, które pozwolą Wam zoptymalizować typy bukmacherskie na Igę Świątek na swoich kuponach pojedynczych czy akumulowanych (polecamy warianty double i treble). Jak skutecznie i zyskiem obstawiać pojedynki naszej reprezentantki?

Jak stawiać typy na mecze Igi Świątek

Nasza zawodowa zawodniczka doskonale radzi sobie z rywalkami z listy TOP20 WTA, a do tego regularnie obija niżej notowane tenisistki. Przed nią więc sporo sukcesów i mamy nadzieję, że wygra ona wiele turniejów WTA Tour, które wcześniej zaliczyła rozpoznawalna na całym świecie Agnieszka Radwańska (Pekin, Tokio, Montreal, San Diego, Sydney). A może Iga sięgnie po znacznie więcej laurów?

Zakłady przedmeczowe (prematch)

Jej wybitny talent warto wykorzystać przy zakładach bukmacherskich przedmeczowych (stawia się je przed meczem, jak sama nazwa wskazuje), które u polskich operatorów online bardzo często są świetnie notowane. Najczęściej warto wykorzystywać typy na zwycięstwo, ale w tym miejscu warto dodać, że równie atrakcyjne są handicapowe zakłady na gemy. Szczególnie, gdy Iga Świątek rywalizuje ze słabszymi rywalkami, choć coraz częściej zdarza jej się zmieść z kortu także wyżej notowane zawodniczki.

Zakłady z bukmacherem o to, czy Iga Świątek wygra kolejny turniej

Najlepszą ofertę selekcji sportowych na Świątek wystawia Fortuna Zakłady Bukmacherskie, która regularnie wspiera polski tenis ziemny za pomocą umów sponsoringowych. Ten organizator bukmacherski dodatkowo może pochwalić się ponadprzeciętnymi kursami, zapewniającymi wysokie potencjalne wygrane na kuponach internetowych. Solidną ofertę na naszą reprezentantkę ma również BETFAN, który wyróżnia się ciekawymi typami indywidualnymi (np. Iga Świątek poniżej/powyżej 11.5 gemów).

Bukmacher Mocne strony operatora online Obstawiam zakłady przez internet
Fortuna wysokie kursy bukmacherskie na całą ofertę STAWIAM KUPONY w FORTUNIE >>>
BETFAN solidnie rozbudowana oferta na typy indywidualne STAWIAM KUPONY w BETFAN >>>
Superbet niska marża na zakłady specjalne i handicapowe STAWIAM KUPONY w SUPERBET >>>

Z naszej strony możemy polecić także buka Superbet Zakłady Bukmacherskie, dzięki któremu systematycznie będziecie betować na niskiej marży zakłady specjalne prematch oraz handicapowe na Igę Świątek. Do grona typów specjalnych zaliczają się nawet najdrobniejsze elementy meczowe, tak więc warto często śledzić stronę internetową oraz aplikację mobilną tego buka z licencją Ministerstwa Finansów.

Zakłady na żywo (LIVE)

Typy bukmacherskie na Igę Świątek można obstawiać również za pomocą zakładów LIVE (inaczej zakłady na żywo). Jak obstawiać selekcje w czasie rzeczywistym? Można wykorzystać je jako "kuponowa baza" (betujecie za najwyższe wybrane przez siebie stawki), albo dodatek kontrujący - jak to działa? Jeśli podczas oglądania meczu, za pomocą legalnego bukmacherskiego streamingu lub TV, widzicie, że Wasza selekcja prematch oddala się od pozytywnego rozliczenia, to wówczas za pośrednictwem typów na żywo stawiacie przeciwstawną opcję. Jakiś przykład? Proszę bardzo.

Tenisowe zakłady na żywo na Igę Świątek w Superbet- wysokie kursy i niska marża bukmacherska- płynny streaming meczów na stronie i aplikacji- mnóstwo kombinacji typów i podtypów
Tenisowe zakłady na żywo na Igę Świątek w Superbet
- wysokie kursy i niska marża bukmacherska
- płynny streaming meczów na stronie i aplikacji
- mnóstwo kombinacji typów i podtypów
GRAM w

Załóżmy, że przed rozpoczęciem rywalizacji postawiliście na zwycięstwo Amerykanki Sofii Kenin z Igą Świątek, jednak nasza reprezentantka na korcie, na przykład ziemnym czy trawiastym, prezentuje się nad wyraz wyśmienicie i po kilku gemach jej wygrana jest zdecydowanie bardziej prawdopodobna. Wtedy za dodatkową stawkę bukmacherską puszczacie dodatkowy kupon LIVE z triumfem naszej tenisistki. Tym samym minimalizujcie straty lub nawet przy dobrym timingu generujecie zysk na ogólnym bankrollu.

Bukmacher Mocne strony operatora online Obstawiam zakłady przez internet
STS  atrakcyjne kursy i rozbudowana oferta na stronie i apce GRAM KUPONY LIVE w STS >>>
Fortuna szeroka oferta zakładów z mega kursami na aplikacji GRAM KUPONY LIVE w FORTUNIE >>>
Superbet extra typy na niskiej marży + dobry streaming online GRAM KUPONY LIVE w SUPERBET >>>
TOTALbet świetnie działająca strona www z poszerzoną ofertą kursową  GRAM KUPONY LIVE w TOTALBET >>>

Jeżeli chodzi o tenisowe zakłady LIVE na Igę Świątek, to w pierwszej kolejności polecamy je stawiać przez aplikacje mobilne na telefon od bukmacherów STS i Fortuna - ci operatorzy internetowi mają najkorzystniejsze zestawienia typów na żywo i najrzetelniejsze kursy online. Natomiast wszystkich graczy lubujących się w puszczaniu kuponów przez przeglądarkę odsyłamy do bukmacherów TOTALbet i Superbet.

Zakłady długoterminowe

Opisując temat "jak obstawiać zakłady bukmacherskie na Igę Świątek" nie możemy nie wspomnieć o typach długoterminowych. Bukmacherzy z oficjalnymi licencjami MF prześcigają się w pomysłach na selekcje z długim terminem zapadalności, tak więc można wyłapać całkiem spoko pozycje, które na dodatek są wysoko notowane kursowo. Zakłady "czy Iga Świątek zdobędzie Wielkiego Szlema" (kalendarzowego lub  klasycznego), "czy Mały Szlem jest do wygrania" lub "Iga Świątek wygra Złoty Wielki Szlem" (międzynarodowe mistrzostwa Australii, Francji, Anglii i Stanów Zjednoczonych oraz złoty medal olimpijski) są często spotykane na bukmacherskich tablicach.

Zakłady długoterminowe w Fortunie na Igę Świątek - co warto stawiać na Świątek

Jeśli w danym momencie nie ma tych zakładów online w ofertach internetowych, to możecie je zgłosić w ramach tak zwanych "typów na życzenie". Takie udogodnienie bukmacherskie proponują swoim klientom bukmacherzy eWinner i BETFAN. U tego pierwszego można to zrobić w ramach "Custom BET" > zgłaszam swój typ w eWinner, natomiast u drugiego w ramach "My Bet" > zgłaszam swój typ w BETFAN. Taka opcja "nieoficjalnie" występuje również w Fortunie, gdzie za pomocą maila można zgłosić swoją selekcję długoterminową.

Zakłady specjalne

Bukmacherskie zakłady specjalne związane z Igą Świątek regularnie pojawiają się w ofertach legalnych polskich i zagranicznych operatorów. Najczęściej tego rodzaju typy udostępniają bukmacherzy eWinner, BETFAN oraz Superbet. Selekcje najczęściej związane są z osiągnieciami sportowymi, ale nie brakuje też typów powiązanych z życiem prywatnym. I tutaj możemy wyróżnić na przykład pozycję "czy Iga Świątek otworzy własny klub tenisowy".

Jaki bukmacher jest najlepszy na obstawianie Igi Świątek

Świątkomania jest z całą pewnością przed nami, i dodatkowo będzie rosła w miarę osiągania kolejnych miejsc Igi na liście WTA oraz kolejnych zwycięstw w turniejach najwyższej rangi. Zanim postawisz pierwszy kupon bukmacherski stacjonarnie lub przez internet, rozważ, gdzie najlepiej zarejestrować profil do zakładów sportowych (przede wszystkim tenisowych). Poniżej znajdziesz nasze rekomendacje, dzięki którym nie tylko przyjemnie, ale również dochodowo będziesz stawiał kupony bukmacherskie na Igę Świątek.

Najwyższe kursy

Nie wiesz, który bukmacher ma najlepsze kursy na mecze z udziałem Igi Świątek? Patrząc statystycznie na ostatnie poważne turnieje tenisowe, jak Australian Open, French Open, Wimbledon czy US Open, najwyższe kursy bukmacherskie wystawia BETFAN. U tego organizatora online wyróżniają się współczynniki na 12 (zwycięstwo) oraz liczbę gemów poniżej/powyżej (under/over).

Przykłady zakładów tenisowych z udziałem Świątek od bukmachera internetowego BETFAN
obstawiam wygraną igi w totalbet
Gwarancja najwyższych kursów

Atrakcyjne kursy mają ponadto Fortuna oraz Totolotek. Dodatkowo znaleźliśmy solidne współczynniki w Superbet, forBET i TOTALbet. Wracając jeszcze na koniec do Betfana. Trzeba pamiętać, że ten buk w ramach promocji Boost Match Day okazjonalnie jeszcze ponadstandardowo podnosi współczynniki, tak więc zyskać można przy odrobinie cierpliwości i wnikliwości jeszcze więcej.

Bonusy i promocje na typowanie Igi Świątek

Sukcesy tenisowe polskich zawodników i zawodniczek nakręcają rynek zakładów bukmacherskich i zachęt dla typerów. Spodziewamy się zatem, że najważniejsze mecze z udziałem Igi Świątek (zarówno debel jak i singiel kobiet) będą okazją do aktywacji świetnych benefitów finansowych, które swoją atrakcyjnością będą dorównywać tym, proponowanym podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Bonusy powitalne od legalnych bukmacherów
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonus bez ryzyka 100 zł
 • Bonus 60 zł za 6 zadań i 3 depozyty 

1660 zł

 • Zakład bez ryzyka 3500 zł
 • Bonus 200 zł za wpłatę
 • Freebet 54 zł

3754 zł

 • Zakład bez ryzyka 300 zł
 • Freebety 35 zł za kod i depozyt 1 zł
 • Zakłady na pełnych stawkach 12% (Happy Hours)

335 zł

 • Bez ryzyka 200 zł
 • Ekskluzywne bonusy na FAME MMA
 • Boost i Jackpot Betclic

200 zł

 • Bonus 100 zł bez ryzyka
 • Nagrody za logowanie
 • Nowość! "Retro Bet" na LIVE

100 zł

 • 200% od depozytu 300 zł
 • Boosty na piłkę, koszykówkę i tenis ziemny
 • Okazjonalne darmowe bety sportowe

300 zł

 • Bonus od wpłaty 2080 zł
 • Bez ryzyka na powitanie 1200 zł
 • Freebet 30 zł i 30 dni bez podatku
 • Bonus od depozytu 2000 zł na Euro 24
 • Faza grupowa Euro 24 bez podatku

5310 zł

 • Bonus powitalny za wpłaty 2000 zł
 • Bonus start App 20 zł
 • Extra bonusy na gry i kibiców 2070 zł

2090 zł

 • Bonusy za depozyty 700 zł
 • Freebety 107 zł
 • Dodatkowe boosty do notowań piłkarskich

807 zł

 • Bonusy za depozyty 5000 zł
 • Frerbety 39 zł
 • Cashback 200 zł

5239 zł

 • Bonus bez ryzyka 500 zł
 • Za kod 125 zł (w tym 25 zł bez depozytu)
 • Za depozyt 100% 300 zł

925 zł 

 • Cashback 700 zł
 • Freebety 50 zł
 • Nagrody za regularną grę

750 zł

 • Bonusy za wpłaty 2000 zł
 • Freebet za depozyt 23 zł
 • Nagrody w sklepie typera za regularną grę 

2023 zł

 • Bonusy od depozytów 1300 zł
 • Freebet 100 zł
 • Gra na pełnych stawkach

1400 zł

 • Bonus od depozytu 
 • Freebet powitalny w przygotowaniu

400 zł

 • Bonus bez ryzyka 
 • Wyzwania Welcome Challenges

500 zł

Czy STS Zakłady Bukmacherskie zaproponuje 200 zł na zakłady bez ryzyka dla nowo rejestrujących się fanów tenisa ziemnego? Miejmy nadzieję, że tak i że tę kasę będzie można przeznaczyć na typy na kolejne finały z udziałem Igi Świątek. Zanim jednak do tego dojdzie, sprawdźmy, jakie gratyfikacje finansowe można uruchomić na swoich internetowych profilach bukmacherskich tu i teraz.

Gdzie można znaleźć najlepsze bonusy?

Czujesz, że jest szansa na zarobienie kasy za zwycięstwa turniejowe polskiej tenisistki, ale nie wiesz, jakie bonusy bukmacherskie na Igę Świątek są najlepsze? Podpowiadamy, że najbardziej uniwersalny bonus posiada bukmacher Star-Typ Sport, czyli w skrócie STS (5 różnych opcji, w tym premia na wirtualny tenis). U tego buka możecie sięgnąć po bonus 100% od depozytu 300 zł, cashback 100 zł oraz freebet 60 zł. Opcjonalnie i dodatkowo można ponadto odebrać pewne 20 zł na BETGAMES i pewne 20 zł na sporty wirtualne.

Najlepsze bonusy powitalne na polskim rynku zakładów bukmacherskich - freebety, cashbacki i premie od depozytu

W dalszej kolejności są Totalbet (gwarancja dobrych kursów + bonus rejestracyjny 5239 zł) oraz forBET (nawet 5310 zł, w tym między innymi bonus 100% od wpłaty 2080 zł, MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł, cashback 1200 zł i gra bez podatku na start +14% aktywna przez 30 dni). Godny rekomendacji w zakresie powitalnych benefitów jest także Superbet Zakłady Bukmacherskie, który nagradza swoich nowych klientów specjalną premią - jest nią innowacyjny bonus bez ryzyka 3500 zł (tzw. Tydzień Bez Ryzyka - cashback ważny jest przez tydzień - można otrzymać zwrot za wszystkie przegrane kupony w ciągu 7 dni).

Premie gotówkowe typu "cashback" (zakłady bez ryzyka)

Bez dwóch zdań, im wyższy cashback, tym lepszy, gdyż w swoim zamyśle gwarantuje on po prostu większe zabezpieczenie środków własnych na koncie bukmacherskim. Spośród 25 bukmacherów z mega cashbackami, idealnie nadającymi się do betowania zakładów na gemy i tenisowe sety (także z handicapem), wyróżniają się Superbet i Betclic. Każdy z tych bukmacherów ma dla kibiców białego sportu bonusy z ubezpieczeniem - Superbet zapewnia 3500 zł, natomiast Betclic 200 zł.

Mega cashback 3500 zł w SuperbetPromocja dostępna dla każdego nowego typeraKod do aktywacji bonusu: LEGALSPORT
Mega cashback 3500 zł w Superbet
Promocja dostępna dla każdego nowego typera
Kod do aktywacji bonusu: LEGALSPORT
Zagraj

Internetowy kod afiliacyjny, który jest zawsze aktywny u każdego z wyżej wymienionych bukmacherów, to hasło LEGALSPORT. Cashback działa w prosty sposób - postawiony został zakład SOLO lub AKO na zwycięstwo w turnieju WTA, a Iga Świątek niefortunnie przegrała? Bukmacher oddaje pieniądze do wysokości bonusu (minus podatek). Obstawiłeś za 400 zł i kupon nie wszedł? Nic straconego, kasę otrzymasz z powrotem i możesz dalej stawiać zakłady sportowe nie tylko na turnieje WTA, ale i ATP. W grze są także Challengery, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie ;)

Darmowe bonusy bukmacherskie (freebety)

Obstawiać mecze Igi Świątek, u bukmacherów działających w Polsce zgodnie z prawem (tutaj lista), można także za darmo, czyli bez inwestycji własnego kapitału z bankrollu. Wybierając bezpłatną rejestrację u buka bez depozytu, masz możliwość wykorzystania freebetu powitalnego, który może być spożytkowany na obstawianie LIVE lub długoterminowe bez wpłacania własnej gotówki.

Darmowe bety są w internetowym pakiecie na start, ale przyznawane są one dopiero wtedy, gdy podczas zakładania konta do typowania ziemnego tenisa użyjesz naszego ekskluzywnego kodu promocyjnego. U każdego bukmachera obowiązuje ten sam kod, jest nim hasło polecające LEGALSPORT. Listę aktywnych freebetów bez wpłaty gotówki przedstawia poniższa tabela:

Freebety na tenisowe mecze od bukmacherów online
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet 34 zł od depozytu 50 zł
 • +20 zł ekstra bez depozytu - za apkę
 • Obrót bonusem: nie wymagany

54 zł

Freebet
Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • Darmowy bonus na konto (Fortuna Klub Plus)
 • Obrót bonusem: nie wymagany
 • Dodatkowy freebet 10 zł za depozyt min. 1 zł
 • Extra bonus 5 zł za udostępniony kupon

35 zł

Freebet
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • darmowe zakłady za rejestrację

39 zł

Freebet
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • minimalny kurs całkowity kuponu 2.00
 • min. zagrany depozyt 50 zł
 • czas na obrót: nie ma

Prześlij maila z tematem "forBET bonus 30 zł"
na adres: bonus [@] legalsport.pl

30 zł

Freebet
Fuksiarz Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet za pobranie aplikacji,
 • Minimalna wpłata 25 zł.

50 zł

Freebet
LVBET Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet za rejestrację
 • Obrót: 2x

20 zł

Freebet
Go+Bet Zakłady Bukmacherskie
 • Darmowy zakład za depozyt 100 zł
 • Premia bez depozytu 25 zł
 • Min. kurs kuponu 3.00, selekcji 1.40

125 zł

Freebet
eToto Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet za aplikację
 • Aktywacja po 3 pełnym depozycie

107 zł

PZBuk Zakłady Bukmacherskie
 • Darmowy zakład na start na 23 zł
 • Freebet po pierwszej wpłacie
 • Bardzo proste warunki regulaminowe

23 zł

Freebet

Pokazane powyżej freebety dotyczą nowych klientów, którzy chcą postawić pierwszy zakład za darmo. Regularni typerzy mogą korzystać z kolei z freebetów akumulowanych - stawiasz kupon tenisowy za 100 zł na Igę Świątek i masz gwarantowany freebet za 25 zł lub 50 zł. Taką formę nagradzania bonusowego znajdziesz m.in. w eWinner i TOTALbet. Szczegóły znajdziecie na oficjalnych stronach internetowych tych organizatorów bukmacherskich lub w ich aplikacjach.

Premie od depozytu

Dla typerów obstawiających tenisowe wygrane Igi Świątek za duże stawki bukmacherskie, najlepszy wydaje się bonus za depozyt w TOTALbet. Mega dochodowy bonus 100% od depozytu stoi na bardzo wysokim poziomie i gwarantuje nawet 5000 zł za jednorazową wpłatę. Internetowe podwojenie pierwszej wpłaty od tego buka jest praktycznie dla każdego, ponieważ minimalny depozyt 10 zł jest na każdą kieszeń.

Drugi bukmacher, z wysokim bonusem od depozytu finansowego, do grubego typowania tenisa to BETFAN Zakłady Bukmacherskie. U tego operatora można zgarnąć na konto potrojenie depozytu do maksymalnie 300 zł. Na wyróżnienie dodatkowo zasługuje eFortuna, która na powitanie gwarantuje m.in. bonus od depozytu 200 zł.

Internetowe zakłady bez podatku

Grasz swoje kupony bukmacherskie double, treble czy system przez internet na apce lub stronie? Jest opcja, aby zakładać się o na przykład tiebreak w meczu Igi Świątek lub dokładny wynik bez podatku. Co trzeba zrobić, aby zyskać +14% do wygranych? Trzeba stworzyć tenisowy kupon online składający się z takich obostrzeń regulaminowych: minimalna liczba zdarzeń 3, minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30, a następnie puścić go w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Podobne promocje ma forBET oraz BETFAN.

Kod promocyjny do wszystkich bukmacherów internetowych z licencjami Ministerstwa Finansów

Przypominamy, że u każdego wyżej wymienionego organizatora internetowego, który działa oczywiście w Polsce zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Finansów, obowiązuje nasz ekskluzywny kod rejestracyjny LEGALSPORT, dzięki któremu do gry na pełnych stawkach bez podatku dookoptujecie sobie dodatkowe innowacyjne bonusy powitalne, takie jak freebety, cashbacki i premie od depozytu.

Jakiego bukmachera wybrać do zakładów na Igę Świątek

Tenisowe zakłady na turnieje i mecze z udziałem Igi Świątek można obstawiać LIVE lub przedmeczowo. W zależności od Twoich preferencji do zakładania się na żywo, rekomendujemy aplikację mobilną STS oraz Betclic. Na zakłady przedmeczowe, z uwagi na dobre kursy bukmacherskie warto wybrać platformy Superbet (podwyższone kursy), LVBET oraz forBET (tenisowe promocje tymczasowe). 

Jaki bukmacher najlepszy jest na tenis?
Najlepszy bukmacher do typowanie meczów tenisa

Jeśli bierzesz pod uwagę obstawianie Igi Świątek regularnie i bez podatku, to nasze typy wskazują na bukmachera BETFAN (minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3, minimalny kurs selekcji 1.35) oraz operatora online TOTALbet (minimalna liczba zdarzeń 3, minimalny kurs jednego zdarzenia 1.30).

Turnieje w zakładach bukmacherskich: w których gra Świątek?

Kalendarz tenisistów i tenisistek jest w każdym sezonie po brzegi wypełniony wartościowymi turniejami, które zapewniają nie tylko mnóstwo pieniędzy, ale także sporo rankingowych punktów. Bardzo zapracowana na tle konkurencji jest oczywiście Iga Świątek, która ochoczo zbiera punkty w najlepszych europejskich i światowych turniejach. Naszą reprezentantkę, która rozpoczynała swoją karierę od mniej znanych turniejów, jak chociażby WTA 125K, regularnie można oglądać w serii WTA Tour.

Turnieje żeńskie:

WTA Finals,
WTA Elite Trophy,
Wielkie Szlemy (Australian Open, French Open, Wimbledon i US Open),
Igrzyska Olimpijskie,
WTA Premier Series (np. WTA Premier Mandatory, WTA Premier),
WTA International Series (np. Hobart International, J&T Banka Prague Open),
Turnieje kategorii WTA 125K (np. Limoges we Francji, Dalian w Chinach)

Na ten cykl składają się nie tylko rozgrywki wielkoszlemowe (np. Australian Open), ale również turnieje rangi WTA 1000, WTA 500, WTA 250 oraz drużynowe zawody Pucharu Billie Jean King i Igrzyska Olimpijskie. Zwieńczeniem całego cyklu WTA Tour są zawody WTA Finals (w turnieju uczestniczy 8 najlepszych zawodniczek) i WTA Elite Trophy (awans na tę imprezę uzyskują zawodniczki z miejsc 9.–19.).

Gdzie oglądać w internecie?

Niektóre mecze Igi Świątek, w ramach żeńskich turniejów WTA, są pokazywane za pośrednictwem legalnego streamingu online u koncesjonowanych bukmacherów internetowych, jak chociażby Fortuna czy forBET. Żeby uruchomić taką transmisję meczu online, należy posiadać aktywny profil klienta u danego buka z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT. 

Gdzie oglądać w TV?

Prawa telewizyjne rozproszone są po kilku stacjach. Pojedynki Igi Świątek zobaczyć można nie tylko na Polsacie Sport czy Eurosporcie, ale także i od czasu do czasu w Canal+.

Iga Świątek - profil zawodniczki

Państwo :  Polska
Data i miejsce urodzenia: 31 maja 2001, Warszawa
Wzrost: 176 cm
Masa ciała: 65 kg
Technika gry: praworęczna, oburęczny bekhend
Trener: Piotr Sierzputowski
Kluby: Klub Tenisowy Legia Warszawa, poprzednio w Mera Warszawa
Ciekawostka: Imię Iga, oznacza kobietę wesołą i towarzyską, a jednocześnie bardzo ambitną, pracowitą i wytrwałą, co idealnie pasuje do naszej tenisistki.

Osiągnięcia

- 2016 rok - w wieku 15 lat, Iga Świątek wygrała debiutancki turniej zawodowy ITF w Sztokholmie.
- 2018 rok - zwyciężyła w juniorskim Wimbledonie w singlu pokonując w finale Szwajcarkę Leonie Küng 6:4, 6:2.
- 2020 rok - gra w finale Wielkiego Szlema na kortach Rolanda Garrosa w Paryżu.
- 2021 rok - wygrana w finale WTA Rzym. Polska tenisistka rozgromiła Karolinę Pliskovą 6:0, 6:0. 

O co zakłada się Iga?

Okazuje się, że w życiu prywatnym pierwsza polska zwyciężczyni Rolanda Garrosa nie stroni od zakładów. Mamy wręcz wrażenie, że jest to jeden z elementów programu motywacyjnego. Przed pamiętnym turniejem w Paryżu, założyła się ze swoim trenerem o to, że wygra najbliższy turniej. Piotr Sierzputowski postawił na szali depilację klatki piersiowej i pleców - oczywiście zakład przegrał i zobowiązanie zrealizował. Na jego InstaStory pojawiły się zdjęcia oraz wideo z depilacji.

Gra w zakłady z trenerem

Nie był to jedyny zakład pomiędzy nimi. Kilka miesięcy wcześniej Iga przegrała zakład, gdzie stawką był motocykl. Tenisistka kupiła swojemu trenerowi wart 20 000 zł pojazd. Ciekawe czy Iga stawia zakłady u któregoś z polskich bukmacherów internetowych?

FAQ: pytania o zakłady na Igę Świątek

1️⃣ Gdzie typować mecze Igi Świątek?

Spośród sprawdzonych bukmacherów internetowych, największy rynek do obstawiania wydarzeń i różnorodność zakładów na Igę Świątek mają STS, BETFAN, Fortuna, PZBuk i TOTALbet. O tym, jak obstawiać tenis przeczytaj w artykule "Tenis w zakładach bukmacherskich".

2️⃣ Który bukmacher ma najlepsze kursy na Igę Świątek?

Optymalnie jest posiadać konto u kilku buków z uwagi na różnice w kursach prematch na mecze tenisa. Polecamy zarejestrowanie konta w BETFAN i Fortuna oraz na stronie internetowej zakładów bukmacherskich STS, aby stawiać najwyżej kursowane zakłady na Świątek.

3️⃣ Jakie typy na Igę Świątek można betować?

Legalni bukmacherzy udostępniają szeroką ofertę typów na mecze z udziałem Igi Świątek. Szczegóły dotyczące betów na naszą zawodniczkę znajdziecie TUTAJ.

4️⃣ Kiedy gra Iga Świątek następny mecz?

Iga Świątek ze sporą regularnością rozgrywa swoje spotkania, tak więc, aby być na bieżąco, warto śledzić strony bukmacherów z ofertami na starcia naszej reprezentantki.

5️⃣ Mecz Igi Świątek na żywo - gdzie oglądać?

Niektóre mecze Igi Świątek są pokazywane na platformach streamingowych bukmacherów. Więcej informacji o legalnych streamach TUTAJ.

31.01.2023, 08:09
Autor: J. Zalewski
Komentarze (0)
Iga Świątek - zakłady bukmacherskie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.