Nashville Predators
NHL
26.10.26 01:00
Colorado Avalanche

Transmisja Nashville Predators - Colorado Avalanche 26.10.2026, 01:00

26.10.2026, 01:00
Autor: M. Lesiak

Transmisja na żywo meczu hokeja Nashville Predators - Colorado Avalanche w ramach NHL będzie dostępna w internecie. Spotkanie rozpocznie się 26 października 2026 roku o godzinie 01:00, a legalny streaming zacznie się pięć minut wcześniej o 00:55.

Gdzie oglądać Nashville Predators - Colorado Avalanche na żywo (26.10.2026)?

Mecz Nashville Predators z Colorado Avalanche na żywo będzie transmitowany na kanale STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV. Transmisja live dostępna będzie online na komputerze, smartfonie.

O której godzinie mecz Nashville Predators z Colorado Avalanche w dniu 26 października 2026?

Spotkanie Nashville Predators - Colorado Avalanche rozpoczenie się o godzinie 01:00, w poniedziałek - 26.10.2026. O tej godzinie włącz transmisję na dostępnych kanałach.

Nashville Predators - Colorado Avalanche za darmo. Czy jest dostępna bezpłatna transmisja 26.10.2026

Bezpłatna transmisja meczu Nashville Predators - Colorado Avalanche będzie dostępna. Za darmo i legalnie możesz obejrzec ten mecz w internecie na STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV oraz w aplikacji mobilnej tych nadwaców.

Mecz, możesz oglądać na żywo bez konieczności posiadania abonamentu czy aktywowania jakichkolwiek pakietów płatnych.

Nashville Predators - Colorado Avalanche na jakim kanale TV

Mecz Nashville Predators z Colorado Avalanche nie będzie transmitowany w telewizji. Pojedynek nie znajduje się w ramówce żadnego kanału TV, jest jedynie dostępny na oficjalnych kanałach nadawców internetowych.

Nashville Predators - Colorado Avalanche online. Gdzie obejrzeć legalny stream w internecie

Live stream z meczu Nashville Predators - Colorado Avalanche będzie dostępny na 3 kanałach internetowych: STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV. Są o oficjalne platformy z prawami do emisji, które udostępniają przekaz online po zalogowaniu i aktywacji kodu promocyjnego o treści LEGALSPORT.

Jak oglądać Nashville Predators - Colorado Avalanche na żywo krok po kroku

Transmisję aktywujesz korzystając z wybranego kanału TV bukmachera.

  1. Wejdź na na Betclic TV z tego LINKA - zaloguj się lub załóż nowe konto z kodem LEGALSPORT.
  2. Przejdź do zakładki LIVE.
  3. Znajdź pojedynek i uruchom przekaz.

Aplikacja stream dostępna jest na Androida, iOS oraz telewizory Smart TV. Mecz obejrzysz także w przeglądarkach internetowych na komputerach z systemem Windows i macOS.

FAQ

Czy mecz Nashville Predators z Colorado Avalanche (26.10.2026) będzie w telewizji?

Mecz Nashville Predators Colorado Avalanche (26.10.2026) nie będzie transmitowany w tradycyjnej telewizji.

Gdzie obejrzeć na żywo mecz Nashville Predators z Colorado Avalanche 26 października 2026 w internecie?

Stream live z tego spotkania, dostepny jest w oficjalnych serwsiach STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV oraz w zależności od praw licencyjnych - w wybranych aplikacjach sportowych.

Czy mecz hokeja Nashville Predators z Colorado Avalanche 26.10.2026 będzie dostępny za darmo?

Bezpłatna transmisja meczu rozgrywanego 26 października 2026 jest dostępna w STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.