poniedziałek, 6 lutego 2023
Najnowsze: Boost 50.00 na Barcelona - Sevilla (05.02.23)

Jacy bukmacherzy akceptują Skrill?

Legalne zakłady bukmacherskie i wpłata przez Skrill. Zobacz bukmacherów akceptujących Skrill.

Odbierz kod promocyjny LVBET
Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 28 lutego 2023
Spis treści
Rozwiń
 1. Skrill w Polsce
  1. Płatności u bukmacherów online
  2. LVBET
  3. STS
  4. FORTUNA
  5. TOTOLOTEK
 2. Wypłata przez Skrill
 3. Skrill u globalnych bukmacherów
 4. FAQ - pytania o Skrill
Płatności przez Skrill w STS
STS akceptuje wpłaty przez system Skrill

Transfer z e-portmonetki to jedna z możliwości wpłaty na internetowe konto bukmacherskie. Rozwiązanie jest cenione przez graczy, gdyż zapewnia im anonimowość. Co ważne, transakcje rozliczane są w czasie rzeczywistym i – jako płatność internetowa – z reguły są darmowe.

  STS akceptuje Skrill  
  Załóż darmowe konto  

Rejestracja konta w STS to tylko 3 minuty

W branży typowania wyników online do najbardziej rozpowszechnionych portfeli elektronicznych zalicza się Skrill. Z platformy tej mogą korzystać użytkownicy w ponad 200 krajach na całym świecie. To stawia serwis w pierwszym rzędzie z Netellerem i PayPalem.

Skrill w Polsce

Typerzy znad Wisły, którzy nadal chcieliby cieszyć się anonimowością w rozliczeniach z bukmacherami, nie stoją na całkowicie straconej pozycji. Część koncesjonowanych przez rodzime władze podmiotów, umożliwiających obstawianie wyników przez internet, honoruje wpłaty przez Skrill, przy czym wcześniej powinno zostać zarejestrowane nowe konto u wybranego operatora zakładów wzajemnych.

Płatności u bukmacherów online

Do grona operatorów z opcją na wpłatę depozytu poprzez platformę Skrill zaliczają się następujący bukmacherzy internetowi:

 • LVbet Zakłady Bukmacherskie (licencja Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK)
 • Fortuna Zakłady Bukmacherskie (licencja Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
 • STS Zakłady Bukmacherskie (licencja Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12)
 • Totolotek Zakłady Bukmacherskie (licencja Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485)

W pierwszym i ostatnim przypadku obowiązują minimalne progi doładowań. Jeśli chcemy przez Skrilla zasilić konto bukmacherskie w STS, musimy przelać co najmniej 10 zł. W LVbecie najmniejsza wpłata wynosi 40 zł. Więcej o polskich bukmacherach, akceptujących wpłaty przez Skrill, przeczytasz tutaj.

LVBET

Bukmacher LVBET Zakłady Bukmacherskie udostępnia swoim klientom płatność za pośrednictwem portalu Skrill. Warunki wpłaty przez Skrill w LVBET Polska są jasne i przejrzyste. Minimalna wpłata przez Skrill w LVBET wynosi 40 zł, natomiast maksymalna 20 000 zł. Największą zaletą Skrilla jest to, że za jego użytkowanie operator zakładów online LVBET nie pobiera żadnych opłat. W efekcie na Waszym LVKoncie za każdym razem będzie księgowane 100% depozytu.

Przed zrealizowaniem płatności w LVBET warto założyć u tego bukmachera nowe konto typera z naszym kodem promocyjnym: LEGLASPORT. Dzięki temu zyskacie dostęp do ponadstandardowych bonusów LVBET dla nowych klientów, w skład których wchodzą: bonus 100% od pierwszego i drugiego depozytu (w sumie 1500 zł od 2 wpłat 1000 zł + 500 zł) oraz freebet 20 zł na dowolne typy (np e-sportowe, piłkarskie lub polityczne).

STS

Przez tradycyjny "e-wallet" na serwisie Skrill można wpłacać kasę również do bukmachera STS. Legalny polski operator zakładów sportowych Star-Typ Sport realizuje transakcje przez Skrilla 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu, dlatego też macie gwarancję, że STS w mgnieniu oka zaksięguje Wasz przelew na saldzie głównym. Na stronie internetowej STS można znaleźć informację, że przelewy przez Skrill realizowane są natychmiast po potwierdzeniu zlecenia internetowego, tak więc z całą pewnością żaden mega pewny typ online Wam nie ucieknie.

Minimalna kwota depozytu przez Skrilla w STS to 20 zł. Warto jednak pamiętać, że za pierwszym razem w Star-Typ Sport warto wpłacić zdecydowanie więcej, albowiem dla nowych typerów STS przygotował świetny bonus na start z naszym kodem promocyjnym. W ramach promocji vipowskiej, która składa się z wyjątkowych premii pieniężnych, można zgarnąć podwojenie pierwszej wpłaty do 1200 zł oraz freebet 25 zł i cashback sts 34 zł.

FORTUNA

Portfel "Skrill" dostępny jest także w eFortuna Zakłady Bukmacherskie. Bukmacher Fortuna, u którego działa oczywiście nasz kod rejestracyjny, stara się dotrzeć do wszystkich typerów internetowych, dlatego też warunki wpłaty dla Skrilla są bardzo korzystne - iFortuna nie pobiera opłat za transakcję przez Skrill. Minimalna kwota depozytu na saldo gotówkowe przez Skrill to 200 zł, z kolei maksymalna to 100 000 zł. Obecnie co piąty obstawiający w Fortuna decyduje się na wpłatę pieniędzy przez Skrill.

Jeżeli odpowiadają Wam warunki i zasady regulaminowe udostępnione przez Fortunę, a jednocześnie macie założone bezpłatne konto na serwisie Skrill, to bardzo poważnie powinniście zastanowić się nad darmową rejestracją w Fortuna [w tym artykule przeczytasz jak rejestrację przeprowadzić]. Pamiętajcie, żeby podczas zakładania internetowego konta online w Fortuna aktywować nasz kod promocyjny > LEGALSPORT <, dzięki któremu zgarniecie najlepszy bonus startowy na polskim rynku zakładów online.

TOTOLOTEK

Skrill Moneybookers jest dostępny także w Totolotku. Co ciekawe, legalny polski bukmacher internetowy Totolotek Zakłady Bukmacherskie zdecydował się praktycznie zdjąć minimalny depozyt z tej metody płatności. Żeby móc zrealizować depozyt za pomocą Skrilla, trzeba wpłacić zaledwie min. 4 zł. Z całą pewnością z takiego limitu bukmacherskiego ucieszą się typerzy lubiący stawiać zakłady bukmacherskie AKO za niskie stawki. Nie będą oczywiście narzekać również typerzy obstawiający SOLO, albowiem dzięki małemu limitowi mają oni większą swobodę w grze i mogą w 100% kontrolować kolejne depozyty na prywatne konto online.

Wypłata przez Skrill

W żadnej z licencjonowanych firm bukmacherskich w Polsce nie jest możliwa wypłata przez e-portmonetkę. Jeśli więc jesteśmy klientami bukmachera Fortuna i wnosimy depozyt 100 zł za pośrednictwem Skrilla, a następnie, dzięki trafnym typom, wygrywamy 300 zł, to jedyny możliwy sposób wypłaty tych pieniędzy stanowi przelew na konto bankowe, podane przy rejestracji na eFortuna.

Skrill u globalnych bukmacherów

Doładowania konta gracza przez Skrill możliwe są u większości najbardziej znanych organizatorów zakładów sportowych o zasięgu globalnym. W ten sposób wpłacimy pieniądze do bukmacherów którzy nie są legalni w Polsce, ale w innych krajach już tak – są to firmy:

Takiego rozwiązania nie przewidują za to bukmacherzy internetowi Unibet (sprawdź tutaj czy jest legalny) ani Expekt.

W niektórych przypadkach musimy się liczyć z minimalną kwotą zasilenia konta gracza tym kanałem. Przykładowo, w Bwin najmniejsza wpłata przez Skrill wynosi 40 zł. W Betfair pułap ten ustanowiono na porównywalnym poziomie (10 EUR).

strony zagranicznych bukmacherów
Wiele zagranicznych firm bukmacherskich akceptuje płatność przez Skrill

Wszyscy z wymienionych operatorów umożliwiają również wypłatę środków za pośrednictwem e-portfela Skrill. Warto jednak pamiętać, że tutaj też typer musi się liczyć z pewnymi ograniczeniami. Z reguły, by móc przelać wygraną ze swojego konta bukmacherskiego do swojego portfela Skrill, trzeba uprzednio wnieść depozyt tą samą drogą. Innymi słowy, zasilenie tą metodą powoduje odblokowanie możliwości transferu w drugą stronę.

Kwoty nie mają przy tym większego znaczenia. Dla przykładu: składamy przez Skrill depozyt w Bwin w wysokości 40 zł, a wypłacamy wygraną 250 zł – nie będzie to stanowiło problemu, dla możliwości wypłaty pieniędzy przez Skrill liczy się sam fakt, że wcześniej wnieśliśmy depozyt tą drogą.

Ponadto mogą występować inne ograniczenia przy rozliczeniach przez e-portmonetkę. Przykładowo, Bet-at-home zastrzega sobie prawo do wypłat jedynie w euro, ale nie jest to bezwzględnie obowiązującą regułą. Poza tym minimalna kwota wypłaty u tego buka to 30 zł.

Uwaga! Obowiązujący od 1 lipca 2017 r. zapis ustawy o grach hazardowych sprawia, że transfery z Polski między Skrillem a bukmacherami działającymi bez formalnej zgody ministra finansów są blokowane (więcej o obowiązkach, jakie nowa ustawa nakłada na operatorów płatności online, przeczytasz w tym tekście). Innymi słowy: gracz z Polski nie wpłaci ani nie wypłaci tą drogą pieniędzy do żadnego ze światowych operatorów zakładów online. Nie mają one bowiem polskiego zezwolenia na funkcjonowanie w naszym kraju.

FAQ - pytania o Skrill

Skrill jest coraz powszechniej stosowanym systemem do płatności. Poniżej kilka pytań od nowych klientów, którzy zainteresowali się elektroniczną portmonetką, chcąc zarejestrować nowego konto do stawiania zakładów bukmacherskich w internecie.

1. Czy Skrill jest legalny?

Tak, system płatności poprzez Skrill jest w Polsce legalny, pod warunkiem że jest realizowany do jednego z operatorów internetowych posiadających licencję bukmacherską Ministerstwa Finansów. Tu sprawdzisz aktualną listę legalnych bukmacherów na 2023 z oficjalną zgodą na organizację zakładów sportowych przez internet.

2. Czy płatność przez Skrill jest bezpieczna?

Tak, elektroniczna portmonetka jest bezpiecznym systemem, stosowanym przez sklepy internetowe, kasyna online i firmy bukmacherskie na całym świecie.

3. Ila trwa wpłata przez Skrill?

Wpłata poprzez Skrill dla nowego klienta trwa kilka minut i składa się z 2 etapów. Pierwszy to rejestracja konta w systemie Skrill i utworzenie osobistego profilu do płatności. Drugi etap to wybór bezpiecznego bukmachera online wraz z bonusem powitalnym za kod promocyjny LEGALSPORT, zarejestrowanie konta i aktywowanie profilu. Zakładając że bukmacher akceptuje Skrill, wybieramy przy pierwszym depozycie te formę płatności, ustalamy kwotę wpłaty i łączymy obydwa systemu, logując się do konta Skrill, jednocześnie  akceptując kwotę do wpłacenia na saldo główne (depozytowe) z którego będziemy stawiać kupony. Całości dla średnio zaawansowanego użytkownika nie powinna trwać więcej niż 3 do 5 minut.

4. Czy pierwsza wpłata może być zrobiona skrillem?

Zdarza się, że bukmacher może wymagać pierwszej wpłaty (np 200 zł) poprzez inny system niż Skrill. Polecamy weryfikację możliwości takiej wpłaty na czacie, infolinii lub w regulaminie promocji i bonusów danego organizatora zakładów bukmacherskich.

10.10.2019, 00:00
Aktualizacja: 26.01.2023, 15:17
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Jacy bukmacherzy akceptują Skrill?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Jaki bukmacher akceptuje Neteller

Jaki bukmacher akceptuje Neteller

198
29
Neteller w zakładach bukmacherskich pozwala szybko i bezpiecznie doładować swój bankroll na internetowe kupony. Ten popularny e-portfel jako metodę płatności udostępnia swoim graczom dwóch bukmacherów online - STS i Superbet.
Jak wpłacić pieniądze do STS?

Jak wpłacić pieniądze do STS?

22552
720
Zasilić swoje indywidualne konto gracza w STS Zakłady Bukmacherskie można na kilka różnych sposobów. Obecnie ten bukmacher online udostępnia ponad 10 metod płatności, w tym płatność w punkcie stacjonarnym. Wszystkie metody płatności w STS, które są w pełni darmowe i bezpieczne, opisaliśmy dokładnie w poniższym tekście. Serdecznie zapraszamy do lektury.
Porównanie bonusów od depozytu

Porównanie bonusów od depozytu

996
42
Nie od dziś wiadomo, że oferta dla nowych klientów często jest atrakcyjniejsza niż dodatki dla osób, które korzystają z usług danej firmy od jakiegoś czasu. Takie podejście widać w praktycznie każdej branży. Zatem nie powinno nikogo dziwić, że i bukmacherzy starają się przyciągać graczy, wykorzystując w tym celu atrakcyjne pakiety startowe. Nie oznacza to jednak, że stali bywalcy zakładów nie mają swoich dodatków. Trzeba jednak mieć świadomość, że w porównaniu z propozycjami dla nowych typerów wydają się one dużo mniejsze.
Zakłady bukmacherskie – jaki budżet dla początkujących graczy?

Zakłady bukmacherskie – jaki budżet dla początkujących graczy?

1797
66
W każdym aspekcie życia, czy to prywatnym czy publicznym, czynione przez nas inwestycje muszą być przemyślane i przede wszystkim nie powinny zbytnio obciążać naszego budżetu. Z tego powodu wszelkie gry losowe lub pseudolosowe, w których obracamy prawdziwym kapitałem – na przykład typowanie zakładów wzajemnych – powinny być traktowane ze szczególną uwagą.
Skrill a ustawa hazardowa

Skrill a ustawa hazardowa

2343
70
Obowiązujące w Polsce prawo sprawia, że za pośrednictwem popularnego e-portfela,jakim jest Skrill, nie przelejemy środków do i od bukmachera, który nie ma polskiej licencji.
Jakie opinie graczy bukmacherskich ma Skrill?

Jakie opinie graczy bukmacherskich ma Skrill?

1957
61
Skrill ma 36 mln klientów na całym świecie. W ramach całego holdingu Paysafe Group, w skład której wchodzą także Paysafecard, Neteller, Payolution i Ukash, rozlicza 150 mln transakcji rocznie o wartości 46 mld dol.
Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

4001
96
Typowanie wydarzeń sportowych jest proste, łatwe i przyjemne, warto jednak pamiętać, że wiąże się ono z szeregiem prostych formalności, których musimy dopilnować przed rozpoczęciem procesu obstawiania. Jedną z nich jest złożenie depozytu na koncie gracza. Zdajemy sobie sprawę, że takie zadanie dla niedoświadczonych graczy może wydawać się skomplikowane, dlatego też od razu spieszymy z wyjaśnieniem tej banalnej i schematycznej kwestii. Zapraszamy do lektury!
Jakie konto bankowe do zakładów bukmacherskich?

Jakie konto bankowe do zakładów bukmacherskich?

3020
124
Do obstawiania zakładów bukmacherskich online potrzebny jest nam nie tylko profil typerski u wybranego operatora (lub - częściej - większej liczby operatorów), ale również konto bankowe, na które bukmacher będzie przelewał nasze wygrane. Jak więc wybrać najlepszy rachunek bankowy do typowania online?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.