poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: Zagraj za 50 zł na Bayer L. - Bayern M. i odbierz za darmo 150 zł

Jaki bukmacher akceptuje DotPay?

16.03.2023, 17:59
Aktualizacja: 16.03.2023, 13:55
Autor: M. Stępień
Po wpłacie DotPay do odbioru pakiet bonusów pieniężnych na 3310 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. DotPay w zakładach bukmacherskich
  1. Jaki bukmacher ma płatności DotPay?
  2. Jak zrobić przelew depozytu przez DotPay?
  3. Czy transakcje finansowe DotPay do bukmachera są bezpłatne?
  4. Czy wpłaty depozytu przez Dot Pay są bezpieczne?
  5. Dlaczego warto robić przelewy do buka przez DotPay?
  6. Czy możliwa jest wypłata wygranej przez DotPay?
 2. Jaki jest najlepszy bukmacher z DotPay?
 3. FAQ - pytania i odpowiedzi
Jaki bukmacher akceptuje wpłaty depozytu przez DotPay?

Pośrednik do płatności internetowych DotPay umożliwia szybkie i bezpieczne wpłaty środków na typowanie do legalnych polskich bukmacherów. To jedna z chętniej wybieranych metod zasilania bankrollu wśród graczy – z płatności do bukmachera przez DotPay regularnie korzysta aż 9% typerów.

Sprawdziliśmy, którzy bukmacherzy akceptują wpłaty depozytu za pośrednictwem DotPay, jak zrobić przelew do buka przy pomocy tej platformy krok po kroku i czy warto korzystać z szybkich płatności na zakłady bukmacherskie Dot Pay.

DotPay w zakładach bukmacherskich

Korzystając z płatności DotPay w zakładach bukmacherskich możemy robić przelewy na kilka różnych sposobów. Ten pośrednik płatności umożliwia nam zasilenie depozytu szybkim przelewem bankowym, przez BLIK, portfele elektroniczne, płatności mobilne oraz karty płatnicze Visa i MasterCard. Co ważne, dostępność konkretnych metod płatności przez DotPay zależy od bukmachera.

robię wpłatę dotpay
Korzystam z szybkich przelewów bez prowizji w PZBuk

U każdego bukmachera, udostępniającego graczom opcję zasilenia depozytu za pośrednictwem tej platformy, transakcje są obsługiwane w trybie 24/7, a wpłata przez DotPay jest darmowa. Wyjątkiem jest przelew DotPay z portfela elektronicznego Paysafecard u bukmachera TOTALbet – taka transakcja obciążona jest prowizją 7,5%.

Przelewy depozytu DotPay do bukmachera możemy robić zarówno z poziomu strony www, jak i aplikacji bukmacherskiej. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że operatorzy ustalają różne progi jeśli chodzi o minimalną wpłatę przez Dot Pay. Przykładowo, w Fuksiarzu jest to 1 zł, w Totolotku 4 zł a w PZBuk tą metodą musimy zrobić depozyt na minimalną kwotę 5 zł.

Jaki bukmacher ma płatności DotPay?

Transfery finansowe za pośrednictwem DotPay akceptuje 5 z 24 bukmacherów internetowych w Polsce. Tą metodą zrobimy wpłaty na zakłady bukmacherskie w TOTALbet, PZBuk i forBET, a także w Fuksiarzu i w Totolotku.

Bukmacherzy z DotPay na 2023 rok
Operator Minimalna wpłata Prowizja  
1 PLN 0% Obstawiam z DotPay
1 PLN 0% Obstawiam z DotPay
1 PLN

0%
(PSC 7,5%)

Obstawiam z DotPay
4 PLN 0% Obstawiam z DotPay
5 PLN 0% Obstawiam z DotPay

Co ciekawe, lista bukmacherów z DotPay nie obejmuje największych polskich operatorów, takich jak STS, Fortuna czy Superbet. Ten ostatni jest liderem wśród bukmacherów z najszerszym wachlarzem metod płatności (sprawdź jak zrobić depozyt do Superbet), jednak Dot Pay nie znajduje się na liście oferowanych przez niego sposobów na uzupełnienie bukmacherskiego bankrollu.

Ponieważ jednak szybkie przelewy DotPay na zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród graczy, jesteśmy przekonani, że z czasem kolejni operatorzy będą dołączać tę platformę do swoich metod płatności.

Obok wymienionych bukmacherskich gigantów przewidujemy, że DotPay jako metoda płatności na kupony bukmacherskie pojawi się też w Betcris i BETFAN – buków, którzy szczególną wagę przywiązują do innowacyjności i komfortu swoich graczy.

Jak zrobić przelew depozytu przez DotPay?

Wpłata środków na konto bukmacherskie przez DotPay jest bardzo prosta i intuicyjna, co jest jedną z głównych zalet tej metody. Podczas procesu zlecania przelewu depozytu gracz jest prowadzony krok po kroku przez przyjazny panel, który podpowiada kolejne kroki, jakie należy wykonać by sfinalizować wpłatę.

Co istotne, do płatności do bukmachera przez DotPay nie potrzebujemy posiadać konta na tej platformie. DotPay jest pośrednikiem płatności pomiędzy naszym bankiem a operatorem bukmacherskim, więc jedyne wymagania do zlecenia przelewu to konto u bukmachera, akceptującego DotPay, oraz wolne środki na naszym rachunku bankowym.

DotPay – wpłata do bukmachera krok po kroku

 • Krok 1Zaloguj się na swoje konto typerskie u bukmachera, akceptującego wpłaty DotPay. Jeśli jeszcze go nie masz, załóż konto gracza w TOTALbet lub zarejestruj się w forBET
 • Krok 2 – Wejdź w zakładkę „Wpłaty” i wybierz DotPay jako metodę płatności
 • Krok 3Wybierz formę płatności, jaką chcesz zasilić konto bukmacherskie przez DotPay. Zależnie od bukmachera, do wyboru będziesz miał szybkie przelewy bankowe, płatność z karty Visa / MasterCard, portfel elektroniczny PaysafeCard, BLIK, płatności mobilne (Google Pay i Apple Pay)
 • Krok 4 – Podaj kwotę, jaką chcesz zasilić swój bukmacherski bankroll
 • Krok 5 – Sprawdź poprawność danych i jeśli wszystko jest ok, zatwierdź transakcję. By to zrobić, musisz podać dane weryfikacyjne odpowiednie dla metody, jaką wybrałeś (np. logowanie do serwisu bankowości elektronicznej w przypadku szybkiego przelewu bankowego, dane karty i kod zabezpieczający CVV przy płatności kartą czy 6-cyfrowy kod zabezpieczający dla płatności przez BLIK)

Przejście całego procesu wpłaty depozytu do bukmachera przez Dot Pay trwa średnio minutę. Nieco dłużej może nam zająć jedynie pierwsza wpłata depozytu DotPay z karty płatniczej, ponieważ musimy podać wszystkie dane karty. Jeśli jednak zapiszemy te dane w systemie, to każda kolejna płatność do bukmachera z tej karty będzie równie szybka jak np. przelew bankowy czy BLIK.

Wpłata DotPay w TOTALbet

Wpłaty depozytu do bukmachera przez DotPay są księgowane w czasie rzeczywistym, a środki powinny pojawić się na naszym bukmacherskim bankrollu w ciągu kilku chwil . W zdecydowanej większości przypadków kasa ląduje na koncie do zakładów w około 60 sekund.

Jeśli Twoja wpłata do bukmachera przez DotPay się nie powiodła lub pieniądze nie pojawiły się na saldzie depozytowym, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta bukmachera. Konsultanci pomogą Ci rozwiązać problem z płatnością i podpowiedzą, co mogło być przyczyną niepowodzenia.

Czy transakcje finansowe DotPay do bukmachera są bezpłatne?

W zdecydowanej większości przypadków wpłata depozytu DotPay do bukmachera jest całkowicie darmowa. Ani legalni bukmacherzy internetowi, ani pośrednik płatności Dot Pay nie pobierają żadnych opłat za przelewy. To oznacza, że jeśli zlecimy przelew 200 zł na zakłady z naszego konta bankowego lub karty płatniczej za pośrednictwem DotPay, to dokładnie taka kwota zostanie przelana na saldo depozytowe i będzie wolna do wykorzystania na typowanie kuponów SOLO i AKO.

Warto zauważyć, że DotPay nie ustala żadnych limitów na bezpłatne transfery finansowe do bukmachera. Dziennie możemy zlecić dowolną ilość transakcji depozytowych do wiarygodnych bukmacherów internetowych z DotPay i za każdym razem przelew pozostaje darmowy. Nie ma znaczenia, z jakich metod płatności przez Dot Pay korzystamy ani do jakich bukmacherów zlecamy wpłaty.

Przy wpłacie PSC przez DotPay w TOTALbet pobierana jest prowizja 7,5%

UWAGA! Jedyną sytuacją, w jakiej będziemy musieli zapłacić prowizję od przelewu DotPay do bukmachera, jest transfer pieniężny Paysafecard do TOTALbet. Niezależnie od tego, czy chcemy tą metodą przelać środki z karty przedpłaconej, czy z naszego konta na tym e-portfelu, TOTALbet za przelew Paysafecard przez DotPay pobiera opłatę 7,5% od kwoty transakcji.

Czy wpłaty depozytu przez Dot Pay są bezpieczne?

Tak, wpłaty na zakłady bukmacherskie przez platformę DotPay są w pełni bezpieczne zarówno jeśli chodzi o nasze środki finansowe, jak i dane osobowe. Pełne bezpieczeństwo zapewniają trójstronne technologie ochrony transferów pieniężnych – ze strony naszego banku, ze strony bukmachera oraz platformy DotPay.

Sama platforma DotPay posiada zaawansowane systemy ochrony danych i wykorzystuje najnowocześniejsze algorytmy szyfrujące. Operator posiada certyfikat PCI DSS Level 1 oraz certyfikat SSL Thawte Web Server Certificate o rozszerzonej walidacji z 256-bitowym kodowaniem, zabezpieczający przed próbami wyłudzeń danych i informacji dla nieuprawnionych transakcji finansowych.

Certyfikat bezpieczeństwa DotPay

Do tego DotPay, jako pośrednik w płatnościach, korzysta również z zabezpieczeń dostarczanych przez nasz bank oraz przez bukmachera, do którego przelewamy pieniądze. A ponieważ zarówno instytucje bankowe, jak i legalni bukmacherzy w Polsce zobowiązani są do zachowywania najwyższych standardów bezpieczeństwa danych finansowych i osobowych swoich klientów, wpłaty depozytu przez DotPay można uznać za całkowicie bezpieczne.

Dlaczego warto robić przelewy do buka przez DotPay?

Gracze chętnie wykorzystują platformę DotPay do zasilania swoich bukmacherskich sald przede wszystkim ze względu na wygodę i szybkość transakcji. Po zatwierdzeniu przelewu wpłata pojawia się na bankrollu u bukmachera w ciągu kilkudziesięciu sekund, co ma duże znaczenie zwłaszcza dla typerów, którzy często grają kupony na żywo, a nie lubią robić do bukmachera dużych przelewów, zapewniających stałą obecność wolnych środków na koncie do typowania.

Polscy typerzy wysoko cenią sobie również bezpieczeństwo transakcji finansowych do bukmachera, a pod tym względem platforma do szybkich płatności DotPay spełnia najwyższe standardy. Gracze nie muszą się więc obawiać nieautoryzowanych transakcji, włamań na swoje konto czy utraty danych.

Wpłata depozytu Dot Pay – zalety

✔️ Błyskawiczne przelewy depozytu – kasa na koncie średnio w 60 sekund

✔️ Pełne bezpieczeństwo danych finansowych i osobowych (zabezpieczenia banku, bukmachera i platformy DotPay)

✔️ Brak limitów dziennych / miesięcznych na darmowe przelewy do bukmachera

✔️ Obsługa transakcji w trybie 24/7, również przelewów nocnych oraz weekendowych

✔️ Wiele metod płatności dostępnych w ramach jednej platformy (m.in. szybkie przelewy bankowe, płatność kartą, portfele elektroniczne)

Duże znaczenie dla graczy ma też fakt, że płatności przez DotPay są obsługiwane całodobowo, siedem dni w tygodniu, w przeciwieństwie do klasycznych przelewów przez bank czy płatności z karty kredytowej. Dzięki temu w każdej chwili możemy zasilić swój bukmacherski bankroll depozytem, również podczas nocnego obstawiania amerykańskich lig NBA i NHL.

Czy możliwa jest wypłata wygranej przez DotPay?

Jak do tej pory żaden legalny bukmacher internetowy w Polsce nie udostępnia wypłaty wygranych przez DotPay. U zdecydowanej większości operatorów możliwe są jedynie bezpośrednie transfery wygranych środków na konto bankowe, bez udziału pośredników płatności takich jak Dot Pay.

Jaki jest najlepszy bukmacher z DotPay?

Analizując warunki dokonywania przelewów finansowych za pośrednictwem tej metody stwierdziliśmy, że najlepszym bukmacherem z płatnościami DotPay jest forBET. U tego operatora możemy robić transakcje DotPay nie tylko przez szybki przelew bankowy i kartę płatniczą, ale też portfel elektroniczny Paysafecard i Skycash.

forBET to najlepszy bukmacher z płatnościami DotPay

Minimalna kwota wpłaty przez DotPay w forBET to tylko 1 zł, co nie jest standardem u polskich wiarygodnych bukmacherów online. Dodatkowo forBET nie pobiera żadnych opłat za wpłaty na zakłady bukmacherskie DotPay, a transakcje są księgowane 24/7.

Warto dodać, że wpłata do tego buka przez DotPay może nam przynieść dodatkowe korzyści. Mowa o pierwszym przelewie po aktywacji nowego konta typerskiego w forBET, która wiąże się z otrzymaniem od operatora pakietu powitalnych korzyści finansowych. Po zasileniu depozytu przez Dot Pay w forBET możecie otrzymać nawet 3310 zł, a najkorzystniejsze warunki pakietu uzyskanie stosując przy rejestracji kod LEGALSPORT.

Pakiet powitalny forBET po wpłacie depozytu DotPay
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • 2080 zł za depozyt 100% więcej
 • 1200 zł bonus bez ryzyka
 • 30 zł darmowy zakład
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

forBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT

Biorąc wszystko powyższe pod uwagę uważamy, że zdecydowanie opłaca się robić przelewy do forBET przez DotPay. Jeśli więc zastanawiacie się, jakiego bukmachera z DotPay wybrać, to naszym zdaniem forBET będzie dla Was idealnym wyborem.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ U jakiego bukmachera można robić wpłaty depozytu DotPay?

Przelewy depozytu za pośrednictwem Dot Pay można zrobić u pięciu zaufanych polskich bukmacherów online – forBET, TOTALbet, PZBuk, Totolotek i Fuksiarz.

2️⃣ Ile czasu zajmuje przelew DotPay do bukmachera?

Zlecenie zasilenia bukmacherskiego bankrollu metodą DotPay zajmuje średnio minutę. Tyle czasu wystarczy, by wybrać DotPay jako metodę płatności, wybrać sposób transferu (np. płatność kartą, szybki przelew bankowy) i kwotę oraz zatwierdzić transakcję danymi autoryzacyjnymi.

3️⃣ Ile trwa księgowanie wpłaty depozytu metodą DotPay?

Księgowanie przelewu do bukmachera przez platformę Dot Pay zajmuje kilkadziesiąt sekund. W 95% przypadków pieniądze pojawiają się na saldzie bukmacherskim w mniej niż minutę, dlatego DotPay zaliczane jest do tzw. szybkich płatności internetowych.

4️⃣ Ile kosztuje zasilenie depozytu u bukmachera DotPay?

Przelew depozytu na zakłady bukmacherskie przez DotPay jest bezpłatny. Ani bukmacher, ani DotPay nie ściąga żadnych prowizji od takich transakcji, niezależnie od ich ilości. Wyjątkiem jest wpłata PSC przez Dotpay w TOTALbet, gdzie musimy zapłacić prowizję 7,5% od kwoty przelewu.

5️⃣ Czy moje wpłaty na zakłady bukmacherskie DotPay są bezpieczne?

Tak, przelewy do bukmachera przez platformę DotPay są w pełni bezpieczne, ponieważ ten pośrednik wykorzystuje najnowocześniejsze algorytmy szyfrujące oraz zabezpieczenia zapobiegające wyciekowi danych i nieautoryzowanym transakcjom (m.in. certyfikat PCI DSS Level 1).

6️⃣ Czy DotPay jest podobne do PayU?

Tak, zarówno DotPay, jak i PayU są pośrednikami do szybkich płatności elektronicznych, które obsługują różne sposoby wpłat do bukmachera (m.in. z karty debetowej czy portfela elektronicznego).

7️⃣ Czy DotPay jest bankiem?

Nie, Dot Pay to nie bank, a pośrednik w płatnościach pomiędzy sprzedającym a kupującym – np. pomiędzy bukmacherem a bankiem.

Komentarze (0)
Jaki bukmacher akceptuje DotPay?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Jaki bukmacher akceptuje Paysafecard
Jaki bukmacher akceptuje Paysafecard
407
21
Paysafecard to prosta i szybka metoda zasilenia bukmacherskiego bankrollu do typowania zakładów sportowych. Opcję wpłaty przez tzw. błyskawiczne płatności eportfelem lub kartą przedpłaconą Paysafecard mają w swojej ofercie topowi bukmacherzy internetowi, w tym STS, Betclic, BETFAN czy forBET.
Jak odebrać wygraną z zakładów w punktach naziemnych?
Jak odebrać wygraną z zakładów w punktach naziemnych?
16437
403
Wszyscy uczestnicy zakładów bukmacherskich, bardziej lub mniej, liczą na szczęście i powiększenie zasobności swojego portfela zwanego bankrollem. Nie wszyscy początkujący gracze wiedzą jednak, co zrobić, gdy faktycznie postawiony przez nas kupon okaże się trafiony. Gdzie i na jakich zasadach można odebrać wygraną bukmacherską, jeśli typujemy zakłady w punktach naziemnych?
Jak wpłacić pieniądze do STS?
Jak wpłacić pieniądze do STS?
22851
720
Zasilić swoje indywidualne konto gracza w STS Zakłady Bukmacherskie można na kilka różnych sposobów. Obecnie ten bukmacher online udostępnia ponad 10 metod płatności, w tym płatność w punkcie stacjonarnym. Wszystkie metody płatności w STS, które są w pełni darmowe i bezpieczne, opisaliśmy dokładnie w poniższym tekście. Serdecznie zapraszamy do lektury.
Depozyt u bukmachera – co to jest?
Depozyt u bukmachera – co to jest?
6144
146
Założenie bezpłatnego konta i rejestracja przez internet u legalnego polskiego bukmachera z naszym kodem promocyjnym [ LEGALSPORT ] to pierwsza rzecz, którą należy zrobić, jeżeli chcemy na dobre wejść w internetowy świat zakładów sportowych. Następnie musimy złożyć swój pierwszy depozyt, czyli wpłacić pieniądze. I to właśnie tym tematem zajmiemy się tym razem.
Porównanie bonusów od depozytu
Porównanie bonusów od depozytu
1040
42
Nie od dziś wiadomo, że oferta dla nowych klientów często jest atrakcyjniejsza niż dodatki dla osób, które korzystają z usług danej firmy od jakiegoś czasu. Takie podejście widać w praktycznie każdej branży. Zatem nie powinno nikogo dziwić, że i bukmacherzy starają się przyciągać graczy, wykorzystując w tym celu atrakcyjne pakiety startowe. Nie oznacza to jednak, że stali bywalcy zakładów nie mają swoich dodatków. Trzeba jednak mieć świadomość, że w porównaniu z propozycjami dla nowych typerów wydają się one dużo mniejsze.
TOP 10 typerów na świecie pod względem yieldu
TOP 10 typerów na świecie pod względem yieldu
11129
267
Skuteczność typerów określa się za pomocą yield, który daje nam informacje na temat stopy zwrotu z postawionych przez danego gracza zakładów. Średnia stopa zwrotu, osiągana przez najskuteczniejszych graczy bukmacherskich na świecie, wynosi 36,5 proc. W tym gronie znajduje się jeden typer z Polski.
Który bukmacher najszybciej księguje wpłatę?
Który bukmacher najszybciej księguje wpłatę?
1709
45
Wśród e-bukmacherów z zezwoleniem na działalność w Polsce trudno wskazać lidera, jeśli chodzi o czas księgowania wpłat. U każdego z nich środki na koncie gracza pojawiają się mniej więcej tak samo szybko, i to bez względu na wybór metody płatności.
Jak wpłacić pieniądze do BETFAN
Jak wpłacić pieniądze do BETFAN
1212
39
Obstawianie zakładów sportowych u każdego bukmachera wiąże się nie tylko z założeniem darmowego konta gracza, ale także z zasileniem go środkami na grę. Im więcej metod wpłaty depozytu oferuje bukmacher, tym lepiej jest oceniany przez graczy, którzy szczególnie preferują szybkie płatności do bukmachera. Jak pod tym względem prezentuje się koncesjonowany buk BETFAN online?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.