czwartek, 20 czerwca 2024

Jaki bukmacher akceptuje PayU?

28.04.2024, 07:50
Autor: M. Stępień
Po wpłacie przez PayU do odbioru paczka premii finansowych na 760 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. PayU w zakładach bukmacherskich
  1. Jaki bukmacher ma PayU?
  2. Jak wpłacić pieniądze do bukmachera przez PayU?
  3. Płatności PayU do bukmachera – czy są darmowe?
  4. Czy transakcje do bukmacherów przez PayU są bezpieczne?
  5. Dlaczego warto wpłacać kasę do bukmachera przez Payu?
 2. Bukmacher z PayU - jaki jest najlepszy
 3. FAQ - pytania i odpowiedzi
U jakiego bukmachera internetowego można robić wpłaty przez PayU?

Szybkie płatności PayU pozwalają błyskawicznie przelać pieniądze na typowanie na nasze konto u bukmachera. Korzystając z tej metody mamy do wyboru wiele opcji wpłaty depozytu – przez szybki przelew bankowy, BLIK, kartę płatniczą i płatności mobilne, a także portfele Visa Checkout i Masterpass.

Polskie zakłady bukmacherskie PayU udostępniają jako jednego z kilku dostępnych pośredników płatności, jednak to właśnie ta platforma jest najczęściej wybierana przez polskich graczy. Wpływ na to mają błyskawiczne transakcje do bukmachera, bezpieczeństwo przelewów oraz brak jakichkolwiek opłat.

Sprawdziliśmy, u jakiego bukmachera można płacić PayU, jak zrobić wpłatę depozytu tą metodą krok po kroku oraz dlaczego opłaca się robić przelewy na zakłady właśnie z wykorzystaniem platformy do szybkich płatności PayU.

PayU w zakładach bukmacherskich

Platforma do szybkich płatności PayU zadebiutowała w Polsce w 2016 roku i od razu została włączona do oferty metod zasilania depozytu u bukmacherów internetowych. Od tamtej pory wpłaty przez PayU udostępniają typerom kolejni operatorzy, doceniając niezawodność i bezpieczeństwo tej metody.

rorbię wpłatę PayU
Korzystam z błyskawicznych wpłat depozytu 24/7 bez prowizji

Wpłata depozytu do bukmachera przez PayU jest natychmiastowa, co ma szczególne znaczenie dla typerów, obstawiających kupony na żywo. Jeśli potrzebujemy błyskawicznie uzupełnić swój bankroll na zakłady, to przelew kasy przez operatora PayU będzie doskonałą metodą, łączącą w sobie szybkość i wygodę.

Warto dodać, że PayU współpracuje ze wszystkimi wiodącymi bankami w Polsce. Z tego względu wpłatę depozytu do bukmachera za pośrednictwem tej platformy wykonamy bez problemu niezależnie od tego, czy posiadamy rachunek bankowy w PKO BP, Alior Banku, mBanku, Credit Agricole czy Deutsche Banku.

Jaki bukmacher ma PayU?

Szybkie płatności PayU znajdziemy u 7 z 25 bukmacherów internetowych w Polsce: STS, Fortuna, forBET, Betcris i TOTALbet, eToto i Fuksiarz.

Wpłata kasy na zakłady PayU jest możliwa zarówno z poziomu strony internetowej bukmachera, jak i jego aplikacji mobilnej. Co ważne, u każdego z internetowych bukmacherów, którzy udostępniają graczom wpłaty przez PayU, minimalny depozyt wynosi 1 zł, a transakcje są księgowane w trybie 24/7. Żaden operator nie pobiera też prowizji od transakcji finansowych przez PayU.

Lista bukmacherów z PayU na 2024
PayU + 8 innych metod płatności
PayU + 5 innych metod płatności
PayU + 5 innych metod płatności
PayU + 4 inne metody płatności
PayU + 5 innych metod płatności
PayU + 4 inne metody płatności
PayU + 4 inne metody płatności

Wielkim nieobecnym na liście bukmacherów z PayU jest Superbet. Ten operator, choć obsługuje najwięcej metod płatności (ma ich ponad 10), nie umożliwia graczom dokonywanie wpłat przez platformę PayU.

Warto jednak zauważyć, że PayU jako metoda wpłaty depozytu do bukmachera cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród graczy. Dlatego jesteśmy pewni, że kolejni operatorzy również będą dołączać tę platformę do szybkich płatności do swojego portfolio metod zasilania konta do obstawiania.

Zakłady bukmacherskie Betcris
W Betcris wpłata depozytu przez PayU trwa średnio 30 sekund
Idę do bukmachera

Obok Superbet, wkrótce ta metoda może pojawić się m.in. również w Betclic czy BETFAN, który znany jest ze swojej innowacyjności i stałego usprawniania procesu stawiania kuponów na swojej stronie www i w apce.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera przez PayU?

Wpłata depozytu do bukmachera za pośrednictwem platformy do szybkich płatności PayU jest bardzo prosta i intuicyjna, a sama transakcja nie zajmie nam więcej niż dwie minuty. By zainicjować płatność pieniężną PayU do bukmachera musimy spełniać tylko dwa warunki:

By robić przelewy do bukmachera przez PayU nie musimy posiadać zarejestrowanego konta u tego operatora. PayU to nie portfel elektroniczny a pośrednik płatności, dlatego korzystając z tej metody robimy de facto przelew przez nasz bank.

Wpłata u bukmachera z PayU krok po kroku

 • Zaloguj się na swoje konto do zakładów u bukmachera z płatnościami PayU
 • Wejdź w zakładkę „Wpłata” i wybierz PayU jako preferowaną metodę płatności
 • Wybierz formę transakcji, jaką chcesz wpłacić środki do bukmachera przez PayU (karta płatnicza, szybki przelew, BLIK, płatności mobilne)
 • Podaj kwotę, jaką chcesz przelać na zakłady do bukmachera
 • Sprawdź poprawność danych, a następnie zatwierdź transakcje, podając dane autoryzacyjne odpowiednie do wybranej formy płatności (dane do bankowości elektronicznej w przypadku błyskawicznego przelewu, dane karty w przypadku płatności kartą płatniczą, sześciocyfrowy kod zabezpieczający jeśli wybraliśmy BLIK, dane do płatności mobilnych w przypadku Apple Pay lub Google Pay).
Metody wpłaty depozytu przez PayU w TOTALbet

Po wykonaniu powyższych czynności przelew zleconych do bukmachera środków powinien zostać sfinalizowany w ciągu kilkudziesięciu sekund. Jeśli po upływie kilku minut kasa nie pojawiła się na naszym bankrollu, jak najszybciej skontaktujmy się z biurem obsługi klienta bukmachera, by konsultanci pomogli nam rozwiązać problem.

Pamiętajcie, że nie wszystkie banki w Polsce obsługują transakcje do bukmachera z pośrednictwem platformy PayU. Poniżej przedstawiamy wykaz wszystkich 21 instytucji bankowych, obsługujących przelewy depozytu przez PayU.

 • Alior Bank
 • Bank BPH
 • Bank Zachodni WBK
 • BGŻ BNP Paribas
 • BOŚ Bank
 • Citi Handlowy
 • Credit Agricole
 • Deutsche Bank
 • Eurobank
 • Getin Bank
 • Idea Bank
 • ING Bank Śląski
 • Inteligo
 • mBank
 • Millennium Bank
 • Noble Bank
 • Orange Finanse
 • PBS Bank
 • Pekao
 • PKO Bank Polski
 • T-Mobile Usługi Bankowe

Jeśli macie swój rachunek w innym banku niż te wymienione powyżej, to nie będziecie mieli możliwości zrobić wpłaty dop bukmachera przez Payu i będziecie musieli wybrać inną metodę płatności, np. portfel elektroniczny Paysafecard (sprawdź jaki bukmacher akceptuje Paysafecard).

Płatności PayU do bukmachera – czy są darmowe?

Transakcje finansowe do bukmacherów internetowych za pośrednictwem platformy do szybkich płatności PayU są całkowicie bezpłatne. Żadnych prowizji od wpłaty depozytu tą metodą nie pobierają ani polscy bukmacherzy online, ani PayU. To oznacza, że dokładnie taka kwota, jaką zlecimy do przelewu, wyląduje na naszym bankrollu na zakłady.

PayU na liście metod płatności u buka Fuksiarz

Warto dodać, że liczba bezkosztowych wpłat depozytu do bukmachera metod PayU jest nielimitowana. Nie ma znaczenia, ile przelewów na saldo do typowania wykonamy w ciągu dnia czy w ciągu miesiąca – każda transakcja pozostaje całkowicie bezpłatna.

Czy transakcje do bukmacherów przez PayU są bezpieczne?

Tak, wpłaty depozytu na zakłady przez platformę PayU są całkowicie bezpieczne. PayU jest Service Providerem poziomu 1 spełniającym zgodność z PCI DSS (ang. Payment Card Industry Data Security Standard) co oznacza najwyższe standardy kontroli nad bezpieczeństwem przetwarzania płatności. Dodatkowo PayU przechodzi doroczne audyty, które potwierdzają szczelność architektury bezpieczeństwa tego operatora.

Warto dodać, że PayU jest pośrednikiem pomiędzy bukmacherem a bankiem, a wszystkie transakcje odbywają się na stronie naszego banku. Z tego względu transakcje płatnicze do bukmachera korzystają z zaawansowanych zabezpieczeń oraz algorytmów szyfrujących, dostarczanych przez bank, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo transakcji.

PayU zapewnia bezpieczne przelewy depozytu do bukmachera

Dodatkowo każdy legalny bukmacher internetowy w Polsce zobowiązany jest stosować wysokiej jakości zabezpieczenia płatności pieniężnych swoich graczy, a więc ochrona naszych pieniędzy podczas wpłaty depozytu metodą PayU jest trójstronna.

Dlaczego warto wpłacać kasę do bukmachera przez Payu?

Gracze chętnie wpłacają kasę na zakłady przez platformę PayU przede wszystkim dlatego, że jest to metoda zapewniająca błyskawiczne zasilenie konta. Środki na obstawianie są transferowane na nasz bankroll w kilkadziesiąt sekund, a metoda jest dostępna 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu.

Nie ma więc znaczenia, czy obstawiamy mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów w środku tygodnia, czy gramy kupony LIVE na NBA w weekendowe noce – w każdej chwili możemy błyskawicznie przelać pieniądze na kolejny kupon metodą PayU.

Zagłosuj

U jakiego bukmachera najczęściej robisz depozyty PayU?

Szybkie płatności PayU u bukmacherów - ankieta
STS
Fortuna
Betcris
forBET
Inny bukmacher

Bardzo dużą zaletą platformy do szybkich płatności PayU w obsłudze transakcji do bukmachera jest fakt, że de facto korzystając z tego operatora mamy do wyboru kilka metod zasilenia bankrollu na zakłady. Za pośrednictwem PayU możemy wykonać błyskawiczny przelew z naszego rachunku bankowego, możemy też zlecić płatność kartą, zrobić wpłatę przez BLIK czy z wykorzystaniem płatności mobilnych. To umożliwia nam wybranie takiej metody, jaka jest dla nas w tym momencie najdogodniejsza.

Wpłata depozytu PayU – zalety

✔️ Błyskawiczne transakcje – kasa na koncie typerskim w mniej niż minutę

✔️ Bezpieczeństwo płatności oraz danych osobowych graczy

✔️ Brak prowizji za przelewy do bukmachera

✔️ Szereg metod płatności w ramach metody – błyskawiczny przelew bankowy, płatność kartą, BLIK i płatności mobilne Apple Pay i Google Pay

✔️ Metoda dostępna u siedmiu polskich bukmacherów online

Nie bez znaczenia jest też fakt, że ani bukmacher, ani operator płatności PayU nie pobierają prowizji za transakcje finansowe, więc na zakłady możemy przeznaczyć dokładnie taką kwotę, jaką zlecimy do przelewu.

Trudno więc zaprzeczyć, że płatności depozytów bukmacherskich przez PayU mają wiele zalet. Nie dziwi więc, że jest to metoda coraz chętniej wybierana przez polskich typerów – z przeprowadzonej przez nas ankiety wynika, że z płatności przez PayU do bukmachera korzysta już 8% polskich typerów.

Czy możliwa jest wpłata wygranej przez PayU?

Niestety żaden polski bukmacher internetowy nie umożliwia graczom wypłaty wygranych PayU.

Wynika to z faktu, że PayU jest jedynie pośrednikiem płatności pomiędzy bukmacherem a naszym bankiem, a nie portfelem elektronicznym, jak Skrill czy Paysafecard. Co prawda platforma PayU oferuje swoim partnerom usługę PayU | Card Push, która umożliwia transakcje finansowe na kartę płatniczą, jednak u bukmacherów online w naszym kraju nie jest ona dostępna.

Bukmacher z PayU - jaki jest najlepszy

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie bukmacherów z PayU, z którego wynika, że najlepszym operatorem, akceptującym tą metodę zasilania bankrollu, jest STS.

robię szybkie przelewy payu
Korzystam z wpłat depozytu payu u najlepszego bukmachera

Najkrócej wpłata środków na zakłady do STS przez platformę PayU trwa 15 sekund, a więc pieniądze pojawiają się na naszym saldzie niemal od ręki. Bukmacher nie pobiera też żadnej prowizji od transakcji finansowych z udziałem tego operatora.

Warto dodać, że robiąc wpłaty depozytu do STS przez Payu możecie odebrać atrakcyjny pakiet korzyści finansowych na nowe konto. Po pierwszym zasileniu swojego konta typerskiego w STS tą metodą otrzymacie premię w kwocie 760 zł, w skład której wchodzi bonus od trzech depozytów 600 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł. Jeśli więc zastanawiacie się, jakiego bukmachera z PayU wybrać, o zdecydowanie polecamy Wam skorzystać właśnie z STS.

Pakiet powitalny STS po wpłacie depozytu PayU
 • Bonusy od 3. depozytów 600 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

760 zł

Pamiętajcie, że najlepszy pakiet premii powitalnych po wpłacie PayU do STS otrzymacie, jeśli przy rejestracji konta wykorzystacie kod LEGALSPORT.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ U jakiego bukmachera można płacić przez PayU?

Wpłaty depozytu metodą szybkich płatności PayU udostępnia typerom siedmiu polskich operatorów bukmacherskich: STS, Fortuna, Betcris, TOTALbet, Fuksiarz, eToto i forBET.

2️⃣ Ile trwa przelew PayU do bukmachera?

Zlecenie płatności depozytu bukmacherskiego metodą PayU trwa średnio 30 sekund – tyle potrzeba, by wybrać tę metodę płatności, podać kwotę i zatwierdzić transakcję.

3️⃣ Ile trwa księgowanie wpłaty do bukmachera przez PayU?

Księgowanie przelewu PayU do bukmachera trwa kilkadziesiąt sekund – w 87% przypadków kasa pojawia się na naszym saldzie do obstawiania w mniej niż 30 sekund.

4️⃣ Ile kosztuje zasilenie depozytu u bukmachera PayU?

Przelewy do bukmachera przez PayU nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Ani bukmacher, ani operator płatności PayU nie pobierają prowizji od transakcji finansowych na konto do zakładów.

5️⃣ Czy moje wpłaty na zakłady bukmacherskie PayU są bezpieczne?

Tak, platforma do szybkich płatności PayU wyposażona jest w najnowocześniejsze systemy szyfrowania i zabezpieczenia. Dodatkowe zabezpieczenia zapewnia bank oraz bukmacher, dzięki czemu nie musimy się obawiać ani o nasze pieniądze, ani dane osobowe.

6️⃣ Czy z płatności PayU do bukmachera można korzystać w weekend?

Tak, wpłaty depozytu PayU są dostępne każdego dnia w tygodniu o dowolnej porze, w przeciwieństwie do transakcji za pośrednictwem banków.

7️⃣ Moja płatność PayU do bukmachera została przerwana – jak mogę ją dokończyć?

Ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości powrotu do przerwanej transakcji finansowej do bukmachera ani do żadnego innego podmiotu. By sfinalizować przerwaną transakcję należy zainicjować ją od nowa, a następnie przejść przez wszystkie wymagane kroki.

8️⃣ Czy PayU jest podobne do Przelewy24?

Tak, PayU to operator szybkich płatności, podobny do Przelewy24 czy Dotpay.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Jaki bukmacher akceptuje PayU?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.