poniedziałek, 27 maja 2024

Zakłady bukmacherskie: wpłata przez telefon i SMS

20.04.2024, 08:51
Autor: M. Stępień
Nowe konto do zakładów w 30 sekund z premią 760 zł po wpłacie SMS
Spis treści
Rozwiń
 1. Bukmacher z doładowaniem SMS
  1. Jaki bukmacher akceptuje wpłaty poprzez SMS
  2. Jak wpłacić pieniądze do bukmachera przez telefon
  3. Czy wpłaty SMS do bukmachera są bezpieczne?
  4. Ile trwa przelew SMS na konto bukmacherskie?
  5. Przelew SMS na konto bukmacherskie – czy tylko BLIK?
  6. Co zamiast płatności do bukmachera bezpośrednio przez SMS?
 2. Bukmacherzy z wpłatą SMS
  1. Jaki jest najlepszy bukmacher z płatnościami SMS?
 3. FAQ
Pakiet dla nowych graczy w STS po wpłacie przez SMS
 • Bonusy od 3. depozytów 600 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

760 zł

Doładowanie konta bukmacherskiego przez telefon to szybka i sprawdzona metoda, która pozwala zasilić nasz bankroll na zakłady środkami pieniężnymi poprzez sms. By zrobić wpłatę do bukmachera korzystając z sms, musimy wybrać transakcję wywodzącą się z BLIK.

U jakiego bukmachera można zrobić wpłatę środków przez SMS?

Wynika to z faktu, że u legalnych bukmacherów internetowych w Polsce nie ma możliwości zasilenia salda depozytowego bezpośrednio smsem, tak jak to robimy np. podczas płacenia smsem premium za ogłoszenia online czy lub dostęp do serwisów VOD.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, jak zrobić wpłatę do bukmachera przez SMS w powiązaniu z BLIKiem. Przeczytaj, czy ta metoda mobilnej płatności jest bezpieczna i jak przeprowadzić transakcję przelewu środków przez telefon na swoje bukmacherskie konto krok po kroku.

Bukmacher z doładowaniem SMS

Wpłata do bukmachera przez SMS jest możliwa w sposób pośredni. Jeśli chcemy zasilić konto do zakładów SMSem, to musimy wybrać opcję płatności wywodzącą się z szybkich mobilnych transakcji. Podczas autoryzacji transakcji będziemy musieli podać sześciocyfrowy kod, wygenerowany jako powiadomienie SMS w naszej aplikacji bankowej.

Doładowanie bankrollu via SMS korzystając z tej metody oferuje polskim graczom każdy internetowy bukmacher. Regularnie używa jej już ponad 60% typerów, a więc bez wątpienia jest to jeden z najpowszechniejszych form wpłaty środków do bukmachera. Wpłata do bukmachera przez SMS przewyższa popularnością płatności kartą czy transakcje poprzez elektroniczne portfele.

Mówiąc o płatnościach przez SMS najczęściej mamy na myśli bezpośrednią płatność telefonem - w taki sposób, jak płacimy np. za parking czy bilety do kina. Wówczas kwota, którą płacimy, dopisywana jest do naszego rachunku telefonicznego, a operator telefonii komórkowej przesyła pieniądze na konto odbiorcy.

Jednak w kontekście zakładów bukmacherskich wpłata przez SMS jest rozumiana jako autoryzacja przelewu kodem SMS w aplikacji bankowej podczas płatności BLIKiem. W naszym tekście, używając sformułowania "wpłata do bukmachera przez SMS", mamy na myśli właśnie płatność wywodzącą się z szybkich mobilnych transakcji.

Jaki bukmacher akceptuje wpłaty poprzez SMS

Zasilenie konta do typowania przez SMS akceptuje każdy internetowy bukmacher w Polsce. Tą metodą możecie wpłacić kasę na bukmacherski bankroll zarówno w Fortunie, jak i w Superbet, forBET czy TOTALbet.

Bukmacherzy z wpłatą SMS na 2024 r.
Bukmacher Czy akceptuje przelew SMS?  
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto
TAK Zakładam konto

Wpłata do bukmachera przez SMS znajduje się w ofercie każdego buka online. Nie ma więc znaczenia, czy chcecie zasilić swój bankroll z użyciem SMS w Totolotku czy w STS – u każdego z bukmacherów taka metoda wpłaty jest dostępna.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera przez telefon

By zasilić swój bukmacherski bankroll w Fortunie, STS czy forBET za pomocą SMSa, musimy wykonać kilka bardzo prostych kroków. Nim do nich przejdziemy, warto upewnić się, że mamy wolne środki na naszym rachunku bankowym, oraz że posiadamy aktywny profil typerski u bukmachera internetowego, do którego chcemy dokonać wpłaty przez SMS (jeśli nie masz konta do zakładów, zarejestruj się w Fortunie lub załóż konto gracza w forBET).

Doładowanie konta typerskiego przez telefon krok po kroku

 • Krok 1: Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie
 • Krok 2: Wejdź do listy dostępnych metod wpłaty i wybierz BLIK
 • Krok 3: Ustal w formularzu płatności na stronie internetowej bukmachera lub w jego apce mobilnej, jaką kwotą chcesz zasilić swój bankroll
 • Krok 4: Wpisz sześciocyfrowy kod, który otrzymasz w aplikacji bukmacherskiej jako powiadomienie SMS
 • Krok 5: Zatwierdź transakcję w aplikacji bankowej.

Wpłata do bukmachera przez SMS jest bardzo prosta i szybka. Nie dziwi nas więc, że z tej formy zasilania bukmacherskiego bankrollu korzysta coraz więcej polskich typerów.

Czy wpłaty SMS do bukmachera są bezpieczne?

Tak, zasilanie konta do obstawiania zakładów przez SMS to metoda całkowicie bezpieczna. Bezpieczeństwo płatności SMS do bukmachera zapewniają zaawansowane protokoły szyfrujące, stosowane zarówno przez banki obsługujące szybkie mobilne płatności, jak i przez bukmacherów internetowych. Nie musicie się więc obawiać o bezpieczeństwo Waszych środków jeśli przelejecie je do bukmachera przy pomocy SMSa z sześciocyfrowym kodem.

Ile trwa przelew SMS na konto bukmacherskie?

Jeśli korzystacie z płatności przez SMS, to zasilenie konta bukmacherskiego nie potrwa dłużej niż dwie minuty.

Musicie tylko podać kwotę, jaką chcecie wpłacić na swoje konto typerskie, zatwierdzić ją sześciocyfrowym kodem i autoryzować transakcję a Waszej aplikacji bankowej. Wszystkie te kroki doświadczonym typerom zajmują zazwyczaj niewiele ponad minutę. Po tym czasie wpłacone środki od razu pojawią się na Waszym bukmacherskim bankrollu.

Przelew SMS na konto bukmacherskie – czy tylko BLIK?

Wpłata środków na nasze konto bukmacherskie przez SMS powiązany z szybkimi mobilnymi transakcjami to tylko jedna z form doładowania bankrollu SMSem. Z powiadomień tekstowych na telefonie korzystamy również, zlecając płatności przez szybkie przelewy Dotpay czy Przelewy24, a także korzystając z karty płatniczej VISA lub MasterCard.

zakładam konto z wpłatami sms
Korzystam z bezpiecznych i szybkich płatności przez SMS

Zasilając bukmacherski bankroll którąkolwiek z tych metod również korzystamy z wiadomości SMS. Przez SMS otrzymujemy bowiem kody autoryzacyjne, które musimy wpisać na stronie banku podczas potwierdzania płatności.

Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie płatności do bukmachera przez SMS wywodzący się z szybkich mobilnych transakcji są najczęściej wybieraną formą zasilenia bankrollu z użyciem wiadomości SMS, dlatego to na tej metodzie skupiliśmy się w powyższym tekście (przeczytaj więcej Jaki bukmacher akceptuje BLIK).

Co zamiast płatności do bukmachera bezpośrednio przez SMS?

Zamiast bezpośredniego zasilenia bankrollu przez SMS możecie skorzystać z innych metod płatności do bukmachera, jak choćby platformy do szybkich płatności czy eportfele takie jak Skrill, Neteller czy Plix (sprawdź jaki bukmacher akceptuje Plix).

Każdy internetowy bukmacher w Polsce oferuje typerom szeroki wachlarz metod zasilenia konta do obstawiania zakładów. Niezależnie od tego, u jakiego buka stawiacie swoje internetowe kupony, z pewnością znajdziecie u niego co najmniej 3-4 sposoby na przelanie kasy na bukmacherskie konto, w tym chętnie wybierane szybkie płatności PayU.

Płatności SMS w Superbet+ Szybka i bezpieczna metoda zasilenia konta+ Brak prowizji+ Pieniądze na koncie bukmacherskim w 1 minutę

Płatności SMS w Superbet
+ Szybka i bezpieczna metoda zasilenia konta
+ Brak prowizji
+ Pieniądze na koncie bukmacherskim w 1 minutę

Nie da się więc ukryć, że alternatyw dla płatności do bukmachera bezpośrednio przez SMS jest naprawdę sporo. Biorąc pod uwagę, że są to metody całkowicie bezpieczne, a bukmacherzy ani banki nie pobierają prowizji za zasilanie bukmacherskiego bankrollu, można stwierdzić, że bezpośrednie zasilenie konta do typowania przez SMS nie jest typerom niezbędne. Tym bardziej, że płatności telefonem za pośrednictwem naszego operatora telefonii komórkowej zazwyczaj dotyczą niewielkich kwot, podczas gdy do bukmachera statystycznie średnio wpłacamy 100-200 zł.

Bukmacherzy z wpłatą SMS

Jak wspomnieliśmy, każdy internetowy bukmacher w Polsce oferuje wpłaty przez SMS metodą mobilnych płatności, dlatego przegotowaliśmy dla Was ranking, ułatwiający wybór najlepszego operatora.

Przelew SMS u bukmachera STS, Fortuna czy forBET zrobicie równie łatwo jak w Superbet czy BETFAN, więc pod tym względem trudno wybrać najlepszego buka bo ich oferta niczym się między sobą nie różni. Dlatego pod uwagę wzięliśmy również inne metody płatności, dostępne u danego bukmachera (sprawdź metody płatności w STS), a także jego ofertę sportową i kursową. Dzięki temu udało nam się uszeregować internetowych bukmacherów z płatnościami SMS od najbardziej atrakcyjnych dla graczy.

760 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Sprawdź KOD
335 zł na zakłady
- cashback 300 zł
Sprawdź KOD
3310 zł na zakłady
- freebet 1200 zł
Sprawdź KOD
3755 zł na zakłady
- cashback 3500 zł
Sprawdź KOD
777 zł na zakłady
- za depozyty 700 zł
Sprawdź KOD
338 zł na zakłady
- cashback 333 zł
Sprawdź KOD

300 zł  na zakłady
- 200% więcej za wpłaty 300 zł

Sprawdź KOD

Jak widzicie chcąc zasilić bukmacherski bankroll przez SMS naprawdę macie szerokie pole manewru. Każdy z TOP bukmacherów internetowych ma taką wpłatę w ofercie, choć nie wpłacicie kasy bezpośrednio przez SMS.

Jaki jest najlepszy bukmacher z płatnościami SMS?

Naszym zdaniem najlepszym bukmacherem z płatnościami SMS jest STS. Wynika to z faktu, że u tego bukmachera zrobicie wpłatę przez SMS, ale też zasilicie konto przez Skrill, Neteller czy kartę przedpłaconą Paysafecard – ten bukmacher ma jedną z najszerszych ofert jeśli chodzi o dostępne metody płatności.

Jeśli więc zastanawiacie się, jakiego bukmachera z wpłatami przez SMS, to STS z pewnością będzie trafionym wyborem. Naszym zdaniem również rejestracja konta w forBET oraz w Superbet będą dobrym pomysłem – każdy z tych operatorów ma bardzo solidną ofertę metod płatności, obejmującą m.in. wpłaty SMS w powiązaniu z mobilnymi transakcjami.

FAQ

1️⃣ Czy mogę zrobić wpłatę do bukmachera przez SMS?

Nie ma możliwości dokonania bezpośredniej wpłaty przez SMS na konto bukmacherskie. Rodzajem wpłaty przez SMS jest płatność powiązana z BLIKiem, i tą metodą możecie zasilić swoje konto do typowania zakładów. 

2️⃣ U jakiego bukmachera wpłacę pieniądze SMSem?

Płatności SMS akceptuje każdy legalny bukmacher internetowy w Polsce. Z takiej formy płatności możecie skorzystać m.in. W STS, Superbet, Fuksiarzu czy BETFAN.

3️⃣ Czy doładowanie konta bukmacherskiego przy pomocy telefonu jest bezpieczne?

Tak, ta metoda jest całkowicie bezpieczna, co wynika z tego, że zarówno banki, jak i bukmacherzy stosują zaawansowane protokoły szyfrujące.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Zakłady bukmacherskie: wpłata przez telefon i SMS
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.