poniedziałek, 16 grudnia 2019
Najnowsze: Milenium - bonus bez ryzyka

Jak wpłacić pieniądze do STS?

Zakłady bukmacherskie z największą ilością metod wpłacania pieniędzy.

Odbierz kod promocyjny STS Oferta na bonus STS VIP ważna do 31 grudnia 2020
Spis treści
Rozwiń
  1. Wpłata pieniędzy w STS
  2. Wpłata poprzez szybki przelew elektroniczny
  3. Wpłata przy pomocy karty płatniczej
  4. Wplata poprzez elektroniczny portfel
  5. Wpłata gotówki w punkcie naziemnym
  6. Pytania o wpłaty pieniędzy do STS
Wpłata kasy do STS z bonusem - na infografice samochód i tekst o wpłacaniu, bonusach
Wpłata do STS Pieniądze do STS można bezpiecznie wpłacić na kilkanaście sposobów

STS Zakłady Bukmacherskie to największy pod względem udziałów rynkowych z legalnych bukmacherów, działających w Polsce. Według danych stowarzyszenia „Graj Legalnie”, skupiającego podmioty z licencjami Ministerstwa Finansów, STS posiada aż 48% udziałów w polskim rynku zakładów wzajemnych.

Mega bonus na start w STS: 1200 zł + 25 zł za darmo
Formularz rejestracyjny online STS >>>

Start-Typ Sport, w skrócie STS, jest także liderem pod względem ilości metod wpłaty pieniędzy na indywidualne konta bukmacherskie, akceptując m.in. Skrill, Paysafecard czy Neteller.

Logo STS można zobaczyć na wielu arenach sportowych i strojach zawodników drużyn różnych dyscyplin: firma jest sponsorem min. piłkarskiej kadry Polski, futbolistów Jagiellonii Białystok, siatkarzy Asseco Resovii i szczypiornistów Vive Kielce. 

Wpłata pieniędzy w STS

Pokazane metody wpłacania kasy do bukmachera STS - infografika
Jak wpłacić pieniądze do STS Metody transferu pieniędzy na konto online u bukmachera STS m.in. Skrill, Paysafecard

By bezpiecznie obstawiać zakłady bukmacherskie w STS, należy wcześniej założyć tam konto bukmacherskie online i je zasilić kwotą pierwszego depozytu. Minimalny pierwszy depozyt to 1 zł, aczkolwiek statystyczny kibic, gracz bukmacherski wpłaca za pierwszym razem kwoty między 50 zł a 300 zł. Zalecamy zdroworozsądkowe podejście i wpłatę ok 100 zł. Dzięki bonusowi powitalnemu i freebetowi od STS masz wtedy do dyspozycji 225 zł - kasę wystarczającą na pierwsze zakłady bukmacherskie.

Wpłat do STS można dokonać na osiem różnych sposobów, które są w pełni sprawdzone i bezpieczne. Najczęściej stosowane to wpłata przelewem poprzez PayU oraz z użyciem kart Visa i Mastercard.

Przelew na konto w STS jest bezpłatny, użytkownik nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów, wszystkie opłaty za transfer pieniędzy czy przelew pokrywa bukmacher STS. Ponieważ żaden sposób płatności w STS nie jest obarczony prowizją, zatem cała zdeponowaną kwotę (tzw wniesienie lub złożenie depozytu), można przeznaczyć na obstawianie zakładów bukmacherskich. Innymi słowy, jeżeli wpłacisz 150 złotych, to wówczas będziesz miał 150 złotych na grę na koncie finansowym i 175 zł na koncie bonusowym, razem 325 zł.

Co więcej, jeżeli podczas zakładania nowego konta online wpiszesz internetowy kod promocyjny LEGALSPORT w pole "kod promocyjny" na formularzu rejestracyjnym, to wówczas legalny i w pełni wiarygodny bukmacher STS podwoi Twoją wpłatę i doda dodatkowo freebet o wartości 25 złotych (nie trzeba wpłacać własnych pieniędzy).

Więcej informacji na temat STS Zakłady Bukmacherskie przeczytasz w dziale : Legalni bukmacherzy w Polsce - STS.

Wpłata poprzez szybki przelew elektroniczny

Bukmacher Star-Typ Sport Zakłady Bukmacherskie współpracuje z trzema czołowymi w Polsce systemami płatności online, dzięki temu Wasz internetowy przelew bankowy do STS zostanie błyskawicznie zaksięgowany na indywidualnym koncie bukmacherskim (pieniądze na koncie online pojawiają się statystycznie w ciągu kilku minut):

  • Dotpay,
  • Tpay (Transferuj.pl).
  • PayU

Co więcej, warto zaznaczyć, że cały informatyczny system w STS jest tak skonstruowany, że nie musicie przy tym wypełniać danych do przelewu, gdyż te uzupełniają się automatycznie. Dzięki temu zasilenie konta depozytowego w STS tym sposobem jest bardzo proste i szybkie. Dlatego też jesteśmy pewni, że poradzi sobie z tym nawet początkujący gracz.

Zakłady bukmacherskie STS
KOD PROMOCYJNY: LEGALSPORT
Skopiuj powyższy kod promocyjny i wklej go na formularzu rejestracyjnym
w polu "kod promocyjny" - wówczas odbierzesz mega bonus dla typerów VIP
Przechodzę do STS

Transakcje tego typu księgowane są w czasie rzeczywistym, ponieważ odbywają się między rachunkami w tej samej instytucji. Osoba zawierająca zakład bukmacherski online nie musi więc czekać na sesje rozliczeniowe między bankami. Tak jak wspominaliśmy, statystycznie kasa pojawia się na koncie w ciągu kilku minut.

Wpłata przy pomocy karty płatniczej

W STS Zakłady Bukmacherskie można złożyć swój depozyt również za pomocą karty debetowej/kredytowej z logo Visa lub MasterCard. Przelew pieniędzy, przeznaczonych na obstawianie internetowych zakładów sportowych, można zrealizować zarówno za pośrednictwem strony internetowej sts.pl, jak i w punkcie stacjonarnym.

Oba sposoby wpłaty środków własnych na prywatne konto bukmacherskie zapewniają szybkie zaksięgowanie gotówki na koncie bukmacherskim i oczywiście są w pełni darmowe. Pamiętajcie, że realizując polecenie przelewu swoją kartą kredytową/debetową, należy wpłacić minimum 1 zł.

Wplata poprzez elektroniczny portfel

Bukmacher STS, największy w Polsce organizator internetowych zakładów bukmacherskich, umożliwia także, coraz bardziej popularne w naszym kraju, płatności e-portmonetką. Ten legalny i wiarygodny operator zakładów sportowych z licencją Ministerstwa Finansów, akceptuje rozliczenia z dwóch serwisów internetowych: Skrill oraz Neteller – pozostali legalni bukmacherzy z koncesją MF nie honorują wpłaty z Netellera.


Wykorzystaj kod bonusowy i odbierz wyższy bonus  
    Wpłacasz depozyt - masz 2x więcej + freebet 25 zł    
    Odbieram kod - idę do STS    


Jeżeli chcecie korzystać ze wspomnianego Skrilla lub Netellera i w ten sposób wpłacić kasę do STS, to wówczas zlecone depozyty online pojawią się na Waszych prywatnych kontach bukmacherskich dosłownie w ciągu chwili (oba systemy informatyczne do wpłat działają 24 godziny / 7 dni w tygodniu). Od razu będziesz mógł zawierać internetowe kupony bukmacherskie gwarantujące mega ewentualne wygrane z wysokimi kursami bukmacherskimi.

Trzeba pamiętać, że STS obłożył zarówno Skrilla, jak i Netellera niewielkimi limitami bukmacherskimi. O co w tych limitach bukmacherskich STS chodzi? Już wszystko wyjaśniamy: jeśli zdecydujesz się na depozyt w STS za pomocą Skrilla, to wówczas Twoja wpłata na konto w STS nie może być mniejsza niż 20 złotych. Wybierając Netellera musisz wpłacić minimum 10 zł i to wszystko. Oczywiście STS Zakłady Bukmacherskie, nie pobiera za te metody płatności online żadnych prowizji, więc pełna kwota depozytu zostanie zaksięgowana na Waszym koncie online.

Wpłata gotówki w punkcie naziemnym

Bukmacher STS, najbardziej popularny wśród graczy legalny bukmacher, w Polsce posiada 430 placówek stacjonarnego przyjmowania zakładów bukmacherskich w 16 województwach (najwięcej w Warszawie i okolicach, sporo w Krakowie i na Śląsku oraz we Wrocławiu).

Wszystkie punkty naziemne STS zaczynają pracę o godz. 9.00, niektóre czynne są nawet do późnych godzin wieczornych (nawet do godziny 22.45). Dzięki temu w niektórych punktach stacjonarnych STS można na żywo oglądać na przykład mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów czy Ligi Europy. W każdym punkcie przyjmowania zakładów bukmacherskich STS można zrobić wpłatę gotówkową, maksymalny limit wpłacanej kasy to 50 000 zł - nie ma limitu wpłaty przez internet w STS. Limit bukmacherski online w STS może zostać ewentualnie nałożony przez bank lub portal pośredniczy, tak więc musicie na to zwrócić szczególną uwagę przy przelewie.

We wszystkich punktach stacjonarnych STS Zakłady Bukmacherskie można także płacić kartą kredytową lub debetową - ta metoda płatności, podobnie jak wpłata gotówki, zapewnia natychmiastowe zaksięgowanie pieniędzy na internetowym koncie bukmacherskim online.

Pytania o wpłaty pieniędzy do STS

1.  Jaki sposób wpłaty pieniędzy w Start-Typ Sport jest najszybszy?

Internetowy system wpłat u legalnego i sprawdzonego bukmachera STS, który posiada oficjalną licencję Ministerstwa Finansów, jest tak skonstruowany, że wszystkie dostępne metody płatności gwarantują natychmiastowe przetransportowanie pieniędzy z Waszego prywatnego konta bankowego na konto bukmacherskie online.

Dlatego też możecie bez najmniejszego zawahania skorzystać na przykład z płatności kartą kredytową/debetową (VISA, MasterCard). Polecamy też złożenie depozytu w STS za pomocą jednego z portali pośredniczych: dotpay.pl lub tpay.com lub payU. Dodatkowo rekomendujemy coraz bardziej popularnego Skrilla, a także Netellera.

2. Czy wypłatę z konta w STS muszę zrobię takim samym sposobem, jak wpłatę?

Nie. Wpłata środków własnych na bukmacherskie konto online i wypłata pieniędzy z konta STS, to dwie odrębne formalności do wykonania, w związku z tym można je zrealizować na różne sposoby. Tym bardziej że bukmacher STS obecnie umożliwia tylko jedną metodę wypłaty kasy z internetowego konta bukmacherskiego i jest nią tradycyjny przelew bankowy (nie można na przykład wypłacić pieniędzy w punkcie stacjonarnym STS).

Dlatego też bez najmniejszych problemów można złożyć depozyt w STS za pomocą na przykład portalu pośredniczego payU, a następnie wygrane pieniądze z trafionych kuponów bukmacherskich i bonusów powitalnych na start dla nowych graczy w późniejszym terminie wypłacić za pośrednictwem tradycyjnego przelewu. Portal pośredniczy payU można zastąpić też na przykład kartą debetową VISA czy kartą kredytową MasterCard.

3. Ile czasu po wpłacie depozytu mam na postawienie zakładu sportowego w STS?

Swój kupon bukmacherski, po wpłacie pieniędzy na internetowe konto online w STS, można puścić w dowolnym momencie i czasie. Nie ma określonego dokładnego terminu na zawarcie zakładu bukmacherskiego, ale musicie pamiętać, że dotyczy to tylko standardowych zakładów sportowych, nieobjętych żadną promocją bukmacherską STS.

Pokazano na grafice kod bonusowy firmy bukmacherskiej STS
Bonusowy kod STS Zakłady Bukmacherskie

Jeżeli skorzystacie na przykład z bonusu na start dla nowych graczy w STS lub innej promocji bukmacherskiej, to wówczas legalny operator zakładów sportowych STS może narzucić czas na obrót przyznaną kwotą bonusu lub depozytu - wówczas im wcześniej zaczniecie obstawiać typy bukmacherskie z oferty sportowej STS, tym lepiej.

Dlatego też, przed odbiorem dodatkowej kasy na internetowe zakłady bukmacherskie, warto zaznajomić się z dokładnym regulaminem bonusu STS czy promocji online. Przeważnie polscy legalni bukmacherzy, w tym buk STS, ustawiają czas na obrót bonusem w przedziale od 1 miesiąca do nawet pół roku.


4. Czy jest maksymalna wysokość jednorazowej wpłaty pieniędzy do STS?

Jeżeli decydujecie się zasilić swoje internetowe konto STS w punkcie stacjonarnym, to wówczas jednorazowa Wasza wpłata nie może być większa niż 50 tysięcy złotych (jeżeli chcecie wpłacić więcej, to musicie wpłatę rozłożyć na przykład na dwa dni). Jeśli zdecydujecie się natomiast koniec końców na przelew internetowy do STS, to wówczas możecie wpłacić dowolną kwotę pieniędzy, a następnie możecie przeznaczyć ją na dowolne, internetowe zakłady bukmacherskie online w STS.

5. Jakie bonusy mogę wykorzystać po wpłacie depozytu w STS?

Depozyt w STS na nowe konto premiowany w pakiecie bonusów powitalnych. 2 z 3 rodzajów bonusów są w ramach bezpiecznych zakładów bez ryzyka : 25 zł freebet i 30 zł bez ryzyka. Oznacza to, że po wpłacie 30 zł na saldo bonusowe na dalszą grę masz: gratisowy zakład STS za 25 zł + 30 zł bezpieczny bonus bez ryzyka (jak nie trafisz, STS zwraca kasę na konto) i bonus od depozytu 100% w wysokości 30 zł. Łączna pula na zakłady bukmacherskie STS online w aplikacji na telefon lub platformie po wpłacie 30 zł to 115 zł !

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

Jak wpłacić pieniądze do STS?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Zdzichu1973
skomentowano ponad miesiąc temu
wpłaciłbym, ale nie mam za co, freebet nietrafiony ;(
DżonBravo99
skomentowano ponad miesiąc temu
teraz STS idzie do Holandii, UK itp czyli już nie ma siły rosnąć w Polsce? konkurencja podgryza? ;)
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.