poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: Inter - Juventus kursy, typy

Jak bukmacherzy rozliczają przełożony mecz?

31.01.2023, 14:11
Aktualizacja: 13.02.2023, 11:16
Autor: M. Stępień
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak bukmacherzy rozliczają przełożony mecz?
  1.  Przełożony mecz - jak rozlicza Fortuna?
  2.  Jak STS rozlicza przełożony mecz?
  3.  forBET: rozliczenie przełożonych wydarzeń
  4.  Jak rozliczany jest przełożony mecz w Superbet?
  5.  Jak TOTALbet rozlicza przełożone spotkanie?
  6.  BETFAN: jak rozlicza przełożony mecz?
  7. Przełożony mecz w Betclic - jak rozliczyć zakład?
  8.  Jak LV BET rozlicza przełożone mecze?
  9.  eWinner Online - rozliczanie przełożonych spotkań
  10. Przełożony mecz - jak rozlicza Fuksiarz?
 2. Kiedy mecz może zostać przełożony?
  1.  Mecz przełożony, a mecz odwołany
 3. FAQ: pytania i odpowiedzi
Zasady rozliczania przełożonego meczu u bukmacherów
✅ Korzystne zasady Wybieram bukmachera >
✅ Bardzo dobre zasady Wybieram bukmachera >
✅ Bardzo dobre zasady Wybieram bukmachera >
✅ Świetne zasady Wybieram bukmachera >
✅ Bardzo dobre zasady Wybieram bukmachera >

W świecie sportu przełożony mecz to raczej rzadko spotykane zjawisko, ale nie mniej jednak każdy z obstawiających powinien liczyć się z tym, że może doświadczyć takiej sytuacji podczas zawierania internetowych zakładów online.

Jak legalni bukmacherzy rozliczają zakłady na przełożone mecze?

Warto wtedy wiedzieć czy grany typ zostanie anulowany i uznany jako nieważny, a stawka za kupon zwrócona, czy też trzeba będzie poczekać na ostateczne rozstrzygnięcie i rozliczenie kuponu. Jeżeli tak, to ile trzeba będzie na to wszystko zaczekać.

Operatorzy posiadający specjalne zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizację zakładów wzajemnych przez Internet mają własne zasady rozliczeń typów dotyczących zdarzeń. Wszystkie najważniejsze informacje i dane prezentujemy poniżej, dlatego gorąco zapraszamy do lektury.

Jak bukmacherzy rozliczają przełożony mecz?

Rozliczenie zależy od rodzaju zawartego kuponu. W przypadku przełożonego meczu trzeba liczyć się z tym, że na zakładzie pojedynczym (SOLO), po przekroczeniu określonego czasu, dojdzie do zmiany kursu na wartość 1.00 i bukmacher dokona zwrotu stawki na konto. Nieco inaczej sprawa wygląda na kuponach wielokrotnych (AKO). Tutaj jeśli przełożony mecz nie odbędzie się w wyznaczonym czasie, bukmacher anuluje ten konkretny typ, zmieniając kurs na 1.00, ale sam kupon nadal pozostaje w grze w zależności od rezultatów innych zdarzeń na kuponie.

 Przełożony mecz - jak rozlicza Fortuna?

Sponsor tytularny rozgrywek piłkarskiej pierwszej ligi posiada dla użytkowników korzystających z jego usług bardzo proste warunki rozliczenia zakładów na mecze, które z różnych powodów zostały przełożone.

W regulaminie zakładów wzajemnych świadczonych drogą elektroniczną przez Fortunę można wyczytać, że jeśli z jakichś powodów wydarzenie, którego dotyczy postawiony zakład nie rozpocznie się do końca następnego dnia kalendarzowego (do godziny 23:59 czasu polskiego) po dniu, w którym pierwotnie miało się rozpocząć, to taki zakład zostanie anulowany, czyli bukmacher dokona zwrotu uiszczonej stawki na iKonto. W praktyce zatem typer musi poczekać nieco ponad 24 godziny (w zależności o której miało być rozegrane obstawiane wydarzenie) do rozliczenia swojego zakładu online.

Zasady rozliczania przełożonego meczu w Fortunie

Bukmacher Fortuna jest uprawniony do anulowania zakładu wcześniej jeżeli w momencie przełożenia meczu jest pewne, że w tym terminie (do końca następnego dnia) wydarzenie się nie odbędzie lub zakład nie zostanie rozstrzygnięty. Jeżeli jednak wydarzenie odbędzie się wcześniej niż w oficjalnym, opublikowanym terminie, to zawarte zakłady zachowują swoją ważność i zostaną rozliczone na tradycyjnych zasadach.

 Jak STS rozlicza przełożony mecz?

Drugi najbardziej doświadczony na polskim rynku bukmacher, czyli STS również ma przejrzyste zasady dotyczące rozliczeń przełożonych wydarzeń sportowych. W regulaminie sponsora łódzkiego Widzewa jest napisane, że zakład zostanie anulowany (unieważniony) jeżeli wydarzenie, którego dotyczy zakład zostało odwołane, przełożone lub przerwane, chyba że wydarzenie to zostanie rozpoczęte w ciągu najbliższych 24 godzin liczonych od terminu (data, godzina), na który było pierwotnie zaplanowane. Zasada ta odnosi się przede wszystkim do gier zespołowych, takich jak np. piłka nożna, koszykówka, siatkówka itp.

Jak STS rozlicza zakłady na przełożone wydarzenie sportowe

Jeżeli mecz tenisowy jest opóźniony lub przełożony, zakład będzie rozstrzygnięty na podstawie oficjalnego wyniku i kupony będą utrzymywane aż do podania oficjalnego wyniku. Przy unieważnieniu zakładu katowicki buk rozlicza typ po kursie 1.00 i dokonuje zwrotu stawki, jeżeli był to zakład pojedynczy. W przypadku kuponów wielokrotnych, których ten jeden typ stanowi jedynie część, zakład jest dalej ważny pod warunkiem że znajdują się na nim wygrane lub otwarte zdarzenia.

 forBET: rozliczenie przełożonych wydarzeń

Kolejnym bukmacherem, którego bierzemy pod lupę w kwestii rozliczenia zakładów na przełożone spotkanie jest forBET. Warszawska firma wspierająca drużynę Rakowa Częstochowa nieco inaczej od poprzedników podchodzi do tego tematu. Regulamin stanowi, że jeśli z jakichś powodów nie zostanie ogłoszony wynik spotkania, to forBET ogłosi termin zastępczy, do którego trzeba poczekać na wynik spotkania.

Jeżeli po tym terminie nie zostanie ogłoszony wynik wówczas spółka dokona zwrotu zakładów. O ile nie zostanie ogłoszone inaczej, okres oczekiwania na zwrot wynosi 48 godzin liczonych od terminu (data, godzina), na który pierwotnie było zaplanowane spotkanie. Jeśli spotkanie zostanie rozpoczęte przed upływem 48 godzin, to zawarte zakłady SOLO czy AKO zachowują swoją ważność.

forBET Zakłady Bukmacherskie - zasady rozliczeń przełożonych meczów

Dodatkowo zakłady pozostają ważne i nie są zwracane, jeśli mecz zostaje na pewien czas przerwany (przez pewien czas należy rozumieć takie zdarzenia losowe niezależne od organizatora, na skutek których dochodzi do przerwania meczu np. warunki pogodowe, konieczność przywrócenia porządku na stadionie, po upływie których mecz jest kontynuowany tego samego dnia, w którym nastąpiła przerwa lub inne wyjątkowe sytuacje powodujące przełożenie meczu na następny dzień np. z powodu deszczu).

 Jak rozliczany jest przełożony mecz w Superbet?

Sprawdzamy jak przełożone mecze rozlicza z kolei bukmacher Superbet. W zakładce Pomoc - Najczęściej zadawane pytania na stronie internetowej tego koncesjonowanego operatora znaleźliśmy informację, że jeśli spotkanie nie zostanie rozegrane w ciągu 48 godzin od pierwotnej daty rozpoczęcia, zdarzenie na kuponie zostanie rozliczone jako zwrot, czyli po kursie 1.00. Reszta zdarzeń na kuponie AKO wciąż będzie brała udział w grze jeśli żadne z nich nie jest rozstrzygnięte jako przegrane. 

Anulowanie zakładu u bukmachera Superbet następuje w przypadku, gdy w momencie przełożenia i/lub przerwania spotkania nie można jednoznacznie określić wyniku obstawionego zdarzenia.

 Jak TOTALbet rozlicza przełożone spotkanie?

A jak takie sytuacje rozwiązuje inny legalny bukmacher TOTALbet? Otóż gracze zarejestrowani u tego operatora w przypadku przełożonego lub odwołanego meczu będą mieć rozliczony zakład w ciągu dwóch dni kalendarzowych, licząc od dnia następnego po dniu, w którym miało się odbyć dane wydarzenie. Dlatego też po upływie 48 godzin wszystkie postawione na dany mecz zakłady zostaną unieważnione, a stawki w całości zwrócone na konto online.

Jak TOTALbet rozlicza przełożone wydarzenia?

Jeżeli mecz rozpoczął się, lecz został przerwany i wznowiony w ciągu dwóch dni kalendarzowych, liczonych od dnia następnego, w którym rozpoczął się mecz, wówczas wszystkie postawione typy na dany mecz pozostają ważne.

 BETFAN: jak rozlicza przełożony mecz?

Podobne do poprzedników reguły rozliczania zakładów na przełożone mecze ma bukmacher BETFAN. Firma, której twarzą jest były znakomity strongman Mariusz Pudzianowski swoje zasady rozliczeń rozkłada na trzy grupy, obejmujące różne dyscypliny sportowe. Ogólnie zakład na zdarzenie, które nie odbyło się w terminie uważa się za ważne, pod warunkiem, że wskazane zdarzenie odbyło się lub zostało dokończone w ciągu dwóch dni kalendarzowych, licząc od dnia następnego po dniu w którym miało się odbyć. Oznacza to, że tutaj również obstawiający otrzymają zwrot środków na konto po upływie 48 godzin od momentu przełożenia meczu.

Jak bukmacher BETFAN rozlicza typy na przełożone zdarzenie?

W przypadku zakładów na mecz tenisa, który został przerwany lub nie odbył się w terminie uważa się za ważne, gdy powyższe zdarzenie odbyło się jednak lub zostało dokończone w ramach tego samego turnieju. Z kolei w przypadku zakładów na rozgrywkę baseballową, która nie odbyła się w terminie (o określonej godzinie w wyznaczonym dniu kalendarzowym) lub która została przerwana i nie została dokończona w zaplanowanym terminie w tym samym dniu kalendarzowym) zostaje unieważniona i BETFAN dokona zwrotu stawki. Za rozstrzygającą uważa się strefę czasową, gdzie zdarzenie miało miejsce.

Przełożony mecz w Betclic - jak rozliczyć zakład?

U koncesjonowanego bukmachera Betclic zasady rozliczania przełożonego meczu są niezwykle przejrzyste - wszystkie potrzebne informacje na ten temat można znaleźć w zakładce FAQ -> Zakłady sportowe. Każde wydarzenie, mecz lub konkurs, które zostaną przerwane lub przełożone z różnych losowych przyczyn muszą odbyć się lub zostać wznowione w ciągu 48 godzin od pierwotnego czasu rozpoczęcia, aby zakłady pozostały ważne i mogły zostać rozliczone. Jeżeli wydarzenie nie odbędzie się lub nie zostanie wznowione w ciągu 48 godzin, wszystkie zakłady zostaną anulowane.

Jak rozliczany jest zakład na przełożony mecz w Betclic Online?

Spółka BEM Operations Limited - Betclic wskazuje także wyjątki od wyżej przedstawionej reguły. Zakłady na tenis zostaną rozliczone po zakończeniu meczu w nowym terminie lub po wydaniu przez organizatora oświadczenia o jego odwołaniu. Zakłady na lekką atletykę zostaną rozliczone po zakończeniu meczu w nowym terminie lub po wydaniu przez organizatora oświadczenia o jego odwołaniu. Zakłady na skoki narciarskie zostaną rozliczone po zakończeniu meczu w nowym terminie, po wydaniu przez organizatora oświadczenia o jego odwołaniu lub po upłynięciu 7 dni (nie dotyczy Mistrzostw Świata oraz Olimpiady).

 Jak LV BET rozlicza przełożone mecze?

Jasne zasady rozliczania typów i podtypów, których zdarzenia okazały się przełożone znajdziemy również u innego bukmachera z tradycjami LV BET. Regulamin zakładów wzajemnych przez Internet stanowi, że zakłady zostaną zwrócone w stawce, jeżeli zdarzenie nie zostanie rozegrane w zaplanowanym czasie i nie zostanie rozstrzygnięte w przeciągu 30 lub 15 h (w zależności od sportu, co zostało dokładnie opisane w szczegółowych zakładach do każdego sportu). Zakłady wielokrotne zostaną rozliczone powtórnie z wyłączeniem zdarzenia, które nie zostało rozegrane z przypisanym kursem 1.00.

Jak rozliczyć przełożony mecz?
Dobre zasady rozliczania zakładów na przełożone wydarzenie

Wyjątkiem będzie sytuacja jeżeli wybrano zdarzenie rozgrywane w obrębie turnieju lub innej dużej imprezy sportowej, takiej jak Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, itd., i zdarzenie zostało przełożone w obrębie trwania turnieju, to wszystkie zakłady pozostają ważne dopóki rozstrzygnięcie zdarzenia następuje w przewidzianym czasie trwania imprezy - a to może trwać nawet do kilku dni.

 eWinner Online - rozliczanie przełożonych spotkań

W naszym zestawieniu znalazł się również bukmacher eWinner, który nie wyłamuje się z praktyk przyjętych u konkurentów.  W zakładce Ogólne zasady na stronie internetowej buka można wyczytać, że dla większości dyscyplin w przypadku gdy mecz zostanie przerwany i dokończony w ciągu 48 godzin to wszystkie zakłady pozostają ważne i będą rozliczone na podstawie oficjalnego wyniku. Natomiast w przypadku gdy mecz nie zostanie rozegrany/dokończony w ciągu 48 godzin od planowanego rozpoczęcia meczu to zakłady zostaną rozliczone jako zwrot. 

eWinner - jak bukmacher rozlicza zakłady na przełożony mecz?

W przypadku zakładów które rozstrzygnęły się do momentu przerwania meczu to zostaną one rozliczone zgodnie z wynikiem mimo iż mecz nie został dokończony. Jeśli wynik meczu po jego zakończeniu zostanie zweryfikowany jako walkower to zakłady pozostają rozliczone bez zmian na podstawie wyniku uzyskanego na boisku.

Przełożony mecz - jak rozlicza Fuksiarz?

Na zakończenie sprawdzamy jak zakłady na przełożone wydarzenia sportowe rozlicza operator Fuksiarz. I tutaj również nie ma żadnych odchyleń od norm przyjętych w świeci zakładów bukmacherskich. Jeżeli mecz rozpoczął się, a później został przerwany lub przełożony i został wznowiony w ciągu 48 godzin od oryginalnego czasu rozpoczęcia to wszystkie zakłady pozostają ważne. Jeśli zaś mecz zostanie przerwany przed upływem regulaminowego czasu gry i nie zostanie wznowniony, Fuksiarz unieważni wszystkie postawione zakłady na takie wydarzenie, anuluje typy i zwróci stawkę wkładu własnego. Wyjątek stanowią typy bezsprzecznie rozstrzygnięte, czyli np. zwycięzca 1. połowy kiedy spotkanie zostało przerwane i przełożone w 2 połowie meczu.

Kiedy mecz może zostać przełożony?

Przyczyn przełożenia meczu oczywiście może być bardzo wiele i firmy bukmacherskie, jak i sami gracze muszą być na nie przygotowani. Do przełożenia meczu najczęściej dochodzi przez niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak np. intensywne opady deszczu przez co boisko zostaje zalane i nie nadaje się do gry.

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Dlaczego wydarzenie sportowe może być przełożone?
- niekorzystne warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, wiatr)
- zagrożenie epidemiologiczne
- działania wojenne
- katastrofy i klęski żywiołowe
- wypadki losowe
Przechodzę do bukmachera

Dotyczy to zarówno meczów piłki nożnej, jak i tenisa ziemnego, gdzie korty bez zadaszenia również ulegają zalaniu. Mocne opady śniegu, który potem zalega na obiektach bez podgrzewanej murawy to kolejny powód dla którego spotkania są przekładane na inny dzień. Często również duże znaczenie może mieć silny wiatr (np. podczas konkursów skoków narciarskich), który uniemożliwi przeprowadzenie konkursu w planowanym terminie.

Przykłady przełożonych wydarzeń sportowych - przyczyny

Wśród innych okoliczności mających bezpośredni wpływ na podjęcie decyzji o przełożeniu spotkania są m.in. zagrożenie epidemiologiczne, które może być wywołane wirusem (mieliśmy przykład pandemii koronawirusa), działania wojenne (np. inwazja Rosji na Ukrainę), niespodziewane katastrofy, klęski żywiołowe czy wypadki losowe jak przykładowo problemy z dojazdem na mecz czy złe zachowanie kibiców na trybunach.

 Mecz przełożony, a mecz odwołany

Gracze z mniejszym doświadczeniem w typowaniu zakładów sportowych dość często mylą pojęcia przełożonego meczu z meczem odwołanym. W praktyce to dwie zupełnie odrębne sytuacje, które bardzo się od siebie różnią. Odwołany mecz oznacza, że dane spotkanie nie zostało rozegrane w planowanym terminie i na pewno już nie dojdzie skutku, czyli do rozstrzygnięcia. W przypadku postawienia zakładów na taki mecz wszyscy legalni bukmacherzy rozliczają je w identyczny sposób - zakład uznają jako nieważny i dokonują zwrotu całej stawki na konto typującego.

Przełożony mecz u bukmachera
Jak legalni bukmacherzy rozliczają zakład na przełożony mecz
Przełożony mecz u legalnych bukmacherów online

Z kolei mecz przełożony to wydarzenie, które nie odbyło się zgodnie z pierwotnym harmonogramem, ale zostanie rozegrane w późniejszym terminie. A to oznacza, że prędzej czy później ostateczne rozstrzygnięcie danego meczu będzie znane. Długie oczekiwanie na rozliczenia kuponów sprawi jednak, że gracz będzie musiał czekać i będzie miał zablokowane środki finansowe na koncie. Na takie sytuacje bukmacherzy z koncesją znaleźli korzystne rozwiązania. Zasady rozliczania typów z zagranych zakładów na takie spotkania różnią się w zależności od firmy bukmacherskiej. 

W kolejnej części piszemy szczegółowo jak rozliczane są przełożone mecze u takich bukmacherów jak Fortuna, STS, forBET, Superbet, TOTALbet, Betclic czy mniej popularnych jak BETFAN, Fuksiarz, LVBET czy eWinner.

FAQ: pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jak legalni bukmacherzy rozliczają przełożony mecz?

Bukmacherzy mają swoje własne zasady dotyczące rozliczeń zakładów online w przypadku przełożenia meczu, ale w większości przypadków takie rozliczenia wyglądają bardzo podobnie, niemal identycznie. Szczegółowe informacje na temat rozliczenia typów i podtypów na przełożone mecze u poszczególnych buków znajdziecie w powyższym artykule.

2️⃣ Kiedy mecz może zostać przełożony?

Istnieją różne okoliczności dla których dane wydarzenia sportowe może zostać przełożone. Do najczęstszych przyczyn należy zaliczyć w głównej mierze warunki atmosferyczne takie jak duże opady deszczu czy śniegu, zagrożenie epidemiologiczne, stan wojny, katastrofy czy też klęski żywiołowe. Pamiętajmy również o tym, że mecz może zostać przełożony lub odwołany również ze względu na inne wypadki losowe.

3️⃣  Czy przełożony mecz i odwołany mecz to jest to samo?

Nie, mecz przełożony i mecz odwołany to dwie różne kwestie. Mecz przełożony oznacza, że termin danego wydarzenia został przesunięty i odbędzie się ono za kilka godzin, dni czy nawet tygodni. Z kolei mecz odwołany oznacza, że nie odbędzie się on w pierwotnym terminie i dane wydarzenie już w ogóle się nie odbędzie.

4️⃣  W których dyscyplinach najczęściej dochodzi do przełożenia meczu?

Ze statystycznego punktu widzenia do przełożenia wydarzeń dochodzi najczęściej podczas tenisa ziemnego, piłki nożnej, sportów motorowych oraz skoków narciarskich. Nie mniej jednak mecz może zostać przełożony również w innych dyscyplinach takich jak siatkówka, koszykówka czy piłka ręczna.

Komentarze (0)
Jak bukmacherzy rozliczają przełożony mecz?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Jak obstawiać siatkówkę w Superbet
Jak obstawiać siatkówkę w Superbet
704
24
W Polsce niewiele sportów zasługuje na miano narodowych. Do takich z pewnością zaliczyć można jednak siatkówkę, która popularnością ustępuje miejsca jedynie królowej wszystkich dyscyplin, a więc piłce nożnej. Oczywiście taki stan rzeczy ma bezpośrednie przełożenie na oferty bukmacherskie, co znakomicie widać na przykładzie operatora zakładów wzajemnych Superbet, który volleyball obudował całą gamą niezwykle intratnych selekcji.
Jaki bukmacher akceptuje Revolut
Jaki bukmacher akceptuje Revolut
2818
23
Legalni  bukmacherzy w Polsce udostępniają swoim graczom możliwość zasilenia konta przez Revolut. Przygotowaliśmy dla Was poradnik z którego dowiecie się, jaki bukmacher ma płatności przez Revolut, ile trwa zaksięgowanie wpłaty i czy warto wpłacać Revolutem u bukmachera.
Franczyza na własny punkt bukmacherski
Franczyza na własny punkt bukmacherski
1231
24
Franczyza na zakłady bukmacherskie jest świetną metodą rozkręcenia własnego biznesu. Podpowiadamy, u jakiego bukmachera można wziąć franczyzę na punkt stacjonarny przyjmowania zakładów, jakie zasady trzeba spełnić i na czym polega franczyza u bukmachera.
Kto ma najlepsze statystyki piłkarskie
Kto ma najlepsze statystyki piłkarskie
758
35
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że piłka nożna jest dla typujących sportem numer jeden. W skutecznym obstawianiu futbolu potrzebne będą nie tylko wiedza specjalistyczna, wyczucie czy trochę szczęścia, ale i również odpowiednia znajomość i weryfikacja danych statystycznych. Sprawdzamy na jaką propozycję piłkarskich statystyk mogą liczyć gracze na co dzień korzystający z usług legalnych firm bukmacherskich.
Jak grać i co obstawiać w BETFAN
Jak grać i co obstawiać w BETFAN
1941
82
Bukmacher internetowy BETFAN udostępnia swoim klientom bardzo rozbudowaną ofertę na wiele dyscyplin sportowych. W jej skład wchodzą nie tylko dochodowe selekcje 1X2, ale również wartościowe podtypy specjalne, jak chociażby handicapy meczowe. W efekcie wybór korzystnych pozycji u tego buka jest naprawdę przeogromny. Co więc warto dokładnie stawiać w BETFAN? Przekonajmy się!
Słownik terminów bukmacherskich
Słownik terminów bukmacherskich
9370
267
Zdajemy sobie sprawę z tego, że terminologia związana z zakładami bukmacherskimi niejednemu graczowi spędza „sen z powiek”, i to nie tylko temu początkującemu, który czasami wygląda jak „owca błąkająca się we mgle”. Jest ona bowiem nie tylko nasycona skrótami myślowymi, ale także po prostu bardzo obszerna. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was specjalny słownik, w którym opisaliśmy wszystkie najważniejsze terminy związane z bukmacherką.
Co to jest handicap?
Co to jest handicap?
117094
3326
Handicap jest powszechnie znanym pojęciem, natomiast nie wszyscy typerzy zdają sobie sprawę, jak dokładnie on działa. W świecie zakładów bukmacherskich handicapy są nierozłącznym elementem kuponów stawianych na wydarzenia piłkarskie, koszykarskie czy tenisowe. Jak działa handicap? Kto może z niego korzystać i jakie wyróżniamy rodzaje typów handi? Zapraszamy do lektury!
Jak sprawdzić kupon u bukmachera Superbet
Jak sprawdzić kupon u bukmachera Superbet
371
19
Weryfikacja puszczonego kuponu to emocjonujący moment dla każdego obstawiającego. Dlatego renomowani operatorzy zakładów wzajemnych robią wszystko, aby maksymalnie uprościć ten proces. Doskonałym tego przykładem jest w szczególności procedura sprawdzania swoich typów w Superbet, która jest nie tylko bardzo przejrzysta, ale także intuicyjna. Co zatem należy dokładnie zrobić, żeby dowiedzieć się, czy Wasza gra u tego rumuńskiego podmiotu bukmacherskiego okazała się skuteczna? Tę kwestię postaramy się Wam wyjaśnić w naszym tekście.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.