środa, 19 czerwca 2024

Jak wypłacić pieniądze z bonusu?

11.06.2024, 10:13
Autor: M. Stępień
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak wypłacić bonus u bukmachera?
 2. Wypłata bonusu od bukmachera - jak zrealizować warunki?
  1. Jak zrobić obrót do wypłaty bonusu?
  2. Jak pokryć minimalny kurs na kuponie?
  3. Jak liczy się czas na obrót przy wypłacie bonusu?
  4. Pozostałe warunki do wypłaty bonusu od bukmachera
 3. Informacje dodatkowe - jak wypłacić pieniądze z bonusu?
 4. FAQ
Jak zrobić wypłatę bonusu STS, BETFAN lub Fortuna bez kodu promocyjnego - grafika
Jak wypłacić bonus bukmacherski

U wszystkich 25 koncesjonowanych i sprawdzonych przez Ministerstwo Finansów bukmacherów obowiązują te same warunki oraz zasady regulaminowe szybkiej wypłaty wszystkich pieniędzy z bonusu online do swojego banku.

Oznacza to, że bez względu na to, jakiego operatora ostatecznie wybierzesz, będziesz mógł bez problemów zastosować tę samą metodę wypłaty pieniędzy z bonusu bukmacherskiego na indywidualny rachunek bankowy. Różnicę będą występować tylko w samych warunkach konkretnej premii.

Obecnie ujednolicone zasady realizacji wypłaty bonusu obowiązują u takich legalnych bukmacherów jak: STS, Fortuna, Superbet, forBET, BETFAN, TOTALbet, Bwin, eToto, LVBET, Fuksiarz, PZBuk, Betclic oraz Betway, Go+Bet i Betcris (stan na 19 czerwiec 2024 r.).

Jak wypłacić bonus u bukmachera?

Aby wypłacić bonus u bukmachera, należy spełnić warunki obrotu, czyli postawić określoną liczbę zakładów w określonym czasie. Po spełnieniu warunków, zaloguj się na swoje konto gracza na stronie bukmachera. Przejdź do sekcji "Moje konto" lub "Wypłaty". W tym miejscu będziesz mógł wybrać, w jaki sposób chcesz odebrać pieniądze, na przykład poprzez przelew bankowy. Następnie wybierz kwotę, którą chcesz wypłacić, i zatwierdź transakcję.

Wypłata u bukmacherów jest możliwa do każdego banku. Legalni organizatorzy zakładów bukmacherskich z koncesją Ministerstwa Finansów udostępniają bogatą listę banków działających na terenie Polski: np. PKO, Pekao, Santander, Millennium, Alior Bank, ING czy mBank i Idea Bank, które mają zastosowanie dla każdego bonusu bukmacherskiego na rynku zakładów sportowych.

Jakie warunki należy spełnić, by móc zrealizować ze swojego profilu użytkownika szybką wypłatę pieniędzy z bonusu na swój prywatny rachunek bankowy za pomocą przelewu? Poniżej przedstawiamy w skrócie najważniejsze warunki do wypłaty bonusu od bukmachera online.

Wypłata bonusu od bukmachera - jak zrealizować warunki?

Podstawowym warunkiem każdego legalnego i wiarygodnego bukmachera, jeśli chodzi o wypłatę przyznanego bonusu, jest obrót środkami. Najczęściej jest on kilkukrotny (3x lub 4x) i dotyczy kwoty przyznanego bonusu, w niektórych jednak przypadkach obrócić należy sumą bonusu i wpłaty, od której bonus został przyznany (wpłacone 1000 zł + bonus 1000 zł, do obrotu wtedy liczy się suma czyli 2000 zł).

Jak zrobić obrót do wypłaty bonusu?

Przykładowo, jeżeli otrzymamy bonus w kwocie 300 złotych, a bukmacher wymaga od nas czterokrotnego obrotu kwotą bonusu, to – abyśmy mogli wypłacić pieniądze na indywidualny rachunek bankowy – musimy wcześniej zawrzeć zakłady bukmacherskie na stronie internetowej buka lub aplikacji mobilnej na komórce lub tablecie za łączną kwotę 1200 złotych.

Najlepszy bonus do wypłaty ze świetnymi warunkami obrotu
 • Bez ryzyka 300 zł (bez obrotu)
 • Freebet 35 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

335 zł

Analogiczna sytuacja: bonus dotyczy podwojenia pierwszej wpłaty, a bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu sumą wpłaty i bonusu. Nasz pierwszy depozyt wynosił 250 zł, bukmacher przyznał nam od tego drugie 250 zł. To oznacza, że dla odblokowania bonusu do wypłaty musimy trzykrotnie obrócić kwotą 500 zł, a więc postawić zakłady na łączną kwotę 1500 zł. Tylko wtedy bonus będzie mógł zostać odblokowany, a pieniądze będziemy mogli wypłacić przelewem na konto.

Jak pokryć minimalny kurs na kuponie?

Drugim najczęściej stosowanym kryterium do wypłaty bonusu na saldo depozytowe, a następnie na rachunek bankowy, jest minimalny kurs każdego kuponu sportowego online, który zostanie zawarty za bonusowe środki w celu ich odblokowania do wypłaty.

Screen kuponu Fortuny - taki zakład można zawrzeć po darmowej rejestracji z kodem promocyjnym LEGALSPORT
Przykładowy kupon, spełniający warunki minimalnego kursu ogólnego 1.91 i minimalnego kursu dla wydarzenia 1.25

Może on być nakładany na cały kupon lub też na pojedyncze mecze, wchodzące w skład kuponu bukmacherskiego zaliczającego się do obrotu u danego legalnego operatora.

Przykładowo, wybrany polski bukmacher może sobie zażyczyć, by minimalny kurs całkowity kuponu wynosił 1.91. Innymi słowy pisząc, elektroniczny kupon sportowy zostanie zaliczony do promocji i obrotu bukmacherskiego tylko wtedy, gdy będziemy na nim mieć współczynnik ogólny nie mniejszy niż 1.91 - np dwa mecze z kursami 1.65 i 1.20 (bo 1.65×1.20 = 1.98).

Jak spełnimy ten warunek, to wówczas nie musimy się już o to martwić, więc sprawa wygląda prosto i przejrzyście.

Bonus 335 zł
Odbierz bonus i wypłać kasę bez obrotu

Jeśli wrzucimy na swój zakład sportowy dwa spotkania o kursach 1.33 i 1.20 (bo 1.33×1.20 = 1.59), to wówczas kupon nie będzie zaliczał się do ogólnego obrotu. Warunkiem odblokowania i wypłaty bonusu może być też zapis, że minimalny kurs każdego zdarzenia na internetowym kuponie bukmacherskim nie może być niższy niż 1.25, a całkowity kurs kuponu to minimum 1.91.

W takiej sytuacji nasz przykładowy kupon zostanie zaakceptowany tylko wtedy, gdy każde spotkanie na kuponie będzie z kursem powyżej 1.25 – np. 1.30×1.32×1.29 = 2.21. Dla wskazanych typów bukmacherskich oba warunki zostają spełnione, ponieważ i kurs minimalny, i kurs całkowity jest powyżej wymaganego przez buka minimum.

Jak liczy się czas na obrót przy wypłacie bonusu?

Bukmacherzy dają graczom na ogół od dwóch do czterech miesięcy na spełnienie wymaganego obrotu bonusem do wypłaty. Początek realizacji obrotu ustala się zazwyczaj w momencie przyznania kwoty bonusu na indywidualne konto do gry. Dlatego też rekomendujemy, abyście swoje kupony bukmacherskie przybliżające Was do wypłaty zaczęli obstawiać od razu. Dzięki temu będziecie mogli optymalnie wykorzystać pełny czas na obrót bukmacherski.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje swoim klientom wyjątkowo zyskowny cashback!
Zagraj bez ryzyka i wypłać kasę, jak nie trafisz swojego kuponu

Przechodzę do Fortuna

Dopełnienie warunków, wymaganych dla wypłaty danego bonusu bukmacherskiego jest o tyle ważne, że po upływie oznaczonego przez bukmachera terminu przyznane przez niego środki bonusowe na ogół znikają z salda bonusowego. Istnieje szansa na wydłużenie tego terminu, jednak wtedy należy indywidualnie kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta każdego z operatorów internetowych.

Pozostałe warunki do wypłaty bonusu od bukmachera

Bukmacherzy online z licencjami Ministerstwa Finansów w regulaminie wypłaty każdego bonusu zamieszczają też często restrykcję dotyczącą ilości wymaganych spotkań na kuponie sportowym lub też podają, które zakłady nie kwalifikują się do bonusu. Nie jest to jednak warunek, który ciężko zrealizować. Obecnie oferty są rozbudowane, przez co każdego dnia można wybierać spośród tysięcy ciekawych selekcji.

Przykładowo, kupon bukmacherski online może być zaliczany do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy będzie składał się z minimum pięciu zdarzeń (5 AKO), a zakłady na żywo zostały wyłączone z warunków promocji. Oznacza to, że kupony sportowe SOLO, LIVE lub składające się trzech spotkań nie zostaną zaliczone do obrotu bonusem bukmacherskim, gdy na zakładzie pojawi się na przykład cztery mecze, w jeden z oferty na żywo. Jeżeli wrzucimy na kupon bukmacherski sześć zdarzeń i jeden typ z LIVE, to również obrót bonusem nie zostanie pomniejszony - pamiętajcie o tym!

Bukmacherzy w Polsce z najlepszymi warunkami do wypłaty

Ogólnie najmniej obostrzeń, takich ekstremalnie trudnych do spełnienia dla typującego, ma legalny polski bukmacher Betclic Zakłady Bukmacherskie. Tak więc, jeżeli zależy Wam na prostych, przejrzystych zasadach i warunkach, które dodatkowo będzie można przełożyć na mega wygrane kupony u bukmachera, to koniecznie musicie skorzystać z jego oferty z naszym hasłem LEGALSPORT.

Oczywiście przedstawiliśmy Wam tylko najczęściej pojawiające się warunki przy wypłacie bonusu. Jeżeli chcecie mieć stuprocentową pewność, że szybko i to bez problemów wypłacicie bonus, to przed aktywacją zapoznajcie się z jego dokładnym regulaminem.

Informacje dodatkowe - jak wypłacić pieniądze z bonusu?

Warto zacząć od tego, że nagrody przyznawane są zarówno graczom, zawierającym zakłady przez stronę internetową bukmachera, jak i tym typującym w punktach stacjonarnych. Z tego względu, w zależności od kanału obstawiania meczów u danego operatora, gracze mają możliwość wypłacenia swoich pieniędzy – a dotyczy to wygranych, jak i przyznanych przez buka bonusów – zarówno poprzez przelew internetowy (gracze internetowi), jak i odbierając bezpośrednio gotówkę.

W punktach stacjonarnych wypłaty realizowane są zazwyczaj "od ręki". Wystarczy iść do lokalu i zgłosić chęć wypłaty pieniędzy (no chyba, że będziemy wypłacać bardzo wysoką wygraną, wówczas może nastąpić sytuacja, w której osobiście umawiacie termin odbioru nagrody). Ponieważ jednak bonusy bukmacherskie funkcjonują głównie w internecie, skupimy się właśnie na tej drodze wypłaty uzyskanych przez bukmachera dodatkowych pieniędzy.

Jak więc wypłata bonusowych środków od bukmachera wygląda w praktyce? Pod lupę wzięliśmy czterech organizatorów zakładów wzajemnych. Pierwszy z nich, STS, realizuje wypłaty codziennie w godzinach 10:00 – 24:00. Na stronie internetowej wyczytać można, że przelewy realizowane są w ciągu 15 minut. Z doświadczenia wiemy jednak, że na pieniądze trzeba czekać trochę dłużej, niemniej zlecone do wypłaty środki trafiają na nasze konto bankowe jeszcze tego samego dnia.

Najlepszy kod do wypłaty bonusów

Minimalna kwota wypłaty to 1 złoty. Z kolei Fortuna dokonuje wypłat środków finansowych – zarówno wygranych, jak i środków bonusowych – tylko w dni robocze o godzinie 12:00. Gracz, który zleci dyspozycję przelewu po tej godzinie musi liczyć się z tym, że pieniądze pojawią się na jego rachunku dopiero w następny dzień roboczy.

Bukmacher nie ustalił minimalnej kwoty wypłaty. Totolotek, podobnie do Fortuny realizuje wypłaty o godzinie 12:00. Różnica polega na tym, że jeżeli gracz chce otrzymać pieniądze tego samego dnia, musi zlecić wypłatę do godziny 10:00. Jeżeli tego nie zrobi, pieniądze otrzyma następnego dnia roboczego po godzinie 12:00.

Zdecydowanie najciekawszy sposób wypłaty pieniędzy prezentuje bukmacher LVBET Zakłady Bukmacherskie. Ten buk online niedawno wprowadził opcję ekspresowego przelewu, który nazywa się Rapid Pay i wypłata jest realizowana nawet w 10 minut! Ten sposób wypłacania dostępny jest w godzinach 8:00 – 1:00. Sprawdziliśmy, działa i faktycznie pieniądze trafiają na indywidualne konto bankowe w iście ekspresowym tempie. Minimalna kwota wypłaty w LVBET to 25 złotych | Aktualizacja czerwiec 2024.

Warto też dodać, że żaden z legalnych polskich bukmacherów internetowych nie pobiera dodatkowych opłat za dokonywanie wypłat zgromadzonych na koncie internetowym środków na konto bankowe (nawet minimalna wpłata 1 zł nie jest obłożona żadnymi opłatami czy prowizjami ze strony legalnego bukmachera online). Z kolei, jeśli chodzi o wypłaty środków bonusowych w lokalach stacjonarnych, to u wszystkich buków naziemnych realizacja wypłat odbywa się w godzinach otwarcia każdego z punktów.

FAQ

1️⃣ Jak wypłacić kasę z bonusu u bukmachera?

Środki pieniężne z bonusu wypłacić można po spełnieniu warunków obrotu. Zapisany w regulaminie obrót realizuje się poprzez zawieranie kolejnych kuponów sportowych. Zakłady bukmacherskie można zawierać zarówno na stronie internetowej danego buka, jak i na jego apce mobilnej na telefon. Obrót wykonany na różnych platformach bukmacherskich się sumuje.

2️⃣ Jaki bukmacher ma najszybszą wypłatę bonusu?

Najszybciej wypłacisz bonus w STS Zakłady Bukmacherskie. Odblokowaną kasę otrzymasz na swoje konto bankowe po kilkudziesięciu sekundach. Numer konta bankowego w STS należy podać podczas pełnej aktywacji profilu typera.

Komentarze (4)
Skomentuj artykuł pt. Jak wypłacić pieniądze z bonusu?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Le.Golas
skomentowano ponad miesiąc temu
a jak wypłacić kase za zakład bez ryzyka? idzie łatwo? warto w to wejśc?
Krystian buła
skomentowano ponad miesiąc temu
Zajebista gra
McTom
skomentowano ponad miesiąc temu
załóż sobie konto w fortunie, to wypłacisz od razu hajs - ogólnie odbierz sobie wszystkie darmowe zakłady, bo obrót obrotem, ale darmowa kasa zawsze sie przydaje
Bronek_PL
skomentowano ponad miesiąc temu
Po co komu wypłata bonusu czy kasy. Lepiej cały czas gromadzić kasę na saldzie i stawiać kolejne kupony za większe stawki. A wypłata dopiero jak uzbiera się pięciocyfrowa kwota :D
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.