czwartek, 20 czerwca 2024

Który bukmacher ma szybkie wypłaty?

Ekspresowe wypłaty środków na konto bankowe u licencjonowanych bukmacherów. Lista operatorów z opcją szybkiej wypłaty online.

Błyskawiczne przelewy wygranych + pakiet 335 zł na nowe konto
Spis treści
Rozwiń
 1. Szybka wypłata w Fortunie
 2. Quick pay - szybkie wypłaty w forBET
 3. Wypłaty w TOTALbet przez Pay Express
 4. STS: wypłaty w 15 minut
 5. Natychmiastowa wypłata w Superbet
 6. Szybkie wypłaty w BETFAN
 7. Szybkie wypłaty w Noblebet
 8. eWinner - błyskawiczne wypłaty wygranych
 9. Rapid Pay - ekspresowa wypłata w LV BET
 10. Betcris - szybka wypłata środków
 11. FAQ: szybkie wypłaty w pytaniach i odpowiedziach
 • Bonusy od 3. depozytów 600 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

760 zł

Opcję błyskawicznej wypłaty wygranych znajdziemy w forBET, Fuksiarzu oraz Noblebet, a także w Betclic i TOTALbet oraz u pozostałych TOP bukmacherów. Mówiąc najkrócej - szybkie wypłaty dostępne są u większości z 25 bukmacherów online. Bukmacherzy internetowi dają typerom możliwość błyskawicznej wypłaty wygranych, dzięki czemu zdobyte na typowaniu zakładów sportowych środki mogą się znaleźć na ich rachunkach bankowych w kilka minut po zleceniu przelewu.

Opcja szybkich wypłat u licencjonowanych bukmacherów

Wypłata wygranej w punktach stacjonarnych jest dość prosta - wystarczy tylko okazać kupon złożony z trafionych typów i jeżeli dany operator dysponuje odpowiednią ilością pieniędzy, to wygrana jest wypłacana od razu na miejscu. Nieco inaczej odbywa się to u internetowych bukmacherów, gdzie cały proces wypłaty środków realizowany jest wyłącznie online.

korzystam z szybkich wypłat
Aktywuję konto w Superbet i wypłacam wygrane w kilka minut

U bukmacherów online każda wygrana z kuponów SOLO czy AKO wypłacana jest na saldo depozytowe konta gracza od razu po rozliczeniu zakładu. Jednak, aby pieniądze trafiły bezpośrednio w ręce typującego trzeba jeszcze zlecić wypłatę z iKonta na konto bankowe. Zgodnie z zapisami polskiego prawa, które legalne firmy bukmacherskie muszą ściśle przestrzegać, wszystkie wypłaty gotówkowe są dokonywane tylko z konta stałego na rachunek właściciela konta, po weryfikacji danych podczas rejestracji.

Zlecenia wygranych są przez bukmacherów z licencją MF dokonywane są przez siedem dni w tygodniu, jednak dla typujących bardzo ważny jest również czas realizacji wypłat i to kiedy będą mogli korzystać ze swoich pieniędzy. Z tego względu zdecydowana większość operatorów wprowadziła do oferty opcję szybkich wypłat środków. Którzy bukmacherzy mają w propozycji tego typy produkt i jak on funkcjonuje u każdego z nich? Koniecznie czytajcie dalej.

Szybka wypłata w Fortunie

Fortuna realizuje wypłaty natychmiastowo i środki pojawią się na koncie bankowym typera maksymalnie w czasie 15 minut. Tylko w przypadku awarii systemu bankowego ten czas może się wydłużyć. Co ważne, buk Fortuna nie wprowadził też żadnych limitów dotyczącej minimalnej kwoty wypłat, dlatego też można wypłacić dowolną sumę pieniędzy, nawet 1 grosz.

Szybkie wypłaty pieniężne w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Ekspresowe wypłaty w Fortunie są dostępne przez cały dzień 24 godziny na dobę, w tym również w weekendy i obejmują aż 17 różnych banków (ograniczenia dotyczą jedynie kilku banków jak np. BNP Paribas, Bank PEKAO). Cała procedura błyskawicznej wypłaty gotówki jest oczywiście całkowicie darmowa i zarazem bardzo intuicyjna, co jest szczególnie istotne dla graczy z małym doświadczeniem. Więcej o szybkich wypłatach w Fortunie znajdziesz tutaj.

Quick pay - szybkie wypłaty w forBET

Błyskawiczne wypłaty wygranych posiada także bukmacher forBET, który do swojego serwisu wprowadził funkcję Quick Pay. Ta innowacyjna usługa sprawia, że pieniądze od warszawskiego operatora zostaną przekazane na rachunek bankowy w ciągu 30 minut od złożenia dyspozycji wypłaty. Fundusze uzyskane z wygranych zakładów online można wypłacać przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 - 23:00.

Quick Pay - szybka wypłata pieniędzy w forBET

Warto zwrócić też uwagę na to, że szybkie przelewy w forBET obejmują 11 banków: Millenium, ING, Credit Agricole, mBank, Alior Bank, Getin Noble Bank, Pekao S.A, PKO BP, Santander, BNP oraz Bank Pocztowy, a minimalna kwota wypłaty to zazwyczaj 50 zł (chociaż za pośrednictwem kilku banków można zlecić także niższe kwoty). Dyspozycje do innych banków niż wymienione powyżej zostaną zaksięgowane w ciągu 1-2 dni roboczych. Więcej szczegółów o Quick Pay w forBET.

Wypłaty w TOTALbet przez Pay Express

8 minut - tyle średnio trwa proces wypłaty środków na konto bankowe za pośrednictwem usługi Pay Express w TOTALbet. Pod tym względem to najlepszy wynik spośród wszystkich koncesjonowanych operatorów gier sportowych. Błyskawiczne wypłaty bukmachera, który sponsoruje siatkarzy Aluron CMC Warta Zawiercie dostępne są przez 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00-23:00 (przelewy uzależnione będą również od godzin pracy konkretnych banków).

Narzędzie Pay Express obsługuje ponad dwadzieścia polskich banków, co również jest świetnym wynikiem. Jednak należy pamiętać, że dzienny limit wypłat w systemie ekspresowym wynosi tutaj 5 000 złotych. Dodatkowe informacje o szybkiej wypłacie w TOTALbet. 

Pay Express - nowa funkcjonalność wypłat w TOTALbet

Poza opcją szybkiej wypłaty TOTALbet ma również więcej innowacji dla obstawiających. W tym miejscu warto wskazać chociażby na transmisje wydarzeń sportowych TOTALbet TV, świetny dodatek do zakładów wielokrotnych TOTAL Bonus czy szeroki pakiet statystyk ze wszystkich dyscyplin dostępnych w ofercie online.

STS: wypłaty w 15 minut

Szybkie wypłaty na konto swoim użytkownikom oferuje też kolejny renomowany bukmacher - STS. Za pomocą STSpay, który obsługuje dwanaście banków, pieniądze ze zwycięskich kuponów online trafią na rachunek bankowy typujących w około 15 minut.

Usługa błyskawicznych przelewów w STS jest dostępna dla typujących w każdy dzień tygodnia w godzinach 10:00-24:00, a minimalna kwota wypłaty wynosi tutaj zaledwie 1 złoty. Co ważne, firma wspierająca piłkarzy Lecha Poznań czy Widzewa Łódź nie pobiera od graczy żadnych dodatkowych opłat za zlecenie wypłaty środków z internetowego konta gracza.

STS - wypłata pieniędzy na konto bankowe w 15 minut

Oprócz szybkich wypłat ten doświadczony operator bukmacherski oferuje także specjalne udogodnienie dla typerów, którzy korzystają z telefonów czy tabletów jakim jest najlepsza na rynku aplikacja mobilna. Dodatkowo dużym zainteresowaniem cieszą się jeszcze narzędzie do wyboru typów na podstawie statystyk BetBooster oraz specjalny blog z newsami i eksperckimi poradami dotyczącymi typowania wydarzeń sportowych.

Natychmiastowa wypłata w Superbet

Kolejnym polskim operatorem realizującym szybkie wypłaty gotówkowe jest Superbet Online. Najszybszą metodą płatności tego buka są Przelewy24, za pomocą których wygrane trafiają na rachunek bankowy odbiorcy w czasie 15 minut od zlecenia. Te błyskawiczne transakcje są przetwarzane przez cały tydzień (również w weekendy) 24 godziny na dobę.

Natychmiastowe wypłaty gotówki u bukmachera Superbet

Współpracę z Superbet zawarło aż 17 podmiotów bankowych dzięki czemu dosłownie każdy gracz będzie mógł przetransportować swoje wygrane bezpośrednio na prywatne konto. Jednak należy zwrócić szczególną uwagę na jedną kwestię - aby zlecić szybką wypłatę, typujący musi wcześniej przynajmniej raz wykonać depozyt za pośrednictwem płatności online, a minimalna kwota wypłaty wynosi 1 złoty.

Szybkie wypłaty w BETFAN

Legalny bukmacher BETFAN kładzie duży nacisk na jakość proponowanych przez siebie usług, dlatego też w jego ofercie online znajdują się ekspresowe wypłaty pieniężne. Bezpieczne wypłaty bukmacherskie realizowane są tutaj przez cały tydzień (w tym w weekendy i święta) w godzinach 8:00 - 0:00 do szesnastu krajowych banków i trwają 15 minut - wykaz placówek wraz z godzinami dostępności znajdują się na stronie www.betfan.pl.

Operator z Warszawy nie pobiera od typerów żadnej prowizji za przeniesienie środków na rachunek bankowy, jednak minimalna kwota wypłaty przy użyciu szybkich wypłat została ustalona na poziomie 50 złotych. Warto podkreślić też, że w BETFAN tak jak u innych, szybkie wypłaty można zlecać wyłącznie z kont stałych.

Szybkie płatności w BETFAN Zakłady Sportowe

Na użytkowników tego wiarygodnego bukmachera czekają także inne udogodnienia, m.in. podwyższone kursy na wybrane spotkania - MatchDay Boost, możliwość stworzenia i dodania do oferty własnego unikalnego zakładu w ramach opcji My BET oraz sport wirtualne ze zwrotem stawki z przegranych kuponów.

Szybkie wypłaty w Noblebet

Noblebet z chwilą pojawienia się w gronie licencjonowanych bukmacherów nieprzerwanie ulepsza swoją internetową ofertę, wprowadzając szereg udogodnień dla graczy. Jednym z nich jest możliwość wykonania szybkiego transferu środków uzyskanych z wygranych kuponów SOLO, AKO czy SYSTEM na konto w banku. Noblebetstworzył system, w którym szybka wypłata jest realizowana w czasie 10 minut od momentu akceptacji przez Dział Finansowy. Dla wygody obstawiających pieniądze są wypłacane codziennie, w godzinach 8:00 - 24:00 w zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i bez żadnych kosztów czy prowizji.

Wypłata będzie możliwa od minimalnej kwoty 10 złotych i dodatkowo wymagane jest posiadanie rachunku w jednym z dziewięciu banków: mBank, PKO BP, Inteligo, Alior Bank, ING, Credit Agricole, Nest Bank, Get In Bank oraz Volkswagen Bank.

Błyskawiczne i wygodne wypłaty środków na konto w Noblebet

Wśród praktycznych ułatwień dla graczy spółka Noblebet może pochwalić się może również funkcją budowania własnych zakładów na podstawie statystyk zawodników Player Bets, podbijaniem współczynników kursowych na kombinacje z Królewskim BetBuilderem, a także wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem dla lojalnych typerów z bonusem lojalnościowym 50 złotych raz na tydzień.

eWinner - błyskawiczne wypłaty wygranych

Tytularny sponsor piłkarskiej i żużlowej drugiej ligi eWinner również umożliwia swoim graczom usługę szybkich wypłat środków na konta bankowe. Są one dostępne w każdy dzień tygodnia, jednak nie przez całą dobę, a w określonych godzinach. I tak - od poniedziałku do soboty przelewy są akceptowane przez pracowników bukmachera w godzinach 8:00-23:00, zaś w niedziele i święta od 8:00 do 16:00. Środki zlecone do wypłaty powinny znaleźć się na rachunku klienta w ciągu kilku, kilkunastu minut, zazwyczaj do 30 minut.

Dyspozycje przelewu wygranych bukmacherskich w eWinner są oczywiście bezpłatne i nie są obarczone żadnymi kosztami czy prowizjami. Jedynie należy pamiętać, że minimalna kwota przelewu u operatora, którego promuje Marcin Gortat wynosi 20 złotych.

Ekspresowe wypłaty pieniężne w eWinner Online

Ten bezpieczny operator oferuje jeszcze kilka praktycznych udogodnień takich jak np. Custom Bet - stwórz swój własny zakład, regularne gry bez podatku za pełną stawkę, a także klub eWinner, w którym punkty można wymieniać na specjalne nagrody rzeczowe.

Rapid Pay - ekspresowa wypłata w LV BET

Przeglądając szybkie wypłaty u bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów nie sposób pominąć LV BET, czyli jednego z dłużej działających na polskim rynku operatorów. Buk, który znajduje się wśród sponsorów piłkarskiego Śląska Wrocław oferuje błyskawiczne wypłaty gotówki nawet do dziesięciu minut. Należy zwrócić też uwagę na minimalną kwotę 10 złotych jaką można zlecić na rachunek. Więcej o opcji Rapid Pay w LVBET.

Ta bezprowizyjna i przede wszystkim bezpieczna funkcja dostępna jest dla graczy codziennie w godzinach od 8:00 rano do 1:00 w nocy, jednak nie wszyscy będą mogli korzystać z przyspieszonych przelewów, ponieważ LV BET obsługuje dziewięć podmiotów bankowych.

LV BET RAPID PAY - wypłaty nawet w 10 minut

Ekspresowe wypłaty to oczywiście duża zaleta bukmachera, jednak LV BET może pochwalić się także ciekawym bonusem na start dla nowych graczy, który aktywowany z kodem LEGALSPORT może wynieść aż 2090 zł. Z kolei patrząc na praktyczne funkcjonalności to polecamy Wam na pewno zakłady z mnożnikiem wygranej, konkursy LV Typer z pulą nagród finansowych i Potężny Jackpot czy opcję bezpiecznego już od 4 AKO. Do tego LV BET ma w swojej ofercie też BetBuildera czy Player Bets.

Betcris - szybka wypłata środków

Betcris oferuje swoim graczom błyskawiczne płatności z realizacją nawet w czasie do 30 minut. Szybkie wypłaty w Betcris są realizowane  poprzez Przelewy24, PayU, BlueMedia oraz  BLIK codziennie w godzinach 9:00 - 22:00, a pieniądze znajdą się na kontach natychmiastowo w zależności od godzin ich księgowania w poszczególnych bankach.

Liczba obsługiwanych banków również prezentuje się bardzo okazale - w sumie 17 placówek dokonuje szybkie wypłaty za pośrednictwem Betcris Zakłady Sportowe. Minimalna wypłata wynosi tu 20 złotych, z kolei maksymalnie jednorazowo można przelać na swój rachunek aż 100 000 złotych.

Funkcja błyskawicznych płatności u bukmachera Betcris

Oprócz szyhbkich wypłat, w ofercie Betcris znajdują się też inne udogodnienia dla graczy, w tym tzw. Zakład Łańcuch, czyli typ z ustaleniem kolejności zdarzeń, funkcja Edytuj Zakład, która umożliwia dodawanie, zmianę lub usuwanie selekcji z kuponu online czy promka Kasa na okrągło, gdzie każdego dnia do zgarnięcie jest freebet 20 zł.

FAQ: szybkie wypłaty w pytaniach i odpowiedziach

1️⃣ Jacy bukmacherzy mają opcję szybkich wypłat?

Praktycznie każdy bukmacher internetowy umożliwia swoim użytkownikom szybką metodę wypłat środków - taką opcję znajdziemy m.in. w Fortunie, STS czy Superbet. Wyjątek w stawce stanowią jedynie eToto i Totolotek, którzy jeszcze nie wprowadzili tej opcji do swoich ofert.

2️⃣ Czy zlecenie szybkiej wypłaty wiąże się z dodatkowymi opłatami?

Nie, korzystanie z usługi błyskawicznych wypłat jest w pełni darmowe i żaden z licencjonowanych bukmacherów nie pobiera od graczy dodatkowych prowizji od wypłaty.

3️⃣ Czy szybkie wypłaty działają również w weekendy?

Wypłaty w weekend to już żadna nowość, ponieważ koncesjonowani operatorzy chcąc utrzymywać jakość swoich usług na jak najwyższym poziomie realizują przelewy przez 7 dni w tygodniu.

4️⃣ Czy można szybko wypłacić pieniądze z konta tymczasowego?

Niestety nie ma możliwości wypłaty środków za pomocą szybkich metod jeśli konto ma status tymczasowego. Aby poprawnie zlecić wypłatę należy u danego bukmachera zweryfikować swoje internetowe konto typerskie.

5️⃣ Ile trwa szybka wypłata u bukmachera?

Średni czas przekazania środków pieniężnych od bukmachera na konto bankowe typującego za pomocą szybkich wypłat wynosi około 15 minut. Oczywiście czas ten w zależności od sposobu wypłaty i banku może się wydłużyć. Zdarzają się również przypadki, że pieniądze trafiają na rachunek w ciągu kilku minut.

11.06.2024, 16:50
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Który bukmacher ma szybkie wypłaty?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.