środa, 24 lipca 2024

Jak ograć bukmachera?

31.05.2024, 16:53
Autor: M. Lesiak
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak ograć bukmachera
 2. Sposoby na ogrywanie bukmachera
  1. Surebety - okazja na pewny zysk
  2. Jak ograć bukmachera systemem bukmacherskim
  3. Valuebety - niedoszacowane kursy pomagają zwiększyć zysk
  4. Czy z bukmacherem można wygrać?
 3. Analiza bukmacherska vs. zysk z zakładów sportowych
 4. Jak wygrać z bukmacherem? TOP 5 najlepszych porad
  1. 1. Jak ograć bukmachera przy pomocy bonusów bez depozytu
  2. 2. Przykładowy zakład bez ryzyka na ogranie bukmachera
  3. 3. Promocje do ogrywania bukmacherów
  4. 4. Jak skutecznie grać u buka? Obstawiaj to na czym się znasz!
 5. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
 6. Warto wiedzieć o ogrywaniu bukmacherów
Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich? Sprawdzone sposoby na wygrywanie i trafianie kuponów sportowych online
Jak ograć bukmachera?

Zdecydowanie istnieje sposób na wygrywanie z bukiem! Legalnego operatora internetowego można ograć, wystarczy do tego tylko odrobina szczęścia, wiedza i skrupulatne stosowanie się do naszego poradnika.

A do tego wszystkiego można jeszcze dodać sprawdzone i przetestowane systemy bukmacherskie, które ułatwiają stawianie pewnych kuponów sportowych. Proste, prawda? Nawet początkujący gracz może wygrywać, bo przy odrobinie dyscypliny jest to możliwe. Obstawianie zakładów sportowych, na przykład piłkarskich czy koszykarskich, już na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo proste i w rzeczywistości takie jest!

Wybierasz odpowiednie pojedynki, wpisujesz je na klasyczną karteczkę lub – jeżeli grasz przez Internet online – to po prostu wbijasz je na wirtualny elektroniczny zakład sportowy i to tyle. Następnie czekasz, aż wszystkie pozycje wejdą i odbierasz ewentualną wygraną. Schemat działania za każdym razem powtarzasz ten sam. Takie podejście do zakładów bukmacherskich stosują nie tylko "niedzielni gracze", ale również obstawiający, którzy regularnie ogrywają bukmachera i po prostu z bukmacherki się utrzymują.

Są jednak typerzy, którzy zdecydowanie poważniej podchodzą do obstawiania zakładów sportowych. W efekcie próbują oni przekształcić zwykłe obstawianie meczów przez internet w coś, co będzie nie tylko stałym źródłem dochodu, ale również idealnym narzędziem do inwestycji. Dzięki temu tacy obstawiający zaspokajają nie tylko chęć wygranej, czy chęć osiągnięcia zysku z inwestycji krótkoterminowej, ale także zadowalają swoje nieposkromione pokłady emocji. W efekcie nie ograniczają się oni tylko i wyłącznie do wyżej wyszczególnionego schematu, ale starają się także poszerzać swoje indywidualne "horyzonty".

Dzięki nim przybliżają się do odnalezienia sposobu na cykliczne ogrywanie bukmachera za własną kasę lub gotówkę od operatora online. Zdajemy sobie sprawę, że niemal każdy chce czerpać dodatkowe korzyści z obstawiania meczów, dlatego też przybliżymy Wam kilka opcji bukmacherskich, które pomagają osiągnąć wymarzony cel, jakim jest zarabianie na bukmacherce. Halo, czy istnieje jakikolwiek sposób na ogranie bukmacherów? Już zabieramy się za ten temat!

Jak ograć bukmachera

By zwiększyć swoje szanse na ogrywanie bukmacherów, warto przestrzegać kilku zasad, które dotyczą nie techniki, strategii czy wiedzy sportowej, ale kontrolowania samego siebie i panowania nad emocjami. Dzięki nim nie tylko możesz skuteczniej wygrywać u bukmachera, ale też zmniejszysz ryzyko uzależnienia od zakładów bukmacherskich. 

Oto co robić, by ogrywać bukmacherów:

1. Graj według planu, a nie emocji
2. Bądź tym, który potrafi skończyć grę
3. Uodpornij się na porażki
4. Bądź zdyscyplinowany
5. Korzystaj z bukmacherów, którzy dają szanse na wygraną

Przestrzegaj reguł, które na początku sezonu ustalisz. Nie chodzi tylko o plan gry, ale też o stawki, czas poświęcony na typowanie. Stopniowo buduj swoją typerską pozycję, gromadź środki, stawki zmieniaj wyłącznie po dokładnej analizie, a nie pod wpływem emocji. To właśnie dyscyplina sprawi, że jeśli wytrwasz, będziesz mógł rzeczywiście zarabiać u bukmachera. Planuj, kontroluj swoje zachowania, analizuj sytuację.

Techniczna wiedza na temat zakładów bukmacherskich bardzo pomaga w wygrywaniu, ale poza nią potrzebujesz jeszcze wiedzieć, jak się zachowywać podczas gry, by nie przekreślać szans na zysk swoim własnym zachowaniem. Musisz wyrobić w sobie kilka dobrych nawyków, jak dyscyplina, odporność na porażkę, trzymanie się planu. Wtedy z każdym sezonem będzie stawał się coraz lepszym typerem.

Sposoby na ogrywanie bukmachera

Można powiedzieć, że zaczynamy z naprawdę bardzo wysokiego "C", albowiem od razu przedstawiamy Wam sposób na ogranie koncesjonowanego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów, na którym tak naprawdę nie da się przegrać swojego ściśle określonego budżetu bukmacherskiego, zwanego potocznie bankrollem. Naturalnie, jeżeli będziecie trzymać się wszystkich nadrzędnych zasad.

Surebety - okazja na pewny zysk

Jest on tak skonstruowany, że porażka nie wchodzi w grę i tak naprawdę już przed meczem możemy sobie dopisać wygraną! O jakim sposobie ogrania buka teraz rozmawiamy? Chodzi oczywiście o surebety, które są możliwe dzięki zróżnicowanej ofercie kursowej na jedno zdarzenie wśród różnych firm bukmacherskich. Więcej o surebetach, przeczytacie w naszym artykule "Czy surebety to pewny zysk". Zaznaczamy jednak od razu, że nie jest to powszechne zjawisko i trzeba naprawdę sporo się napocić, żeby odnaleźć taki stuprocentowy zakład w bukmacherskiej ofercie sportowej. Jest to jednak możliwe i – jeśli zależy nam na pewnej wygranej u buka – surebetów z pewnością warto szukać: szukam surebetów w STS

Jak ograć bukmachera systemem bukmacherskim

Jeżeli nie interesuje Was analiza czy długie poszukiwania, to możecie skorzystać z ogólnodostępnych systemów bukmacherskich (inaczej gra systemem). Nie gwarantują one co prawda stuprocentowej wygranej, ale za to można z nich korzystać w każdej chwili i bez żadnych ograniczeń - niemal każdy typ z oferty bukmacherskiej można podpiąć pod systemowy schemat gry. Bardzo dobrze pod kątem tej strategii gry wypada bukmacher Betcris Online, który oprócz super typów z działu sport, ma także mega selekcje na Sporty Wirtualne.

Ograj bukmachera Fortuna z bonusem

Gra systemowa u bukmachera polega na tym, że nie musimy trafić wszystkich wyselekcjonowanych pozycji na kuponie sportowym. Dla przykładu: możemy wybrać system 5 z 8. Oznacza on, iż wystarczy trafić 5 selekcji z 8, aby cieszyć się wygraną. Taki kupon bukmacherski oczywiście łatwiej trafić, ale naturalnie odbija się to na wysokości ostatecznej wygranej. Dlatego też zachęcamy Was do zapoznania się z naszym tekstem o systemowych zakładach bukmacherskich. Mniej wygracie, ale zdecydowanie częściej będziecie trafiać, więc system jest jak najbardziej do rozważenia w przypadku długoterminowego betowania.

Warto jednak w tym momencie dodać, że określenie „systemy bukmacherskie” odnosi się również do innego pojęcia: chodzi o postępowanie według określonych zasad, co w dłuższej perspektywie czasowej umożliwia osiągnięcie określonych zysków. Skuteczność systemów bukmacherskich jest różna w zależności nie tylko od określonego sposobu gry czy algorytmu (a jest ich wiele, m.in. system ciągu Fibonacciego, system płaskiej stawki czy system bukmacherski progresji Martingale’a), ale również od skuteczności konkretnego typera.

Niektóre systemy umożliwiają zwiększenie zysków, inne minimalizują ewentualne straty, jeszcze inne zapewniają lepszą kontrolę nad budżetem. Ponieważ jednak systemy bukmacherskie to temat bardzo rozległy, a o zasadności ich stosowania każdy typer musi zadecydować samodzielnie, zachęcamy Was do zgłębienia tematu – szczegółowe informacje na temat każdego systemu bukmacherskiego znajdziecie w naszym dziale "Systemy bukmacherskie".

Valuebety - niedoszacowane kursy pomagają zwiększyć zysk

W ograniu bukmachera pomocne będą też tak zwane valuebety, które w wielu sytuacjach są nieocenione. Potrzeba do tego trochę wiedzy i doświadczenia, ale korzyści ze stosowania tej metody mogą być naprawdę przeogromne. W dużym skrócie valuebety można określić, jako własną wycenę zdarzenia. Dotyczą one zarówno oferty prematch, jak i zakładów długoterminowych (czasami także i LIVE). Oznacza to, iż przed rozpisaniem kursów na dany mecz/mecze tworzymy własne współczynniki, a potem je porównujemy i szukamy "pomyłek bukmacherskich", które zagwarantują nam większą ostateczną wygraną: stawiam valuebety w sts

Do tego rodzaju strategii gry najlepszy będzie bukmacher STS Zakłady Bukmacherskie, który posiada naprawdę mega rozbudowaną ofertę na zakłady sportowe online. A do tego wszystkiego ma wysokie kursy bukmacherskie na najważniejsze wydarzenia sportowe, więc valuebetów szuka się w Star-Typ Sport bardzo przyjemnie. A do tego wszystkiego trzeba dodać, że ten buk oferuje klientom także ekstra promocje tymczasowe oraz bonusy okazjonalne, które jeszcze bardziej urozmaicają kursy na pewne typy.

Bonus powitalny dla nowych klientów w STS Zakłady Bukmacherskie.

Takich wartościowych dla nas zdarzeń należy szukać w maksymalnie dwóch-trzech ligach, albowiem musimy bardzo wnikliwie je obserwować i wyciągać z każdego rozegranego meczu osobne wnioski. Wówczas będziemy mogli wręcz idealnie dopasować przed bukmacherami odpowiednie współczynniki i tym samym ułatwimy sobie ogranie na przykład bukmachera Fortuna, operatora zakładów sportowych BETFAN czy forBET.

Czy z bukmacherem można wygrać?

To tylko kilka metod, którymi możecie "pokonać" bukmachera, ale oczywiście nie są to metody jedyne. Zobaczcie serię artykułów "Jak ograć bukmachera", w której odkrywamy wszelkie kulisy skutecznego i cyklicznego wygrywania. Z naszych tekstów można dowiedzieć się m.in. dlaczego warto skupiać się na tych ligach, w których czujemy się pewnie, jakie czynniki – poza sportowymi  – warto brać pod uwagę podczas analizy szans danej drużyny na zwycięstwo, i jakie są korzyści z zawierania zakładów długoterminowych.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Dobrym sposobem na ogranie bukmachera jest odbiór bonusu  "cashback"
Dzięki temu możesz postawić kupon bez ryzyka
Grasz za  300 zł >>> zgarniasz wygraną lub dostajesz zwrot na saldo

Przechodzę do Fortuny

Przedstawiamy zalety korzystania z bonusów bukmacherskich od depozytu i bez depozytu, poznacie także znaczenie dobrych, sprawdzonych typów oraz korzyści, jakie płyną z analizy zwycięskich kuponów bukmacherskich. Dlatego też zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej, bo z całą pewnością dostarczymy Wam masę wartościowego materiału, dzięki któremu będziecie mogli wygrywać po prostu więcej!

Na koniec zaznaczamy, że nie ma jednego złotego sposobu, który pozwoliłby osiągać gigantyczne zyski. W związku z tym zachęcamy do przemyślanej gry, która powinna opierać się na z góry ustalonych zasadach, oraz eksperymentach, bo one w wielu przypadkach są nieocenione i pozwalają odkryć całkiem nowe metody, idealnie skrojone pod indywidualny i niepowtarzalny styl obstawiania. No i oczywiście bazujcie na analizie, bo zapewniamy, że bez niej ciężko o wysoką skuteczność trafionych typów.

Analiza bukmacherska vs. zysk z zakładów sportowych

Mogłoby się wydawać, że to mało istotny element całego bukmacherskiego procesu, ale tak naprawdę od analizy wszystko zależy. Im lepiej i dokładniej przeanalizujemy dane spotkanie, tym większe szanse na powodzenie mamy. Czasami mały szczegół może zaważyć na ostatecznym wyniku. Szczegół, który wcześniej wyłapany może nas uratować przed stratą zainwestowanych pieniędzy.

A zwracać uwagę powinniśmy nie tylko na bezpośrednie rywalizacje zainteresowanych klubów, sytuację kadrową i mentalną w zespołach, ale także między innymi na czyste statystyki, które bardzo często oddają rzeczywistość. I na potwierdzenie możemy przytoczyć na przykład pojedynek w lidze rosyjskiej pomiędzy Anży Machaczkałą a Spartakiem Moskwa, który zakończył się przekonującym triumfem przyjezdnych (4:1). Patrząc w statystyki, można było dostrzec między innymi to, iż walczący o czołowe lokaty Czerwono-Biali lubią i potrafią grać z niedoszłym potentatem rosyjskiego futbolu – 7 wygranych w 11 meczach.

Oczywiście można wyłapać zdecydowanie bardziej skomplikowane zależności, ale jest to na tyle rozbudowany temat, że zdecydowaliśmy się, że poświęcimy mu oddzielny tekst. Który bukmacher dostarcza najlepsze statystyki? Każdy operator ma podobną bazę danych, ale najbardziej przejrzyście prezentuje ją bukmacher forBET. Analiza bukmacherska u tego organizatora bukmacherskiego to czysta przyjemność, albowiem zarówno strona internetowa, jak i aplikacja bukmacherska działają płynnie. Tym samym umożliwiają natychmiastową reakcję na zmianę kursów czy nieprzewidziane okoliczności okołomeczowe.

Jak wygrać z bukmacherem? TOP 5 najlepszych porad

Stosując nasze porady, zwiększasz swoją szansę na ogranie legalnego polskiego bukmachera. Musisz dodatkowo pamiętać, że w zakładach bukmacherskich online najważniejsza jest dyscyplina i z góry ustalony plan działania. Bukmacherka nie lubi gwałtownych działań, które ukierunkowane są na przypadkowe kupony online bez przemyślenia. Jak wygrać u buka?

1. Jak ograć bukmachera przy pomocy bonusów bez depozytu

Jeżeli zależy Wam na regularnym ogrywaniu bukmachera, to w pierwszej kolejności powinniście przyjrzeć się bonusom bez depozytu, czyli tak zwanym freebetom. Dzięki nim można zyskać darmową kasę na grę (nie musicie wpłacać własnych środków na saldo depozytowe), która może zdecydowanie podreperować Wasz bukmacherski budżet – jak to zrobić? Już wszystko wyjaśniamy. Obecnie z polskiego rynku bukmacherskiego można zgarnąć powyżej 828 zł w zakładach bez depozytu!

Freebety online na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Darmowe zakłady za kod promocyjny

Aktualną listę darmowych freebetów możecie znaleźć w naszym zawsze i regularnie odświeżanym dziale z promocjami i bonusami - tutaj: Bonusy bez depozytu. Jeżeli teraz założycie bezpłatne konto online u każdego z tych sprawdzonych i bezpiecznych bukmacherów z afiliacyjnym kodem rabatowym LEGALSPORT (u każdego buka trzeba go wpisać na formularzu rejestracyjnym w polu kod promocyjny), to odbierzecie wszystkie darmowe zakłady niemal automatycznie. Jedynie w LVBET trzeba wysłać maila z tytułem "Odbieram bonus bez depozytu", pozostali legalni bukmacherzy darmowy bonus powitalny przydzielają automatycznie.

Zakłady bukmacherskie STS
Przykładowy kupon bez depozytu z kodem LEGALSPORT w STS
 
Liverpool FC vs Manchester United, Premier League, typ 2 – kurs 2.40
AS Roma vs Inter Mediolan, Serie A, typ 1 – kurs 2.05
Los Angeles Lakers vs New York Knicks, NBA, typ 1 – kurs 1.51
Tottenham Hotspur vs AFC Bournemouth, Premier League, typ 1 – kurs 1.42
Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers, NBA, typ 2 – kurs 2.35
Legia Warszawa vs Zagłębie Sosnowiec, Ekstraklasa, typ 1 – kurs 1.32
--------------------------------
Kurs ogólny – 32.72 | Stawka zakładu – 25 PLN | Ewentualna wygrana: 719.84 zł
 
Stawiam kupon za freebet w STS
Przechodzę do bukmachera

W dalszej kolejności odbieracie wszystkie pozostałe freebety bez depozytu, a następnie stawiacie je tak, aby wygrać w ramach każdego kuponu sportowego około 500 zł, to wówczas Wasza łączna ewentualna wygrana może wynieść aż ponad 3 000 złotych. Pamiętajcie, że trafienie zaledwie jednego zakładu w ramach freebetów zagwarantuje Wam ostateczny zysk, który pozwoli wyjść już na samym starcie na plus!

2. Przykładowy zakład bez ryzyka na ogranie bukmachera

Jak grać żeby wygrać? Bardzo pomocne przy ogrywaniu bukmachera są również zakłady bez ryzyka, które w przypadku przegrania takiego kuponu bukmacherskiego gwarantują zwrot pełnej stawki (przeważnie pomniejszonej o podatek). Dzięki nim możecie bez ryzyka zagrać o wysoką ewentualną wygraną, która w przyszłości może przełożyć się na ulepszenie Waszego indywidualnego systemu gry.

Będziecie mieć po prostu więcej kasy na zakłady sportowe, więc będziecie mogli grać na większych stawkach, a to ułatwia długoterminowe zgarnianie zysków z bukmacherki. Obecnie najlepszy i najwyższy zakład bez ryzyka w ramach bonusu powitalnego oferuje bukmacher Fortuna Online - 300 zł. W ramach promocji na start możecie zawrzeć dowolny kupon bukmacherski (np. AKO – akumulowany) o dowolnym kursie oraz liczbie zdarzeń.

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Przykładowy kupon w ramach zakłady bez ryzyka znajdziecie poniżej:
 
West Ham United vs Wolverhampton Wanderers, Premier League, typ 2 – kurs 2.18
Jagiellonia Białystok vs Zagłębie Sosnowiec, Ekstraklasa, typ 1 – kurs 1.57
Celta Vigo vs SD Huesca, Primera Division, typ 1 – kurs 1.66
Tottenham Hotspur vs Manchester United, Premier League, typ 1 – kurs 2.35
Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers, NBA, typ 1 – kurs 1.59
Washington Capitals vs New York Islanders, NHL, typ 1 – kurs 1.71
------------------------------------------
Kurs ogólny – 36.30 | Stawka zakładu – 600 PLN | Ewentualna wygrana: 19 166,40 zł
Darmowe iKonto w Fortuna

Powyższy kupon bukmacherski jest tylko wzorem i przedstawia przykładowe mecze piłki nożnej oraz koszykówki. Jeżeli chcecie zapoznać się z aktualną ofertą sportową bukmachera Fortuna i zawrzeć podobny zakład bukmacherski online, to zachęcamy Was do odwiedzenia strony internetowej eFortuny.

3. Promocje do ogrywania bukmacherów

Jeżeli chcecie zwiększyć swoje szanse na ostateczne zwycięstwo i zysk z zakładów bukmacherskich, to powinniście odbierać wszystkie promocje, gwarantujące darmową kasę na grę lub zakład bez ryzyka, u przynajmniej kilku legalnych bukmacherów. Doświadczeni typerzy przeważnie mają założone konta online u minimum trzech – czterech organizatorów zakładów sportowych. Wówczas mają oni ogromne pole manewru przy zawieraniu kolejnych darmowych kuponów bukmacherskich i mogą wybierać najkorzystniejsze dla siebie typy i podtypy bez zbędnego oczekiwania i zwlekania.

Zakłady bukmacherskie forBET
Przykładowy kupon bez depozytu z kodem LEGALSPORT za 20 zł w forBET
 
Liverpool FC vs Manchester City, Premier League, typ 2 – kurs 2.40
Juventus FC vs SSC Napoli, Serie A, typ 1 – kurs 2.05
Los Angeles Lakers vs New York Knicks, NBA, typ 1 – kurs 1.51
Toronto Raptors vs Boston Celtics, NBA, typ 2 – kurs 2.35
Legia Warszawa vs Górnik Zabrze, Ekstraklasa, typ 1 – kurs 1.32
Chelsea FC vs AFC Bournemouth, Premier League, typ 1 – kurs 1.42
--------------------------------
Kurs ogólny – 32.72 | Stawka zakładu – 30 PLN | Ew. wygrana: 863.80 zł
Obstawiam kupon za freebet w forBET
Idę na stronę www.iforbet.pl

A to przy szybkich zmianach kursowych jest niezwykle ważne, bo dzięki temu można zgarniać wyższe wygrane. Jak wykorzystać taki zakład bez depozytu lub zakład bez ryzyka? Najlepiej za darmowe pieniądze stawiać kupony akumulowane (AKO), które składają się z minimum sześciu pewnych typów, z kursem nie mniejszym niż 1.30. Wtedy macie pewność, że przy ewentualnej wygranej zgarniecie naprawdę sporo kasy na dalszą grę. Oczywiście wygrana z tego specjalnego kuponu może być zdecydowanie wyższa. Wystarczy tylko dołożyć dodatkowo jedną czy dwie pozycje. Wówczas kurs ogólny zdecydowanie wystrzeli w górę i tym samym zwiększy potencjalną wygraną.

4. Jak skutecznie grać u buka? Obstawiaj to na czym się znasz!

Jeżeli chcesz w dłuższej perspektywie osiągać z zakładów bukmacherskich jakikolwiek zysk, to musisz swoje kupony sportowe opierać za każdym razem na jednej dyscyplinie sportowej – najlepiej na tej, na której znasz się najlepiej (pamiętaj, nie możesz znać się na wszystkim!). Wówczas masz największe szanse na zwycięstwo.

Musisz zdać sobie sprawę z tego, że o wyniku niemal każdego postawionego przez Ciebie spotkania decydują detale, o których zwykły niedzielny gracz nie ma zielonego pojęcia: np. taktyka, pogoda, stan zdrowia poszczególnych zawodników, stan murawy + styl gry, indywidualne zestawienie boiskowych rywali, czy też stawka danego meczu.

Darmowy zakład na koszykówkę u legalnych bukmacherów

Jeśli będziesz obstawiał tylko jedną dyscyplinę, to wówczas będziesz miał czas, aby dotrzeć do jak największej liczby przedmeczowych smaczków, które wpływają na końcowy rezultat sportowego pojedynku. A to zdecydowanie podnosi Twoje szanse na zwycięstwo. Jeżeli swoją uwagę rozproszysz na kilka dyscyplin, to wtedy Twoja szansa na poprawne wytypowanie konkretnego widowiska sportowego zdecydowanie spada, bo nie jesteś wstanie dotrzeć do wszystkich potrzebnych danych na czas.

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ Jak ograć internetowego bukmachera?

Żeby regularnie wygrywać z bukmacherem, musicie trzymać się ściśle ustalonych zasad strategicznych i dyscypliny obstawiania. 

Warto wiedzieć o ogrywaniu bukmacherów

 • Surebety, zakłady systemowe czy valuebety to podstawowe metody, dzięki którym zwiększysz swoje szanse na wygranie z bukiem, ale oczywiście nie jedyne. 
 • Sposobów na ogranie buka jest wiele, ale tak naprawdę wszystkie koniec końców sprowadzają się do analizy bukmacherskiej, która jest tak de facto podstawowym fundamentem w bukmacherce. Dzięki niej możemy wyłapać szczegóły, które w ostatecznym rozrachunku wpływają korzystnie na postawiony przez nas typ lub zmieniają naszą decyzję i ratują przed utratą stawki.
Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Jak ograć bukmachera?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.