Ahmed Mostafa Taher jest piłkarzem występującym obecnie w Future FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ahmed Mostafa
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Ahmed Mostafa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ahmed Mostafa wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.62, a skuteczność strzałów to 50,0%. Ahmed Mostafa oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ahmed Mostafa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ahmed Mostafa rozegrał w barwach Future FC w egipskiej Premier League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 142 minuty. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Ahmed Mostafa
Pierwszy transfer Ahmed Mostafa w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Petrojet do KAA Gent za 380 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Ahmed Mostafa?
Ahmed Mostafa najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Lewoskrzydłowy lub Prawoskrzydłowy lub Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ahmed Mostafa?
Wycena 28-letniego Ahmed Mostafa według stanu na wrzesień 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ahmed Mostafa?
Ahmed Mostafa urodził się 21 października 1997 w Egipcie. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Ahmed Mostafa – statystyki
Szczegółowe statystyki Ahmed Mostafa w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Future FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ahmed Mostafa
Atak
Obrona
Podania Ahmed Mostafa
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ahmed Mostafa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ahmed Mostafa wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.62, a skuteczność strzałów to 50,0%. Ahmed Mostafa oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ahmed Mostafa – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ahmed Mostafa w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Ahmed Mostafa
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10 2026 |
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 15.09 2026 |
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
0:2 | 33' | 0 | 0 | – | |||
| 09.09 2026 |
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 02.09 2026 |
Egipska Premier League, 3. kolejka
|
2:0 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 27.08 2026 |
Egipska Premier League, 2. kolejka
|
2:0 | 17' | 1 | 0 | – | |||
| 23.08 2026 |
Egipska Premier League, 1. kolejka
|
1:1 | 66' | 0 | 0 | – | |||
| 17.05 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
1:1 | 32' | 0 | 0 | – | |||
| 12.05 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
0:1 | 23' | 0 | 0 | – | |||
| 08.05 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
0:0 | 1' | 0 | 0 | – | |||
| 08.04 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
0:0 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ahmed Mostafa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ahmed Mostafa rozegrał w barwach Future FC w egipskiej Premier League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 142 minuty. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Ahmed Mostafa – transfery
W trakcie kariery Ahmed Mostafa zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 577 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Future FC 2024 – obecnie
-
Smouha SC 2024 – 2024
-
Al Akhdoud 2023 – 2024
-
Smouha SC 2022 – 2023
-
Ismaily SC 2020 – 2022
-
KAA Gent 2020 – 2020
-
Al Adalah 2020 – 2020
-
KAA Gent 2020 – 2020
-
Abha 2019 – 2020
-
KAA Gent 2019 – 2019
-
Smouha SC 2019 – 2019
-
KAA Gent 2018 – 2019
-
Petrojet 2018 – 2018
-
El Dakhlia SC 2017 – 2018

-
Petrojet do 2017
Historia transferów Ahmed Mostafa
Pierwszy transfer Ahmed Mostafa w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Petrojet do KAA Gent za 380 tysięcy euro.
Ahmed Mostafa – forma
W ostatnich 5 meczach Ahmed Mostafa zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,14. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ahmed Mostafa 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.14.
W ostatnich 10 meczach Ahmed Mostafa 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.81.
W jakiej formie jest Ahmed Mostafa?
Ahmed Mostafa jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.14 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.62). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ahmed Mostafa – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ahmed Mostafa wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ahmed Mostafa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ahmed Mostafa?
Wycena Ahmed Mostafa wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Ahmed Mostafa wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.