Alin Roman jest piłkarzem występującym obecnie w Uta Arad. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Alin Roman
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Alin Roman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alin Roman wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.09, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alin Roman oddaje średnio 3,3 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alin Roman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alin Roman rozegrał w barwach Uta Arad w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 370 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Alin Roman?
Alin Roman ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Alin Roman?
Alin Roman najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Alin Roman?
Wycena 32-letniego Alin Roman według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 650 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Alin Roman?
Alin Roman urodził się 27 stycznia 1994 w Timişoara w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Alin Roman – statystyki
Szczegółowe statystyki Alin Roman w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Uta Arad. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Alin Roman vs. inni
Jakie statystyki ma Alin Roman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alin Roman wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.09, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alin Roman oddaje średnio 3,3 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Alin Roman – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alin Roman w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
4:2 | 62' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
5:1 | 90' | 0 | 2 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 2 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Alin Roman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alin Roman rozegrał w barwach Uta Arad w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 370 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Alin Roman – transfery
W trakcie kariery Alin Roman zmieniał klub 19 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Uta Arad 2025 – obecnie
-
Politehnica Iasi 2022 – 2025
-
SKU Amstetten 2020 – 2022
-
SK Vorwarts Steyr 2019 – 2020
-
ATSV Stadl Paura 2017 – 2019

-
Vocklamarkt 2017 – 2017

-
SV Bad Goisern 2016 – 2017

-
CS National Sebis 2016 – 2016

-
Uta Arad 2016 – 2016
-
FC Caransebes (- 2016) 2015 – 2016

-
Sportul Snagov 2014 – 2015

-
Avicola Buzias (- 2016) 2014 – 2014

-
ACS Poli Timisoara 2014 – 2014

-
Avicola Buzias (- 2016) 2013 – 2014

-
AS Ardealul Tg. Mures (- 2018) 2013 – 2013

-
Avicola Buzias (- 2016) 2013 – 2013

-
Dinamo Bucuresti 2012 – 2013
-
Avicola Buzias (- 2016) 2012 – 2012

-
Avicola Buzias (- 2016) 2011 – 2012

-
LPS Banatul Timisoara do 2011

Alin Roman – forma
W ostatnich 5 meczach Alin Roman zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,69. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Alin Roman 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.69 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Alin Roman 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.08 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Alin Roman?
Alin Roman jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.69 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.09). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Alin Roman – trofea
W trakcie kariery Alin Roman zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Alin Roman?
Alin Roman zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Politehnica Iasi — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Rumunii — 1 raz.
Alin Roman – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alin Roman wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alin Roman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Alin Roman?
Wycena Alin Roman wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Alin Roman wyceniano na 650 tys. €, a najniżej na 0 €.