Batista Mendy jest piłkarzem występującym obecnie w Trabzonspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Batista Mendy
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Batista Mendy w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Batista Mendy wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 0,0%. Batista Mendy oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Batista Mendy w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Batista Mendy rozegrał w barwach Trabzonsporu w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 142 minuty. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Batista Mendy
Pierwszy transfer Batista Mendy w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Angers do Trabzonsporu za 4,4 miliona euro.
Czy Batista Mendy ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Batista Mendy nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Batista Mendy to uraz przywodziciela z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Batista Mendy?
Batista Mendy najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Batista Mendy?
Wycena 26-letniego Batista Mendy według stanu na wrzesień 2026 wynosi 5 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Batista Mendy?
Batista Mendy urodził się 12 stycznia 2000 w Saint-Nazaire we Francji. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Batista Mendy – statystyki
Szczegółowe statystyki Batista Mendy w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Trabzonspor. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Batista Mendy vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Batista Mendy w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Batista Mendy wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 0,0%. Batista Mendy oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Batista Mendy – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Batista Mendy w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
2:0 | 87' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
2:4 | 55' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
17 Maj
Koniec
|
La Liga, 37. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Maj
Koniec
|
La Liga, 36. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Maj
Koniec
|
La Liga, 35. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
04 Maj
Koniec
|
La Liga, 34. kolejka
|
1:0 | 8' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
La Liga, 32. kolejka
|
2:1 | 19' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
23 Kwi
Koniec
|
La Liga, 33. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
La Liga, 31. kolejka
|
2:1 | 1' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
05 Kwi
Koniec
|
La Liga, 30. kolejka
|
1:0 | 72' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Batista Mendy w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Batista Mendy rozegrał w barwach Trabzonsporu w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 142 minuty. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Batista Mendy – transfery
W trakcie kariery Batista Mendy zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Trabzonspor 2026 – obecnie
-
Sevilla 2025 – 2026
-
Trabzonspor 2023 – 2025
-
Angers 2021 – 2023
-
Nantes 2019 – 2021
-
FC Nantes B 2018 – 2019

-
Nantes U19 2017 – 2018
-
Nantes U17 2015 – 2017

-
Saint-Nazaire AF Jugend do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Batista Mendy
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 31.08.2025 |
|
250 tys. € | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 06.09.2023 |
|
4,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 18.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Batista Mendy
Pierwszy transfer Batista Mendy w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Angers do Trabzonsporu za 4,4 miliona euro.
Batista Mendy – forma
W ostatnich 5 meczach Batista Mendy zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,75. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Batista Mendy i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Paź
Koniec
|
Trabzonspor
2
Heart Of Midlothian
0
Liga Konferencji, 2. runda
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
KuPS
2
Trabzonspor
4
Liga Konferencji, 1. runda
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Real Madryt
1
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
3
La Liga, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Sevilla
2
Espanyol
1
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Real Sociedad
0
La Liga, 34. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Osasuna
2
Sevilla
1
La Liga, 32. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Sevilla
0
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Atletico Madryt
1
La Liga, 31. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Sevilla
0
La Liga, 30. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Sevilla
0
Valencia
2
La Liga, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Barcelona
5
Sevilla
2
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
2
La Liga, 26. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Sevilla
1
La Liga, 25. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 24. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Girona
1
La Liga, 23. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Mallorca
4
Sevilla
1
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Elche
2
Sevilla
2
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Levante
3
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Real Madryt
2
Sevilla
0
La Liga, 17. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sevilla
4
Real Oviedo
0
La Liga, 16. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
1
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Extremadura 1924
1
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sevilla
0
Real Betis
2
La Liga, 14. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Sevilla
1
La Liga, 13. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Osasuna
0
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Sevilla
0
La Liga, 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Mallorca
3
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Sevilla
4
Barcelona
1
La Liga, 8. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 6. kolejka
|
19'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
2
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sevilla
2
Elche
2
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Trabzonspor
1
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Kasımpaşa
0
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Trabzonspor
1
Kocaelispor
0
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Trabzonspor
2
Samsunspor
2
Super Lig (Turcja), 37. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
BB Bodrumspor
1
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 36. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Trabzonspor
0
Galatasaray
3
Puchar Turcji, finał
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Trabzonspor
0
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
4
Alanyaspor
3
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Adana Demirspor
0
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
2
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Fenerbahce
4
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Kwi
Dogryw.
|
Trabzonspor
3
BB Bodrumspor
2
Puchar Turcji, 1/4 finału
|
109'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Trabzonspor
1
Göztepe
1
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Trabzonspor
1
Hatayspor
2
Super Lig (Turcja), 27. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Konyaspor
1
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Trabzonspor
5
Çaykur Rizespor
2
Puchar Turcji, 4. runda
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Trabzonspor
3
Gaziantep
2
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Beşiktaş
2
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Erzin Spor
2
Trabzonspor
2
Puchar Turcji, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Kayserispor
0
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja), 22. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Trabzonspor
4
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Trabzonspor
5
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Trabzonspor
3
Alanyaspor
0
Puchar Turcji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Trabzonspor
1
BB Bodrumspor
0
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Galatasaray
4
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Trabzonspor
2
Kasımpaşa
2
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Alanyaspor
2
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 14. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Trabzonspor
5
Adana Demirspor
0
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
3
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Trabzonspor
2
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Göztepe
2
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Hatayspor
1
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Trabzonspor
3
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Gaziantep
0
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Trabzonspor
2
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Trabzonspor
1
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Eyüpspor
0
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Sie
Karne
|
Trabzonspor
(4)
1
FC Sankt Gallen
(5)
1
Liga Konferencji, play offy
|
120'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Trabzonspor
0
Liga Konferencji, play offy
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Rapid Wiedeń
2
Trabzonspor
0
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Sivasspor
0
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Trabzonspor
0
Rapid Wiedeń
1
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Trabzonspor
1
Ruzomberok
0
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Ruzomberok
0
Trabzonspor
2
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
0
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Trabzonspor
3
İstanbulspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Fatih Karagümrük
0
Trabzonspor
4
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
4
Gaziantep
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
3
Fatih Karagümrük
2
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Konyaspor
1
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Trabzonspor
2
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
08 Lut
Dogryw.
|
Gençlerbirliği
1
Trabzonspor
2
Puchar Turcji
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Trabzonspor
3
Manisa BBSK
1
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Antalyaspor
1
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Ankaragucu
0
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Trabzonspor
1
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
İstanbulspor
0
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Gaziantep
1
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Trabzonspor
3
Yeni Çorumspor
1
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Trabzonspor
2
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
2
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Fatih Karagümrük
0
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Angers
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Angers
2
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Angers
0
Annecy FC
0
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Montpellier
5
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Brest
4
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
![]()
Strasbourg Koenigshoffen
0
Angers
1
Puchar Francji
|
75'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Angers
1
Clermont
2
Ligue 1
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Angers
0
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sty
Karne
|
Strasburg
(4)
0
Angers
(5)
0
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sty
Koniec
|
Angers
1
FC Lorient
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Ajaccio
1
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Angers
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Angers
1
Rennes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Angers
2
Strasburg
3
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Angers
2
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Troyes
3
Angers
1
Ligue 1
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Angers
1
Brest
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Auxerre
2
Angers
2
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Metz
1
Angers
0
Ligue 1
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Angers
4
Bordeaux
1
Ligue 1
|
69'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Monaco
2
Angers
0
Ligue 1
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Clermont
2
Angers
2
Ligue 1
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Angers
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Nantes
1
Angers
1
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Angers
1
Lille
1
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Lyon
3
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Angers
0
Reims
1
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Rennes
2
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Angers
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Angers
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Reims
1
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Angers
1
Monaco
3
Ligue 1
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Angers
1
FC Lorient
0
Ligue 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Angers
2
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Angers
3
Metz
2
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Troyes
1
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nantes
4
Ligue 1
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Angers
2
Rennes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Bordeaux
1
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nantes
1
Reims
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Angers
1
Nantes
3
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Lille
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Nantes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
![]()
FC Nantes B
1
Les Herbiers
1
Championnat National 2 (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Monaco
2
Nantes
1
Ligue 1
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Nantes
2
Nimes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Bordeaux
0
Nantes
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Batista Mendy 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.75.
W ostatnich 10 meczach Batista Mendy 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53.
W jakiej formie jest Batista Mendy?
Batista Mendy jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.75 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.75). Jego dyspozycja rośnie.
Batista Mendy – zarobki
Batista Mendy gra w Trabzonspor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Batista Mendy w Trabzonspor (2025/26)
| Rocznie | 3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 252 tys. € |
| Tygodniowo | 58 tys. € |
| Dziennie | 8 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Batista Mendy w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3 mln € |
| 2024/25 |
|
1,8 mln € |
| 2023/24 |
|
1,8 mln € |
| 2022/23 |
|
550 tys. € |
| 2021/22 |
|
550 tys. € |
| 2020/21 |
|
120 tys. € |
| 2019/20 |
|
150 tys. € |
Batista Mendy – kontuzje
W trakcie kariery Batista Mendy zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Batista Mendy
-
Uraz przywodziciela
17.10.25 – 29.10.25 (13 dni)
Sevilla opuszczone: 2 mecze
Czy Batista Mendy ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Batista Mendy nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Batista Mendy to uraz przywodziciela z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Batista Mendy – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Batista Mendy wynosi obecnie 5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Batista Mendy na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Batista Mendy
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | 26 |
|
5 mln € |
| 04.06.2026 | 26 |
|
7,5 mln € |
| 11.12.2025 | 25 |
|
10 mln € |
| 17.06.2025 | 25 |
|
10 mln € |
| 19.03.2025 | 25 |
|
10 mln € |
| 22.12.2024 | 24 |
|
10 mln € |
| 03.10.2024 | 24 |
|
10 mln € |
| 30.05.2024 | 24 |
|
9,5 mln € |
| 14.03.2024 | 24 |
|
9 mln € |
| 20.12.2023 | 23 |
|
8 mln € |
| 26.09.2023 | 23 |
|
7 mln € |
| 26.06.2023 | 23 |
|
3 mln € |
| 01.11.2022 | 22 |
|
3 mln € |
| 29.05.2022 | 22 |
|
3 mln € |
| 15.12.2021 | 21 |
|
2 mln € |
| 07.10.2021 | 21 |
|
2 mln € |
| 03.06.2021 | 21 |
|
500 tys. € |
| 14.10.2020 | 20 |
|
500 tys. € |
| 02.08.2020 | 20 |
|
250 tys. € |
| 18.12.2019 | 19 |
|
150 tys. € |
| 24.07.2019 | 19 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Batista Mendy?
Wycena Batista Mendy wynosi obecnie 5 mln €. W szczycie kariery Batista Mendy wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 150 tys. €.