Bojan Miovski jest piłkarzem występującym obecnie w Rangers. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Bojan Miovski
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Bojan Miovski w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Bojan Miovski wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.19, a skuteczność strzałów to 50,0%. Bojan Miovski oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Bojan Miovski w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Bojan Miovski rozegrał w barwach Rangers w Scottish Premiership 8 meczów, w Scottish League Cup 3 mecze, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, a w barwach Kaposvar w Pucharze Węgier 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Macedonii Północnej. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 340 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Bojan Miovski
Pierwszy transfer Bojan Miovski w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z MTK Budapest do Aberdeen za 650 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Bojan Miovski było przejście z Aberdeen do Girony w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6,5 miliona euro.
Ile zarabia Bojan Miovski?
Na podstawie kontraktu z Rangers, Bojan Miovski otrzymuje 934,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 77,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Miovski w listopadzie 2026 to 18 tysięcy euro, a dziennie około 2,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Bojan Miovski ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Bojan Miovski nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bojan Miovski to uraz o nieznanym charakterze z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 30 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Bojan Miovski?
Bojan Miovski najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Bojan Miovski?
Wycena 27-letniego Bojan Miovski według stanu na maj 2024 wynosi 4 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Bojan Miovski?
Bojan Miovski urodził się 24 czerwca 1999 w Stip w Macedonii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Bojan Miovski – statystyki
Szczegółowe statystyki Bojan Miovski w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rangers oraz reprezentacja Macedonii Północnej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Bojan Miovski
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Bojan Miovski
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Bojan Miovski w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Bojan Miovski wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.19, a skuteczność strzałów to 50,0%. Bojan Miovski oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Bojan Miovski – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Bojan Miovski w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Bojan Miovski
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Scottish League Cup, półfinał
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
2:2 | 5' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
4:0 | 10' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
3:1 | 2' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
06 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
3:0 | 8' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
29 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
2:0 | 10' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
0:3 | 56' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Bojan Miovski w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Bojan Miovski rozegrał w barwach Rangers w Scottish Premiership 8 meczów, w Scottish League Cup 3 mecze, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, a w barwach Kaposvar w Pucharze Węgier 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Macedonii Północnej. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 340 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Bojan Miovski – transfery
W trakcie kariery Bojan Miovski zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rangers 2025 – obecnie
-
Girona 2024 – 2025
-
Aberdeen 2022 – 2024
-
MTK Budapest 2020 – 2022
-
Renova Cepciste 2018 – 2020

-
FK Makedonija Gjorce Petrov 2018 – 2018

-
FK Rabotnicki 2017 – 2018
-
Qarabag Agdam U19 2017 – 2017

-
FK Rabotnicki 2017 – 2017
-
Bregalnica Stip 2016 – 2017

-
Bregalnica Stip Youth do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Bojan Miovski
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 29.08.2025 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 14.08.2024 |
|
6,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
650 tys. € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 23.07.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 31.12.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.12.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 29.08.2017 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 27.07.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Bojan Miovski
Pierwszy transfer Bojan Miovski w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z MTK Budapest do Aberdeen za 650 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Bojan Miovski było przejście z Aberdeen do Girony w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6,5 miliona euro.
Bojan Miovski – forma
W ostatnich 5 meczach Bojan Miovski zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Bojan Miovski i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Rangers
1
Aberdeen
0
Scottish League Cup, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Rangers
2
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Rangers
4
St Johnstone
0
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
FC Dundee
2
Rangers
2
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Rangers
3
Kilmarnock
1
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Szwajcaria
3
Macedonia Północna
0
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Macedonia Północna
0
Szkocja
2
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Słowenia
2
Macedonia Północna
0
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Macedonia Północna
0
Szwajcaria
3
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Celtic
0
Rangers
1
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Rangers
3
Celtic
0
Scottish League Cup, 1/4 finału
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Rangers
1
St Mirren
0
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
12'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Falkirk
1
Rangers
2
Scottish Premiership, 5. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sie
Karne
|
Jablonec
(4)
1
Rangers
(3)
0
Liga Konferencji, play offy
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rangers
1
Jablonec
0
Liga Konferencji, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Rangers
5
St Mirren
1
Scottish League Cup, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Rangers
1
Jagiellonia Białystok
1
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
2
Rangers
1
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Dundee United
1
Rangers
1
Scottish Premiership, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Rangers
1
Hibernian
2
Scottish Premiership, play offy
|
27'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Celtic
3
Rangers
1
Scottish Premiership, play offy
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Rangers
1
Scottish Premiership, play offy
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rangers
2
Motherwell
3
Scottish Premiership, play offy
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Falkirk
3
Rangers
6
Scottish Premiership, 33. kolejka
|
45'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Rangers
4
Dundee United
2
Scottish Premiership, 32. kolejka
|
16'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Dania
4
Macedonia Północna
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Rangers
4
Aberdeen
1
Scottish Premiership, 31. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
St Mirren
0
Rangers
1
Scottish Premiership, 30. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Mar
Karne
|
Rangers
(2)
0
Celtic
(4)
0
Puchar Szkocji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Rangers
2
Celtic
2
Scottish Premiership, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Livingston
2
Rangers
2
Scottish Premiership, 28. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Rangers
4
Heart Of Midlothian
2
Scottish Premiership, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Motherwell
1
Rangers
1
Scottish Premiership, 26. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Rangers
8
Queen's Park
0
Puchar Szkocji, 1/16 finału
|
90'
|
1 gol
· 13% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Rangers
5
Kilmarnock
1
Scottish Premiership, 25. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Hibernian
0
Rangers
0
Scottish Premiership, 24. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FC Porto
3
Rangers
1
Liga Europy, 8. runda
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Rangers
3
FC Dundee
0
Scottish Premiership, 23. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Rangers
1
Ludogorets Razgrad
0
Liga Europy, 7. runda
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Rangers
5
Annan Athletic
0
Puchar Szkocji, 1/32 finału
|
90'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Istotny | 9.4 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Aberdeen
0
Rangers
2
Scottish Premiership, 22. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Rangers
2
Aberdeen
0
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Celtic
1
Rangers
3
Scottish Premiership, 21. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Rangers
1
Motherwell
0
Scottish Premiership, 19. kolejka
|
13'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Rangers
1
Scottish Premiership, 18. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Ferencvaros
2
Rangers
1
Liga Europy, 6. runda
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Kilmarnock
0
Rangers
3
Scottish Premiership, 16. kolejka
|
76'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Dundee United
2
Rangers
2
Scottish Premiership, 15. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Rangers
0
Falkirk
0
Scottish Premiership, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Rangers
1
SC Braga
1
Liga Europy, 5. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Rangers
2
Livingston
1
Scottish Premiership, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Walia
7
Macedonia Północna
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
64'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Dundee
0
Rangers
3
Scottish Premiership, 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Rangers
0
AS Roma
2
Liga Europy, 4. runda
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lis
Dogryw.
|
Celtic
3
Rangers
1
Scottish League Cup, półfinał
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Hibernian
0
Rangers
1
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rangers
3
Kilmarnock
1
Scottish Premiership, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Brann
3
Rangers
0
Liga Europy, 3. runda
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Rangers
2
Dundee United
2
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Macedonia Północna
1
Kazachstan
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Belgia
0
Macedonia Północna
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Falkirk
1
Rangers
1
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
61'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
2
Rangers
1
Liga Europy, 2. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Livingston
1
Rangers
2
Scottish Premiership, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Rangers
0
KRC Genk
1
Liga Europy, 1. runda
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Rangers
2
Hibernian
0
Scottish League Cup, 1/4 finału
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Rangers
0
Heart Of Midlothian
2
Scottish Premiership, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Macedonia Północna
5
Liechtenstein
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rangers
0
Celtic
0
Scottish Premiership, 4. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
3
La Liga, 1. kolejka
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Kazachstan
0
Macedonia Północna
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Macedonia Północna
1
Belgia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
3
Girona
2
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Girona
1
La Liga, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Girona
1
Mallorca
0
La Liga, 34. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Girona
1
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Real Betis
3
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Osasuna
2
Girona
1
La Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Girona
0
Deportivo Alaves
1
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Macedonia Północna
1
Walia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Liechtenstein
0
Macedonia Północna
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Girona
1
Valencia
1
La Liga, 28. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Espanyol
1
Girona
1
La Liga, 27. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Girona
2
Celta Vigo
2
La Liga, 26. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Real Madryt
2
Girona
0
La Liga, 25. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Girona
1
Getafe
2
La Liga, 24. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Girona
2
Las Palmas
1
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Girona
1
Arsenal
2
Liga Mistrzów, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Girona
1
La Liga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Girona
0
Real Madryt
3
La Liga, 16. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Girona
2
La Liga, 15. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Sturm Graz
1
Girona
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Girona
4
Espanyol
1
La Liga, 14. kolejka
|
71'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.4 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Macedonia Północna
1
Łotwa
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Getafe
0
Girona
1
La Liga, 13. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Girona
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Girona
4
Leganes
3
La Liga, 12. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Las Palmas
1
Girona
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Girona
2
Slovan Bratysława
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Girona
0
Real Sociedad
1
La Liga, 10. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Łotwa
0
Macedonia Północna
3
Liga Narodów UEFA
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Girona
2
Athletic Bilbao
1
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Girona
2
Feyenoord Rotterdam
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
75'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
1
Girona
1
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Valencia
2
Girona
0
La Liga, 6. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Girona
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Girona
1
Barcelona
4
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Sevilla
0
Girona
2
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Girona
4
Osasuna
0
La Liga, 3. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Girona
0
La Liga, 2. kolejka
|
31'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Sie
Koniec
|
St Johnstone
1
Aberdeen
2
Scottish Premiership, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Aberdeen
6
Dumbarton
0
Scottish League Cup, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
Aberdeen
2
Airdrieonians
1
Scottish League Cup, 7. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lip
Koniec
|
East Kilbride
0
Aberdeen
4
Scottish League Cup, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Cze
Koniec
|
Czechy
2
Macedonia Północna
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
Chorwacja
3
Macedonia Północna
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Hibernian
0
Aberdeen
4
Scottish Premiership
|
67'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Aberdeen
1
St Johnstone
0
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 5.5 | |
|
20 Kwi
Karne
|
Aberdeen
(5)
3
Celtic
(6)
3
Puchar Szkocji
|
100'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Aberdeen
0
FC Dundee
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Livingston
0
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Aberdeen
2
Ross County
1
Scottish Premiership
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Motherwell
0
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
88'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Mar
Koniec
|
FC Dundee
1
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Aberdeen
3
Kilmarnock
1
Puchar Szkocji
|
82'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Aberdeen
0
St Johnstone
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Rangers
2
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Aberdeen
1
Celtic
1
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Aberdeen
1
FC Dundee
1
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
St Johnstone
1
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Ross County
0
Aberdeen
3
Scottish Premiership
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Aberdeen
0
St Mirren
3
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Aberdeen
2
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Aberdeen
0
Kilmarnock
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Hibernian
2
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Aberdeen
1
Rangers
1
Scottish Premiership
|
80'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Celtic
6
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
PAOK
2
Aberdeen
2
Liga Konferencji
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Motherwell
2
Aberdeen
4
Scottish Premiership
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Aberdeen
2
PAOK
3
Liga Konferencji
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Aberdeen
0
St Johnstone
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Aberdeen
1
HJK Helsinki
1
Liga Konferencji
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rangers
1
Aberdeen
3
Scottish Premiership
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ross County
1
Aberdeen
2
Scottish League Cup
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Aberdeen
4
Ross County
0
Scottish Premiership
|
72'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Aberdeen
0
Hibernian
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Aberdeen
1
BK Hacken
3
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
St Mirren
2
Aberdeen
2
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Aberdeen
1
Celtic
3
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Livingston
0
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Aberdeen
3
St Mirren
0
Scottish Premiership
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Aberdeen
0
Hibernian
0
Scottish Premiership
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Aberdeen
2
Rangers
0
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Ross County
0
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Aberdeen
2
Kilmarnock
0
Scottish Premiership
|
72'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
St Johnstone
0
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
89'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Celtic
4
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Aberdeen
1
St Mirren
3
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Hibernian
6
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Darvel
1
Aberdeen
0
Puchar Szkocji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Aberdeen
2
St Johnstone
0
Scottish Premiership
|
61'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Aberdeen
0
Ross County
0
Scottish Premiership
|
76'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Kilmarnock
2
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Gru
Koniec
|
St Mirren
3
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Aberdeen
0
Celtic
1
Scottish Premiership
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Macedonia Północna
1
Finlandia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Aberdeen
4
Hibernian
1
Scottish Premiership
|
89'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Rangers
4
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Motherwell
1
Aberdeen
2
Scottish Premiership
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Aberdeen
4
Partick Thistle
1
Scottish League Cup
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Aberdeen
2
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Dundee United
4
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Macedonia Północna
0
Bułgaria
1
Liga Narodów UEFA
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Ross County
1
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Dogryw.
|
Annan Athletic
1
Aberdeen
4
Scottish League Cup
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Aberdeen
4
St Mirren
1
Scottish Premiership
|
72'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (5 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Aberdeen
3
Raith Rovers
0
Scottish League Cup
|
59'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Gibraltar
0
Macedonia Północna
2
Liga Narodów UEFA
|
33'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Maj
Koniec
|
MTK Budapest
3
Debreceni VSC
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ferencvaros
0
MTK Budapest
3
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Zalaegerszegi TE
2
MTK Budapest
3
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
MTK Budapest
0
Mezokovesd-zsory
4
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Portugalia
2
Macedonia Północna
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
MTK Budapest
1
Budapest Honved
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Gyirmot SE
1
MTK Budapest
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
MTK Budapest
0
Ferencvaros
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
MTK Budapest
0
Zalaegerszegi TE
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Mezokovesd-zsory
1
MTK Budapest
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
MTK Budapest
0
Fehérvár FC
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
MTK Budapest
2
Ujpest
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Kisvarda FC
5
MTK Budapest
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lis
Koniec
|
Macedonia Północna
3
Islandia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
MTK Budapest
1
Debreceni VSC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Ferencvaros
0
MTK Budapest
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Macedonia Północna
0
Niemcy
4
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
32'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Zalaegerszegi TE
2
MTK Budapest
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Islandia
2
Macedonia Północna
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
MTK Budapest
1
Budapest Honved
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Izrael U-21
1
Macedonia Północna U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Bojan Miovski ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48.
W ostatnich 10 meczach Bojan Miovski ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43.
W jakiej formie jest Bojan Miovski?
Bojan Miovski jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.19). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Bojan Miovski – zarobki
Bojan Miovski gra w Rangers na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 935 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Bojan Miovski w Rangers (2025/26)
| Rocznie | 935 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 78 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Bojan Miovski w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
935 tys. € |
| 2024/25 |
|
740 tys. € |
| 2023/24 |
|
252 tys. € |
| 2022/23 |
|
252 tys. € |
Ile zarabia Bojan Miovski?
Na podstawie kontraktu z Rangers, Bojan Miovski otrzymuje 934,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 77,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Miovski w listopadzie 2026 to 18 tysięcy euro, a dziennie około 2,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Bojan Miovski – kontuzje
W trakcie kariery Bojan Miovski zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Bojan Miovski
-
Uraz kostki
23.05.23 – 28.05.23 (6 dni)
Aberdeen opuszczone: 1 mecz
- Uraz o nieznanym charakterze 31.08.19 – 29.09.19 (30 dni) opuszczone: 5 meczów
Czy Bojan Miovski ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Bojan Miovski nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bojan Miovski to uraz o nieznanym charakterze z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 30 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Bojan Miovski – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Bojan Miovski wynosi obecnie 4 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Bojan Miovski na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Bojan Miovski
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 29.05.2024 | 24 |
|
4 mln € |
| 19.03.2024 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 04.12.2023 | 24 |
|
2 mln € |
| 25.06.2023 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 12.12.2022 | 23 |
|
1 mln € |
| 06.06.2022 | 22 |
|
700 tys. € |
| 06.01.2022 | 22 |
|
800 tys. € |
| 10.10.2021 | 22 |
|
500 tys. € |
| 31.05.2021 | 21 |
|
450 tys. € |
| 23.01.2021 | 21 |
|
450 tys. € |
| 22.10.2020 | 21 |
|
250 tys. € |
| 27.07.2020 | 21 |
|
150 tys. € |
| 11.12.2019 | 20 | 100 tys. € | |
| 28.05.2019 | 19 | 75 tys. € | |
| 11.12.2018 | 19 | 50 tys. € | |
| 01.07.2018 | 19 | 50 tys. € | |
| 16.06.2017 | 17 | 75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Bojan Miovski?
Wycena Bojan Miovski wynosi obecnie 4 mln €. W szczycie kariery Bojan Miovski wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 50 tys. €.