Bruno Petković jest piłkarzem występującym obecnie w Kocaelispor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Bruno Petković
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Bruno Petković w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Bruno Petković wyglądają następująco: 19 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 28,0%. Bruno Petković oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Bruno Petković w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Bruno Petković rozegrał w barwach Kocaelisporu w Türkiye Kupası 3 mecze, w Super Lig (Turcja) 19 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Chorwacji. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 586 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Bruno Petković
Pierwszy transfer Bruno Petković w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Calcio Catanii do Trapani 1905 za 600 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Bruno Petković było przejście z Trapani 1905 do Bologni w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,3 miliona euro.
Ile zarabia Bruno Petković?
Na podstawie kontraktu z Kocaelispor, Bruno Petković otrzymuje 1,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 104,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Petković w listopadzie 2026 to 24 tysiące euro, a dziennie około 3,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Bruno Petković ma kontuzję?
Obecnie Bruno Petković ma uraz — uraz mięśnia dwugłowego uda — i pauzuje w Kocaelisporze.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bruno Petković to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 110 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Bruno Petković?
Bruno Petković ma na koncie 11 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Chorwacji — 6 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Dinamem Zagrzeb — 11 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Bruno Petković?
Bruno Petković najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Bruno Petković?
Wycena 32-letniego Bruno Petković według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 13,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Bruno Petković?
Bruno Petković urodził się 16 września 1994 w Metković w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Bruno Petković – statystyki
Szczegółowe statystyki Bruno Petković w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kocaelispor oraz reprezentacja Chorwacji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Bruno Petković vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Bruno Petković w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Bruno Petković wyglądają następująco: 19 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 28,0%. Bruno Petković oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Bruno Petković – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Bruno Petković w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
1:1 | 26' | 1 | 0 | – | 8.1 | ||
|
06 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Lut
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 23. kolejka
|
2:0 | 69' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
15 Lut
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 22. kolejka
|
3:0 | 45' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
09 Lut
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 21. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
05 Lut
Koniec
|
Puchar Turcji, 3. runda
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Lut
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 20. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
24 Sty
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
0:0 | 88' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
18 Sty
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 18. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
13 Sty
Koniec
|
Puchar Turcji, 2. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Bruno Petković w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Bruno Petković rozegrał w barwach Kocaelisporu w Türkiye Kupası 3 mecze, w Super Lig (Turcja) 19 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Chorwacji. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 586 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Bruno Petković – transfery
W trakcie kariery Bruno Petković zmieniał klub 22 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kocaelispor 2025 – obecnie
-
Dinamo Zagrzeb 2019 – 2025
-
Bologna FC 1909 2019 – 2019
-
Dinamo Zagrzeb 2018 – 2019
-
Bologna FC 1909 2018 – 2018
-
Hellas Verona 2018 – 2018
-
Bologna FC 1909 2017 – 2018
-
Trapani 1905 2016 – 2017
-
Calcio Catania 2016 – 2016
-
Trapani 1905 2016 – 2016
-
Calcio Catania 2016 – 2016
-
Virtus Entella 2015 – 2016
-
Calcio Catania 2015 – 2015
-
Reggiana 2015 – 2015
-
Calcio Catania 2015 – 2015
-
Varese Calcio 2014 – 2015

-
Calcio Catania 2013 – 2014
-
Catania Primavera 2012 – 2013

-
NK Hrvatski Dragovoljac U19 2011 – 2012

-
NK HASK Zagreb U17 2010 – 2011

-
NK Zagreb U17 2009 – 2010

-
GNK Dinamo Zagreb Youth 2007 – 2009

-
NK Neretva Metkovic do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Bruno Petković
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 15.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 20.01.2019 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 19.01.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 09.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 10.01.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 11.01.2017 |
|
1,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
600 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 31.01.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.01.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 30.08.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 29.01.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 28.01.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 31.08.2014 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 26.08.2012 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 11.08.2011 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
| 2009/10 | 18.02.2010 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
| 2009/10 | 03.09.2009 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
| 2007/08 | 28.08.2007 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
Historia transferów Bruno Petković
Pierwszy transfer Bruno Petković w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Calcio Catanii do Trapani 1905 za 600 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Bruno Petković było przejście z Trapani 1905 do Bologni w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,3 miliona euro.
Bruno Petković – forma
W ostatnich 5 meczach Bruno Petković zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,91. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Bruno Petković i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Kwi
Koniec
|
Galatasaray
1
Kocaelispor
1
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Kocaelispor
0
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Kocaelispor
0
Super Lig (Turcja), 23. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Kocaelispor
3
Gaziantep
0
Super Lig (Turcja), 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Kayserispor
1
Kocaelispor
2
Super Lig (Turcja), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Kocaelispor
1
Beşiktaş
1
Puchar Turcji, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Kocaelispor
0
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Samsunspor
0
Kocaelispor
0
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Kocaelispor
1
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja), 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Gaziantep
1
Kocaelispor
0
Puchar Turcji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Kocaelispor
3
Erzurum BB
1
Puchar Turcji, 1. runda
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Kocaelispor
2
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Fatih Karagümrük
1
Kocaelispor
1
Super Lig (Turcja), 16. kolejka
|
22'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Kocaelispor
0
Kasımpaşa
0
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Kocaelispor
1
Eyüpspor
0
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
3
Kocaelispor
1
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Kocaelispor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Gaziantep
2
Kocaelispor
0
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Kocaelispor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Fenerbahce
3
Kocaelispor
1
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Kocaelispor
0
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Trabzonspor
1
Kocaelispor
0
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
1
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL, 35. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Hajduk Split
1
Dinamo Zagrzeb
3
Prva HNL, 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Rijeka
0
Prva HNL, 32. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Osijek
0
Prva HNL, 29. kolejka
|
37'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
HNK Gorica
2
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL, 13. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Dinamo Zagrzeb
4
Liga Mistrzów, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
Dinamo Zagrzeb
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
12'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Istra 1961
2
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL, 10. kolejka
|
20'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Monaco
2
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
5
Lokomotiva Zagrzeb
1
Prva HNL, 8. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
9
Dinamo Zagrzeb
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Karabach Agdam
0
Dinamo Zagrzeb
2
Liga Mistrzów, play offy
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Karabach Agdam
0
Liga Mistrzów, play offy
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Sibenik
0
Prva HNL, 3. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Osijek
1
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL, 2. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Osijek
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Rijeka
1
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Varazdin
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
PAOK
5
Dinamo Zagrzeb
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
PAOK
0
Liga Konferencji
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
HNK Gorica
0
Puchar Chorwacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Rijeka
0
Prva HNL
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Varazdin
0
Prva HNL
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.8 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
2
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
NK Rudeš
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Slaven Belupo
0
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Osijek
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
5
FC Astana
1
Liga Konferencji
|
73'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Slaven Belupo
0
Prva HNL
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sparta Praga
4
Dinamo Zagrzeb
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Sparta Praga
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
HNK Gorica
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Sie
Koniec
|
FC Astana
0
Dinamo Zagrzeb
2
Liga Mistrzów
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Cze
Karne
|
Chorwacja
(4)
0
Hiszpania
(5)
0
Liga Narodów UEFA
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Osijek
0
Dinamo Zagrzeb
0
Prva HNL
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
Hajduk Split
0
Prva HNL
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Varazdin
1
Dinamo Zagrzeb
3
Prva HNL
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Slaven Belupo
1
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Chorwacja
1
Arabia Saudyjska
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Rijeka
2
Dinamo Zagrzeb
7
Prva HNL
|
60'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Sibenik
0
Prva HNL
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
AC Milan
4
Liga Mistrzów
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Varazdin
1
Prva HNL
|
28'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Dinamo Zagrzeb
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
Slaven Belupo
1
Prva HNL
|
45'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Chorwacja
2
Dania
1
Liga Narodów UEFA
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
1
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
HNK Gorica
0
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Rijeka
1
Prva HNL
|
67'
|
0 goli
4 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sibenik
1
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
27'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Bodo/Glimt
1
Dinamo Zagrzeb
0
Liga Mistrzów
|
45'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Varazdin
1
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lip
Koniec
|
![]()
FK Korzo Prilep
0
Dinamo Zagrzeb
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
![]()
FK Korzo Prilep
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Lokomotiva Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lip
Karne
|
Dinamo Zagrzeb
(4)
0
Hajduk Split
(1)
0
Puchar Chorwacji
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Hajduk Split
1
Prva HNL
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Sibenik
0
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Osijek
0
Prva HNL
|
84'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
1
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
HNK Gorica
0
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Hajduk Split
1
Dinamo Zagrzeb
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Rijeka
1
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Hrvatski Dragovoljac
0
Prva HNL
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Slaven Belupo
0
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Hajduk Split
0
Dinamo Zagrzeb
0
Prva HNL
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Lokomotiva Zagrzeb
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sevilla
3
Dinamo Zagrzeb
1
Liga Europy
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Istra 1961
0
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Rijeka
3
Puchar Chorwacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Sibenik
1
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
71'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Osijek
1
Prva HNL
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.1 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Chorwacja
1
Rosja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
32'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Malta
1
Chorwacja
7
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
36'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Rapid Wiedeń
1
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
HNK Gorica
0
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
8
Hrvatski Dragovoljac
0
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Slaven Belupo
1
Dinamo Zagrzeb
4
Prva HNL
|
61'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
West Ham United
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Sibenik
0
Prva HNL
|
80'
|
0 goli
5 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 5.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Osijek
0
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Sheriff Tiraspol
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
HNK Gorica
0
Prva HNL
|
25'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Legia Warszawa
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Rijeka
3
Prva HNL
|
25'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Hrvatski Dragovoljac
0
Dinamo Zagrzeb
4
Prva HNL
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Omonia Nikozja
0
Liga Mistrzów
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Slaven Belupo
2
Prva HNL
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Chorwacja
1
Armenia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Varazdin
2
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Hajduk Split
1
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Hajduk Split
0
Prva HNL
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Villarreal
1
Liga Europy
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Mar
Dogryw.
|
Dinamo Zagrzeb
3
Tottenham
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Slaven Belupo
0
Puchar Chorwacji
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Osijek
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Sibenik
2
Prva HNL
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Hajduk Split
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Rijeka
2
Prva HNL
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Slaven Belupo
1
Dinamo Zagrzeb
5
Prva HNL
|
29'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Wolfsberger AC
0
Dinamo Zagrzeb
3
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Chorwacja
2
Portugalia
3
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
HNK Gorica
2
Prva HNL
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
Chorwacja
1
Francja
2
Liga Narodów UEFA
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Szwajcaria
1
Chorwacja
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Flora Tallinn
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Ferencvaros
2
Dinamo Zagrzeb
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Hajduk Split
1
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Francja
4
Chorwacja
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
Osijek
1
Prva HNL
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Osijek
0
Prva HNL
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
HNK Gorica
0
Dinamo Zagrzeb
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
Atalanta
0
Liga Mistrzów
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Viktoria Pilzno
0
Liga Europy
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
0
Dinamo Zagrzeb
0
Liga Europy
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Dinamo Zagrzeb
2
Liga Europy
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Hellas Verona
0
Sassuolo
1
Serie A
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
Hellas Verona
0
Serie A
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Hellas Verona
0
Atalanta
5
Serie A
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Hellas Verona
1
![]()
Chievo
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Hellas Verona
2
Torino
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Bologna FC 1909
0
Juventus
3
Serie A
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Cagliari
1
Serie A
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
AS Roma
1
Bologna FC 1909
0
Serie A
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Fiorentina
2
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Bologna FC 1909
0
Napoli
3
Serie A
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Juventus
2
Serie A
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Bologna FC 1909
0
AS Roma
3
Serie A
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Napoli
7
Serie A
|
22'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Bruno Petković 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.91.
W ostatnich 10 meczach Bruno Petković 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.92.
W jakiej formie jest Bruno Petković?
Bruno Petković jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.91 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.42). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Bruno Petković – zarobki
Bruno Petković gra w Kocaelispor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Bruno Petković w Kocaelispor (2025/26)
| Rocznie | 1,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 104 tys. € |
| Tygodniowo | 24 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Bruno Petković w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,3 mln € |
| 2017/18 |
|
560 tys. € |
| 2016/17 |
|
200 tys. € |
| 2013/14 |
|
170 tys. € |
Ile zarabia Bruno Petković?
Na podstawie kontraktu z Kocaelispor, Bruno Petković otrzymuje 1,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 104,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Petković w listopadzie 2026 to 24 tysiące euro, a dziennie około 3,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Bruno Petković – kontuzje
W trakcie kariery Bruno Petković zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 55 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Bruno Petković
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
pauzuje od 204 dni
12.04.26 (37 dni)
Kocaelispor opuszczone: 17 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.02.26 – 23.03.26 (29 dni)
Kocaelispor opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
15.10.25 – 03.12.25 (50 dni)
Kocaelispor opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
10.11.24 – 27.02.25 (110 dni)
Dinamo Zagrzeb opuszczone: 15 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
18.03.23 – 22.04.23 (36 dni)
Dinamo Zagrzeb opuszczone: 7 meczów
-
Uraz barku
20.03.21 – 04.04.21 (16 dni)
Dinamo Zagrzeb opuszczone: 4 mecze
Czy Bruno Petković ma kontuzję?
Obecnie Bruno Petković ma uraz — uraz mięśnia dwugłowego uda — i pauzuje w Kocaelisporze.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bruno Petković to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 110 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Bruno Petković – trofea
W trakcie kariery Bruno Petković zdobył 11 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Bruno Petković
Jakie trofea zdobył Bruno Petković?
Bruno Petković zdobył w karierze 11 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Dinamie Zagrzeb — 11 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chorwacji — 6 razy.
Bruno Petković – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Bruno Petković wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Bruno Petković na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Bruno Petković
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 20.05.2026 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 04.03.2026 | 31 |
|
2 mln € |
| 16.12.2025 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 30.09.2025 | 31 |
|
2,8 mln € |
| 08.06.2025 | 30 |
|
3 mln € |
| 30.03.2025 | 30 |
|
3,5 mln € |
| 22.12.2024 | 30 |
|
4 mln € |
| 03.06.2024 | 29 |
|
5 mln € |
| 17.12.2023 | 29 |
|
5 mln € |
| 05.06.2023 | 28 |
|
5 mln € |
| 07.11.2022 | 28 |
|
6 mln € |
| 05.06.2022 | 27 |
|
6 mln € |
| 21.03.2022 | 27 |
|
7 mln € |
| 29.12.2021 | 27 |
|
9 mln € |
| 27.05.2021 | 26 |
|
12 mln € |
| 27.12.2020 | 26 |
|
11 mln € |
| 26.07.2020 | 25 |
|
11 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
11 mln € |
| 26.12.2019 | 25 |
|
13,5 mln € |
| 15.09.2019 | 25 |
|
8 mln € |
| 10.03.2019 | 24 |
|
3 mln € |
| 24.09.2018 | 24 |
|
850 tys. € |
| 06.06.2018 | 23 |
|
1 mln € |
| 28.12.2017 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 07.06.2017 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 18.12.2016 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 12.06.2016 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 27.12.2015 | 21 |
|
350 tys. € |
| 21.06.2015 | 20 |
|
375 tys. € |
| 30.06.2014 | 19 |
|
400 tys. € |
| 06.01.2014 | 19 |
|
400 tys. € |
| 03.06.2013 | 18 | 200 tys. € | |
| 23.01.2013 | 18 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Bruno Petković?
Wycena Bruno Petković wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Bruno Petković wyceniano na 13,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.