Carlos Anez

pomocnik #6
Narodowość Boliwia Aktualny klub Guabirá
Wiek / data ur.31 lat (06.07.1995)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył15.01.2025
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa375 tys. €

Carlos Anez jest piłkarzem występującym obecnie w Guabirá. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Liczby Carlos Anez w Primera Division (Boliwia) 2026
Mecze
12
Bramki
2
Asysty
1
Minuty
1 031'
Średnia ocena
6.56
Kartki
3 / 0

Forma w ostatnich meczach Carlos Anez

Ocena
31.07 Universitario de Vinto Guabirá 1:1 6.5
25.07 Guabirá Real Oruro 4:1 7.8
18.07 Bolívar Guabirá 4:0 5.7
29.05 San Antonio Bulo Bulo Guabirá 1:2 7.1
18.05 Guabirá Nacional Potosí 2:1 6.6
Najbliższy hitowy mecz
Falkirk St Mirren
01.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

6,56
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer15.01.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

375 tys. €
-25 tys. € (-6,3%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy pomocnik (8)
Dodatkowe pozycje Defensywny pomocnik (6)
Preferowana noga Prawa
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Carlos Anez w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Carlos Anez wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.56, a skuteczność strzałów to 11,8%. Carlos Anez oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Carlos Anez w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Carlos Anez rozegrał w barwach Guabirá w Primera Division (Boliwia) 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 031 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Carlos Anez?

Carlos Anez najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.

Jaka jest wartość rynkowa Carlos Anez?

Wycena 31-letniego Carlos Anez według stanu na maj 2026 wynosi 375 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Carlos Anez?

Carlos Anez urodził się 6 lipca 1995 (Boliwia). Obecnie piłkarz ma 31 lat.