Cedric Bakambu jest piłkarzem występującym obecnie w San Diego. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Cedric Bakambu
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Cedric Bakambu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Cedric Bakambu wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.00, a skuteczność strzałów to 22,2%. Cedric Bakambu oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 1,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Cedric Bakambu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Cedric Bakambu rozegrał w barwach San Diego w MLS 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji DR Konga. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 754 minuty. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Cedric Bakambu
Pierwszy transfer Cedric Bakambu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Sochaux-Montbéliard do Bursaspor za 1,8 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Cedric Bakambu było przejście z Villarrealu do Beijing Guoan w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 40 milionów euro.
Czy Cedric Bakambu ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Cedric Bakambu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cedric Bakambu to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 141 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Cedric Bakambu?
Cedric Bakambu ma na koncie 7 trofeów — 3 wywalczył z drużyną, a 4 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 3 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Cedric Bakambu?
Cedric Bakambu najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Cedric Bakambu?
Wycena 35-letniego Cedric Bakambu według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 25 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Cedric Bakambu?
Cedric Bakambu urodził się 11 kwietnia 1991 w Ivry we Francji, ma narodowość kongijską. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Cedric Bakambu – statystyki
Szczegółowe statystyki Cedric Bakambu w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział San Diego oraz reprezentacja DR Konga. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Cedric Bakambu vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Cedric Bakambu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Cedric Bakambu wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.00, a skuteczność strzałów to 22,2%. Cedric Bakambu oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 1,2 to strzały celne.
Cedric Bakambu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Cedric Bakambu w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
MLS, 32. kolejka
|
4:1 | 62' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
MLS, 31. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
MLS, 30. kolejka
|
2:2 | 66' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
MLS, 29. kolejka
|
3:3 | 58' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
4:1 | 45' | 1 | 0 | – | 7.5 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
3:3 | 45' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
21 Wrz
Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
2:2 | 28' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
MLS, 25. kolejka
|
0:5 | 30' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
10 Wrz
Koniec
|
MLS, 24. kolejka
|
2:3 | 22' | 1 | 0 | – | 7.4 | ||
|
01 Lip
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Cedric Bakambu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Cedric Bakambu rozegrał w barwach San Diego w MLS 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji DR Konga. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 754 minuty. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Cedric Bakambu – transfery
W trakcie kariery Cedric Bakambu zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 55 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
San Diego 2026 – obecnie
-
Free Player 2026 – 2026

-
Real Betis 2024 – 2026
-
Galatasaray 2023 – 2024
-
Al Nasr 2023 – 2023
-
Olympiakos 2022 – 2023
-
Olympique Marsylia 2022 – 2022
-
Beijing Guoan 2018 – 2022
-
Villarreal 2015 – 2018
-
Bursaspor 2014 – 2015
-
Sochaux-Montbéliard 2010 – 2014
-
Sochaux II 2009 – 2010

-
Sochaux U19 2008 – 2009

-
SochauxU17 2006 – 2008

-
US Ivry Youth do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Cedric Bakambu
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 01.09.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2023/24 | 31.01.2024 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 22.07.2023 |
|
700 tys. € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 14.09.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 12.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 16.01.2018 |
|
40 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 18.08.2015 |
|
7,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 31.08.2014 |
|
1,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Cedric Bakambu
Pierwszy transfer Cedric Bakambu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Sochaux-Montbéliard do Bursaspor za 1,8 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Cedric Bakambu było przejście z Villarrealu do Beijing Guoan w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 40 milionów euro.
Cedric Bakambu – forma
W ostatnich 5 meczach Cedric Bakambu zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,25. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Cedric Bakambu i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
4
San Diego
1
MLS, 32. kolejka
|
62'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
San Diego
2
Seattle Sounders
2
MLS, 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
San Diego
2
MLS, 30. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
San Diego
3
Houston Dynamo
3
MLS, 29. kolejka
|
58'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
New York Red Bulls
4
San Diego
1
MLS, 28. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Austin FC
3
San Diego
3
MLS, 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Inter Miami
2
San Diego
2
MLS, 26. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
San Diego
0
Philadelphia Union
5
MLS, 25. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
San Diego
2
San Jose Earthquakes
3
MLS, 24. kolejka
|
22'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Anglia
2
DR Konga
1
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
DR Konga
3
Uzbekistan
1
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Kolumbia
1
DR Konga
0
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Portugalia
1
DR Konga
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Dania
0
DR Konga
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Real Betis
2
Levante
1
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Barcelona
3
Real Betis
1
La Liga, 37. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Real Betis
2
Elche
1
La Liga, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
2
Real Betis
2
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Real Betis
3
Real Oviedo
0
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Real Betis
1
Real Madryt
1
La Liga, 32. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Girona
2
Real Betis
3
La Liga, 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Real Betis
2
SC Braga
4
Liga Europy, 1/4 finału
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Mar
Koniec
|
DR Konga
1
Jamajka
0
Mistrzostwa Świata Intercontinental Play-offs, finał
|
120'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Real Betis
1
La Liga, 29. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Real Betis
4
Panathinaikos
0
Liga Europy, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Real Betis
1
Celta Vigo
1
La Liga, 28. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Panathinaikos
1
Real Betis
0
Liga Europy, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Getafe
2
Real Betis
0
La Liga, 27. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
2
La Liga, 26. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 25. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Mallorca
1
Real Betis
2
La Liga, 24. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Real Betis
1
La Liga, 23. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Betis
0
Atletico Madryt
5
Puchar Hiszpanii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Real Betis
2
Valencia
1
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Feyenoord Rotterdam
1
Liga Europy, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Real Betis
1
La Liga, 21. kolejka
|
76'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Villarreal
0
La Liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Elche
1
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
55'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sty
Dogryw.
|
Algieria
1
DR Konga
0
Puchar Narodów Afryki
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Real Betis
3
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Real Betis
3
Barcelona
5
La Liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Torrent
1
Real Betis
4
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sevilla
0
Real Betis
2
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Real Betis
1
Girona
1
La Liga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Valencia
1
Real Betis
1
La Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Betis
2
Lyon
0
Liga Europy, 4. runda
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Real Betis
3
Mallorca
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Palma del Rio
1
Real Betis
7
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
70'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Real Betis
0
Atletico Madryt
2
La Liga, 10. kolejka
|
14'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
KRC Genk
0
Real Betis
0
Liga Europy, 3. runda
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Espanyol
1
Real Betis
2
La Liga, 8. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
0
Real Betis
2
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Real Betis
2
Osasuna
0
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Real Betis
2
Nottingham Forest
2
Liga Europy, 1. runda
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Real Betis
3
Real Sociedad
1
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Levante
2
Real Betis
2
La Liga, 4. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Real Betis
1
Athletic Bilbao
2
La Liga, 3. kolejka
|
18'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Betis
1
La Liga, 6. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Real Betis
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 2. kolejka
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Elche
1
Real Betis
1
La Liga, 1. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Real Betis
1
Chelsea
4
Liga Konferencji, finał
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Real Betis
1
Valencia
1
La Liga, 38. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Real Betis
1
La Liga, 37. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Betis
2
La Liga, 36. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Real Betis
1
Osasuna
1
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Dogryw.
|
Fiorentina
2
Real Betis
2
Liga Konferencji, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Espanyol
1
Real Betis
2
La Liga, 34. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Real Betis
2
Fiorentina
1
Liga Konferencji, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Real Betis
3
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
1
Real Betis
1
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Real Betis
1
Villarreal
2
La Liga, 31. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Real Betis
2
Jagiellonia Białystok
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Barcelona
1
Real Betis
1
La Liga, 30. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
1
La Liga, 29. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Mauretania
0
DR Konga
2
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka, 6. runda
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Real Betis
3
La Liga, 28. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
Real Betis
4
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
82'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Real Betis
1
Las Palmas
0
La Liga, 27. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Vitória Guimarães
2
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Real Madryt
1
La Liga, 26. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Getafe
1
Real Betis
2
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Betis
3
Real Sociedad
0
La Liga, 24. kolejka
|
17'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
KAA Gent
0
Real Betis
3
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
3
Real Betis
2
La Liga, 23. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Real Betis
2
Athletic Bilbao
2
La Liga, 22. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Mallorca
0
Real Betis
1
La Liga, 21. kolejka
|
25'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Real Betis
1
Deportivo Alaves
3
La Liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Real Betis
0
La Liga, 19. kolejka
|
61'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 18. kolejka
|
8'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
2
La Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Real Betis
2
Barcelona
2
La Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Real Sociedad
2
Real Betis
0
La Liga, 15. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Valencia
4
Real Betis
2
La Liga, 14. kolejka
|
32'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Real Betis
2
Celta Vigo
2
La Liga, 13. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Real Betis
2
NK Celje
1
Liga Konferencji, 3. runda
|
60'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Real Betis
1
La Liga, 12. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Real Betis
1
Atletico Madryt
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Real Betis
1
FC Kopenhaga
1
Liga Konferencji, 2. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Osasuna
1
Real Betis
2
La Liga, 10. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Real Betis
0
La Liga, 9. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Legia Warszawa
1
Real Betis
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
32'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Real Betis
1
Espanyol
0
La Liga, 8. kolejka
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Las Palmas
1
Real Betis
1
La Liga, 7. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Real Betis
1
Mallorca
2
La Liga, 6. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Real Betis
2
Getafe
1
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Real Betis
2
La Liga
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Real Betis
2
Celta Vigo
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Maroko
1
DR Konga
1
Puchar Narodów Afryki
|
52'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Galatasaray
1
Fatih Karagümrük
0
Super Lig (Turcja)
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Galatasaray
0
Liga Mistrzów
|
25'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Galatasaray
3
Adana Demirspor
1
Super Lig (Turcja)
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Pendikspor
0
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
26'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Galatasaray
3
Manchester United
3
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Galatasaray
4
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
DR Konga
2
Mauretania
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka, 1. runda
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Galatasaray
2
Kasımpaşa
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Galatasaray
2
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja)
|
11'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Antalyaspor
0
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Manchester United
2
Galatasaray
3
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Galatasaray
2
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
İstanbulspor
0
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Galatasaray
2
FC Kopenhaga
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
DR Konga
2
Sudan
0
Puchar Narodów Afryki
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Olimpija Lublana
0
Galatasaray
3
Liga Mistrzów
|
75'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Olympiakos
1
Panathinaikos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Olympiakos
5
Volos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
67'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Aris Saloniki
2
Olympiakos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Olympiakos
1
AEK Ateny
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Olympiakos
2
AEK Ateny
1
Puchar Grecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Panathinaikos
2
Olympiakos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Mauretania
1
DR Konga
1
Puchar Narodów Afryki
|
59'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Volos
0
Olympiakos
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
AEK Ateny
1
Olympiakos
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Olympiakos
6
APO Levadiakos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
59'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
PAOK
0
Olympiakos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Olympiakos
2
OFI Kreta
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Atromitos
1
Olympiakos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
69'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Olympiakos
1
Aris Saloniki
0
Puchar Grecji
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Olympiakos
4
Atromitos
1
Puchar Grecji
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Olympiakos
2
PAS Lamia
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Panaitolikos
0
Olympiakos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
53'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
OFI Kreta
1
Olympiakos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Olympiakos
2
Atromitos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
72'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Strasburg
0
Ligue 1
|
1'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
FC Lorient
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Feyenoord Rotterdam
0
Liga Konferencji
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Lyon
3
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nantes
2
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Nicea
1
Ligue 1
|
2'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Brest
1
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Metz
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Angers
2
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
15'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
14 Lis
Koniec
|
DR Konga
2
Benin
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
DR Konga
2
Madagaskar
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
DR Konga
1
Tanzania
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
3
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
2
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Chinese Super League
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.9 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Changchun Yatai
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
0
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
24'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
2
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Chinese Super League
|
69'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Shandong Luneng
1
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
4
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
70'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
3
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
![]()
Qingdao FC(2013-2022)
3
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
27'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
3
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Shandong Luneng
2
Chinese Super League
|
84'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Beijing Guoan
4
Chinese Super League
|
77'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
0
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
1
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
3
Chinese Super League
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
21 Lip
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
2
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Chinese Super League
|
67'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Lip
Karne
|
Madagaskar
(4)
2
DR Konga
(2)
2
Puchar Narodów Afryki
|
120'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Egipt
2
DR Konga
0
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Cze
Koniec
|
DR Konga
0
Uganda
2
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
87'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
3
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
0
Chinese Super League
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
07 Paź
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
89'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
8 strzałów (5 celnych)
|
Istotny | 8.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
3
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Shandong Luneng
1
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Changchun Yatai
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
3
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
1
La Liga
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Villarreal
4
Las Palmas
0
La Liga
|
71'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
3
La Liga
|
87'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Villarreal
0
Deportivo La Coruna
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Barcelona
4
Villarreal
1
La Liga
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Sporting Gijon
1
La Liga
|
69'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Villarreal
1
La Liga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Real Betis
0
Villarreal
1
La Liga
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Eibar
3
La Liga
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Las Palmas
1
Villarreal
0
La Liga
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Villarreal
1
La Liga
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Villarreal
4
La Liga
|
84'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Real Madryt
3
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
0
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Malaga
1
La Liga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Sevilla
0
Villarreal
0
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Villarreal
0
La Liga
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Real Betis
0
La Liga
|
66'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Eibar
2
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Villarreal
5
Celta Vigo
0
La Liga
|
65'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Espanyol
0
Villarreal
0
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Villarreal
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
1
La Liga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Villarreal
3
Levante
0
La Liga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Espanyol
2
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Real Madryt
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Getafe
2
Villarreal
0
La Liga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Barcelona
3
Villarreal
0
La Liga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Villarreal
0
La Liga
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Granada
1
Villarreal
3
La Liga
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Villarreal
3
Espanyol
1
La Liga
|
26'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 |
W ostatnich 5 meczach Cedric Bakambu 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.25.
W ostatnich 10 meczach Cedric Bakambu 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.00.
W jakiej formie jest Cedric Bakambu?
Cedric Bakambu jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.25 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.00). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Cedric Bakambu – zarobki
Cedric Bakambu gra w San Diego na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Cedric Bakambu w San Diego (2025/26)
| Rocznie | 2,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 226 tys. € |
| Tygodniowo | 52 tys. € |
| Dziennie | 7 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Cedric Bakambu w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,7 mln € |
| 2024/25 |
|
2,7 mln € |
| 2023/24 |
|
2,7 mln € |
| 2021/22 |
|
4,8 mln € |
| 2016/17 |
|
3 mln € |
| 2015/16 |
|
1,7 mln € |
| 2015/16 |
|
1,7 mln € |
| 2014/15 |
|
790 tys. € |
| 2013/14 |
|
480 tys. € |
Cedric Bakambu – kontuzje
W trakcie kariery Cedric Bakambu zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 36 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Cedric Bakambu
-
Uraz o nieznanym charakterze
27.04.24 – 14.09.24 (141 dni)
Real Betis opuszczone: 15 meczów
-
Uraz
21.04.22 – 26.04.22 (6 dni)
Olympique Marsylia opuszczone: 1 mecz
- Koronawirus 04.03.21 – 20.03.21 (17 dni)
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
12.08.16 – 28.09.16 (48 dni)
Villarreal opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
19.09.15 – 14.10.15 (26 dni)
Villarreal opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.03.15 – 31.03.15 (26 dni)
Bursaspor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.12.14 – 28.12.14 (9 dni)
Bursaspor opuszczone: 2 mecze
Czy Cedric Bakambu ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Cedric Bakambu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cedric Bakambu to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 141 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Cedric Bakambu – trofea
W trakcie kariery Cedric Bakambu zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Cedric Bakambu
Jakie trofea zdobył Cedric Bakambu?
Cedric Bakambu zdobył w karierze 7 trofeów — 3 drużynowe i 4 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Galatasaray — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 3 razy.
Cedric Bakambu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Cedric Bakambu wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Cedric Bakambu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Cedric Bakambu
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 17.09.2026 | 35 |
|
1 mln € |
| 04.06.2026 | 35 |
|
1,2 mln € |
| 11.12.2025 | 34 |
|
1,4 mln € |
| 08.06.2025 | 34 |
|
1,5 mln € |
| 26.12.2024 | 33 |
|
1,8 mln € |
| 06.06.2024 | 33 |
|
2,5 mln € |
| 20.12.2023 | 32 |
|
2,8 mln € |
| 26.09.2023 | 32 |
|
3,4 mln € |
| 21.05.2023 | 32 |
|
5 mln € |
| 06.11.2022 | 31 |
|
5 mln € |
| 18.09.2022 | 31 |
|
5 mln € |
| 29.05.2022 | 31 |
|
8 mln € |
| 16.01.2022 | 30 |
|
11 mln € |
| 22.08.2021 | 30 |
|
12 mln € |
| 25.12.2020 | 29 |
|
15 mln € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
12 mln € |
| 26.12.2019 | 28 |
|
15 mln € |
| 04.09.2019 | 28 |
|
15 mln € |
| 08.12.2018 | 27 |
|
22 mln € |
| 04.06.2018 | 27 |
|
22 mln € |
| 11.03.2018 | 26 |
|
20 mln € |
| 31.12.2017 | 26 |
|
25 mln € |
| 04.06.2017 | 26 |
|
16 mln € |
| 23.01.2017 | 25 |
|
16 mln € |
| 14.07.2016 | 25 |
|
20 mln € |
| 06.04.2016 | 24 |
|
12 mln € |
| 21.02.2016 | 24 |
|
10 mln € |
| 24.08.2015 | 24 |
|
7,5 mln € |
| 24.06.2015 | 24 |
|
5,5 mln € |
| 25.01.2015 | 23 |
|
5 mln € |
| 04.02.2014 | 22 |
|
3 mln € |
| 13.01.2014 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 29.05.2013 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 06.01.2013 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 22.05.2012 | 21 |
|
1 mln € |
| 23.12.2011 | 20 |
|
1 mln € |
| 23.05.2011 | 20 |
|
600 tys. € |
| 27.12.2010 | 19 |
|
600 tys. € |
| 07.09.2010 | 19 |
|
500 tys. € |
| 15.07.2010 | 19 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Cedric Bakambu?
Wycena Cedric Bakambu wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Cedric Bakambu wyceniano na 25 mln €, a najniżej na 150 tys. €.