Daan Reiziger jest piłkarzem występującym obecnie w Telstar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Daan Reiziger
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Daan Reiziger w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Daan Reiziger wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Daan Reiziger oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Daan Reiziger w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Daan Reiziger rozegrał w barwach Telstar w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów.
Ile zarabia Daan Reiziger?
Na podstawie kontraktu z Telstar, Daan Reiziger otrzymuje 90 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 7,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Reiziger w listopadzie 2026 to 1,7 tysiąca euro, a dziennie około 247 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Daan Reiziger ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Daan Reiziger nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Daan Reiziger to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 173 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Daan Reiziger?
Daan Reiziger ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Ajax U19 — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Daan Reiziger?
Daan Reiziger najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Daan Reiziger?
Wycena 25-letniego Daan Reiziger według stanu na czerwiec 2023 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Daan Reiziger?
Daan Reiziger urodził się 18 czerwca 2001 w Groningen w Holandii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Daan Reiziger – statystyki
Szczegółowe statystyki Daan Reiziger w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Telstar. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Daan Reiziger w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Daan Reiziger wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Daan Reiziger oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Daan Reiziger – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Daan Reiziger w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
4:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
3:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
0:4 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Daan Reiziger w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Daan Reiziger rozegrał w barwach Telstar w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów.
Daan Reiziger – transfery
W trakcie kariery Daan Reiziger zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Telstar 2025 – obecnie
-
Cambuur 2023 – 2025
-
Vitesse 2021 – 2023
-
Jong Ajax 2019 – 2021
-
Ajax U19 2018 – 2019
-
AjaxU17 2017 – 2018

-
Ajax Amsterdam Youth 2016 – 2017

-
FC Groningen Youth 2012 – 2016

-
Be Quick 1887 Youth do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Daan Reiziger
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 13.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 31.08.2023 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Daan Reiziger – forma
W ostatnich 5 meczach Daan Reiziger zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Daan Reiziger i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Telstar
4
Utrecht
2
Eredivisie, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Telstar
0
Almere City
2
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Telstar
2
Eredivisie, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Telstar
3
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Telstar
2
ADO Den Haag
2
Eredivisie, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Telstar
0
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Heerenveen
0
Telstar
0
Eredivisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Twente
1
Telstar
0
Eredivisie, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Telstar
2
Cambuur
2
Eredivisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Telstar
0
Ajax
4
Eredivisie, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Telstar
1
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Telstar
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
FC Volendam
1
Telstar
2
Eredivisie, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Telstar
3
Heracles Almelo
0
Eredivisie, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Telstar
1
Eredivisie, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Telstar
4
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Utrecht
4
Telstar
1
Eredivisie, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Telstar
0
Groningen
2
Eredivisie, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Telstar
3
PSV Eindhoven
1
Eredivisie, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Heerenveen
3
Telstar
0
Eredivisie, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Telstar
4
Eredivisie, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Telstar
1
Puchar Holandii, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Telstar
3
NAC Breda
0
Eredivisie, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Telstar
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Telstar
1
Twente
1
Eredivisie, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Telstar
1
Eredivisie, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Telstar
2
Go Ahead Eagles
1
Puchar Holandii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
PEC Zwolle
4
Telstar
1
Eredivisie, 21. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Telstar
0
AZ Alkmaar
1
Eredivisie, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Telstar
2
Eredivisie, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Almere City
1
Telstar
3
Puchar Holandii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Telstar
2
Ajax
3
Eredivisie, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
NAC Breda
0
Telstar
1
Eredivisie, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Hoek
1
Telstar
4
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Telstar
2
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Telstar
1
Eredivisie, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Telstar
1
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Telstar
1
Utrecht
1
Eredivisie, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Twente
0
Telstar
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Telstar
2
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Telstar
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Telstar
2
Heerenveen
3
Eredivisie, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Telstar
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Telstar
4
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Groningen
2
Telstar
0
Eredivisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Telstar
1
Fortuna Sittard
3
Eredivisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
Telstar
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Telstar
2
FC Volendam
2
Eredivisie, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Telstar
0
PEC Zwolle
2
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Ajax
2
Telstar
0
Eredivisie, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
ADO Den Haag
3
Cambuur
4
Eerste Divisie, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Cambuur
2
Vitesse
1
Eerste Divisie, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Cambuur
3
Jong Utrecht
1
Eerste Divisie, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Emmen
3
Cambuur
0
Eerste Divisie, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
FC Volendam
4
Cambuur
1
Eerste Divisie, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Cambuur
1
Dordrecht
0
Eerste Divisie, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Den Bosch
0
Cambuur
2
Eerste Divisie, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Jong Ajax
1
Cambuur
1
Eerste Divisie, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Cambuur
1
FC OSS
1
Eerste Divisie, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
FC Eindhoven
4
Cambuur
2
Eerste Divisie, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Cambuur
1
Excelsior Rotterdam
0
Eerste Divisie, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Cambuur
1
Den Bosch
2
Eerste Divisie, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Cambuur
1
Jong PSV
0
Eerste Divisie, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Cambuur
1
FC Volendam
2
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
VVV Venlo
0
Cambuur
1
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Cambuur
0
Jong Ajax
1
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Cambuur
0
Helmond Sport
1
Eerste Divisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Groningen
3
Cambuur
0
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Cambuur
0
ADO Den Haag
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Dogryw.
|
Cambuur
1
NEC Nijmegen
2
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Cambuur
1
FC OSS
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Cambuur
1
Jong AZ
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Cambuur
2
FC Eindhoven
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
VVV Venlo
1
Cambuur
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Cambuur
1
Roda JC Kerkrade
1
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
FC OSS
1
Cambuur
8
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Cambuur
4
MVV Maastricht
1
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Cambuur
2
Groningen
1
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Cambuur
2
NAC Breda
3
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Dordrecht
5
Cambuur
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Jong Utrecht
3
Cambuur
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Cambuur
1
Willem II Tilburg
0
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
FC Volendam
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Vitesse
2
Cambuur
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Vitesse
4
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Vitesse
1
Ajax
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Volendam
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Vitesse
2
Twente
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Vitesse
0
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vitesse
0
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Vitesse
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Vitesse
1
FC Volendam
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Utrecht
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Vitesse
2
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Vitesse
0
Heerenveen
4
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Vitesse
2
Ajax
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Vitesse
1
Heerenveen
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Vitesse
1
Cambuur
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Vitesse
1
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
AS Roma
1
Vitesse
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Heracles Almelo
0
Vitesse
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Vitesse
2
Rapid Wiedeń
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Vitesse
0
PSV Eindhoven
5
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Vitesse
1
Groningen
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Telstar
1
Jong Ajax
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Jong Ajax
1
De Graafschap
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Ajax
2
AZ Alkmaar
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Ajax
1
Utrecht
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FC Eindhoven
3
Jong Ajax
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Helmond Sport
1
Jong Ajax
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Jong Ajax
4
MVV Maastricht
3
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong Ajax
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Jong Ajax
0
Go Ahead Eagles
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Jong Ajax
1
Telstar
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
De Graafschap
2
Jong Ajax
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Jong Ajax
1
FC Eindhoven
1
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Dordrecht
3
Jong Ajax
1
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Jong Ajax
1
FC Volendam
1
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Den Bosch
2
Jong Ajax
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Cambuur
2
Jong Ajax
3
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Jong Ajax
1
Almere City
4
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Jong Ajax
3
Jong AZ
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W jakiej formie jest Daan Reiziger?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Daan Reiziger – zarobki
Daan Reiziger gra w Telstar na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 90 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Daan Reiziger w Telstar (2025/26)
| Rocznie | 90 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 247 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Daan Reiziger w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
90 tys. € |
| 2022/23 |
|
20 tys. € |
| 2021/22 |
|
20 tys. € |
Ile zarabia Daan Reiziger?
Na podstawie kontraktu z Telstar, Daan Reiziger otrzymuje 90 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 7,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Reiziger w listopadzie 2026 to 1,7 tysiąca euro, a dziennie około 247 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Daan Reiziger – kontuzje
W trakcie kariery Daan Reiziger zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 31 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Daan Reiziger
- Operacja kolana 30.05.22 – 30.06.22 (32 dni)
-
Uraz
31.07.21 – 19.01.22 (173 dni)
Vitesse opuszczone: 31 meczów
Czy Daan Reiziger ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Daan Reiziger nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Daan Reiziger to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 173 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Daan Reiziger – trofea
W trakcie kariery Daan Reiziger zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Daan Reiziger
Jakie trofea zdobył Daan Reiziger?
Daan Reiziger zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Ajax U19 — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Holandii — 1 raz.
Daan Reiziger – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Daan Reiziger wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Daan Reiziger na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Daan Reiziger
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.06.2023 | 22 |
|
350 tys. € |
| 10.11.2022 | 21 |
|
350 tys. € |
| 07.06.2022 | 20 |
|
150 tys. € |
| 04.01.2022 | 20 |
|
150 tys. € |
| 30.12.2020 | 19 |
|
150 tys. € |
| 11.08.2020 | 19 |
|
150 tys. € |
| 30.06.2019 | 18 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Daan Reiziger?
Wycena Daan Reiziger wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Daan Reiziger wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.