Denis Genreau jest piłkarzem występującym obecnie w Melbourne Victory. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Denis Genreau
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Denis Genreau w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Denis Genreau wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.55, a skuteczność strzałów to 0,0%. Denis Genreau oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Denis Genreau w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Denis Genreau rozegrał w barwach Melbourne Victory w A-League 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 208 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Denis Genreau
Pierwszy transfer Denis Genreau w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Macarthur FC do Toulouse za 500 tysięcy euro.
Czy Denis Genreau ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Denis Genreau nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Denis Genreau to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 73 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Denis Genreau?
Denis Genreau ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Toulouse — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Denis Genreau?
Denis Genreau najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Denis Genreau?
Wycena 27-letniego Denis Genreau według stanu na maj 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Denis Genreau?
Denis Genreau urodził się 21 maja 1999 w Paris we Francji, ma narodowość australijską. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Denis Genreau – statystyki
Szczegółowe statystyki Denis Genreau w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Melbourne Victory oraz reprezentacja Australii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Denis Genreau vs. inni
Jakie statystyki ma Denis Genreau w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Denis Genreau wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.55, a skuteczność strzałów to 0,0%. Denis Genreau oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Denis Genreau – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Denis Genreau w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Ile meczów rozegrał Denis Genreau w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Denis Genreau rozegrał w barwach Melbourne Victory w A-League 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 208 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Denis Genreau – transfery
W trakcie kariery Denis Genreau zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 500 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Melbourne Victory 2025 – obecnie
-
Deportivo La Coruna 2025 – 2025
-
Toulouse 2021 – 2025
-
Macarthur FC 2020 – 2021
-
Melbourne City FC 2019 – 2020
-
PEC Zwolle 2018 – 2019
-
Melbourne City FC 2016 – 2018
-
Melbourne City U21 do 2016

Historia transferów Denis Genreau
Pierwszy transfer Denis Genreau w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Macarthur FC do Toulouse za 500 tysięcy euro.
Denis Genreau – forma
W ostatnich 5 meczach Denis Genreau zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Denis Genreau ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58 — wynik powyżej średniej ligowej (6.39).
W ostatnich 10 meczach Denis Genreau 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (6.39).
W jakiej formie jest Denis Genreau?
Denis Genreau jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.55). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Denis Genreau – zarobki
Denis Genreau gra w Melbourne Victory na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 424 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Denis Genreau w Melbourne Victory (2024/25)
| Rocznie | 424 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 35 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Denis Genreau – kontuzje
W trakcie kariery Denis Genreau zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 19 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Denis Genreau
-
Uraz
30.06.26 – 30.08.26 (62 dni)
Melbourne Victory opuszczone: 3 mecze
-
Uraz pleców
09.11.23 – 24.11.23 (16 dni)
Toulouse opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
27.10.23 – 24.11.23 (29 dni)
Toulouse opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
30.11.22 – 10.02.23 (73 dni)
Toulouse opuszczone: 11 meczów
Czy Denis Genreau ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Denis Genreau nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Denis Genreau to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 73 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Denis Genreau – trofea
W trakcie kariery Denis Genreau zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Denis Genreau?
Denis Genreau zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Toulouse — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Francji — 1 raz.
Denis Genreau – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Denis Genreau wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Denis Genreau na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Denis Genreau?
Wycena Denis Genreau wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Denis Genreau wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.