Deniz Turuc

pomocnik #9
Wiek / data ur.33 lat (29.01.1993)
Wzrost1,77 m
Waga79 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogalewa
Zarobki1,3 mln €
Dołączył02.01.2026
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa500 tys. €

Deniz Turuc jest piłkarzem występującym obecnie w Konyaspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.

Liczby Deniz Turuc w Super Lig (Turcja) 2026/2027
Mecze
6
Bramki
1
Asysty
0
Minuty
442'
Średnia ocena
6.68
Kartki
2 / 0
Najbliższy hitowy mecz
Panthrakikos Niki Volos
21.09.2026·16:00

Statystyki

6,68
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

1,3 mln €
roczna pensja
miesięcznie: 104 tys. €
tygodniowo: 24 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer2.01.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

500 tys. €
-100 tys. € (-16,7%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawoskrzydłowy (7)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,77 m
Waga 79 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Deniz Turuc w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Deniz Turuc wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.68, a skuteczność strzałów to 8,3%. Deniz Turuc oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Deniz Turuc w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Deniz Turuc rozegrał w barwach Konyasporu w Super Lig (Turcja) 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 442 minuty. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.

Historia transferów Deniz Turuc

Pierwszy transfer Deniz Turuc w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Go Ahead Eagles do Kayserisporu za 700 tysięcy euro.

Najdroższym transferem w karierze Deniz Turuc było przejście z Kayserisporu do Fenerbahce w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,5 miliona euro.

Czy Deniz Turuc ma kontuzję?

Według stanu na 21 września 2026 Deniz Turuc nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Deniz Turuc to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 68 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Na jakiej pozycji gra Deniz Turuc?

Deniz Turuc najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).

Jaka jest wartość rynkowa Deniz Turuc?

Wycena 33-letniego Deniz Turuc według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Deniz Turuc?

Deniz Turuc urodził się 29 stycznia 1993 w Enschede w Holandii, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 33 lata.