Dennis Man jest piłkarzem występującym obecnie w PSV Eindhoven. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Dennis Man
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Dennis Man w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dennis Man wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Dennis Man oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dennis Man w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Dennis Man rozegrał w barwach PSV Eindhoven w Eredivisie 9 meczów, w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 436 minut. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Dennis Man
Pierwszy transfer Dennis Man w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z CS Atletico Arad do UTA Arad U19 za 175 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Dennis Man było przejście z FCSB do Parmy w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 12,6 miliona euro.
Ile zarabia Dennis Man?
Na podstawie kontraktu z PSV Eindhoven, Dennis Man otrzymuje 3 miliony euro rocznej pensji, co daje około 245,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Man w listopadzie 2026 to 56,7 tysiąca euro, a dziennie około 8,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Dennis Man ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Dennis Man nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dennis Man to uraz kostki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 91 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Dennis Man?
Dennis Man ma na koncie 5 trofeów — 3 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Piłkarz roku — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Dennis Man?
Dennis Man najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Dennis Man?
Wycena 28-letniego Dennis Man według stanu na wrzesień 2026 wynosi 12 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 17 milionów euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Dennis Man?
Dennis Man urodził się 26 sierpnia 1998 w Arad w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Dennis Man – statystyki
Szczegółowe statystyki Dennis Man w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział PSV Eindhoven oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Dennis Man
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Dennis Man
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Dennis Man w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dennis Man wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Dennis Man oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Dennis Man – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Dennis Man w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Dennis Man
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
Koniec
|
Liga Mistrzów, 4. runda
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
31 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
7:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
1:1 | 7' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
0:1 | 9' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
6:0 | 67' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
2:1 | 88' | 1 | 0 | 7.7 |
Ile meczów rozegrał Dennis Man w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Dennis Man rozegrał w barwach PSV Eindhoven w Eredivisie 9 meczów, w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 436 minut. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Dennis Man – transfery
W trakcie kariery Dennis Man zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 23,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
PSV Eindhoven 2025 – obecnie
-
Parma 2021 – 2025
-
FCSB 2016 – 2021
-
Uta Arad 2015 – 2016
-
UTA Arad U19 2014 – 2015

-
CS Atletico Arad 2009 – 2014

-
CS Vladimirescu 2003 do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Dennis Man
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 11.08.2025 |
|
9,1 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 28.01.2021 |
|
12,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 04.09.2016 |
|
1,9 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
175 tys. € | Transfer definitywny |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Dennis Man
Pierwszy transfer Dennis Man w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z CS Atletico Arad do UTA Arad U19 za 175 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Dennis Man było przejście z FCSB do Parmy w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 12,6 miliona euro.
Dennis Man – forma
W ostatnich 5 meczach Dennis Man zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,44. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Dennis Man i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Club Brugge
2
Liga Mistrzów, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
7
Willem II Tilburg
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 10. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
FC Porto
0
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
ADO Den Haag
2
PSV Eindhoven
1
Eredivisie, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
1
PSV Eindhoven
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Heerenveen
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Rumunia
0
Szwecja
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Polska
6
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Szwecja
2
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Twente
3
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Szachtar Donieck
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Groningen
1
Eredivisie, 3. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 2. kolejka
|
18'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Twente
1
Eredivisie, 34. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
PSV Eindhoven
4
Eredivisie, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Ajax
2
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 32. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
PEC Zwolle
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Utrecht
3
Eredivisie, 29. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Turcja
1
Rumunia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Telstar
3
PSV Eindhoven
1
Eredivisie, 28. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 27. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
AZ Alkmaar
1
Eredivisie, 26. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
PSV Eindhoven
2
Puchar Holandii, półfinał
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Heracles Almelo
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Heerenveen
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
86'
|
0 goli
6 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Lut
Koniec
|
FC Volendam
2
PSV Eindhoven
1
Eredivisie, 23. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Groningen
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 22. kolejka
|
31'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Heerenveen
1
Puchar Holandii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 8. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
NAC Breda
2
Eredivisie, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Newcastle United
3
PSV Eindhoven
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 19. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Den Bosch
1
PSV Eindhoven
4
Puchar Holandii, 1/16 finału
|
29'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie, 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
GVVV Veenendaal
0
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Heracles Almelo
3
Eredivisie, 16. kolejka
|
61'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Atletico Madryt
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heerenveen
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 15. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
FC Volendam
0
Eredivisie, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Liverpool
1
PSV Eindhoven
4
Liga Mistrzów, 5. runda
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
NAC Breda
0
PSV Eindhoven
1
Eredivisie, 13. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Rumunia
7
San Marino
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
75'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
3
Rumunia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
PSV Eindhoven
5
Eredivisie, 12. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Olympiakos
1
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
58'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 11. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 9.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 10. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
Napoli
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 9. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Rumunia
1
Austria
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
PEC Zwolle
0
PSV Eindhoven
4
Eredivisie, 8. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Ajax
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Royale Union SG
3
Liga Mistrzów, 1. runda
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
PSV Eindhoven
5
Eredivisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Cypr
2
Rumunia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
Telstar
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Groningen
2
Eredivisie, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Twente
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Cze
Koniec
|
Rumunia
2
Cypr
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Austria
2
Rumunia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Atalanta
2
Parma
3
Serie A, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Empoli
2
Parma
1
Serie A, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Parma
0
Como
1
Serie A, 35. kolejka
|
4'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Parma
1
Juventus
0
Serie A, 33. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Fiorentina
0
Parma
0
Serie A, 32. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Parma
2
Inter Mediolan
2
Serie A, 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Hellas Verona
0
Parma
0
Serie A, 30. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Mar
Koniec
|
San Marino
1
Rumunia
5
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 9.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Rumunia
0
Bośnia i Hercegowina
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Monza
1
Parma
1
Serie A, 29. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Parma
2
Torino
2
Serie A, 28. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Udinese
1
Parma
0
Serie A, 27. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Parma
2
Bologna FC 1909
0
Serie A, 26. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Parma
0
AS Roma
1
Serie A, 25. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Cagliari
2
Parma
1
Serie A, 24. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
AC Milan
3
Parma
2
Serie A, 22. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Parma
1
Venezia
1
Serie A, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Genoa FC
1
Parma
0
Serie A, 20. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Parma
2
Monza
1
Serie A, 18. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
AS Roma
5
Parma
0
Serie A, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Parma
2
Hellas Verona
3
Serie A, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Parma
1
Serie A, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Parma
3
Lazio
1
Serie A, 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Parma
1
Atalanta
3
Serie A, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Venezia
1
Parma
2
Serie A, 12. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Parma
0
Genoa FC
1
Serie A, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Juventus
2
Parma
2
Serie A, 10. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Parma
1
Empoli
1
Serie A, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Como
1
Parma
1
Serie A, 8. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Litwa
1
Rumunia
2
Liga Narodów UEFA
|
84'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Bologna FC 1909
0
Parma
0
Serie A, 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Parma
2
Cagliari
3
Serie A, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Lecce
2
Parma
2
Serie A, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
8 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Parma
2
Udinese
3
Serie A, 4. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Napoli
2
Parma
1
Serie A, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Parma
2
AC Milan
1
Serie A, 2. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Parma
1
Fiorentina
1
Serie A, 1. kolejka
|
65'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Parma
0
Palermo
1
Puchar Włoch
|
81'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Reggiana
1
Parma
1
Serie B
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Bari
1
Parma
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Palermo
0
Parma
0
Serie B
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sudtirol
0
Parma
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Parma
0
Catanzaro
2
Serie B
|
72'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
75'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
FeralpiSalo
1
Parma
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Parma
2
Brescia
1
Serie B
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Parma
1
Cosenza
1
Serie B
|
85'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Como
1
Parma
1
Serie B
|
45'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Modena
3
Parma
0
Serie B
|
56'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Sampdoria
0
Parma
3
Serie B
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Brescia
0
Parma
2
Serie B
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Parma
1
Modena
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Ascoli
1
Parma
3
Serie B
|
62'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Venezia
3
Parma
2
Serie B
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Parma
1
Sampdoria
1
Serie B
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Catanzaro
0
Parma
5
Serie B
|
45'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Benevento
2
Parma
2
Serie B
|
58'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Parma
2
Cagliari
1
Serie B
|
18'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Cittadella
0
Parma
1
Serie B
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Parma
2
Palermo
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Como
2
Parma
0
Serie B
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Reggina
0
Parma
1
Serie B
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Frosinone
3
Parma
4
Serie B
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Ternana
1
Parma
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Parma
1
Modena
2
Serie B
|
80'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Finlandia
1
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Ascoli
1
Parma
3
Serie B
|
35'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Parma
2
Ternana
3
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Genoa FC
3
Parma
3
Serie B
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Salernitana
0
Parma
2
Puchar Włoch
|
58'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Parma
0
Ascoli
1
Serie B
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Parma
4
Como
3
Serie B
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Cosenza
1
Parma
3
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Parma
0
Lecce
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Parma
1
Cittadella
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Parma
4
Pordenone Calcio SSD
1
Serie B
|
71'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Parma
0
Frosinone
1
Serie B
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rumunia
0
Islandia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Pordenone Calcio SSD
0
Parma
4
Serie B
|
45'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Frosinone
2
Parma
2
Serie B
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Juventus
3
Parma
1
Serie A
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Benevento
2
Parma
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Armenia
3
Rumunia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Rumunia
3
Macedonia Północna
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Parma
2
AS Roma
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Spezia
2
Parma
2
Serie A
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Parma
2
Udinese
2
Serie A
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Hellas Verona
2
Parma
1
Serie A
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Arges Pitesti
0
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
FC Viitorul Constanta
2
FCSB
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
FCSB
3
FC Astra Giurgiu
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
FCSB
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
FCSB
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rumunia
5
Białoruś
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
FCSB
4
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
FCSB
5
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Academica Clinceni
0
FCSB
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FCSB
3
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I
|
81'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
FC Voluntari
2
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
FCSB
3
Shirak
0
Liga Europy
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
FC Astra Giurgiu
0
FCSB
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
FCSB
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
FCSB
1
Puchar Rumunii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lip
Koniec
|
FCSB
1
Dinamo Bucuresti
0
Puchar Rumunii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
FC Astra Giurgiu
3
FCSB
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
FCSB
2
Gaz Metan Medias
2
Rumuńska Liga I
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
CFR Cluj
1
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
FCSB
1
Lazio
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Dennis Man ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.44.
W ostatnich 10 meczach Dennis Man 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.59.
W jakiej formie jest Dennis Man?
Dennis Man jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.44 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.58). Jego dyspozycja rośnie.
Dennis Man – zarobki
Dennis Man gra w PSV Eindhoven na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Dennis Man w PSV Eindhoven (2025/26)
| Rocznie | 3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 246 tys. € |
| Tygodniowo | 57 tys. € |
| Dziennie | 8 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Dennis Man w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3 mln € |
| 2024/25 |
|
1,9 mln € |
| 2023/24 |
|
1,8 mln € |
| 2022/23 |
|
1,8 mln € |
| 2021/22 |
|
1,8 mln € |
| 2020/21 |
|
1,8 mln € |
Ile zarabia Dennis Man?
Na podstawie kontraktu z PSV Eindhoven, Dennis Man otrzymuje 3 miliony euro rocznej pensji, co daje około 245,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Man w listopadzie 2026 to 56,7 tysiąca euro, a dziennie około 8,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Dennis Man – kontuzje
W trakcie kariery Dennis Man zanotował 16 kontuzji, przez które opuścił łącznie 56 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Dennis Man
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.08.26 – 08.09.26 (12 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
27.05.26 – 30.06.26 (35 dni)
Rumunia opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
15.05.25 – 22.05.25 (8 dni)
Parma opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
27.01.25 – 06.02.25 (11 dni)
Parma opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
31.12.24 – 06.01.25 (7 dni)
Parma opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.08.23 – 13.09.23 (25 dni)
Parma opuszczone: 5 meczów
- Uraz kostki 23.02.23 – 26.02.23 (4 dni)
-
Uraz mięśnia
09.01.23 – 09.02.23 (32 dni)
Parma opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
13.10.22 – 06.11.22 (25 dni)
Parma opuszczone: 5 meczów
-
Uraz kostki
24.04.22 – 23.07.22 (91 dni)
Parma opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
21.03.22 – 26.03.22 (6 dni)
Rumunia opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
19.09.21 – 11.10.21 (23 dni)
Parma opuszczone: 5 meczów
-
Problemy z udem
24.04.21 – 31.05.21 (38 dni)
Parma opuszczone: 5 meczów
-
Koronawirus
23.09.20 – 30.09.20 (8 dni)
FCSB opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
19.10.19 – 25.10.19 (7 dni)
FCSB opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia
29.07.19 – 21.09.19 (55 dni)
FCSB opuszczone: 14 meczów
Czy Dennis Man ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Dennis Man nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dennis Man to uraz kostki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 91 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Dennis Man – trofea
W trakcie kariery Dennis Man zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Dennis Man
Jakie trofea zdobył Dennis Man?
Dennis Man zdobył w karierze 5 trofeów — 3 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w PSV Eindhoven — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Piłkarz roku — 2 razy.
Dennis Man – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dennis Man wynosi obecnie 12 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dennis Man na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Dennis Man
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 24.09.2026 | 28 |
|
12 mln € |
| 27.05.2026 | 27 |
|
15 mln € |
| 01.12.2025 | 27 |
|
13 mln € |
| 16.06.2025 | 26 |
|
10 mln € |
| 24.03.2025 | 26 |
|
12,5 mln € |
| 17.12.2024 | 26 |
|
17 mln € |
| 17.10.2024 | 26 |
|
15 mln € |
| 17.07.2024 | 25 |
|
10 mln € |
| 02.06.2024 | 25 |
|
9 mln € |
| 24.03.2024 | 25 |
|
6,5 mln € |
| 26.12.2023 | 25 |
|
5 mln € |
| 10.10.2023 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 11.06.2023 | 24 |
|
3,2 mln € |
| 19.03.2023 | 24 |
|
4 mln € |
| 21.12.2022 | 24 |
|
5 mln € |
| 05.06.2022 | 23 |
|
6,5 mln € |
| 28.12.2021 | 23 |
|
8 mln € |
| 02.06.2021 | 22 |
|
10 mln € |
| 22.03.2021 | 22 |
|
11 mln € |
| 17.12.2020 | 22 |
|
6,5 mln € |
| 04.08.2020 | 21 |
|
5 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
5 mln € |
| 20.12.2019 | 21 |
|
5,5 mln € |
| 17.06.2019 | 20 |
|
5,5 mln € |
| 03.04.2019 | 20 |
|
4,5 mln € |
| 22.12.2018 | 20 |
|
3,5 mln € |
| 23.09.2018 | 20 |
|
2,7 mln € |
| 13.06.2018 | 19 |
|
2,2 mln € |
| 26.12.2017 | 19 |
|
1,2 mln € |
| 28.09.2017 | 19 |
|
600 tys. € |
| 16.06.2017 | 18 |
|
250 tys. € |
| 20.12.2016 | 18 |
|
300 tys. € |
| 31.05.2016 | 17 |
|
200 tys. € |
| 06.12.2015 | 17 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Dennis Man?
Wycena Dennis Man wynosi obecnie 12 mln €. W szczycie kariery Dennis Man wyceniano na 17 mln €, a najniżej na 75 tys. €.